תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    03.09.2007
    1. יש אפשרות לשלם דרך פייפל כל חודש?
    2. כמה דולר $ בדיוק צריך לשלם לWOW אירופאי כל חודש?
    3. אירופאי ואמריקאי אותו מחיר?
    4. אם אני רוצה לא לשלם חודש או כמה חודשים אני יכול לבטל איכשהו ונגיד שנה אחרי או לא יודע כמה זמן להחזיר את המתשמש ולהמשיך לשלם ולשחק מאותה נקודה? אם כן איך עושים את זה?
    5. אם אני לא משחק ולא משלם השחקן בחיים לא ימחק?

ארקדי.
    "People fear what they dont understand,
    Hate what they cant conquer"

VIVA LA SOY
    נכתב במקור על ידי shaishi
    אהה מה הבעיה פה? למה לא לתת לאנשים שאתם רואים שמשחקים כבר אם אנשים להירשם...

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    נכתב במקור על ידי Arkadi.Kr
    4. אם אני רוצה לא לשלם חודש או כמה חודשים אני יכול לבטל איכשהו ונגיד שנה אחרי או לא יודע כמה זמן להחזיר את המתשמש ולהמשיך לשלם ולשחק מאותה נקודה? אם כן איך עושים את זה?

ארקדי.
    1. אני כמעט בטוח ששמעתי על זה פעם אבל אני לא יודע כל כך
    2. זה בערך 12 יורו כל חודש
    3. מן הסתם -.-
    4. אני חושב שלא - החשבון שלך יכול להיות מוקפא- זה אומר שאתה לא משלם עליו- אבל אני לא יכול להבטיח שהוא יהיה מוקפא לנצח.
    5. מה ???? אם אתה לא משחק אין לך חשבון זה אומר שאתה לא משלם ואני בספק אם זה בחיים לא יימחק

הצטרף בתאריך
    03.09.2007
    4. איך מקפיאים? ומה מגבלת הזמן להקפאה ואם יש מגבלה בכלל?
    5. אני שואל בכללי, אם שיחקתי והקפאתי אותו ועברה נגיד שנה ולא שיחקתי בזמן הזה השחקן עדין שמור לי ואני יכול להמשיך לשלם ולשחק מאותה נקודה?

ועוד שאלה,
    בחדוש הראשון חינם אני יכול סתם לחרבש מספר ויסה והפרטים ולאחר החודש הזה כשאני במאת יצטרך לשלם אני יכניס פרטים אימתיים זה אפשרי?

VIVA LA SOY

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    5. אני שואל בכללי, אם שיחקתי והקפאתי אותו ועברה נגיד שנה ולא שיחקתי בזמן הזה השחקן עדין שמור לי ואני יכול להמשיך לשלם ולשחק מאותה נקודה?

ועוד שאלה,
    בחדוש הראשון חינם אני יכול סתם לחרבש מספר ויסה והפרטים ולאחר החודש הזה כשאני במאת יצטרך לשלם אני יכניס פרטים אימתיים זה אפשרי?
    כדי להקפיא, נכנסים לאתר אחרי שיוצרים חשבון ובניהול חשבונות יש אפשרות להקפיא - או שאתה פשוט מבטל את התשלום- על תקופת ההקפאה אני לא יודע אבל אני חושב שהחשבון נמחק בסופו של דבר- וזה אומר גם כל הדמויות שבו (זה עונה על השאלה הראשונה)

לגבי השניה יש קודים מוגדרים של מספרי כרטיס אשראי ואם "תחרבש" ובמקרה יצא לך כרטיס של מישהו אחר תהיה בצרות וזה חבל. *אי אפשר לעבוד עליהם בזה- יש גם קוד של הכרטיס שמורכב משלוש ספרות שצריך להכניס* ובקיצור אתה לא יכול לעשות את זה

הצטרף בתאריך
    02.12.2007
    החשבון לא נמחק כשאתה מקפיא אותו , בליזארד מתחייבים לפחות לחצי שנה להחזיק את הדמויות שלך
    ואת החשבון שלך , לאחר מכן יש סיכוי שהוא יישאר עוד ויש סיכוי שלא .

כדי להקפיא אתה נכנס לחשבון ומוחק את התשלומים אתה תיראה , שבמידה ובחרת בתשלום חודשי יהיה לך
    monthly payment 1/12 - 1/1 - active
    monthly payment 1/1 - 1/2 - pending
    למה זה ככה , כדי שלא תצתרך כל חודש לחדש את החשבון , בעצם הם מכינים את החשבון לחודש הבא אבל עוד לא מחייבים !! ברגע שיעבור אפילו שעה מהחשבון החדש , זה יחוייב ואם תבטל אתה סתם תפסיד כי לא תקבל החזר. לכן כדי לבטל תעשה את זה יום יומיים לפני רק כדי שתהיה בטוח .

