תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 91
    הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    חזרתי עכשיו היה כיף לאללה

פגשתי את:
    Fizz
    Vall3y
    F.P
    HealingAura
    Niseg
    D_Master
    omriking
    [תסלחו לי אם טעיתי בשם של מישהו]

השלל שהרווחתי:
    כובע של INTEL
    דמו של CRYSIS
    השפלות קשות בטורניר סמאש [הובסתי על ידי אישה נחמדה, 2 בחורים נחמדים וילד]
    איזה משחק MMORPG ישראלי שמישהי חילקה בחינם
    פוסטר של World In Conflict
    כאב גב

ועכשיו יותר בפירוט:
    באתי ממש מוקדם, באיזה 9, לא היה אף אחד מעניין, בעיקר ערסים
    מתישהו סוף סוף מצאתי כמה חבר'ה שמשחקים סמאש, ושם Fizz אירגן את הטורניר אז נרשמתי ושיחקתי קצת זוגות והיה ממש כיף
    אחר כך נסעתי לדיזינגוף עם 2 חברים ואכלתי פיצה וכאלה, חזרתי ב-2 ומשהו כמה דקות אחרי שהטורניר התחיל
    קרעו לי את הצורה, בין המשחקים ראיתי קצת תחרויות טראקמאניה
    אחר כך FP בא ואחרי כמה זמן הוא חיבר את הקונסולה שלו לאחת הטלוויזיות, שיחקנו קצת וואריו וור היה מגניב, ואז הלכתי וכשחזרתי אז הצטרפתי לRRR2 ושיחקנו ארבעתנו שעות ארוכות ולא הרגשנו שהזמן זז

ואז חזרתי
    עוד מישהו?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    חזרתי שעה לפניך
    ולא זכור לי שיצא לנו לשחק מאצ' בסמאש (חבל), אני לא מי יודע
    מה בסמאש (מסתבר), ניצחתי רק איזה ילד אחד
    וכל השאר אכלתי תבוסות נוראיות, סה"כ... נהנתי מאוד היה ממש כיף.
    סמאש הוא המשחק הכי טוב בעולם, כנראה שהייתי צריך
    ללמוד קצת יותר את כל הטכניקות המתקדמות ההן
    (בקרב מול Vall3y ניסיתי לעשות וויבדאש ונפלתי בצורה משפילה מחוץ לזירה), נו מילא.

מה שמאוד איכזב אותי זה העובדה שהיה רק ווי אחד בכל המתחם.

אה ו... רונן!!!!!!!!!!, למה לא באת להגיד שלום?!, חיכינו לך (או אולי באת אחרי שהלכתי?)
    מדריך ה- Wii השלם שלי (גירסה 3.0 סופית, מתעדכן בקביעות)
    * קיים מדריך התקנה והגדרה של חיבור רשת ועוד*

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    חזרתי עכשיו...
    היה נחמד. אבל רוב הזמן לא היה מה לעשות.
    הייתי מ10 וחצי, רק ב3-4 הילינג בא ואז הלכנו לקרוא לFP וחבירנו את הקונסולה לאחת הפלאזמות שמה.
    הטורניר לא היה בסוף כי ויגיימס לא הביאו קונסולה אחת ואפילו את המשחק לא..
    שיחקנו FP, Niseg אני, הילינג וספיטד בRRR2 שNiseg הביא איזה שעתיים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    לביגורון -
    לפי הרישומים שלי בבית, הייתי אמור להיות עוד נגדך ונגד Fizz, אבל הייתי בטוח ששניכם פרו אז וויתרתי על התענוג
    חבל שלא יצא לי לראות אותך, למה לא באת לעמדה של הווי?

ורונן לא בא בכלל

נ.ב. בדרכי החוצה כמה אנשים שיחקו Crysis על מחשב על עם מסך איזה 60 אינץ', זה היה הדבר הכי מטורף שראיתי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    הייתי בעמדה של ה-ווי, אני גם זוכר שיש לך שיער ארוך ומתולתל בצבע
    חום שחור, אה... ואתה גם די גבוה ושמת על עצמך את המדבקה עם הכינוי .
    אני הייתי עם מעיל שחור וחולצה לבנה קרם מתחת, יש לי משקפיים .

