תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 41
    הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    לכל חברי קהילת ויגיימס שלום רב.
    ביום שבת הקרוב אני ועוד כמה ריידרים מהגילדה שלי הולכים "לנקות" את זול-אמאן ושמעתי שהמוסד סיימו אותו ורציתי להתייעץ איתכם בקשר לרייד הזה.

אני אלף-דם פאלאדין רמה 70 . החפצים שלי זה הרוב EPIC ועוד כמה RARE.
    מנהל הגילדה ביקש מימני לארגן את הרייד הזה ולבחור קבוצה של ריידרים.
    אני חשבתי בנתיים על הדבר הזה.

שני פאלאדינים (כולל אותי)
    שני לוחמים (אחד מהם זה המנהל)
    דרויד אחד
    3 רוג'ים.
    פריסט אחד
    מייג אחד

יש לי אפשרות להחליף אנשים ויש עוד הרבה שרוצים מכל המקצועות.
    אני חושב שזה מסודר טוב אפילו שאני שוקל להכניס כמה ציידים ווארלוקים ושאמאנים.

מנהל הגילדה רצה שיהיה לא פחות ולא יותר מ10 ריידרים ולכן אני מאוד לא בטוח מה לעשות.

בבקשה עצה.

ואם יש לכם טיפים ועצות לעוד דברים ברייד שיעזרו לנו אנחנו נשמח מאוד.
    אנחנו גילדה לא חלשה אבל רוצים לנקות את זול-אמאן כמה שיותר מהר.

תודה לעוזרים...

עצה ממני למנהלי המוסד.
    אני ממש ממש ממליץ לכם לעשות עוד כמה ריידים גדולים לפי היכולת שלכם וכבר לנסות לפחות את BT כי הגילדה שלנו מתכננת כבר לנסות אותו ואני מתרגש קצת

הצטרף בתאריך
    24.02.2007
    אלף-דם...
    מעניין...
    הטיפ' שלי הוא :
    לא להביא ביד לפני.

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי Thomas0n
    אלף-דם...
    מעניין...
    הטיפ' שלי הוא :
    לא להביא ביד לפני.
    מה זה קשור? למה סתם ספאם? לנפח את מונה ההודעות? אני דיברתי לאנשים שמבינים וכנראה שאתה ממש לא

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    באיזה סרבר אתה?
    ודעתי האישית היא לקחת 9 פלדינים ושאדו פריסט בשביל מאנא 3:

הצטרף בתאריך
    24.02.2007
    תשמע מותק...
    זה אחד המקומות הקלים לא צריך שום טיפ' בשביל לעבור.
    דבר שני מונה ההודעות על הזין שלי בדיוק כמו שאתה על הזין שלי.
    העריכה נדפקה לי :/
    וציטטתי את עצמי במקום אותו חח..

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    thomason, לא הבנתי למה אתה אומר לעצמך שאתה על הזין שלך, אבל כל אחד והבעיות שלו.

jinx, העצה שלי היא לומר ל GM שלך שיבקש ממישהו שמבין במשחק לארגן את הרייד הזה, זה דיי ברור שאין לך מושג וחצי.

קודם כל, 3 rogues?
    באיזה עולם מקביל אתה משחק? מספיק 1.

דבר שני, אתה מודע לכך שבשביל להגיע ל BT צריך להרוג את הבוס הראשון ב mount hjyal?
    שבשיל להגיע לשם צריך להרוג את הבוסים האחרונים ב tempest keep וב SSC...

בקיצור, כמו שאמרתי, תודיע ל GM שאתה עדיין נוב וזהו

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עם תגובות כאלה מי ירצה לפתוח חשבון בקאזק ולהצטרף לגילדה ישראלית?

טומפסון, הAVATAR ממש מתאים לך. ואני לפי תמונות של איזה מפגש חשבתי שיש פה אנשים בוגרים.

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    המוסד לא ניקו את ZA כולו.

העצות שאני יכול לתת לך הן פשוטות, תקרא טקטיקות של הבוסים באינטרנט,
    ותצפה בסרטונים של הקרבות.
    ככה תגיע מוכן לכל בוס ותדע מה לעשות.
    ובעיקר - תלך לשם ותרגיש את הקרב, רק ככה לומדים.