אגב , אם אתה עושה תשלום חצי שנתי יוצא לך 20 שקל פחות לכל חודש משהו כזה .

הצטרף בתאריך
    25.01.2007

ארקדי.
    1.לא יודע אבל באתר שלהם כתובות כל דרכי התשלום ואתה יכול גם לשלם דרך קרובים בעלי וויזה (רק תדאג שהם מאותה ארץ שלא יקפיאו לך את החשבון לכמעט חודש עד שהם מבררים כמו שקרה לי)
    2.לא יודע בקשר לאמריקאי או בדולרים אבל האירופאי עולה קצת פחות מ70 שקל בחודש עם הנחה קטנה אם אתה קונה 3 או 6 חודשים מראש
    3. האמריקאי קצת זול יותר בשקלים בגלל השערים אבל יהיה לך פינג גבוה יותר ומן הסתם השעות שלו לא תואמות עם שלהם
    4.כן פשוט נכנסים לניהול החשבון ומוסיפים תשלום חדש..
    5.לא יודע על בחיים אבל הם שומרים את המידע להמון זמן הרבה יותר מחצי שנה ככל הידוע לי

הצטרף בתאריך
    25.01.2007

ועוד שאלה,
    4.מפסיקים לשלם ואז החשבון נכנס למצב "קפוא"
    5.אם החשבון שלך עוד קיים (ורוב הסיכויים שכן) אז כן אתה תמשיך מאותה נקודה ההבדל היחיד הוא שאם היה לך משהו בדואר הוא יעלם עד אז
    6.לא. אתה מקבל את החודש חינם רק אחריי שאתה יוצר חשבון פעיל כלומר מזין כרטיס נכון ומתחיל לשלם הם פשוט לא גובים כסף על החודש הראשון

הצטרף בתאריך
    03.09.2007
    רק עוד שאלה אחת, אז אם אני קונה מחר את המחשק וכרטיס יהיה לי רק עוד שבוע שבועיים מה אני עושה? אני חייב לחכות שיהיה לי את הכרטיס ואז אני רק ירשם ויוכל לשחק בחודש החינם הזה?

VIVA LA SOY

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    רק עוד שאלה אחת, אז אם אני קונה מחר את המחשק וכרטיס יהיה לי רק עוד שבוע שבועיים מה אני עושה? אני חייב לחכות שיהיה לי את הכרטיס ואז אני רק ירשם ויוכל לשחק בחודש החינם הזה?
    אתה יכול להתחיל עם 10 ימי ניסיון וכשתהיה לך דרך לשלם להפוך את חשבון הניסיון לחשבון רגיל
    הדמויות נשמרות

הצטרף בתאריך
    02.12.2007
    או להתחיל עם ה- 10 ימים נסיון ואז לשלם רק לחודש עד שיהיה הכרטיס . לשיקולך בלבד ...

הצטרף בתאריך
    03.09.2007
    נכתב במקור על ידי omagad
    אתה יכול להתחיל עם 10 ימי ניסיון וכשתהיה לך דרך לשלם להפוך את חשבון הניסיון לחשבון רגיל
    הדמויות נשמרות
    אז בו רק תאמת לי שהבנתי נכון.
    יהיה לי כרטיס רק ביום חמישי הקרוב ואז אני יוכל לשלם ולהזין את המספר 16 ספרות(כי כרגע פשוט אין לי) ועד אז אני יכול אפילו היום ללכת ולקנות את המשחק ולתהחיל לשחק 10 ימים חינם שלא צריך להזין שם שום וויסה וכשיהיה ליאת הכרטיס אני יכנס לאתר ופשוט ישדרג את המשתמש שלי ולמשתמש רגיל ואז אני יקבל חודש ניסיון ואז אני יתחיל לשלם ומה שהתחלתי לשחק ב10 ימים יישמר.

הבנתי נכון?

VIVA LA SOY

הצטרף בתאריך
    02.12.2007
    כמעט , זה לא בדיוק חודש נסיון כי אתה משלם עליו

בנוסף אם אני לא טועה לוקח יום יומיים לשדרג מה- 10 ימים נסיון לחשבון האמיתי שלך , הסיבה היא שזה 2 CD KEY שונים . אני מציע לך בחום להיכנס לאתר www.wow-europe.com
    יש להם הסברים מפורטים , בנוסף תוכל להתנסות לבד טיפה ביצירת משתמש חדש גם אם אין לך כרטיס פשוט תגיע עד לשלב שבוא מזינים את פרטי הכרטיס ..

