תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 25
    הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    טוב, הייתה ציפייה שלא יהיו הרבה נרשמים והרבה אנשים מהקהילה, ואכן כך קרה.. רק אני גיא וספיר הגענו מבין השחקנים של הקהילה ששיחקתו (בנוסף לKryp, Purity & Hydro שתיפקו בהנהלה).
    אך עלי לומר שיש עוד המון לאן לקוות, הרצון של האנשים לשחק UT3 היה היסטרי, ההרשמה של 32 שחקנים הסתיימה כלכך מהר שאם היה מספיק זמן ומחשבים היה אפשר להכפיל את כמות המשתתפים ל64... היו אין סוף אנשים נלהבים מהמשחק שרק רצו להירשם ולשחק וזה דבר חיובי ביותר בהתאם למצב הקהילה הנוכחית! בואו נקווה שהשקה עזרה ובאמת יצטרפו המון שחקנים חדשים לקהילה...

בקשר לטורניר, לא היה הרבה הפתעה כאשר אני גיא וספיר בלטנו יותר מכולם, היה חצי גמר מותח ביותר ביני לבין ספיר-
    14-13 לי בDECK
    13-12 לי בDIESEL
    וזיכה אותו במקום השלישי
    בעקבות לחץ של ויגיימס הגמר היה רק מפה אחת ביני לבין גיא בDECK במשחק שנגמר 14-4... אכן מגיע לו את הנצחון על בסיס כל הנסיון הצובר שלו בתקופה האחרונה והיכולת שיש לו, אומנם יכולת חלשה במשחק עצמו אך הגיע לו הנצחון... היה משהו מוזר שקרה (שאני צריך לבדוק) שהSHIELD BELT נוצר בפעם הראשונה ב14:10 מה שגרם לי להגיע לBELT נ14:06 ולראות שהוא לא נוצר.. וגרם לי לחשוב שהפאץ' החדש שינה את הזמנים לכמו של UT2004 וחצי מהמשחק רק ניסיתי להבין מתי הSHIELD BELT נוצר כדי שאוכל לקחת אותו...
    אך אין לי תלונות, פשוט יכל להיות גמר מותח יותר... אומנם הוא לא הספיק להגדיר את ההגדרות שלו בצורה האופטימלית שהוא רגיל אליהם כאשר אני כן שהתבסס ביכולת פחות טובה שלו במשחק אך הנצחון בכל זאת מגיעה לו...

מקום ראשון: eSr.R9naldo
    מקום שני: eSr.HurRy
    מקום שלישי: exod1a

בנוסף לכך צולם סרטון של הגמר שנעלה בקרוב ויהיה לתצוגה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    אחח..איזה משחקים היו
    gg all ;d
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    גיא, אל תשכח לסוכן שלך מגיע 50%
    חחחחחח
    - - - -
    לפניות , שאלות , הצעות : [email protected]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    gg, ויש מקום לתת תודה ענקית לך, אלדן, שעזרת מעל ומעבר בתפקוד הטורניר

"ובתוך הדפים של הזמן שאבד, אנשים נגמרים ברגע אחד"
    09/03/2008 - 06/02/1953
    Väkivalta!

Intel Q6600 @ 3.4GHz [24/7] - ASUS P5K-E - GeIL 2x2GB BD EvoOne 800MHz @ 1066MHz 5-5-5-15 - Connect3D HD3870X2 - Thermaltake ToughPower 750W - Antec 900

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    GG, וכמו שעידן ציין, תודה לאלדן שהחזיק את הטורניר הזה כמעט Single Handed, לא היינו יכולים לעשות את זה בלעדיו, הבנאדם אכן אגדה

מזל טוב לכולם, וספיר, יש'ך אף.
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    המשחקים עצמם היו דיי מעפנים לא הצלחתי להתאים את ההגדרות לכמו שאני משחק מהבית והתזוזה של העכבר הרגישה יותר מדי חלקה ולא מדוייקת מאיזשהי סיבה בעיקר בגמר, לא יכלתי לפגוע באף נשק כי הייתה גם את התאוצה של העכבר בווינדוס שהמטומטמים מויגיימס לא ביטלו על המחשבים ( צריך להיות default בלאן פארטיס ), ובנוסף לכל לא היה אינטרנט באף מחשב ממה שראיתי ככה שלא הייתי יכול להוריד את כל הפאטצ'ים והשטויות מהאינטרנט ולהתקין פשוט, וזה חבל.

