תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: לתת לי אדמין או לא ?

מדרגים
36. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • כן

20 55.56%
  • לא

16 44.44%
12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 32
    הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    עיר
    הרצליה
    דיי אדמינים תקשיבו נמאס לי מהנובים האלה שכאשר אתה מחכה למטוס אוספים אותך אם בלק הוק או נכנסים לUSS ומתחילים להפריע לך גם באמצעותו זה בלתי נסבל.
    הבייסרפים לא נפסקים אנשים פה לא לומדים את הלקח ולכן אני מציע את עצמי לתגבר את כוחות האדמינים בשרת מה אתם אומרים ?
    אל תשכחו שאני חרשן מדהים אז אני נמצא ים זמן בשרת וככה יכול לאפשר משחק נקי ויפה מבלי שיהיו בעיות (נובים)שעושים שטויות בכוונה
    נכתב במקור על ידי aviOneManArmy
    דוגרי... אבל דוגרייי
    פעם הייתי יכול לעצור באמצע משחק לכמה שניות ולכתוב בצ'אט..b! zibi al zibilaolao
    ועדיין להשאר מקום ראשון..
    עכשיו.. אם אני שניה לא מרוכז.. בא לי איזה דודו וגונב אותו..(את המקום ראשון) שלא לדבר שאם אני עוצר לכתוב.. אני מסיים באמצע.. שזה בכלל קטסטרופה
    תסתכל ימינה->עוד -> עוד מעט את רואה את זה-) אתה עקום אמרתי ימינה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2007
    עיר
    קריית שמונה
    הרעיון זה לא להיות חרשן ולהיות שחקן טוב, הרעיון זה לדעת לאכוף ולשמור על החוקים.
    ...fear knows no CR... - Rich Burlew
    Real Love is the rarest thing of all - Y.Z

אתם מתעצבנים כל פעם מחדש כשהמצנח לא נפתח?
    יש פתרון! הקשיבו לעצה החכמה של Dark Respect...
    "עשיתי שכשאני כותב 'נוב' בצ'אט המצנח נפתח" (הוכח כמועיל! נסו עכשיו!)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    נכתב במקור על ידי BlackV
    הרעיון זה לא להיות חרשן ולהיות שחקן טוב, הרעיון זה לדעת לאכוף ולשמור על החוקים.
    נכון. ודודו מתאים לשניהם. דודו לשילטון!

בכל מקרה, יש כבר חוק נגד שני הדברים שציינת ואם מישהו עושה לך את זה רק תאמר ותצלם!
    בכל מקרה, לדבר השני שציינת בקשר לעונשים, אני מסכים, לפי דעתי צריך להחמיר עם הבאנים, כמו בימים הטובים של ה30 באנים +++ ליום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2007
    עיר
    קריית שמונה
    בדיוק ההפך צריך לתת אזהרה לפני קיק ואזהרה לפני הבאן הראשון, לדעתי.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    דודו לפי העבר שלך לא נראה לי ישימו אותך אדמין אבל בכל מקרה אני אנצל את זה כדי לתת לי אדמין בחזרה כי למזלי הרע אני בהרבה מקרים הקורבן או העד למעשים אלו וכשזה קורה אף אחד מהאדמינים לא מקשיב פשוט עסוקים במשחק עצמו וכשקורה להם משהו אז הם עושים משהו בעניין.
    אז נתתי לברק קיק על שטות ורק בגלל זה הורידו לי את האדמין. היו עוד מקרים לפני אבל זה בגלל שעמוס לא עידכן אותי בכלל שיש חוקים לאדמינים ובכלל פורום מנהלים.
    עמוס ואורן אני מבקש שתחשבו טוב אם להחזיר לי את האדמין כי זאת הייתה פשוט טעות מה שעשיתם.
    ודודו יכול להיות אחלה אדמין (אם הוא רגוע :ם)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    נכתב במקור על ידי BlackV
    בדיוק ההפך צריך לתת אזהרה לפני קיק ואזהרה לפני הבאן הראשון, לדעתי.
    בהתחלה, עוד לפני שהרבה מהקהילה לא היו פה, היה שרת של שני אנשים שאני לא זוכר את שמם. בזמן השרת הזה, בהתחלה הניהול היה לפי איך שהצעת, אחר כך החמירו קצת, אחר כך עוד קצת ובסוף זה הגיע לך שכל אחד מקבל באן לתמיד ישר, בלי אזהרות בלי כלום. בזמן הזה, זה היה כמו חלום. בקושי היה איזה ברנש אחד מסכן שעבר על החוקים.

