תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    27.12.2006
    שיקו יטבע אני שנה אומר !OH הוא בייסרייפר אבל לא אתה לא עושה כלום עד שאני מקלל אותו ואז אתה מעיף אותי באמא שלי חצי מהאדמינים פה סתומים אין מילה אחרת SRRY

הצטרף בתאריך
    08.02.2007
    1. תמיר העיף אותך קיללת שם ממש קללות איכותיות D:
    2. הוא קיבל קיק על בייס רייפ הרבה לפני שאמרת שהוא עשה בייס רייפ.. אם היתה מסתכל היתה רואה שהוא לא בשרת בכלל :\

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    נכתב במקור על ידי Shikako
    1. תמיר העיף אותך קיללת שם ממש קללות איכותיות D:
    2. הוא קיבל קיק על בייס רייפ הרבה לפני שאמרת שהוא עשה בייס רייפ.. אם היתה מסתכל היתה רואה שהוא לא בשרת בכלל :\
    שיקקו סיכם את הכל בצורה מצויינת.

ואגב, על הקללות שהוספת כאן בפורום אתה מקבל באן מהשרת ליום. תלמד לדבר יפה ילד.

הצטרף בתאריך
    02.06.2007
    עיר
    נשר
    נכתב במקור על ידי RegMan

הוא לא קילל פה :/

ושיקקו מה עשית היום בשארקי בבסיס של הערבים?... אני מקווה שרק הרסת את הassests.

הצטרף בתאריך
    27.12.2006
    נכתב במקור על ידי RegMan

סליחה אבל אין לי בעיות ראייה
    כי אני לא רואה פה שום קללות אז איזה מה מי מו קללות ?

ובקשר לשיקו כשאני עוד חזרתי לשרת אז הוא קיבל קיק ולמה קיללתי כי שעה אני רושם BASERAPE גם לFOX רשמתי ואחף אחד לא עשה כלום אז כן קיללתי

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    פ"ת
    Welcome to the BattleField
    אתה חדש פה?
    אתה עוד לא רגיל?
    ItayM

הצטרף בתאריך
    20.04.2007
    עיר
    אזור
    נכתב במקור על ידי alontavor
    הוא לא קילל פה :/

ושיקקו מה עשית היום בשארקי בבסיס של הערבים?... אני מקווה שרק הרסת את הassests.
    אני הבאתי לו קיק אני מבקשXP

ושיקקו, אינדיום וחבורתם שפעלה במבצע סודי שנקרא "שלום על ישראל" היום בבסיס של הערבים רצו לגנוב להם את המסוק אבל כשאמרתי להם שאסור הם ברחו משם... ושקקו הרג מישהו כשהוא פוצץ את הUAV והאיש היה קרוב...
    ערפדילה -

הצטרף בתאריך
    08.02.2007
    בעיה שלו.. הוא לא יודע שUAV פולט קרינה ?
    וברחנו כי הבנו שזה בלתי אפשרי לגנוב מסוק בלי לעשות קופה של 5-10 חברה.. שלא נדבר שהיו שם 2 עם M95 שהיו מביאים לנו בראש..

הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    עיר
    הרצליה
    אני מצדיק את שיקי כי היינו אכן במקום של הערבים ומיד שאמרת לנו החברה ללא קיט של C4 שאין להם מה לעשות שם כמוני למשל תפסנו תרגלים ועפנו משם אבל לשיק כן היה והוא סך הכל עשה מעשה מותר לפוצץ את הנכסים של הקומנדר ככה שאין שום בעיה אם זה נ.ב שיקקו היינו לוקחים אותם גם אם הM95 לול

הצטרף בתאריך
    08.02.2007
    היתכוונתי שהיינו לוקחים את המסוק [נניח שהיינו מצליחים בלי לחסל אף אחד] ואז הם היו מורידים אותנו מתוך המסוק עם M95

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    לדעתי מה ששיקקו עשה שמה זה לא בסדר כי החוקים אומרים שאסור בכל אופן להרוג מישהו בUNCAP ואם הוא נצמד לASSEST אז באסה, אל תפוצץ אותו כי אז אתה עובר על החוקים.
    נראה מה יש לאורן להגיב על זה.

הצטרף בתאריך
    08.02.2007
    שמתי C4 - ברחתי - היתקמרתי שם בגבעה ופוצצתי. לא יכולתי לדעת שהוא יושב על הUAV

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    שמתי C4 - ברחתי - היתקמרתי שם בגבעה ופוצצתי. לא יכולתי לדעת שהוא יושב על הUAV

טוב.
    ועדיין הנושא הזה בעייתי. אני יודע שכשאני בזמן הקרוב הולך להתקמפר על הקומנדר כי אני צריך כמה נקודות וזמנים שלו לכמה מדליות, אני ארבוץ לי על הUAV שבUNCAP ושמה אני גם מרגיש מוגן וגם מרגיש מגן על אחד הכלים החייתיים ביותר במשחק

הצטרף בתאריך
    27.04.2007
    עיר
    הרצליהה
    היתכוונתי שהיינו לוקחים את המסוק [נניח שהיינו מצליחים בלי לחסל אף אחד] ואז הם היו מורידים אותנו מתוך המסוק עם M95
    ממש :| פרו זונות ראנק.

חצי מהם לא יכולים לפגוע עם סנייפר בעץ ...

הרשמה