אז הגמר לא היה מדהים אני חושב שמבחינת יכולת איימינג זה בערך 10% ממה שאני שווה אבל מבחינת תזמון ושליטה במפה אני חייב לומר שהפתעתי את עצמי לפחות עד שאלדן התשלט על המשחק והתחלתי לברוח :{, אבל ככה זה שאי אפשר לפגוע בונים על יותר HP ועל פראגים בטוחים באמצעות מיניגן/רוקט.

בסה"כ היה טוב וטוב שהיה, עשיתי קופה של איזה 1000 שקל ( 500 פרס ועוד 500 אוזניות ופאד מאלדן ).

המון המון תודה גם לספיר המלך שהוביל אותי מהתחנה המרכזית החדשה המזדיינת בהלוך ולדודה שלו שקנתה לי מקדונלנדס ושילמה לי את החזור לאשקלון כי לא נשאר לי כסף, אני חייב לך אחי המון תודה לך ולדודה שושי :<, בעזרת השם שייצא לך משהו עם המוכרת של לי קופר זרמה איתך חבל על הזמן חחחחחחחחחחחחחח

גם עומר ואנטון דפקו ביקור פתע עומר הקומבינטור אפילו הצליח איכשהו להדחף לטורניר איזה 3 שעות אחרי שהוא התחיל אבל הוא הפסיד לי בשנגרילה חבל, אנטון בעיקר ניחס את אלדן חחחחחחח, בנאדם מלך תאמינו לי..

גם איליה דפק ביקור אבל הוא בכלל שיחק CS ההומו הזה :[

וגם תומר העביר לנו איזה שעתיים שלוש בסבבה, אורגינל הבנאדם הכי מצחיק בארץ חחחחחחחחח, מנייק נכנס ישב שם שלוש שעות שיחק ולא שילם שקל אפילו את המוכר בדוכן הוא עקץ בשתי נקניקיות ROFL.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.11.2007
    עיר
    פתח תקווה OWNESSS
    אלדן ינוב P:

סתם סתם... אחלה משחק היה דווקא
    די מוזר אם לציין הייתי בטוח שהייתה יכול לתת הצגה יותר טובה...
    קיצר אתה חייב לי משחק דרך אגב
    מנהל קהילת Guild Wars, לפניות : [email protected]

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    שמע אחי, אתה ואיליה הייתם רעבים הייתי חייב לסדר לכם איזה נקניקייה
    ושתיה גם קיבלת, עכשיו תעשה טובה
    דבר איתי מחר אני יגיד לך לאן לשלוח לי ת 250 שקל
    חחחחחחחחח
    סתם, אחי הפתעת אותי, אשכרה שתדעו הבן זונה איימר ומכוון לראש , XD
    והצלקת אגב, נותנת לך מראה מחוספס משהו
    - - - -
    לפניות , שאלות , הצעות : [email protected]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי Tommy↕KrizZz
    שמע אחי, אתה ואיליה הייתם רעבים הייתי חייב לסדר לכם איזה נקניקייה
    ושתיה גם קיבלת, עכשיו תעשה טובה
    דבר איתי מחר אני יגיד לך לאן לשלוח לי ת 250 שקל
    חחחחחחחחח
    סתם, אחי הפתעת אותי, אשכרה שתדעו הבן זונה איימר ומכוון לראש , XD
    והצלקת אגב, נותנת לך מראה מחוספס משהו
    הוא יכול לספר שהוא קיבל אותה בDeck.
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    dfsdf
    אני חייב לציין שכבר בצהרים תומר אמר שגיא לוקח בטוח.
    לדעתי רק על החיזוי הוא צריך לקבל 250.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    רמלה
    חחחחחחח גיא חברים שלי היו באבטחה שם הייתם אומרים לי את כולם אני מכניס בחינם חח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    אני גיא בן טובים דפקתי הקופה