ו... אני פרו!?, חחח, תודה על המחמאה אבל לא היה הנדיקאפ בסידור המשחקים,
    ככה לפחות זה היה נראה כי בסוף שיחקתי מול Vall3y שזה לא פרופורציונלי בכלל.

עריכה: Fizz, אל תבין אותי לא נכון, מאוד נהניתי ממשחקי הסמאש, כן ירבו מפגשים כאלו.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    חזרתי לא מזמן. כשהגעתי אז פגשתי את FP, Spitted, Fizz ואת DMaster.
    כולנו הבאנו שלטים וFP היחידי שהביא את הקונסולה עצמה (ואנחנו מאוד מודים לו על כך )
    שיחקנו קצת Wario Ware עם מלא אנשים
    אחר כך פגשנו גם את Niseg שהביא RRR2 ושיחקנו ביחד מלא זמן

לשחק 4 אנשים זה הרבה יותר כיפי, בעיקר כשמדובר במשחקי מסיבה.

אני הבאתי מורטל קומבט אבל הWii שלי אירופאי ושל FP אמריקאי אז לא עשינו איתו כלום.

אני מודה גם לDMaster שהתנדב לעזור בטורניר מריו סטרייקרס, אבל לצערנו הרב לא הגיעו הקונסולות ולכן לא יכלנו לעשות את הטורניר

עריכה: איפה התחבאת biggoron?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    נכתב במקור על ידי biggoron
    הייתי בעמדה של ה-ווי, אני גם זוכר שיש לך שיער ארוך ומתולתל בצבע
    חום שחור, אה... ואתה גם די גבוה ושמת על עצמך את המדבקה עם הכינוי .
    אני הייתי עם מעיל שחור וחולצה לבנה קרם מתחת, יש לי משקפיים .

ו... אני פרו!?, חחח, תודה על המחמאה אבל לא היה הנדיקאפ בסידור המשחקים,
    ככה לפחות זה היה נראה כי בסוף שיחקתי מול Vall3y שזה לא פרופורציונלי בכלל.

עריכה: Fizz, אל תבין אותי לא נכון, מאוד נהניתי ממשחקי הסמאש, כן ירבו מפגשים כאלו.
    אע? למה ראית אותי ולא אמרת שלום? |: איך אתה זוכר אותי ואני לא זוכר אותך?
    לא זוכר אף אחד עם מעיל שחור וחולצה לבנה, כולכם נראתם דומים מידי >: אני מזהה אנשים חדשים לפי שיער והתקשתי אפילו להבדיל בין DMASTER לHEALING בגלל הקוצים

תיארתי לעצמי שאתה פרו, לא יודע, אתה נשמע כמו כזה X: כנראה שלא
    וגם אני מאוד נהנתי, וזה נתן לי הרבה מוטיבציה ללמוד ולהתקדם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    באר יעקב
    אני שונא את Vgames. באתי בשביל טורניר סטרייקרס ולא היה כלום. אני רוצה את הכסף שלי בחזרה, עבור שני כרטיסים (לי ולחברה), הוצאות חניה (20 שקל) ודלק (עוד כ-30 שקלים). Vgames, תשלחו לי את הצ'ק בדואר. ואח"כ תמותו. תודה.
    למכירה לדיאס: Kirby Canvas Curse, Yoshi's Island, Sonic Rush.
    למכירה ל-360: דד רייזינג, פרפקט דארק.
    למכירה לווי: ספק כוח מקורי אמריקאי מקורי ושנאי מתח 120 וולט.

אייסיקיו 145548792 טלפון 0504478720

Wii Number 3755-4409-3335-5398
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2007
    עיר
    ליד ראש העין
    נכתב במקור על ידי Yoni_Uzan
    אני שונא את Vgames. באתי בשביל טורניר סטרייקרס ולא היה כלום. אני רוצה את הכסף שלי בחזרה, עבור שני כרטיסים (לי ולחברה), הוצאות חניה (20 שקל) ודלק (עוד כ-30 שקלים). Vgames, תשלחו לי את הצ'ק בדואר. ואח"כ תמותו. תודה.
    כנ"ל, רק שלא שילמתי דלק ^_^
    פססט, אל תספרו לכולם כמה "טוב" הייתי בסמאש!
    דין יא גמד שכחתי לקחת את הטלפון שלך T_T
    נדב לא הספקתי להגיד לך שלום =\
    רונן, אני לא מאמין עליך! איפה היית כל האירוע??? היתי שם מ- 9 וחצי בבוקר עד רבע לתשע בערב ולא ראיתי אותך פעם אחת!