מאז, כבר למדנו לא לחזור על הטעות.

ובקשר לנרקו,
    אני גם בעד, למרות שגם אתה צריך להרגע קצת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2007
    עיר
    קריית שמונה
    נרקומן אל תגיד הם מתעלמים...הם משחקים.
    הם (מנסים לפחות) משחקים, תצלם ותפרסם בפורום, בשביל זה (ועוד כמה שטויות) הוא קיים.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.10.2007
    עיר
    קרקנד
    נכתב במקור על ידי RegMan
    בהתחלה, עוד לפני שהרבה מהקהילה לא היו פה, היה שרת של שני אנשים שאני לא זוכר את שמם. בזמן השרת הזה, בהתחלה הניהול היה לפי איך שהצעת, אחר כך החמירו קצת, אחר כך עוד קצת ובסוף זה הגיע לך שכל אחד מקבל באן לתמיד ישר, בלי אזהרות בלי כלום. בזמן הזה, זה היה כמו חלום. בקושי היה איזה ברנש אחד מסכן שעבר על החוקים.

מאז, כבר למדנו לא לחזור על הטעות.

ובקשר לנרקו,
    אני גם בעד, למרות שגם אתה צריך להרגע קצת.
    אז בעצם מי שהיה בפורום הוא היה היחיד ששיחק נכון?

VIVA LA SHPAM!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.02.2007
    דודו הבעיה אצלך שאתה בחור עצבני :|

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    נכתב במקור על ידי BlackV
    נרקומן אל תגיד הם מתעלמים...הם משחקים.
    הם (מנסים לפחות) משחקים, תצלם ותפרסם בפורום, בשביל זה (ועוד כמה שטויות) הוא קיים.
    אני מתכוון לעבירות כמו של ארטילריה של הקומנדר על האנקאפ אני אומר להם לא משנה למי שהוא עשה ארטילריה על הקרייר ורואים שהוא הורג וגם אותי הורג
    אני מתכוון לדברים שצריך להבין בזמן המשחק עצמו בלי שום צורך בתמונות היה גם מקרים בכלל שהיו אדמינים אחרים בקבוצה האוייבת כשהקומנדר שלהם עושה ארטילרייה ומתלוננים עליו אבל שום דבר לא קורה אולי רק אחרי הסיבוב הוא מקבל עונש...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2007
    עיר
    קריית שמונה
    נכתב במקור על ידי NaRKoMaN
    אני מתכוון לעבירות כמו של ארטילריה של הקומנדר על האנקאפ אני אומר להם לא משנה למי שהוא עשה ארטילריה על הקרייר ורואים שהוא הורג וגם אותי הורג
    אני מתכוון לדברים שצריך להבין בזמן המשחק עצמו בלי שום צורך בתמונות היה גם מקרים בכלל שהיו אדמינים אחרים בקבוצה האוייבת כשהקומנדר שלהם עושה ארטילרייה ומתלוננים עליו אבל שום דבר לא קורה אולי רק אחרי הסיבוב הוא מקבל עונש...
    צודק, לא חשבתי על זה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.06.2007
    עיר
    נשר
    נכתב במקור על ידי Shikako
    דודו הבעיה אצלך שאתה בחור עצבני :|

בידיוק, אם תהיה קצת יותר רגוע ואל תצעק במיקרופון כל פעם שאתה מקבל איזה נוב בתור גאנר, אז אני מסכים שתהיה אדמין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.02.2007
    נכתב במקור על ידי dodo445544554455
    דיי אדמינים תקשיבו נמאס לי מהנובים האלה שכאשר אתה מחכה למטוס אוספים אותך אם בלק הוק או נכנסים לUSS ומתחילים להפריע לך גם באמצעותו זה בלתי נסבל.
    הבייסרפים לא נפסקים אנשים פה לא לומדים את הלקח ולכן אני מציע את עצמי לתגבר את כוחות האדמינים בשרת מה אתם אומרים ?
    אל תשכחו שאני חרשן מדהים אז אני נמצא ים זמן בשרת וככה יכול לאפשר משחק נקי ויפה מבלי שיהיו בעיות (נובים)שעושים שטויות בכוונה

תאמת,לא היה לי שום דבר נגדך ונגד זה שתהיה אדמין,עד שגיליתי שזה ממש לא מעניין אותך לעשות סדר..מעניין אותך לקחת תטנק או תמטוס ולאנוס.
    לדוגמא-בקראקנד עשיתי ספאון קרוב לטנק,אתה עשית ספאון רחוק,ופשוט לקחת ג'יפ ודרסת אותי שניה לפני שנכנסתי(כלומר,שים לב לדמיון המדהים בינך לבין הנובים שבאים עם בלאקהוק ועושים את מה שאמרת)....זאת לא התנהגות הולמת לאדמין.
    אתה סתם רוצה שיהיה לך שקט בתפיסת כלי הרכב ולכן אין מקום לתת לך אדמין וזאת האמת ממישהו שלא ממש "נוטר לך" או משהו כזה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.10.2007
    עיר
    תל אביב
    אני בעד.
    צריכים איזה חרשן כמו דודו שיעשה סדר
    בכיף
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.02.2007
    נכתב במקור על ידי DuckLock
    תאמת,לא היה לי שום דבר נגדך ונגד זה שתהיה אדמין,עד שגיליתי שזה ממש לא מעניין אותך לעשות סדר..מעניין אותך לקחת תטנק או תמטוס ולאנוס.
    לדוגמא-בקראקנד עשיתי ספאון קרוב לטנק,אתה עשית ספאון רחוק,ופשוט לקחת ג'יפ ודרסת אותי שניה לפני שנכנסתי(כלומר,שים לב לדמיון המדהים בינך לבין הנובים שבאים עם בלאקהוק ועושים את מה שאמרת)....זאת לא התנהגות הולמת לאדמין.
    אתה סתם רוצה שיהיה לך שקט בתפיסת כלי הרכב ולכן אין מקום לתת לך אדמין וזאת האמת ממישהו שלא ממש "נוטר לך" או משהו כזה...
    יש בעיה :| אתה משחק רק ווייק..

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    עיר
    הרצליה
    חברה היו ימים שגם אני עשיתי שטויות נכון אבל הימים האלה חלפו ואל תשכחו שגם האדמינים עצמם תחת פיקוח ותוך שניה ניתן להוריד להם את האדמין אם הם לא בסדר או עושים עבירות בעצמם וחוץ מזה עכשיו אחרי שכביכול "סיימתי"את המשחק כאשר הגעתי לדרגה שלי עכשיו מה שמעניין אותי זה סדר ושקט בשרת אז תצביעו בסקר בבקשה ולא להיזכר בימים עברו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2007
    נכתב במקור על ידי dodo445544554455
    חברה היו ימים שגם אני עשיתי שטויות נכון אבל הימים האלה חלפו ואל תשכחו שגם האדמינים עצמם תחת פיקוח ותוך שניה ניתן להוריד להם את האדמין אם הם לא בסדר או עושים עבירות בעצמם וחוץ מזה עכשיו אחרי שכביכול "סיימתי"את המשחק כאשר הגעתי לדרגה שלי עכשיו מה שמעניין אותי זה סדר ושקט בשרת אז תצביעו בסקר בבקשה ולא להיזכר בימים עברו
    צודק כי זה מה שקיים עכשיו לא מה שהיה אני תומך בך אני מקווה שאני יצליח לסדר את המשחק בהקדם האפשרי כדי ליראות איך אתה משחק ובסביבות שנה יש לך 1500 שעות איי פעם ראיתם כזה חרשן? אז מקווה שיקחו אותך וזה לא כזה נורא עם יש לך נוב גונר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    לא יודע אם לתת לך אדמין זה נכון..
    הצורת משחק שלך מגעילה אבל הרבה זמן לא שיחקתי אתך אז יכול ליהיות שזה ישתנה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.04.2007
    עיר
    אזור
    אני לא רואה סיבה שלא לתת לו אדמין, גם ככה הוא כל היום אומר לי "תן לזה קיק על בייס רייפ ולזה ולזה ולזה..." בגלל זה הוא התיאש וביקש אדמין...
    ערפדילה -

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    עיר
    הרצליה
    עוד פעם אני יגיד תצביעו ותבינו שמה שהיה פעם זה לא היום תודה ולא לחזור על זה שוב
    שתף ב-Google+

הרשמה