תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    25.06.2007
    עיר
    רמת השרון
    1)עד כמה שאני יודע ב GUILD WARS יש עלילה,איך זה יכול להיות משחק המוני עם עלילה?
    2)קשה לעלות שם רמות?
    3)זה יותר טוב מWOW?
    4)איזה חבילת הרחבה שווה לי לקנות,אם בכלל?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.06.2007
    1) מה זאת אומרת איך יכולה להיות עלילה? בכל משחק יש עלילה...
    2) אתה מתקדם באופן טבעי דרך הסיפור ועולה רמות. עלייה ברמות לא אמורה להיות קשה במיוחד.
    3) זה כבר עניין של דעה. אם תשאל את זה פה יגידו לך שכן ואם תשאל את זה בפורום WoW יגידו לך שלא. אני לא יכול להגיד, כי בחיים לא שיחקתי בWoW.
    4) יש הרבה דיונים על זה... אני אישית מעדיף את פרופסיס (המשחק הראשון), אחרי זה את נייטפול (השלישי) ואז את פקשיינס (השני). אני לא אגיד פה לגבי GWEN, כי זאת חבילת הרחבה וצריך את אחד המשחקים בשבילה...

אם אתה רוצה לנסות את המשחק, יש סריאל נאמברס מיוחדים למספר שעות שמאפשרים לך לשחק במשחקים. שמילס פתח על זה דיון פה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    כן, ב-GW יש עלילה. היא מזיזה את המשחק, כמו בהרבה משחקי SP, דבר שלא רואים הרבה במשחקי MMORPG. ב-WoW, למשל, לא מצאתי שמץ של עלילה. אתה פשוט משחק מישהו שמקבל משימות - בד"כ להרוג מספר מסויים של יצורים ולקחת להם חלק מהגוף, דבר שנשמע קל יותר משהוא באמת, מאחר ולא תמיד מוצאים עליהם את מה שצריך. זה מאוד מוזר כשאתה צריך לאסוף 60 ראשים של חזירי בר וכשאתה הורג אחד מהם אתה לא מוצא עליו את הראש. אבל עכשיו אני סתם מתלונן...
    אז מבחינת עלילה, GW מתפקד די דומה ל-Oblivion ו-Morrowind, למשל (רק בלי הקווסטים הצדדיים האין-סופיים וחופש הפעולה העצום). יש עלילה, אבל לא חייבים לעקוב אחריה כל הזמן. יש קווסטים צדדיים וכשרוצים להתקדם בעלילה עושים את הקווסט הראשי/משימה.
    לגבי WoW - זה באמת עניין של טעם. יש אנשים שאוהבים את המשחק ומשלמים ונהנים מזה. אני השתעממתי אחרי שבועיים בערך. WoW ו-GW מאוד שונים אחד מהשני, אפילו ששניהם MMORPGs.
    גם בעניין משחקי ה-GW השונים יש חילוקי דעות. אני הכי אוהב את נייטפול מבחינת המשחקיות. הוא לא קשה כמו פקשנז ולא איטי כמו פרופסיז. פרופסיז מקבל מקום שני אצלי, כי הוא פשוט טוב. פקשנז אמנם מגניב בתיאוריה, אבל הוא יצא קשה מדי ומבחינה גרפית הוא לא משהו.

