תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 23
    הצטרף בתאריך
    25.06.2007
    עיר
    רמת השרון
    איפה אני יכול להשיג את המשחק D&D?
    כמה הוא עולה?
    הוא שווה את המחיר?
    הוא כיף בכלל?
    כמה זמן בערך לוקח לשחק אותו?
    תודה לעונים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    את המשחק מו"ד (מבוכים ודרקונים) אפשר לקנות בכ"כ (כוכבי כסף), שעכשיו מוכרים אותו ממש בזול לקראת צאת המהדורה הרביעית.
    כל אחד מספרי הבסיס (המדריך לשחקן, המדריך לשליט המבוך) עולים 145 או משהו כזה כל אחד, וכמובן שיש את ההרחבות.
    שווה את המחיר, כן.
    כיף, כן.
    משך המשחק הוא תלוי לגמרי בשה"מ (שליט המבוך) שלך, והוא יכול להיות שעתיים עד כמה מפגשים שבועיים של כמה שעות כל אחד.
    אתה בכלל יודע מזה? אתה יודע מזה מ"ת? טוב, אם אתה לא יודע, מ"ת זה בעצם משחק-תפקידים, בו כל אחד לוקח על עצמו את תפקידה של דמות אחרת ומשחק אותה, כשהשה"מ משחק כל דבר אחר בעולם ומסביר לכם, השחקנים, מה קורה, וואתם מחליטים מה הדמויות שלכם עושות.
    יש המון סוגי מ"ת, חלקם הומוריסטים, חלקם רציניים, חלקם שמים דגש על משחק-דמות וחלקם על קרבות.
    מו"ד הוא סוג משחק ששם דגש יותר על קרבות, אבל עדיין יש בו מקום למשחק תפקידים (רולפליי).
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.06.2007
    עיר
    רמת השרון
    OK תודה,
    אני חושב שאני יקנה את זה אבל אני ישמח לעוד ביקורות ממשתמשים אחרים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2007
    עיר
    תל-אביב
    אני מציע לך לקנות בהתחלה את ה-basic game כי יש בוא מיניטורות וקצת חוקים שדרכם אתה תוכל להתחיל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.06.2007
    אני חושב שאתם מדברים על משחק המיניאטורות, דארקדרויד התכוון למשחק התפקידים, שני דברים שונים לגמרי.
    All that is gold does not glitter,
    Not all those who wander are lost
    ;
    The old that is strong does not wither,
    Deep roots are not reached by the frost.
    From the ashes a fire shall be woken,
    A light from the shadows shall spring;
    Renewed shall be blade that was broken,
    The crownless again shall be king.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    טוב, אני לעומת האנשים שעד עכשיו היו פה מציע לך לא להוציא כל כך הרבה כסף על משהו שלא בטוח שתהנה בו. אני אציע לך לנסות להצטרף לקבוצה שכבר רצה באזור שלך בשביל א) לראות אם זה מתאים לך ו-ב) לשחק עם אנשים מנוסים זה תמיד הרבה יותר כיף.
    אני מניח שאני לא אוכל לעזור לך כי אני גר באיזור מבודד יחסית אך אם תרשום את הגיל ואת האזור בו אתה גר (במיוחד אם זה אזור המרכז) אולי תוכל למצוא קבוצה פעילה שתראה לך איך זה הולך.

אם אתה לא מוצא קבוצה כזו (אני לא מאמין שאני אומר את זה) אני ממליץ לך לחפש חוג באיזור מגורייך. כי שם בכל זאת יש מנחה מנוסה. האפשרות השלישית והכי פחות מומלצת להתחלה (למרות שרבים התחילו ככה) היא לקחת קבוצה של חברים שגם לא מבינים את המשחק ולשחק איתם (דבר שכן ידרוש את קניית הספרים). למרות שכאשר יש לך כבר נסיון קבוצה של חברים זו הגירסה המומלצת ביותר למשחק ואני מאמין שרוב הקבוצות בארץ מורכבות כך.

נ.ב. ברוך הבא לתחביב אני מקווה לראות אותך פעיל בהמשך.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

בנוסף לזה שלמעלה (יענו ג'יזס, הבנתם?XD) כדי לך להוריד בחינם באתר של העמותה או של כוכבי כסף קובץ שאמור לעזור לך להתחיל לשחק, ובנוסף אתה יכול תמיד לכתוב משחקי תפקידים בגוגל ולחפש הסבר על מה זה בכלל.

