תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 29
    הצטרף בתאריך
    07.10.2007
    עיר
    חיפה
    ירידת המחיר של ה- Xbox בארה"ב ובאירופה הידהדה כנראה והגיע לארץ:
    ברשת באג: 2899 ש"ח, 12 חודשי אחריות ו- 12 תשלומים.
    (לא שאני עושה פרסומת, חלילה, אבל אם אתם קונים תגידו שאלעד מקניון חיפה שלח אתכם - מה אכפת לכם לפרגן לחבר פורום :-P)
    אני קונה משחקים - כי מי שאין לו כסף לדלק, שלא יקנה אוטו!

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    אכן מחיר טוב יחסית.
    אני יודע שזה לא קשור, אבל מה אתה אומר על me ו-ac? אני אולי אקנה אותם, אני רציתי עוד חוות דעת.

הצטרף בתאריך
    07.10.2007
    עיר
    חיפה
    AC מעולה, אני יודע שחנן חולק עלי אבל אני חושב שזה אחד המשחקים הטובים ביותר שיצאו לאחרונה
    ME היה יכול להיות כלכך הרבה יותר אם רק היו משקיעים עוד קצת זמן בללטש אותו, אבל הוא מלא באגים ותקלות מוזרות ומפגרות שמורידות את ההנאה ממש. אולי אם יצא עדכון מתישהו שיתקן את כל זה, אבל אני בספק...

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    אה... תודה! אז אתה אומר לי שלא שווה לי לקנות את me? אם לא הסתדרתי עם oblivion, לא כדאי לי לקנות את me?

הצטרף בתאריך
    21.11.2007
    אחי OBVILION וME לא באותה רמה ME אחד המשחקים הטובים השנה אם לא הטוב ביותר...פשוט משחק אגדדי

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    נכתב במקור על ידי Ambious
    ירידת המחיר של ה- Xbox בארה"ב ובאירופה הידהדה כנראה והגיע לארץ:
    ברשת באג: 2899 ש"ח, 12 חודשי אחריות ו- 12 תשלומים.
    (לא שאני עושה פרסומת, חלילה, אבל אם אתם קונים תגידו שאלעד מקניון חיפה שלח אתכם - מה אכפת לכם לפרגן לחבר פורום :-P)
    מה כוללת החבילה?

למה למה למה?! למה בחרתי בשם כל כך מפגר לגיימרטאג ועוד שילמתי עליו 50 דולר למה?! אין לזה שום משמעות! "נצח חי"... מה לעזאזל?! מה הייתי חייב להשתמש בinfinity כי זאת מילה מגניבה?! לא הייתי יכול לוותר כשראיתי כשכל מה שיכול לבוא אחרי המילה הזאת ויהיה הגיוני כבר תפוס?! לא?! למה?! והביל גייטס המניאק הזה! 800 נקודות לשנות שם?! אתה פאקינג עשיר בנאדם! למה לא לעשות לי טוב על הלב?!

הצטרף בתאריך
    21.11.2007
    חבילת פרימיום רגילה לא כוללת את ה65 והHDMI

הצטרף בתאריך
    15.10.2007
    עיר
    חיפה
    לא שווה!!

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    Arihell
    עדיף הוזלה של המשחקים...

הצטרף בתאריך
    13.10.2007
    עיר
    ירושלים
    קיצר, זאת החבילה עם יותר סיכוים לטבעת המוות.
    לא שווה בגרוש.
    וAC מעולה, חבל שהוא נתקע לאנשים.

הצטרף בתאריך
    07.10.2007
    עיר
    חיפה
    אין ספק שזאת החבילה הכי פחות כדאית, אבל לפחות המחיר יותר שפוי.

לגבי ME לעומת Oblivion, לא הייתי משווה אותם, הם לא אותו סגנון למרות ששניהם כביכול RPG.
    ME הוא לינארי יותר, בעוד ש- Oblivion הוא ממש ממש Open World.
    ME יותר דומה ל- Kotor רק עם מלא באגים ו- AI מהתחת.
    אני באמת שלא מבין למה כולם מאצילים אותו כאילו מדובר במשחק הכי טוב שאי פעם נוצר.
    שחקו קצת Kotor, תבינו מה הוא היה יכול להיות עם קצת יותר השקעה.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אל תקשיבו למילה שהוא אומר! ME הוא המלך!
    לפחות אחרי שבחנתי את הפתיחה שלו, אני יכול לומר בוודאות - המשחק ענק. אתה מרגיש כמו בסרט, אני ממש נהייתי הדמות מהרגע הראשון. השליטה טובה ונוחה, מי שרוצה גם קצת FPS מערכת הקרב עוזרת בזה מאוד. (שימו לב כמובן שזה עדיין RPG, ככה שיש צורך בהבנה בסיסית של הזאנר).
    הדבר היחיד שיכול להפריע הוא מי שלא מבין טוב אנגלית. יש המון דיבורים, ומי שלא שולט או ישתעמם או לא ידע כ"כ מה לעשות. מצד שני - זה ממש יכול לשפר את האנגלית...

