תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    גם אני אכתוב על הלאן, מנקודת מבטי, מההתחלה ועדדדדדדדדדדדדד הסוף

אז הגעתי בערך ב8:15, וכמו שכבר ניחשתם, המקום כבר היה עסוק, מלא באנשים שלא מפסיקים לזוז ולעבודדדד.... כל הכבוד
    עד השעה 13:00 בערך הכנסתי שופטים, כיוונתי קבוצות ועזרתי בבעיות כאלו ואחרות בשביל כל חלק ה-CS.
    לאחר איןספור עצבונים על אנשים שלא מוכנים לצאת ולתת לשופטים מקום ולעשות תעבודה שלהם, ולהתרחק טיפה, גם כדי שלקלאנים יהיה קצת מקום לנשום, לא היה לנו ברירה אלא להשאיר את האנשים האלה במקום =\
    משעה 14:30 בערך, כאשר התחילו המשחקים, כל הזמן הייתי בתזוזה, מטפל בבעיות, RRים, עניינים. אם רציתם לדעת מי אני - אני הייתי זה עם החולצה הורודה, כובע של אינטל, לקראת הסוף גם שרשרת לפלא' על הצוואר של פנסוניק או RAZER, ועם טלפון ביד או צמוד לאוזן - בקשר ישיר עם עמדת ניהול טורנירים ל-RRים, בעיות וכד'.
    למרות שהיו מעט עיכובים ומעט תקלות (נפילת שרתים בסיבוב השני, נפילת רשת לשולחן שלם במהלך MR5, שחקנים שלא היו מוכנים לשחק כי לקבוצה הנגדית יש זווית עין עליהם, שחקנים שהלכו ולא חזרו מהר לקבלת IPASS), הבעיות תוקנו כמה שיותר מהר (למרות העיכובים), והמשכנו כרגיל.
    סה"כ עיכובים של שעתיים, הפסדנו את הגמר בבמת הגמר עקב כך, אבל עדיין - היה פצצה!!!!
    ובקיצור - משעה 8 עד השעה 11 הייתי על הרגליים (הלכתי ב-12:30 בערך), אתם לא יודעים כמה כאבו לי הרגליים (עד עכשיו עדיין כואב לי טיפה)... בכל היום הזה אכלתי בייגלה קטן, ו-2 פיצות שניר הסכים להביא לי, וטוסט בסוף היום (אם אני אעשה את זה כל יום אני ארזה בעוד 5 קילו!!! ), והספקתי לשתות רק 3 בקבוקי מים. יצאתי צרוד לגמרייייי!!! (שאפילו מישהו שלא מכיר אותי בכלל הציע לי מהפפסי שלו ).

אני חייב לומר שגם לקחנו לקחים מהלאן - להקצות עוד חצי שולחן לקבוצת GLC... חח סתאם... לכל הקבוצות (GLC נאלצו לשחק עם חצי פאד, אבל עדיין ניצחו, כל הכבוד), לשים פרגודים שיסתירו קבוצות מאחורה, ועוד לקח שכבר שכחתי ממנו

אני שמח כל כך שבאתי, ועזרתי בכל מה שיכלתי, אבל באמת שהיה שווה את זה
    פגשתי כלכך הרבה אנשים שאני מכיר רק במירק\פורום, וזה באמת היה שווה.

בין כל מי שפגשתי היו את שחקני כל הקבוצות, חברים שלי, והכי חשוב, גולת הכותרת - Ender101!!! שבא מאילת ללאן הראשון שלו, עדכן תוצאות במקום, וגם הקפיץ אותי

אני רוצה להודות לכל השופטים של CS - ניר(WST), עודד(PENOR), טל(XYBERNET), עמית(AMIT_K), דוד(fornalz), איל(Anarchist), הראל(Saidian), נימרוד(Lazzy) ועידן(Andersson), שעשו עבודה יפה מאוד, ועמדו בכל הלחץ שהיה עליהם.
    בנוסף להודות לצוות Vgames שטיפלו בבעיות שלנו בול כשהיה צריך, ובמיוחד במיוחד לצוות התמיכה הטכנית שעל כל בעיה שהיתה לכל שחקן - הם היו בקרבת מקום ועזרו בשניות, אכן ידעו מה הם עושים. שמות שהצלחתי להשיג מהם - שגיא (Lucifer) ושמעון, כל הכבוד לכם ולשאר הצוות.
    צוות Vgames - אור(Xeytor), אור(Inormous) שעזרו באמת בכל בעיה שהיינו צריכים, אם גדולה או קטנה. רועי(FoU) שלא ממש התעסק בנו, אבל היה דגם למופת caustic ששמר על הכניסה, עזר לבנות ועוד קצת עזר בדרך, ובכלל לכל הצוות שעזרו ואני לא מכיר את שמם\ת'ניק שלהם.
    וכמובן גם למאבטחים, שעזרו כשהיינו צריכים אותם. (כן היה מכות, פעם אחת, אבל נגמר מהר מאוד תודות לניצן).
    כמובן שאיך אפשר שלא להגיד לאחד והיחיד - ניצן, שארגן את הכל, ולולא הוא - לא היה לנו את הלאן הזה! כל הכבוד - היה אחלה של ארגון, אחלה של לאן, ואחלה של הכללל!!!

