תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    רק דיברנו על זה שאין טפטים חדשים וכבר יצא עוד טפט. הטפט מציג, איך לא, את ג'ורה על רקע הרים מושלגים.
    השינוי - אין דוב. ויש שתי גרסאות לתמונה: באחת ג'ורה נמצאת בצד ימין ובשנייה ג'ורה נמצאת בצד שמאל. מלהיב

להורדת הרקע
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    נכון שזה לא מקורי, אבל זה ממש יפה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.11.2006
    יופי, להוציא טריילר באיכות תלת מימד זה קשה להם, אבל להוציא טפט באיכול תלת מימד - זה ממש קלי קלות בשבילם(שימו לב להפרשי הזמן בין הטפט הקודם)
    ממש בוגר מצידם...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אני חושב שאת כל הציורים כבר יש להם מהתקופה שהם ציירו סיקצות ל-GWEN. אז הם לקחו סקיצה של רקע הררי ומושלג, לקחו תמונה של ג'ורה ועשו משהו בפוטושופ. לא יותר מדי קשה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.11.2006
    נכתב במקור על ידי ShmilS
    אני חושב שאת כל הציורים כבר יש להם מהתקופה שהם ציירו סיקצות ל-GWEN. אז הם לקחו סקיצה של רקע הררי ומושלג, לקחו תמונה של ג'ורה ועשו משהו בפוטושופ. לא יותר מדי קשה.
    זה ברור, אבל ראבק, כמה כבר יכול להיות קשה לצייר את היצורים החמודים והלבנים?
    ומה עם הסלוארי? בקושי הראו אותם בוויקי, בקושי והם מוזכרים במשחק והם הולכים לככב ב GW2
    למה להם אין טפט? ולמה לא מראים אותם ב-EN????
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אני מסכים לגבי האסורה - צריך להוציא גם וולפייפרים שלהם, ולא לטחון את התמונות של הנורן. הנורן סתם מסריחים
    אין כ"כ ציורים של הסילבארי בגלל שהם אמנם מככבים ב-GW2, אבל ב-GWEN הם לוקחים חלק מאוד קטן. That is, בסרט הסיום רואים עץ גדל ואומרים משהו על יצורים חדשים. אם לא הייתי יודע שמהעץ הזה נוצרים הסילבארי, הייתי חושב שזה סתם עץ שמישהו מגדל באופן קסום וכל החלק הזה הוא מטאפורה.
    אז אני מניח ומקווה מאוד שלקראת GW2 יוציאו וולפייפרים של כל הגזעים, עם דגש על הסילבארי, שלא יודעים עליהם כלום, והצ'אר, שהיו תמיד האויבים, למעט השבט של פייר.
    ואגב, אפשר ללכת ולראות את העץ הזה. אני גיליתי את זה רק אחרי שסיימתי את GWEN, לצערי, אז אני לא יודע איך המקום נראה לפני הסוף. אני אנסה להגיע לשם עם דמות אחרת.
    מה שכן, יש לי תמונה יפה!
    שתף ב-Google+

הרשמה