הצטרף בתאריך
    03.06.2007
    אתה לא ממש מעודכן מבחינת מחירים.
    באמת שזה לא מחיר חדש כ"כ לחבילה הישנה בלי HDMI.
    אנג'ויסטיק מוכרים את זה ב2700 ש"ח וגייםסטיישן בכלל מוכרים את זה במשהו כמו 2200 ש"ח פחות או יותר.
    אני חושב שבאג פשוט הורידו מחירים לקראת את HDMI שמגיעה אליהם עוד חודש הם רוצים שיגמר המלאי, אני חושב.

מי שרוצה הזמנה ל- Lockerz שילח לי את האימייל שלו

הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    חיפה
    כמו שאמרו קודמי רוצים להיפטר מסטוקים ישנים,
    עדיף שיוזילו את המשחקים זה יותר חשוב !

מנהל פורום Xbox וקהילת הפייסבוק XBOX Israel Community
    https://www.facebook.com/groups/482469815215301/

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אני לא מבין כל כך את תופעת ה"הדהוד" אם למעשה כבר לפני חודשים הציעו קונסולות בארץ במחירים הרבה יותר משתלמים מאשר באג. אם נוסיף למחירים היקרים שלהם גם את חוסר ההבנה של המוכרים, נקבל סימן שאלה אחד גדול על איך הרשת הזו מצליחה להמשיך להתקיים.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי gulmer
    אני לא מבין כל כך את תופעת ה"הדהוד" אם למעשה כבר לפני חודשים הציעו קונסולות בארץ במחירים הרבה יותר משתלמים מאשר באג. אם נוסיף למחירים היקרים שלהם גם את חוסר ההבנה של המוכרים, נקבל סימן שאלה אחד גדול על איך הרשת הזו מצליחה להמשיך להתקיים.
    מאנשים שעוד פחות מבינים מהמוכרים.
    אבל בקצב הזה שככל שאנשים מתבגרים הם מבינים יותר, לרשת הזאת לא תהיה ברירה אלא לעשות מתיחת פנים או לפשוט רגל (או יד, איזה אבר שאתם מעדיפים)

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי Ambious
    אין ספק שזאת החבילה הכי פחות כדאית, אבל לפחות המחיר יותר שפוי.

לגבי ME לעומת Oblivion, לא הייתי משווה אותם, הם לא אותו סגנון למרות ששניהם כביכול RPG.
    ME הוא לינארי יותר, בעוד ש- Oblivion הוא ממש ממש Open World.
    ME יותר דומה ל- Kotor רק עם מלא באגים ו- AI מהתחת.
    אני באמת שלא מבין למה כולם מאצילים אותו כאילו מדובר במשחק הכי טוב שאי פעם נוצר.
    שחקו קצת Kotor, תבינו מה הוא היה יכול להיות עם קצת יותר השקעה.
    AI לא מהמוצלחים, מסכים לחלוטין. אבל עדיין מדובר במשחק RPG וזה לא מפריע לקרבות.
    המון בעיות טכניות במיוחד ירידות פריימים מורגשות, גם מרגיז אבל עדיין בגבול הסביר.

ברור ש-KOTOR דומה ל-ME, זה משחק של Bioware!!! למה לשנות משהוא שעובד ועוד מצויין. המערכת קרב לשם עצמה היא מדהימה ופותחת את המשחק גם לאנשים שלא מתחברים לסגנון המשחק.

KOTOR הרבה יותר מבוגבג מ-ME.

שום דבר לא יכל לקחת מ-ME את הכתר של משחק ה-RPG הכי טוב נכון להיום לקונסולות. כן, לטעמי גם יותר טוב מ-אובליוויון שכבודו מונח במקומו.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי Death_119
    שום דבר לא יכל לקחת מ-ME את הכתר של משחק ה-RPG הכי טוב נכון להיום לקונסולות. כן, לטעמי גם יותר טוב מ-אובליוויון שכבודו מונח במקומו.
    אכן, אתמול אובליביון איבד את הכתר אצלי.

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    ב-me יש רמות? ואם לא הסתדרתי עם המשחק oblivion, בכלל כדאי לי לקנות את me?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    בהחלט יש מצב שהוא ידבר אליך יותר. הוא יותר דומה לFPS. והוא מאוד מזכיר KOTOR למי ששיחק. אבל אל תשכח שהוא עדיין RPG. (ומעולה!)

הרשמה