נ"ב
    ילד מהכיתה שלי זכה במחשב בהגרלה..
    BEN ZONA!!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    healingAura, גם אני לא ראיתי אותך, חבל.
    Spitted, צודק, מתנצל, להבא אני מבטיח להציג את עצמי, אגב... יש לי
    זיכרון צילומי לא רע וזה די הסיבה שאני זוכר איך אתה נראה.

אמממ... לא זכור לי שדיברתי על נושאים שקשורים בטכניקות מתקדמות אבל שוב תודה, אני בסך
    הכל בן אדם פשוט שיודע קצת מכל דבר כמו כולם.

עריכה: את yoni uzan אני זוכר מעולה, חבל שלא נשארת עוד בסמאש

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי omriking12
    דין יא גמד שכחתי לקחת את הטלפון שלך T_T

BEN ZONA!!
    למי אתה קורה גמד? . (054-7209916, תרגיש חופשי להטריד אותי ).

עכשיו חזרתי מארוחה משפחתית לכבוד יום ההולדת של אימי. בכל מקרה, זו ללא ספק היתה אחת החוויות.

באתי לשם ב-13.30, שחקתי סמאש (בפעם הראשונה בחיי) והתחלתי את הטורניר. היו לי 3 נצחונות ו-2 הפסדים (כאשר שני נצחונות היו נצחונות טכניים ), סיימתי מקום 3 בבית שלי, ועברתי את שלב הבתים, אבל אז הגיע ליאור (healing), אז החלטתי לוותר על העתיד המוצלח שלי בטורניר סמאש, והלכתי לסדר את עמדת הווי.

אחרי שסידרתי את הווי, התחלנו לשחק קצת בוואריו, בהתחלה שחקנו במשחק של הקפיצות (ברח לי איך קוראים לו), ואחרי 2 משחקים קצרים, פתאום בא VIP וגנב לי את השלט מהידיים. אחרי שהסברתי לו שזה משחק של 2 אנשים, ואחרי הערה לגבי הגרפיקה המפוצצת של המשחק, הוא עזב, ונתן לנו לחזור לשגעון של וואריו. בשלב מסוים היינו שם יותר מ-12 איש (כאשר המקסימום עבור ווריו זה 12), וזה היה מטורף.

בכל מקרה, אז שחקנו הרבה זמן בוואריו וקצת בווי ספורטס, ואז פתאום הגיע משה (niseg) עם העותק החדש דנדש של RRR2 שהוא רק קיבל מהדואר. ומשם ועד 18.50 שחקנו בסטורי מוד (אם אפשר לקרוא לזה ככה) של RRR2, היה די כיף, בעיקר משום שאני לרוב נצחתי .

בכל מקרה, היה כיף מאוד, אבל חבל שלא היו עוד אנשים ושהיתה לנו רק קונסולה אחת. אולי נעשה עוד מפגש "מאולתר" במקום פרטי, ככה שלאנשים לא יהיה תירוץ ללמה הם לא מגיעים .

באמת חבל שהרבה אנשים לא באו, אבל עדיין היה כיף לראות חלק מהפרצופים שלכם .
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2007
    עיר
    ליד ראש העין
    אני מבקש,
    הוא חטף לי את השלט מהידיים.
    חולה עליך חזיר שמן שלי.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    אני מבקש,
    הוא חטף לי את השלט מהידיים.
    חולה עליך חזיר שמן שלי.
    חחח, לפחות נתתי לך את השלט, niseg ו-DMASTER לא נתנו לאף אחד לשחק במקומם. אתם צריכים ללמוד מ-Spitted איך להתנהג! .

בכל מקרה, סורי לגבי זה. ותדבר איתי (מחר) לגבי זלדה. אנחנו צריכים לסדר מתי תקח ממני אותו .
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    נכתב במקור על ידי F.P
    חחח, לפחות נתתי לך את השלט, niseg ו-DMASTER לא נתנו לאף אחד לשחק במקומם. אתם צריכים ללמוד מ-Spitted איך להתנהג! .