היה אכן מעולה, וכל הכבוד.
    אתם מוזמנים להגיב, לרשום את הנקודות מבט שלכם, ובכלל - כל מה שאתם רוצים על הלאן

נ.ב. יצאתי עם הרבההה שלל
    3 חולצות של ויגיימס, אחת ורודה ואחת כחולה (של ניהול) ועוד אחת חינמית לבנה,
    3 שרשראות לפלאפון לצוואר (קוראים לזה שרשראות? הרי זה מבד), אחד של פנסוניק (מה שנתנו בכניסה), אחד של סמייל (מיוחד ל-VIPs, אבל בסוף חילקו כאלה גם לצוות Vgames), ואחד של RAZER (אבא של אחד השחקנים של victim כנראה היבואן של זה או משהו כזה, והביא לי מתנה ),
    דיסק משחק של rayman,
    ו-2 כובעים של Intel.

כנראה שכחתי לכתוב כמה דברים שרציתי... אבל לא נורא, היה מעולה.
    ננג.
    ಠ_ಠ NaNg ಠ_ಠ

"תן לאדם דג והוא יהיה שבע יום, תלמד אותו לדוג והוא יהיה שבע כל החיים"
    "תן לאדם אש ותחמם אותו במשך הלילה, תצית אדם באש ותחמם אותו במשך שארית חייו"

הצטרף בתאריך
    31.08.2007
    עיר
    גבעתיים
    *כובעים XD

איזה חפירה קראתי את הכל חחח

הצטרף בתאריך
    28.08.2007
    עיר
    TAC
    איזה נקודת מבט

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    נכתב במקור על ידי centipedE
    *כובעים XD

איזה חפירה קראתי את הכל חחח
    כן אני יודע, תיקנתי
    ಠ_ಠ NaNg ಠ_ಠ

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    היה נחמד..

הצטרף בתאריך
    21.01.2007
    אני בטוח שעכשיו כואבת לך היד גם

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    לא ממש, לא

ד"א, אני כבר למעלה מיומיים לא בבית, עוד מלפני הלאן, כך שאני בטוח כשכאני אחזור יהיה לי פולללללללל הודעות\פיאמים טיפה מתבאס מזה... לאנורא בקטנה (חחח איל).

(אני עכשיו בביה"ס, נסעתי ישר מת"א חחח)
    ಠ_ಠ NaNg ಠ_ಠ

הצטרף בתאריך
    03.06.2007
    עיר
    נהריה
    חפרן מי יקרא הכול ?

הצטרף בתאריך
    18.12.2006
    שמע לא רק ששיחקנו עם חצי פאד יש לנו מזל שלא קיבלנו את המקלדות TARANTULA למה מקלדת כזאת זה כמו 2 מקלדות שלי ואז בכלל לא היה מקום..

הצטרף בתאריך
    03.04.2007
    נכתב במקור על ידי L1ght
    היה נחמד..
    אחי אתה היית הגדול הזה שהלך עם אייל?

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    כל הכבוד VGAMES
    שמח שנהנת.

avis אורח
    NaNg באמת שעשית עבודה טובה..

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    כפר סבא שליטה (:
    קודם כל הבהרתי לך משהו קטן במירק, אני זה שהציע לך את הפפסי! די לשכוח אותי כל פעם):
    ודבר שני, באמת עבודת קודש שלך ושל כל הצוות שהזכרת.
    קבלו ח"ח.
    בברכה,
    צחי 'Aqura' ברדה
    http://www.sk-gaming.com/member/_Aqura

הצטרף בתאריך
    14.11.2006
    יפה אחי
    נראה לי רק בגללי הסכמתם שנשב מאחורי השחקנים חח הערת לי לפחות 80 פעם לצאת חחח

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    אל תקבל את זה אישית... אני לא זוכר אפחד...
    רק אנשים שאני נשאר איתם יותר מ-20 דקות....
    תביא לי עכשיו את האנשים שהיו בלאן אני אזכור אולי 5...

תאר לך מה זה לזכור למעלה מ-100 אנשים כל הזמן
    לא קל... במיוחד כשנוספים לזה כל יום עוד 10...
    ಠ_ಠ NaNg ಠ_ಠ

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    עיר
    מרכז
    היה כיף

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    עיר
    הרצליה