תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    שלום,
    יותר מידי אנשים מרמים אותי שאני משחק איתם בחו"ל בטורניר ESL הפסדתי כבר המון נקודות בגלל זה וכל זה בגלל שאף פעם אין לי הוכחות, אז ככה הבנתי שיש בוט שיש לי אותו אך אני לא יודע איך להריץ אותו, הסתבכתי עם זה ממש אם מישהו יכול להביא לי מדריך אני אשמח למה נמאס לי מהרמאים האלה זה פשוט דבר בלתי נסבל. תודה ויום טוב

הצטרף בתאריך
    23.07.2007
    איך הם מרמים? מה הם עושים? מה שם הבוט?

פרטים אחי

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    קוראים לבוט הזה Fifabot זה נמצא בתוך ה multitool
    הבוט הזה זה בעצם כותב את כל מצב המשחק כל מה שקורה וכמובן תוצאה והכל נשלח במירק בערוץ שאתה מחליט שהבוט יכנס, אני לא ממש מבין איך להפעיל אותו ואני ממש חייב הסבר

תודה לעוזרים כל עוד אני לא יודע איך להפעיל אותו אני לא חוזר לשחק בESL כי פשוט זה לא פייר שמרמים אותי ואין לי הוכחות..

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    נכתב במקור על ידי Sentor
    קוראים לבוט הזה Fifabot זה נמצא בתוך ה multitool
    הבוט הזה זה בעצם כותב את כל מצב המשחק כל מה שקורה וכמובן תוצאה והכל נשלח במירק בערוץ שאתה מחליט שהבוט יכנס, אני לא ממש מבין איך להפעיל אותו ואני ממש חייב הסבר

תודה לעוזרים כל עוד אני לא יודע איך להפעיל אותו אני לא חוזר לשחק בESL כי פשוט זה לא פייר שמרמים אותי ואין לי הוכחות..
    כמו האדיוטים האלה עם הקרן באג שעשו לך חח
    כנס למירק תמצא אותי כ LifeAfterDeath שם.. אני כמעט תמיד שם . שלח הודעה אני אחזור אליך.
    בעקרון אתה צריך לפתוח ערוץ כלשהו.. ולהכניס פרטים בתוכנה זהו.

הצטרף בתאריך
    23.07.2007
    עכשיו אני מבין על מה אתה מדבר..
    אני אעלה עוד מספר ימים מדריך לבוט הזה,אתה פשוט צריך להציב נתונים בבוט.. אבל זה לא בוט נגד רמאים..
    ד"א, לא הסברת לי איך הם מרמים אותך..

הצטרף בתאריך
    07.08.2007

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    וואי תודה רבה לכולם !

הרשמה