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2007
    עיר
    תל-אביב
    אם אתה מחפש שחקנים לשחק איתם אתה יכול להיכנס לאתר www.realms.co.il יש שמה הרבה שחקנים ואם אתה באזור המרכז ורוצה לשחק אני מציע לך ללכת לחוג שבפריק אם כמה חברים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    גם כך בחשבון שיש עוד שיטות חוץ ממו"ד, ככה שאולי כדאי שתבדוק אותן. אבל כעקרון מו"ד היא השיטה הכי פשוטה. חוץ מזה,עוד מעט יוצאת מהדורה 4(בסביבות החופש הגדול) ככה שאולי עדיף לך לחכות עם מו"ד ולהתחיל עם שיטות אחרות.
    ריצ'ארד חביב הקהל- פרקים ראשון, שני , שלישי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    למן האמת, בכונה לא אמרתי כלום על מהדורה 4, כי היא תהיה שונה לגמרי מ3.5
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    מו"ד 3 הכי פשוטה? WTF?

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי DarkDruid
    למן האמת, בכונה לא אמרתי כלום על מהדורה 4, כי היא תהיה שונה לגמרי מ3.5
    איך היא תהיה שונה?
    חשבתי שהם רק קצת משפרים כמה דברים מכניסים אותה למחשב ומעלים את הדרגה המירבית ל-30
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2007
    עיר
    חיפה
    קשה עדיין להגיד עד כמה ההוצאה ה-4 תהיה באמת שונה מה-3.5 מבחינת החוקים. לפחות דבר אחד שבאמת משתנה לגמרי זה ההצלות, והם גם מתכוונים לפשט דברים מסובכים כמו חוקי grapple ו-level adjustment.

אבל כך או כך, מו"ד היא ממש לא השיטה הכי פשוטה - לא הוצאה 3.5 וכנראה שגם לא הוצאה 4. הכי מוכרת, כן, אבל לא הכי פשוטה. מה שכן, אם שפה היא שיקול, אז הבחירה מצטמצמת מאוד. יש את מו"ד ואת הנשגבים, ולא הייתי אומר שהנשגבים פשוט בהרבה ממו"ד, אם כי לקרוא את הספר זאת לפחות חוויה יותר מעניינת מהספרים של מו"ד. חוץ מאלה, אפשר להעיף מבט בספריית הפונדק, יש שם כמה שיטות בעברית, אבל בהצלחה בלמצוא מישהו שמכיר אותן...

Anyone who proposes to do good must not expect people to roll stones out of his way, but must accept his lot calmly, even if they roll a few stones upon it
    (Albert Schweitzer)

חס"א, למשחק תפקידים בריא יותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2007
    עיר
    תל-אביב
    דרך אגב מתי המהדורה החדשה תצא? ומתי היא תגיע לישראל ואם משהו יודע לאיטליה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2007
    עיר
    חיפה
    המהדורה ה-4 באנגלית אמורה לצאת ב-6 ביוני 2008, לפי ההבטחה הנוכחית, ולשם שינוי, הם מפרסמים את כל שלושת הספרים ביחד.
    לגבי התאריך להגעת הספרים לישראל (ובטח שלאיטליה) אני לא ממש יודע, אבל אני משער שלא ייקח להם יותר מדי זמן, סה"כ יש מספיק ביקוש. לגבי התרגום, ההשערה היא חודש-חודשיים אחרי יציאת הספרים באנגלית.

Anyone who proposes to do good must not expect people to roll stones out of his way, but must accept his lot calmly, even if they roll a few stones upon it
    (Albert Schweitzer)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2007
    עיר
    תל-אביב
    אם זה בא רק ב-2008 למה הם כבר שינו את מראה האתר?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי legionofthunder
    אם זה בא רק ב-2008 למה הם כבר שינו את מראה האתר?
    כי אלפיים ושמונה זה רק עוד שנה ושש עשרה יום?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2007
    עיר
    חיפה
    למה הם חייבים לשנות את מראה האתר רק כשיוצאת מהדורה חדשה? בא להם אז בא להם.

(Albert Schweitzer)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    הם גם הפכו את המגזינים "מבוכים" ו"דרקונים" (שני מגזינים שונים) לאינטרנטיים -הם כנראה שינו את העיצוב על הדרך.
    ריצ'ארד חביב הקהל- פרקים ראשון, שני , שלישי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    ולדעתי חבל, כי הם הרבה פחות יעילים וכייפים לקריאה, כמובן שהרבה יותר נוחים לגישה, אבל עדיין.
    שתף ב-Google+

הרשמה