ח

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    רמלה
    נכתב במקור על ידי R9naldo
    אני גיא בן טובים דפקתי הקופה

ח
    אתה גיא בן זונה דפקת קופה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני לקחתי איתי UT3 הביתה, אז בכיף :ם
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    אני אלדן ועשיתי קופה גדולה יותר מגיא עקב חוסר עצלנות באירוע והיותי multifunction
    ואיך שכחתי לציין שגם תומר עומר אנטון ואבישי הגיעו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    היה טוב לראות אתכם, תומר בנאדם הכי חאפר בארץ זה רשמי
    אבל תכלס ההפקה של הלאן לא הייתה משהו בכלל

Winners don't quit, losers don't win.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    אנ הגעתי למקום ה4,מקום מכובד בהחלט,ככה קרוב מ200 שקל(אולי הייתי קונה לי אוזניות,צריך לטורניר הבא).
    רוב השחקנים היו נובים,בוא נאמר לפחות 10 שיחקו פעם ראשונה שלהם באותו היום שנרשמו חחח.
    אבל למדתידי הרבה,שיניתי את ההגדרות של הנשקים במשחק ככה שאני אוכל להעביר יותר מהר,שניתי את HUD שיהיה בלי נשק,ובתחרות הבאה אני איצטייד במשטח,עכבר ואוזניות,ואתן לוק של מקצוען.
    ואלדן,יש לנו מכנה משותף,שנינו הובסנו על ידי אותו האחד,אבל יכלת להגיד לי שDeck זו מפה מUT99 אולי הייתי מבייש קצת את גיא חחח.
    שים לב לתוצאות:
    שלי: 20 - 2 לא לטובתי שלך:14-4...יש לי פוטינציל...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    רמה"ש
    תגידו זאת לא בעיה להתחיל עכשיו לשחק UT? הרי המשחק הזהכבר קיים שנים...
    איך אפשר לדביק פאר כ"כ גדול, אחרי הכל אני מאמין שאין שינויים כ"כ דרסטים בין גרסא לגרסא (תקנו אותי אם אני טועה) , בנוסף hurry לאן ברחת רציתי לשחק איתך סמאש פעם אחת לראות את הרמה שלך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    אתה מתכוון מבחינת סקיל? אני לא חושב...אם אתה משחק רציני ומתמיד במשחק...אתה תגיע לרמה סבירה בהחלט תוך זמן ממש קצר.
    וגם UT3 זה כמעט כמו להתחיל מחדש. הוא ממש שונה מ 2004.

דניאל - דג ערפל מוסמך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    נכתב במקור על ידי Fizz
    תגידו זאת לא בעיה להתחיל עכשיו לשחק UT? הרי המשחק הזהכבר קיים שנים...
    איך אפשר לדביק פאר כ"כ גדול, אחרי הכל אני מאמין שאין שינויים כ"כ דרסטים בין גרסא לגרסא (תקנו אותי אם אני טועה) , בנוסף hurry לאן ברחת רציתי לשחק איתך סמאש פעם אחת לראות את הרמה שלך
    אני מצטער נקווה שבפסח יצא, פשוט כמה דקות אחרי שהייתי באיפה שהסמאש יצא לי להסתכל על השעון ופשוט הייתי חייב לרוץ, קבעתי עם מישהי אבל הבריזה לי בסוף :\ אך פיצתה אותי על זה יפה מאוד אמש

ובקשר לחדשים בקהילה : אין לכם מה לדאוג על להתחיל מ0, אחרי הכל אי אפשר לדעת איזה משחק יצליח לרומם קהילה ואיזה לא מראש, לUT יש נסיון עשיר עם זה אומנם כרגע הקהילה הצטמצמה כי לא כולם יכולים לרכוש מחשב מתאים, יהיה לכם קל יותר לבלוט בנוסף לכך כאן בVGAMES אנו מעודדים שחקנים חדשים להשתפר, ולכן צפו למדריכים ולעזרה כדי להשתפר במשחק, מעט נסיון התחלתי רק יעזור לכם עד אז
    שתף ב-Google+

הרשמה