אתה מוזמן להירשם ל-FilePlanet ולקבל שבועיים חינם כדי לנסות את פרופסיז, פקשנז ונייטפול, כי ככה תדע הכי טוב אם המשחק מתאים לך ואם כן, אז איזה קמפיין.
    אם החלטת לקנות את פרופסיז, אולי כדאי שתשקול לקנות את חבילת ה-Platinum, שכוללת את פרופסיז ואת GWEN במחיר מוזל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.06.2007
    עיר
    רמת השרון
    תודה לכם
    אבל אני ישמח לעוד ביקורות מאנשים אחרים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2007
    עיר
    rishon
    טוב אני ידבר על הפיויפי
    מהפיויפי אתה משיג נקודות פקשיון גלד פוינטס ו-fame
    אז ככה בGW יש 5 ארנות (אולי יותר אני לא זוכר בדיוק)
    הארנההראשונה: RA=random arena זה המקום בו אתה הולך לוחץ להיכנס לקרב ואז אתה משובץ עם עוד 3 שחקנים אחרים. ראנדום ארנה הוא יותר בשביל ההתחלה ובשביל להשיג פקשיון מהיר.
    הארנה השנייה: TA=team arena בטיים ארנה זה קבר יותר מסובך.... אתה בוחר עוד שלושה שחקנים ואז אתם בוחרים בילד ואז אתם נכנסים לקרב. בטיים ארנה אתה נלחם נגד קבוצות מאורגנות אשר לרובם יש בילדים אשר נקבעו מראש.
    הארנה השלישית: HA:hero ancet (לא זוכר בדיוק איך רושמים את זה) כאן זה כבר רמה אחרת לגמרי... אתה צריך למצוא קבוצה של 8 אנשים ואז לבנות איתם בילד (הרוב מבקשים שתתחבר גם לוונט) ואז נכנסים לזירה.... פה אתה כמעט תמיד תלחם נגד קבוצה של אנשים מאורגנים ולפעמים גם נגד גילדות שהם בעיקר בשביל הארנה הזאת.
    הארמה הרבעית: AB=alince battle בשביל הארנה הזאת אתה צריך את המשחק "פקשיון" כאן אתה צריך לבחור את אחד הצדדים: לוקסון או הקורזיקס והם נלחמים אחד בשני.... פה אתה צריך לקבוש שטחים להלחם בקבוצה היריבה ולנסות להגיע ל-500 נקודות. (לפי דעתי זה הארנה הנחוטה ביותר בפיויפי וגם היא לא כלכך פיויפי... אין בה טקטיקה ואין בה שיתוף פעולה כימעט)
    הארנה החימישית והטובה ביותר!:GVG= guild vs guild גדולת הכותרת של GW: כאן זה עולם אחר... אתה ועוד שבעה אנשים מהגילדה שלך נכנסים לקרב נגד גילדה אחרת... פה אתה צריך להריץ דגלים, להלחם נגד הקבוצה היריבה, להרוג להם NPC'S ,להרוג להם את הגילד לורד, לקרוא ספייקים, להשתלט על מרכז הקרב ולדחוף קדימה ועוד ועוד ועוד. בקיצור לא שיחקת באמת בגילד ווארס עד שלא עשית גיויגי. זה פשוט הדבר הכי כיף במשחק!

בקשר להשוואה בין WOW אני לא יודע כי אני לא שיחקתי אפילו יום אחד בו......

עם יש שגיאות אתם מוזמנים לתקן (תמיד שמח ללמוד עוד ועוד )
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי chimcha!
    הארנה השלישית: HA:hero ancet (לא זוכר בדיוק איך רושמים את זה)
    Heroes' Ascent

ובקשר ל-AB - הגילדה שלנו נמצאת בצד של הקורזיקים. סתם לידע כללי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2007
    דבר ראשון אני חושב שחייבים להתחיל עם PvE לפני שמתחילים PvP כדאי לך להתחיל להתמקצע בפרופשן מסוים ולהמשיך בו...

בקשר לעלילה היא מאוד מעניינת ובניגוד לWow הממשק מאוד ידידיתי יש לך חץ במשימה לא כמו Wow והוא מאוד ידידותי למתחילים לפי דעתי
    בקשר לWoW עבדתי מלאאא שעות בחילוק פליירים בגשם Oם קניתי את הבטאל צ'אסט ב220 בפריק
    וזה כזה אכזבה איך פאקינג עלילה בכלל אין חץ במשימות אז יכל לקחת לך מלא זמן להתמצא
    עליית רמות מאד איטית ציפיתי שאם יש 70 רמות זה יהיה יותר מהיר ממשחק עם 20 רמות בקיצור בשבילי WoW=אכזבה+כסף של מלא חילוק פליירים שאבד...
    I'm Addicted
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    נכתב במקור על ידי Shon H
    דבר ראשון אני חושב שחייבים להתחיל עם PvE לפני שמתחילים PvP כדאי לך להתחיל להתמקצע בפרופשן מסוים ולהמשיך בו...