אני מצטער שאני לא יכול לעזור יותר מזה , עבר המון זמן מאז שהתחלתי לשחק

הצטרף בתאריך
    03.09.2007
    נכתב במקור על ידי tardor
    כמעט , זה לא בדיוק חודש נסיון כי אתה משלם עליו

בנוסף אם אני לא טועה לוקח יום יומיים לשדרג מה- 10 ימים נסיון לחשבון האמיתי שלך , הסיבה היא שזה 2 CD KEY שונים . אני מציע לך בחום להיכנס לאתר www.wow-europe.com
    יש להם הסברים מפורטים , בנוסף תוכל להתנסות לבד טיפה ביצירת משתמש חדש גם אם אין לך כרטיס פשוט תגיע עד לשלב שבוא מזינים את פרטי הכרטיס ..

אני מצטער שאני לא יכול לעזור יותר מזה , עבר המון זמן מאז שהתחלתי לשחק
    מה?! החודש הראשון זה 30 יום חינם לא?

ואני עדין מחכה לתשובה סופית לשאלה האחרונה שלי פה.

VIVA LA SOY

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    כן אתה צריך לחכות- בלי כרטיס אשראי אי אפשר ליצור חשבון משתמש

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    מה?! החודש הראשון זה 30 יום חינם לא?

ואני עדין מחכה לתשובה סופית לשאלה האחרונה שלי פה.
    חודש ראשון חינם זה אומר שהחיוב הראשוני בכרטיס האשראי מתבצע חודש לאחר יצירת החשבון- זה לא אומר משחק בחינם ובלי הכרטיס. הכל כתוב וידוע מראש באתר של בליז....

הצטרף בתאריך
    03.09.2007
    1. "חודש ראשון חינם זה אומר שהחיוב הראשוני בכרטיס האשראי מתבצע חודש לאחר יצירת החשבון- זה לא אומר משחק בחינם ובלי הכרטיס. הכל כתוב וידוע מראש באתר של בליז...."
    הבנתי, אז אני משלם תמיד בסוף חודש?.... או בתחילת חודש? או שזה רק עכשיו החודש הראשון אני משלם בסוף החודש + החודש השני שזה 140 שקל ומאז כל פעם משלמים בתחילת החודש? @[email protected]

2.

omagad
    ציטוט:

הדמויות נשמרות

אז בו רק תאמת לי שהבנתי נכון.
    יהיה לי כרטיס רק ביום חמישי הקרוב ואז אני יוכל לשלם ולהזין את המספר 16 ספרות(כי כרגע פשוט אין לי) ועד אז אני יכול אפילו היום ללכת ולקנות את המשחק ולתהחיל לשחק 10 ימים חינם שלא צריך להזין שם שום וויסה וכשיהיה ליאת הכרטיס אני יכנס לאתר ופשוט ישדרג את המשתמש שלי ולמשתמש רגיל ואז אני יקבל חודש ניסיון ואז אני יתחיל לשלם ומה שהתחלתי לשחק ב10 ימים יישמר.

הבנתי נכון?

3. אפשר ICQ/ MSN שלך?

VIVA LA SOY

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    1.הכוונה היא שברגע שאתה יוצר חשבון פעיל עם מספר מאושר ורוכש חודש משחק לפחות אז אתה אתה מקבל חודש אחד חינם כלומר אתה מתחיל לשלם על המשחק החל מהחודש השני (נגיד עשית חשבון ובחרת להתחיל עם חודש אחד אז אתה משחק חודש בלי שום גביה מהבנק שלך ועל החודש השני לוקחים לך 70 שקל)

2.כמעט.. 10 ימי הניסיון הם מסידיקיי נפרד שאתה מקבל כשאתה יוצר חשבון ניסיון באתר
    מאוחר יותר אתה יכול להשתמש בסידי קיי רגיל מאריזה קנויה כדיי לשדרג את חשבון הניסיון לחשבון רגיל ולשמור על כל הדמויות והכסף שצברת
    את המשחק אתה יכול להוריד מהאתר או פשוט לקנות מחנות אבל כשאתה יוצר חשבון להשתמש בקוד של חשבון הניסיון ולשמור את הקוד של האריזה למתיי שיהיה לך כרטיס ותוכל לשדרג ולהתחיל לשלם
    ובצורה ברורה יותר
    תתקין את המשחק
    תיצור חשבון ניסיון באתר ותתחיל לשחק
    כשתשיג את הכרטיס שלך תשתמש בקוד הרגיל של האריזה כדיי לשדרג את החשבון ותתחיל לשלם כרגיל

יש כמובן מגבלות מסוימות על חשבון ניסיון הכל כתוב באתר

הרשמה