הצטרף בתאריך
    02.12.2007
    www.bosskillers.com

בדרך כלל בכל מדריך על בוסים , יש דרישות מיוחדות שצריך להביא , אם יש כאלה כמובן .
    אם לא , הרציונל של - 10 man raid
    הוא , MT + OT , 3 healers , 5 dps
    רצוי שה- OT יהיה דרויד שיש לו גם חפצי התקפה כי אז כשלא צריך אותו הוא עובר ל- cat .

* טיפ ממש חשוב , אל תביא אנשים לרייד שיש להם top blue gear !!
    לפחות ציוד מ-karahzan או מ badges reward .

הצטרף בתאריך
    07.08.2007
    We've downed 4 bosses there but we're only doing ZA on weekends as casual time off raiding or after Gruul farming.

3 rogues is overkill, replace 2 of them with 1 mage and 1 lock, you'll need them later for the gauntlet and bird boss/dragonhawk boss.

I also strongly suggest to take a Druid as offtank instead of 2 warriors because most bosses there are tank&spank and you'll nerf your DPS with 2 protection warriors.

EZmode setup:
    1x Paladin tank (best for gauntlet event)
    1x Druid offtank/DPS
    1x Shadow priest
    1x mage (sheeping, AOE and lunch table, and ofc portal after raid )
    1x warlock (SoC and AOE)
    Paladin, Druid and Priest for healing
    1x Hunter (helps in the Gauntlet with slowing trap and tranquilizing shot on Halazzi)
    Any randon DPS class - Shaman Windfury/heroism FTW

Bosses:
    Nalorak - Druid tanks shaman form, Paladin/warrior takes bear form. Shaman form always 2 tanks in front (cleave that divides damage between everybody in front, you don't want 1 person to eat it alone). Learn to deal with his AOE silence and hope your tank's taunt don't get resisted.

Aki'lzon - mark 1 healer standing on the dark stone before him. spread DPS to avoid chain lightning and tank&spank. 5 seconds before Electrical storm hits everybody hugs the marked healer to avoid the storm. Warlock SOC boss and dot birds when they come. Rinse and repeat till dead.

Halazzi - 2 tanks always in front of him in Lynx form. This guy hits really hard, and it helps to have a hunter tranquilize him when he goes frenzy.
    Like Nightbane phases, at 75% 50% and 25% he splits, offtank takes the Spirit add and raid makes sure to kill Corrupted totems ASAP and DPS Halazzi down to 10%. he then forms back to Lynx form and same down to 50%.
    Mana is a big issue here because of the ridiculous amount of damage tanks and raid take, so bring SP and help your healers.

Dragonhawk boss (don't remember his name) - again 1 tank on him, but this time put the Druid on him. Paladin tank grabs all the adds from the eggs. Kill one egg-breaker and let the other one break some eggs so you don't end up with 100 dragonhawks on you when he breaks the remaining eggs.
    When he does the fire bomb trick just make sure you're not standing on a bomb and kill your raid (noob check, like Gruul).

Trash:
    Trash in ZA is actually more interesting than the bosses. I really like it. It will be the biggest challenge in the beginning.
    Nalorak trash is not too hard, just make sure to take down the Immunity totems ASAP.

Gauntlet to Aki'lzon - raid breaker. You need to keep pulling 2 elites in front while taking 2 elites from the back and deal with birds. good luck on that one.

Dragonhawk gauntlet - trick is to prevent the scouts from hitting the drums and call elite adds. Rogue is nice here as well as DPS warrior for stuns.
    Tricky stuff here is to always look behind you for scouts coming behind you, as you can easily get your healers 1shotted while tanking in front.

Make sure your people use their Amani hex sticks, you can get really nice charms and most importantly - Mojo!!

Good luck,
    Nesh

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    אני מתחרת שפניתי עלייכם...חשבתי מישהו באמת יעזור לי ויקחו אותי קצת ברצינות אבל חוץ מהמנהל של הפורום ועוד כמה אשנים פה. כולם באמת תת-רמה! ישר מתחילים להרגיש בשמיים ושכל האחרים אשפה לידם. אני נעלב בשביל המנהלים שהם נותנים ככה לאנשים להגיב... אני לא מזלזל בפורום או בגילדה שלא תבינו נכון. אבל באמת אני פונה ללב של המנהלים, תראו איזה הודעות כתבו פה? אני רק באתי לבקש עזרה מאנשים שמבינים. המשך יום נעים וגלישה נעימה...