בקשר לעלילה היא מאוד מעניינת ובניגוד לWow הממשק מאוד ידידיתי יש לך חץ במשימה לא כמו Wow והוא מאוד ידידותי למתחילים לפי דעתי
    בקשר לWoW עבדתי מלאאא שעות בחילוק פליירים בגשם Oם קניתי את הבטאל צ'אסט ב220 בפריק
    וזה כזה אכזבה איך פאקינג עלילה בכלל אין חץ במשימות אז יכל לקחת לך מלא זמן להתמצא
    עליית רמות מאד איטית ציפיתי שאם יש 70 רמות זה יהיה יותר מהיר ממשחק עם 20 רמות בקיצור בשבילי WoW=אכזבה+כסף של מלא חילוק פליירים שאבד...
    אז זהו שלא חייבים.. לא צריך בוודאות מניסיון להתחיל דמות PVE ואז להתמקצע במיקצוע מסויים ואז להמשיך איתו..

אני התחלתי דמות PVP מונק בלבד - כאשר לפני זה לא שיחקתי איתו PVE בכלל.. עכשיו זה המיקצוע שאני הכי טוב בו במשחק..

בכל מקרה - שכחתתם לציין ש heroe's ascent זה PVP בשלבים..
    8 נגד 8- קרב ראשון נגד NPC ככל שהורגים יותר מהר מקבלים בונוס גדול יותר אחר כך.
    אחרי זה, 8 נגד 8 קרב רגיל
    אחרי זה המנצח ועוד שני מנצחים אחרים מגיעים לזירה אחרת , שם משחקים king of the hill
    ואחרי זה יש עוד איזה שני שלבים שכל אחד מהם שונה מקודמו אני פשוט לא זוכר בדיוק.. בכל פעם המנצח מתקדם - ולכן הקרב הופך לקשה יותר כי מתמודדים עם קבוצות שניצחו את כל הקודמים בדיוק כמוך..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2007
    נכתב במקור על ידי thelord23
    אז זהו שלא חייבים.. לא צריך בוודאות מניסיון להתחיל דמות PVE ואז להתמקצע במיקצוע מסויים ואז להמשיך איתו..

אני התחלתי דמות PVP מונק בלבד - כאשר לפני זה לא שיחקתי איתו PVE בכלל.. עכשיו זה המיקצוע שאני הכי טוב בו במשחק..

בכל מקרה - שכחתתם לציין ש heroe's ascent זה PVP בשלבים..
    8 נגד 8- קרב ראשון נגד NPC ככל שהורגים יותר מהר מקבלים בונוס גדול יותר אחר כך.
    אחרי זה, 8 נגד 8 קרב רגיל
    אחרי זה המנצח ועוד שני מנצחים אחרים מגיעים לזירה אחרת , שם משחקים king of the hill
    ואחרי זה יש עוד איזה שני שלבים שכל אחד מהם שונה מקודמו אני פשוט לא זוכר בדיוק.. בכל פעם המנצח מתקדם - ולכן הקרב הופך לקשה יותר כי מתמודדים עם קבוצות שניצחו את כל הקודמים בדיוק כמוך..
    דבר ראשון כתבתי אני חושב

דבר שני HA זה המשחק האהוב עלי בGW אבל חבל שזה נחלתם של האנשים עם הראנק אני יכול
    לחפש פארטי שעה ולא למצוא למה כי אין לי ראנק 3
    אז זה ממש מבאס
    I'm Addicted
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.06.2007
    עיר
    רמת השרון
    וואו,תודה אני יקנה ממש בקרוב את GW ואני יסכם את כל מה שאמרתם.
    אבל אני ישמח לעוד כמה דעות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    נכתב במקור על ידי Shon H
    דבר ראשון כתבתי אני חושב

דבר שני HA זה המשחק האהוב עלי בGW אבל חבל שזה נחלתם של האנשים עם הראנק אני יכול
    לחפש פארטי שעה ולא למצוא למה כי אין לי ראנק 3
    אז זה ממש מבאס
    אז תיצור קבוצה בעצמך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2007
    נכתב במקור על ידי thelord23
    אז תיצור קבוצה בעצמך.
    אבל אין לי כל כך ניסיון בזה יש לי רק 47 FAME
    I'm Addicted
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך