תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    24.12.2006
    עיר
    חולון
    יש את המשימה שצריך להרוג מישהו שחודריים במסווה אלייהם אז הרגתי אותו בצלף אחר"כ ירדתי בחבל עשיתי את ההנחיות של cap.millan אחר כך יריתי במסוק שרדף אחרינו בדרך שהינו צרכים להגיע לנקודה מסוימת ואז שיריתי על המסוק נפל על cap המסוק אחר"כ אני הייתי צריך לקחת אותו בידיים והגעתי למקום כלשהו ומשם

תמונה:

בברכה, דור.
    BlacKilleR
    מנהל קהילת TrackMania

הצטרף בתאריך
    17.03.2007
    עיר
    ירושלים
    אני חושב שזה באג אולי הדלת אמורה להיפתח אממ תנסה לשחק מחדש כיאלו תלך לשלב איפה שאתה צולף ב-זקאיב

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    אתה לא הולך בדרך הנכונה. תלחץ TAB, ותראה את הגבולות של מפה.
    אני מציע לך, ממש עוד מעט כשתחכה למסוק שיבוא להציל אותכם. אחרי שתיתקע שם הרבה זמן. ואני יודע שתיתקע שם כי הולם נתקעים שם. אז סתם שתזכור, שברגע שיש לך את הנקודת שמירה אחרי ששולשת מסוקי האוייב מגיעים, תיכנס לאחד הצריפים האלה, ותמקש בקליימורים את האיזור מסביבו.

-"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם" פטון

-"מלחמה זה לא למות למען המדינה שלך, זה לגרום לממזר השני למות בשביל שלו" פטון

-War is not about who is right, but who is left"" ברטראנד ראסל

-רובה ללא כדורים מפחיד יותר מרובה עם כדורים!הוא מפחיד גם את האוחז בו וגם את הבא מולו(שבתאי לוי).

-כשהערבים יניחו את נשקים לא יהיו עוד מלחמות,כשישראל תניח את נשקה לא תיהיה עוד ישראל(בנימין נתניהו).

הצטרף בתאריך
    17.03.2007
    עיר
    ירושלים
    יופי שאתה אומר לו מה לעשות אבל למה לספר לא מה יהיה

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    זה רק אני או שהמשחק היה קצר מדי (כי גמרתי אותו תוך יום יותר נכון 10 שעות של חרישה) זה שלב נחמד בהתחלה שצולפים אחר כך שצריך לקחת את המפקד זה עינוי! ועוד אחר כך צריך לחכות עד שמסוק יגיע לאסוף אותך שלוקח לו מלא זמן ובנתיים מלא ערבים (או מה שהם לא יהיו) תוקפים אותך כמעט מכל הצדדים
    מנצ'סטר בנשמה
    וגם מכבי תל-אביב בכדורסל

הצטרף בתאריך
    17.03.2007
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי WAYNE RONNEY
    זה רק אני או שהמשחק היה קצר מדי (כי גמרתי אותו תוך יום יותר נכון 10 שעות של חרישה) זה שלב נחמד בהתחלה שצולפים אחר כך שצריך לקחת את המפקד זה עינוי! ועוד אחר כך צריך לחכות עד שמסוק יגיע לאסוף אותך שלוקח לו מלא זמן ובנתיים מלא ערבים (או מה שהם לא יהיו) תוקפים אותך כמעט מכל הצדדים
    הסינגלר פלייר קצר אבל כיף גם המולטי פלייר כיף!
    וזה לא ערבים זה רוסים אם לא שמת לב זה צירנוביל איפה שהיה את הדליפה בכור האטומי יש שמה מקומות שהם באמת אמתיים למשל אתה תראה מין בריכה ריקה והקרוסלה
    תבדוק בגוגל תמונות אתה תראה אותם

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    נכתב במקור על ידי omer1000
    יופי שאתה אומר לו מה לעשות אבל למה לספר לא מה יהיה
    ברור

-"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם" פטון

-"מלחמה זה לא למות למען המדינה שלך, זה לגרום לממזר השני למות בשביל שלו" פטון

-War is not about who is right, but who is left"" ברטראנד ראסל

-רובה ללא כדורים מפחיד יותר מרובה עם כדורים!הוא מפחיד גם את האוחז בו וגם את הבא מולו(שבתאי לוי).

-כשהערבים יניחו את נשקים לא יהיו עוד מלחמות,כשישראל תניח את נשקה לא תיהיה עוד ישראל(בנימין נתניהו).

הצטרף בתאריך
    24.12.2006
    עיר
    חולון
    חחחחחחח סימתי את המשימה הזאת מצד ימין יש כזה מזדרון אדום עם חבית ומשם יש את היציאה איך פספסתי את זה עשיתי את השלב הזה 3 פעמים רק כדי לחפש איך יוצאים מהאזור הזה
    בברכה, דור.
    BlacKilleR
    מנהל קהילת TrackMania

הצטרף בתאריך
    17.03.2007
    עיר
    ירושלים
    אני התבתלבתי שמה פעם אחת

הרשמה