הצטרף בתאריך
    07.08.2007
    עצה ממני למנהלי המוסד.
    אני ממש ממש ממליץ לכם לעשות עוד כמה ריידים גדולים לפי היכולת שלכם וכבר לנסות לפחות את BT כי הגילדה שלנו מתכננת כבר לנסות אותו ואני מתרגש קצת

hey kid,

maybe look at your own post and ask yourself why people treat you this way. You 'suggest to the Mossad to do BT, when obviously you're not even in attuned to it. If you had any basic knowledge you'd know that it requires a long guild attunement - meaning that its not a personal quest but rather a guild effort to kill Vashj and Kael'thas over and over again for MH attunement so u can kill the first boss (Rage Winterchill) and get attuned to BT.

Don't come here expecting help when your attitude is such.

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    לא סיבה להתנהג כך וזו אחת הסיבות שבזמנו עזבתי את הגילדה כשעוד היתה בגדנר

הצטרף בתאריך
    14.11.2007
    עיר
    רמת-גן
    בושה של קהילה ,לא מתביישים.

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    כמו בכל קהילה יש כמה אנשים שצריך להתעלם מהם.

הבחור פה קיבל מNESH את ההסבר הכי מפורט בערך...
    מה הבעיה ?

הצטרף בתאריך
    24.02.2007
    NESH אתה איש גדול

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי Sitri
    כמו בכל קהילה יש כמה אנשים שצריך להתעלם מהם.

הבחור פה קיבל מNESH את ההסבר הכי מפורט בערך...
    מה הבעיה ?
    הבעיה היא אנשים שנטפלים ככה. בקהילות אחרות ובקהילות שלי אם הייתי רואה מישהו שמתייחס ככה למישהו זה היה באן לפחות של כמה ימים.
    תודה על המידע אבל אני מציע לכם לקחת פה קצת פיקוד

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    נכתב במקור על ידי JinxTZ
    עצה ממני למנהלי המוסד.
    אם הגילדה שלך עשתה את kael אז לפי דעתי את עם ה combo הכי פחות מושקה וכשחצי מהאנשים לא יודעים את הטקטיקה אתם בכיף מגיעים עד ל zuljin

ולא נראה לי שאתם מתחילים את BT עם כחולים...
    You're pro or you're noob.
    That's life.

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    גאד, אולי תבכה עוד קצת?
    "בוּהוּ, התייחסו אלי לא יפה באינטרנט!"
    רק לא זה.

וכמו ש nesh הסביר בצורה מאוד ברורה את הסיבה
    אתה בא ביציאה של "אני ממליץ לכם לעשות את BT"
    ואו.
    אני פשוט בטוח שהם בחיים לא היו עולים על זה בכוחות עצמם.

וכמובן שהיציאה הזאת באה מאי ידיעה בכלל של איך המשחק בנוי, כי אתה גם מוסיף שהגילדה שלך "מתכננת לעשות אותו בקרוב ואתה מתרגש".
    עכשיו, יכול מאוד להיות שאני טועה, אבל לפי דעתי הגילדה שלך כרגע נמצאת ב kharazan.
    אם הייתי יודע מה השם של הדמות שלך והשם של הגילדה שלך, אז אני הייתי יכול לאשר את זה בעצמי, אבל אין לי מושג (אז מאיזו גילדה אתה?)

אבל על סמך זה שאתם ממש עוסקים בתיכנון הרייד ל ZA, מזה ש"ה GM הפיל עלי לארגן" ומכך שאין לך מושג וחצי באירגון רייד, אני יכול להניח שאתם עוד ב kara.
    אז באיזה אשליות בדיוק אתה חי שאתה חושב שאתם הולכים לעשות את BT בקרוב?
    ושאתה יכול "להמליץ" לגילדות אחרות לעשות את BT.

בכל אופן, אני אשמח לראות את הפרופיל שלך ב armory ולגלות אם צדקתי או טעיתי

הצטרף בתאריך
    02.12.2007
    האמת שאני מצתרף אליו
    ואם אתם כן מגיעים ל- BT , ה' מרחף סביבכם ונותן לכם הילה קסומה של מזל

הרשמה