תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    07.02.2007
    עיר
    חיפה
    חשבתי לעשות משהו יעיל בזמני הפנוי, ועלה לי הרעיון לתרגם לעברית שיטה-שתיים מהשיטות הקטנות, ההזויות והמגניבות (והלא מי יודע מה מוכרות) שיש בשוק. המועמדים הנוכחיים שלי הם My Life with Master ו-Don't Rest Your Head. השאלה היא, האם יש מישהו שמעוניין בגרסא עברית לשיטות האלה? (אני יכול לפרט עליהן, אבל בעקרון אלה שיטות אימה/אפלות, בוגרות ומטרידות למדי.)
    כמו כן, מה אפשר לעשות עם הדברים המתורגמים? האם יש אפשרות שכוכבי כסף או איזו הוצאה אחרת יוציאו אותם? או שהאופציה היחידה שלי היא להעלות את הקבצים לאינטרנט בחינם (בהסכמת היוצרים, כמובן)?

Anyone who proposes to do good must not expect people to roll stones out of his way, but must accept his lot calmly, even if they roll a few stones upon it
    (Albert Schweitzer)

חס"א, למשחק תפקידים בריא יותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    כל תרגום יכול להיות טוב, אבל כמו שאתה יודע זה צריך להיות בהסכמת היוצרים.
    אם זה יצא בהוצאה זה יהיה יקר יותר, אז אני חושב שעדיף לשחקנים ולשה"מים שתעשה את זה באינטרנט, אבל לרווח האישי שלך כדאי בהוצאה.
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    עיר
    נגסקי ,יפן
    אני אוהב שיטות הזויות.
    (בכיף)
    ((ותודה))
    סליחה על כל שגיאות הכתיב.

תודה לFeRoz הגבר על החתימה^^ הזות..

(/__\)
    ( O.o)
    ( > <)
    זהו ארנב.
    אנא העתיקו את ארנב אל חתימותייכם על מנת לעזור לו לכבוש את העולם!!!
    -יש לי 3XX הודעות
    פועל חיפה! מאז ולתמיד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    כמו שDarkDruid אמר, כל תרגום זה טוב. אגב, אם אתה רוצה לתרגם שיטות, מה דעתך לתרגם את וו-שו? אני די בטוח שלא צריך שום אישור בשביל זה, כי זאת שיטה חינמית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2007
    עיר
    חיפה
    אני שמח שיש ביקוש. את וו-שו אני לא יותר מדי אוהב באופן אישי, אז לא ממש בא לי לתרגם את זה, אבל אני יכול לשקול.

אשמח גם אם כוכבי כסף יביעו איזושהי עמדה בנושא. כרגע שאלתי בפורומים של My Life with Master לגבי אפשרות לתרגם את זה. אולי במקרה הכי גרוע, יוצר המשחק יוכל להעלות את זה למכירה כ-pdf באתר שלו.

Anyone who proposes to do good must not expect people to roll stones out of his way, but must accept his lot calmly, even if they roll a few stones upon it
    (Albert Schweitzer)

חס"א, למשחק תפקידים בריא יותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    נכתב במקור על ידי ישמעאל
    כמו שDarkDruid אמר, כל תרגום זה טוב. אגב, אם אתה רוצה לתרגם שיטות, מה דעתך לתרגם את וו-שו? אני די בטוח שלא צריך שום אישור בשביל זה, כי זאת שיטה חינמית.
    לא משנה אם היא חינמית או לא, צריך אישור מהיוצרים.
    ח"ח על היוזמה, אודין.

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    צריך אישור בשביל דבר שכזה, בהחלט.

לגבי כוכבי כסף, אינני יכול לענות בשמם, אבל לא נראה לי שמישהו יוציא את זה לאור.אבל, מאחר ואני בכל מקרה רוצה להשיג כמה שיטות אינדי בשביל טקטיקה, אם מישהו יתרגם אשמח אם ירשה לי להדפיס את התרגום בשביל להציע לעיון בחנות. (לא למכירה. אני בספק אם תקבל אישור לתרגם את זה למכירה, בכל מקרה).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    אני לא מכירה את המשחקים האלה, אבל זה נשמע לי כמו רעיון גדול. אישית הייתי שמחה לשמוע על עוד שיטות פרטיות ויהיה מצויין אם הן יהיו נגישות בעברית. אני ממליצה לך לבדוק את PTA שהיא השיטה הפרטית הכי מצליחה בתחום. ממש טובה, מאוד מעניינת ועם קהל לא קטן.

אם אתה מתעניין בשיטות אינדי באופן כללי ורוצה לקחת אותן צעד קדימה אולי אני יכולה לסקרן אותך עם רעיון בקשר לפרוייקט בנושא לביגור.
    אתה מוזמן לפנות לחגי אלקיים בנושא לעוד פרטים-
    [email protected]

הילנטס, טלי הלוי

[email protected]
    רכבנו לעבר השקיעה
    וכמו בסרטים
    מישהו היה חייב להגיד
    קאט.
    שתף ב-Google+

הרשמה