תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    17.05.2007
    עיר
    אילת סיטי
    היי כולם, כבר כמה חודשים שלא יצא לי לבקר בפורום P:
    בכל מקרה, התפנה לי קצת זמן וכוח והמשכתי לצבוע ציור ישן נושן שלא יצא לי לעבוד עליו..
    הגעתי בעיקרון עד השלב הזה, אבל מפה אין לי שום רעיון לרקע, ואני דיי מחפש מה יכול להתאים שמה P:

תקריב על הבקבוק של הג'ק דניאלס שוכב שמה:

(חוץ מהתווית של הבקבוק הכל נוצר בפוטושופ, עם העכבר -.-)

דעות? הצעות לרקע? :S
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.04.2007
    עיר
    קדומים
    ברוך השב, אני חושב שמותר לי להגיד שהרגשנו בחסרונך (:

קודם כל, הצעה- לדעתי הלבן על צבע הגוף שלו נראה מאוד מוזר, מציק מאוד בעין. הייתי ממליץ לך לעשות קוים, או משהו כזה, שיפרידו, כי [לי לפחות] זה מאוד מפריע.

רקע- הייתי דווקא חושב על בגוון להבה, אדום וצהוב שכזה; זאת נראית סיטואציה מאוד חזקה [כזאת שמתאים לה צבע חזק].

אהבתי מאוד, הבקבוק שם באמת נחמד, וגם המקומות מהם יוצאים הקרניים, עשית אותם טוב מאוד.

באטל הורן, כ"ץ.
    "כי לא ספנו ברעב ובמחסור, כי אם בחרנו במוות מחיי עבדות"
    -אלעזר בן יאיר, ראש מתאבדי מצדה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.05.2007
    עיר
    אילת סיטי
    דווקא קווים זה משהו שאני פחות אוהב לעשות P:
    והקטע על הלבן, זה כי אני מכוון את ההגדרות של הפוטושופ ול המסך בכללי לSRGB והמסך עצמו מכוון לצבעים שייצאו בהדפסה (כי אני הולך להדפיס את האחד הזה על נייר gloss וזה מוציא צבעים במצב צבע אחר (במקרה הזה SRGB) ובשביל שאני יידע איך זה הולך לצאת בהדפסה אני עובד ככה (איזה חפירה דפקתי פה |: ), בקיצור, בגלל שהמסך שלך (בהנחה שאתה לא משתמש בCRT) מכוון בצורה שונה משלי אתה כנראה את הצבעים בגוונים קצת שונים (ותתפלא כמה זה משנה לפעמים >< ) אז הלבן יכול להראות לך לא טוב, אבל אצלי הוא יצא בולט מספיק ואיך שרציתי בכללי P:
    (או בפשטות יותר, הצבעים אצלי מכוונים לצבעים שהמדפסת בחנות מדפיסה איתם, וזה למה זה נראה קצת שונה על מסך רגיל)

ותודה P:
    גמאני חשבתי על צבעים כאלה אבל אין לי מה בדיוק לשים שמה, ואני לא רוצה אש אני רוצה משהו עם קווים 'ברורים', כמו איזה חפץ או קיר או אנאערף, שיראה מוצק כזה ומפורט יותר..
    רקעים יכול להיות משהו שיותר מעצבן לעשות מהציור עצמו לפעמים P:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    הייתי עושה ברקע מדבר שממשיך באופק להרים וצוקים. למעלה שמיים כחולים וצלולים עם נשר אולי, ולמטה מוסיפה אבק ומערבולות חול קטנות איפה שיוצאות ה"עצמות" ובקו האופק של האדמה.

הילנטס, אהבתי ממש.
    רכבנו לעבר השקיעה
    וכמו בסרטים
    מישהו היה חייב להגיד
    קאט.
    שתף ב-Google+

הרשמה