בכל מקרה, סורי לגבי זה. ותדבר איתי (מחר) לגבי זלדה. אנחנו צריכים לסדר מתי תקח ממני אותו .
    היי!
    אני הבאתי את השלט לאיזה 2! :X
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2007
    עיר
    ליד ראש העין
    נכתב במקור על ידי F.P

אני כל יום חמישי בהרצליה, קרוב אליך.
    אם תרצה אני יוכל לקפוץ אליך ביום חמישי.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    אני כל יום חמישי בהרצליה, קרוב אליך.
    אם תרצה אני יוכל לקפוץ אליך ביום חמישי.
    איך שבא לך, אני בכל זאת משאיל לך את המשחק ולא מוכר אותו, ככה שברמת העיקרון אתה זה שצריך ללחוץ עלי ולא אני עליך .

בכל מקרה, רק תתאם איתי מראש, כי ביום חמישי אני אהיה קצת עסוק (אבל בכל זאת אהיה רוב היום בבית).

אגב, אם זה לא נוח לך להגיע לכפ"ס, אז גם תמיד אפשר לשלוח את זה בדואר רשום.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    אני בסך הכל נהנתי. באתי אחרי 1630 בגלל פקקים ושהתעקבתי בעבודה. נכנסתי וראיתי את דקל ועוד מישהו שאני מכיר עוזבים את האיזור והוא אמר שהטורניר סמאש נגמר ואין יותר מה לעשות. נכנסתי ואז ניסיתי להבין מי זה מי כי לא הכרתי אף אחד. בנתיים השתעממתי מהטניס שהם שיחקו.... ואז הודעתי שיש לי RRR2 . נגמר הטניס עברנו לRRR2 וככה נגמר המפגש.

למרות שזה היה הwii היחיד כמות ההצקה שקיבלנו היתה סבירה. ההוא עם המצלמה הפריע כי הוא די סינבר הוא לא היה בטוח מאיזה זווית לצלם. ואז עשו לנו רעיון באממע המשחק והסתלקו.

FP שיחק אותה והציל את כל המצב עם ה wii שלו. אם אף אחד מהפורום לא היה מביא wii אני פשוט לא הייתי בא. אני חושב שvgames צריכה לתת לFP את העותק של הmario strikers שהיה הפרס בטורניר.

להבא ננסה אולי לארגן מפגשים בבית של מישהו ככה לא נשלם 50 שקל ונקבל גורנישט בתמורה למרות שהפלזמות שהם הקצו לנו היו די נחמדות.

החלק הכי מבאס היה לצאת מהחניון זה לקח לי איזה 40-50 דקות אחרי כל האדרנלין של המשחק. להתמודד עם התנועה ברמת גן גם לא היה סימפטי (אשתי בחרה מסלול לא ישיר אחרי שאספתי אותה) .

ואל תחשבו שאין לי תלונות זה לא הפעם הראשונה שהלכתי למפגש של vgames והעכזבתי .טוב צריך להסתקל על החלק החיובי בדברים.

עריכה
    נכתב במקור על ידי F.P
    אני אגואיסט ! וגם פרנואיד . שילמתי 50 שקל כניסה ו20 שקל חניה בשביל לשחק איתכם. היינו צריכים לשים כובע ליד הwii שלך ולקחת כסף מכל מי שרצה לשחק לפחות לכסות את מחיר הפיאסקו שלהם. למישהו מהקהילה אין לי בעיה לתת את השלט אבל לכל אחד שעובר ואומר "גם אני רוצה"....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2007
    עיר
    ליד ראש העין
    תשמע דין,
    אתה עושה לי טובה ענקית פה, אני לא צריך ללחוץ עליך. אני צריך לפעול לפי התנאים שלך והזמן שלך.
    וחוץ מזה, אני גר במרחק רבע שעה מכפ"ס, אז זה לא כל כך בעיה.
    אני אהיה בהרצליה בערב.

אני בסך הכל נהנתי. באתי אחרי 1630 בגלל פקקים ושהתעקבתי בעבודה. נכנסתי וראיתי את דקל ועוד מישהו שאני מכיר עוזבים את האיזור והוא אמר שהטורניר סמאש נגמר ואין יותר מה לעשות. נכנסתי ואז ניסיתי להבין מי זה מי כי לא הכרתי אף אחד. בנתיים השתעממתי מהטניס שהם שיחקו.... ואז הודעתי שיש לי RRR2 . נגמר הטניס עברנו לRRR2 וככה נגמר המפגש.

