תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: האם אתה מעוניין בתמיכה בצ'אט קולי בWii?

מדרגים
30. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • לא מעניין אותי, אני אוהב רק משחקי סינגלפלייר

0 0%
  • רק זה חסר לי, לשמוע ניבולי פה של שחקן רנדומלי באינטרנט

2 6.67%
  • אני לא חושב שאני אשתמש בזה, אין מספיק משחקי אונליין בWii

2 6.67%
  • אני אשתמש בזה המון בעיקר במשחקי אונליין עם חברים מהFriend List

5 16.67%
  • אני מחכה לאפשרות הזאת כל כך הרבה זמן, אין כמו צ'אט קולי לשפר את חווית האונליין

7 23.33%
  • אני אקנה את זה רק אם יהיו מספיק משחקים שיתמכו בצ'אט קולי

14 46.67%
תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    The Nintendo Wii is currently the only gaming system unable to give players the ability to voice chat over the internet. Though a few games have been released on the Wii featuring online play, none allow players to converse through them. It's a frustrating limitation.

During a question and answer session in a Nintendo conference call this morning, Reggie Fils-Aime addressed this issue.

According to Fils-Aime, the system is clearly capable of this function, and Nintendo is constantly adding and tweaking features of the Wii system through system updates. The issue boils down to locking down the specific technologies and getting the specific peripheral to allow voice chatting.

Fils-Aime noted that, since Nintendo found this tech and peripheral on the Nintendo DS, he "wouldn't be surprised at all" if the feature appeared on Wii. "It's something we value and constantly look at."

נכון לעכשיו הWii היא קונסולת המשחקים היחידה שלא תומכת בצ'אט קולי באונליין. נינטנדו מסבירה שניתן לתמוך בצ'אט קולי באונליין ורג'י אומר לא להיות מופתעים אם תופיעה תמיכה בצ'אט קולי בWii (בעקבות התמיכה שיש בDS).

האוזניות של הDS (אולי בקרוב גם לWii?):
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.09.2007
    זהיהיה אחלה לwii !
    אני יקנה את זה ישר .. זה יכול להיות שימושי באונליין !

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2007
    זה יכול להיות פשוט מדהים ל-TDM בהירוס 2, או ב-CTF, היה פשוט נותן לך אפשרות לתקשר עם החיילים המשותפים לך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    מעדיף שקט במשחקים אבל אם יהיו משחקים טובים אז גם אקנה את זה, רק מעניין איך
    זה יתחבר ל-ווי, אולי כמו השלטים, אז יהיה בעיה ת'אמת...
    למה לקנות מוצר רישמי ולא לקנות כבר מוצר קיים בשוק במחיר מופחת, נינטנדו
    יצטרכו לעבוד קשה עם הראש בנושא
    בכל אופן... זה יהיה מעניין,
    מישהו יכול להסביר איך זה עובד ב-XBOX?, שם זה אלחוטי אבל לא ראיתי את זה בעצמי
    מדריך ה- Wii השלם שלי (גירסה 3.0 סופית, מתעדכן בקביעות)
    * קיים מדריך התקנה והגדרה של חיבור רשת ועוד*

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    לדעתי זה שפר הרבה את חויית המשחק, וזה יהיה ממש מגניב גם אם תצטרך לדבר בישביל לשחק כמו במריו פרטי 6.

Mario Kart : 2922-0825-8897
    Super Smash Bros. Brawl : 1590-6483-748
    Guitar Hero 4 : 382432653612
    Rock Band 2: 539809778997
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    נקווה שנינטנדו יוסיפו את זה
    אבל יותר דחוף לי שהם ישפרו את איך שמוסיפים ומשחקים נגד אנשים ברשת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2007
    Lotem צודק, בסטרייקרס איך לעזאזל מוסיפים FC אין לי מושג.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    אני בעד, אבל זה גם לא כזה דחוף לי. עוד בימי ה-CS לא הייתי חובב גדול של דיבורים, ואפילו בגילדה שלי ב-WoW לא דיברתי כמעט במיקרופון (למרות שהייתי מנהל בה, ומנהלים בד"כ לוקחים חלק די נכבד בשיחות הקוליות).
    הבעיה כרגע זה פחות המיקרופון ויותר החוסר המוחלט ביכולת לתקשר עם הצד השני. אם יוסיפו תמיכה במקלדת/תמיכה בשליחת הודעת שנכתבו מראש (כמו בסמאש, רק עם כמות גדולה יותר של הודעות [לפחות 9]), אני לא אצטרך יותר מזה.

כמובן שעבור משחקים כמו BWii תמיכה קולית זה דבר די הכרחי, אבל זה פחות פוגע מהעבודה שלמעשה אין בכלל דרך תקשורת. זה נוראי!

דא"ג, אם יוסיפו תמיכה קולית היא תהיה רק בין חברים. אני אישית חושב שזה עדיף ככה (למרות שאני עדיין רוצה סוג של תקשורת עם אנשים שהם לא חברים), לא פעם או פעמיים קרה שעזבתי שרת ב-CS בגלל שנמאס לי לשמוע ילדים רבים ביניהם בקולות צווחניים והורסים לי את הפוקוס לחלוטין. ב-CS הישן היה אפשר לשים mute, אבל ב-CS:S עד היום לא מצאתי את האופציה לעשות מיוט על אנשים ספציפים...

בכל מקרה, אני בעד תמיכה באמצעי תקשורת ווקלים!

נב. יהיה אפשר לחבר את זה ליציאת ה-USB, אל תשכח שלווי יש שתיים כאלו.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    עד כשיו יש כמה, 3 משחקים שתומכים בצ'ט קולי? אם האונזיות יתמכו בזה עם עידכון או משו אז כן. אם לא אז לא שווה. הWII מילא לא חייה של רשת לצערי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    בשביל לעשות מיוט בCSS פשוט תכנס ל player list(מתחת לdisconnect)
    תבחר מישהו ותלחץ למטה מיוט

בדיוק היום עשיתי את זה למישהו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.10.2007
    עיר
    חסוי
    נשמע מגניב!
    זה ממש כיף לשחק ולדבר... בזמן האחרון כל יום אני וחברים שלי מדברים בTS בזמן שאנחנו משחקים COD4 וגם סתם שאנחנו גולשים באינטרנט.... מדברים....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    לא הכי מתלהב, אבל אם יהיו לי מספיק משחקי און ליין איכותיים, אז לשמוע מה הצד השני אומר, לא יכול להזיק. זה דווקא יכול להיות נחמד.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.07.2007
    ראיתי כאן המון שזה לא מעניין אותם אז חבר'ה אתם כנראה לא ניסיתם....לי יש 360 ואני רגיל שם לאונליין וזה ממש שימושי האוזניה אפשר לתכנן מהלכים בקבוצה במשחקי FPS וכל מיני דברים כאלה וזה ממש טוב....אתה מרגיש מחובר להכל פתאום במקום להרגיש מנותק מהעולם באמצע משחק...

ודקל ל 360 יש 2 אוזניות, אחת אלחוטית ואחת שמתחברת לשלט שאותה מקבלים עם גרסת הפרימיום ומעלה...

בפס3 אפשר לחבר כל אוזניית בלוטוט...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2007
    עיר
    חדרה
    נשמע טוב.
    אקנה את זה [אם יהיה]כשיהיה לי ווי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2007
    אם יהיה אני יקנה אבל יש דברים חשובים בנתיים יותר לטפל בהם כך שאני לא ממהר....

נ.ב אני קורא פה איזה חצי שנה החלתתי לחזור לכתוב כמו פעם בפורומים אחרים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי biggoron
    מעדיף שקט במשחקים אבל אם יהיו משחקים טובים אז גם אקנה את זה, רק מעניין איך
    זה יתחבר ל-ווי, אולי כמו השלטים, אז יהיה בעיה ת'אמת...
    למה לקנות מוצר רישמי ולא לקנות כבר מוצר קיים בשוק במחיר מופחת, נינטנדו
    יצטרכו לעבוד קשה עם הראש בנושא
    בכל אופן... זה יהיה מעניין,
    מישהו יכול להסביר איך זה עובד ב-XBOX?, שם זה אלחוטי אבל לא ראיתי את זה בעצמי
    יש ל-360 שתי אוזניות.
    הראשונה מגיעה חינם עם המכשיר, הוא לא בדיוק אלחוטית.
    היא מתחברת ללמטה של השלט אז היא ברמת העיקרון אלחוטית (הרי השלט אלחוטי והיא מתחברת אליו), כמו הWIIMOTE והנאנצ'ק שמתחבר אליו.
    האוזניה השניה היא אלחוטית לגמרי ומדברת ישירות עם ה360 אלחוטית.

בקשר לאיך זה עובד במשחקים עצמם, לשחק משחקים שקשורים לקבוצות (נגיד FPS) זה פשוט בלתי אפשרי לשחק בלי זה כקבוצה. כלומר אפשר לרוץ לבד כמו אדיוט או יחד עם חבר אחד כמו שאני ולאסקין עושים בTF2 במחשב אבל זה לא כיף כמו לדבר עם כולם.
    אין לך מושג כמה זה כיף לשחק COD4 ברשת בקבוצה עם עוד 7 אנשים ולתאם מתקפות תוך כדי. זה אלוהי.
    בקשר למפגרים שמדברים ברשת ומציקים, הקהילה של ה360 מאוד קטנה (בקושי 200 אנשים) ורובנו מעל גיל 20 כך שאין את הבעיה הזאת, מי שעושה את זה עף מהמשחק וכולם מכירים את כולם.
    שתף ב-Google+

הרשמה