למרות שזה היה הwii היחיד כמות ההצקה שקיבלנו היתה סבירה. ההוא עם המצלמה הפריע כי הוא די סינבר הוא לא היה בטוח מאיזה זווית לצלם. ואז עשו לנו רעיון באממע המשחק והסתלקו.

FP שיחק אותה והציל את כל המצב עם ה wii שלו. אם אף אחד מהפורום לא היה מביא wii אני פשוט לא הייתי בא. אני חושב שvgames צריכה לתת לFP את העותק של הmario strikers שהיה הפרס בטורניר.

להבא ננסה אולי לארגן מפגשים בבית של מישהו ככה לא נשלם 50 שקל ונקבל גורנישט בתמורה למרות שהפלזמות שהם הקצו לנו היו די נחמדות.

החלק הכי מבאס היה לצאת מהחניון זה לקח לי איזה 40-50 דקות אחרי כל האדרנלין של המשחק. להתמודד עם התנועה ברמת גן גם לא היה סימפטי (אשתי בחרה מסלול לא ישיר אחרי שאספתי אותה) .

ואל תחשבו שאין לי תלונות זה לא הפעם הראשונה שהלכתי למפגש של vgames והעכזבתי .טוב צריך להסתקל על החלק החיובי בדברים.
    משה אתה העפת מבט מסביב קצת? ראית כמה קונסולות היו לקהילת פלייסטיישן? לפחות 30 (!)
    תמיד דופקים ת'שחורים, ואת קהילת נינטנדו. ואת קהילת אקסבוקס, למרות שלא ראיתי הרבה אנשים מהקהילה שלהם.

בכ"מ, למרות כל התלונות שלי, נהניתי מאוד.
    במיוחד לפגוש את כל החבר'ה מהקהילה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    תשמע דין,

משה אתה העפת מבט מסביב קצת? ראית כמה קונסולות היו לקהילת פלייסטיישן? לפחות 30 (!)
    תמיד דופקים ת'שחורים, ואת קהילת נינטנדו. ואת קהילת אקסבוקס, למרות שלא ראיתי הרבה אנשים מהקהילה שלהם.
    אחרי שפינינו את הLCD וכולם הלכו באו איזה 15 איש מקהילת אקסבוקס וחיברו שני 360 למסכים.
    והיה להם גם עמדה של אקסבוקס שויגיימס סיפקה שמחוברת למקרן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Niseg
    יוו, ספר לי על זה. אני כל כך התעצבנתי מהדבר הזה, ולא חסכתי בקללות ביציאה משם, ואחרי שראיתי מדוע זה לקח כל כך הרבה זמן (הרמזור שם הולך במחזור של דקה וחצי->10 שניות, כאשר גם ככה התנועה שם מפוקקת נורא), אני התעצבנתי עוד יותר, אי אפשר היה לעשות רמזור שיהיה קצת יותר case sensetive? זו לא צריכה להיות מחשבה פרואה שבזמן כמו חנוכה החניה שם תהיה מפוצצת והיציאה תהיה עמוסה...

בכל מקרה, אני הגעתי הביתה ב-20.30, כאשר בתוכנית המקורית שלי הייתי צריך להיות כבר ב-20.00, אבל לא נורא, כי אפילו עם האיחור של ה-30 דקות, עדיין הספקתי להגיע בזמן למסעדה.

נב.
    נכתב במקור על ידי Niseg
    אני חושב שvgames צריכה לתת לFP את העותק של הmario strikers שהיה הפרס בטורניר.
    שמע, הם נתנו לי פיפא 2008 וכניסה בחינם. בשיא הכנות, לא ציפיתי אפילו לזה, ככה שאני מרוצה מאוד מהשלל שעימו יצאתי משם .

עריכה: אל תדאג עומר, רק תתאם איתי מתי נוח לך ואני כבר אתאים את עצמי אליך (אני בזמן הקרוב נמצא די הרבה בבית בכל מקרה, מקסימום אם לא אוכל, אז אני פשוט אגיד לך).

עריכה 2: חחח ניסג, זה מאוד מאוד הפריע לי לתת את השלט היקר שלי ל-Random guy number 3 אבל מה אני יכול לעשות? בהתחלה עוד שיתפתי פעולה (עם וואריו זה עבר בין 12 אנשים!), אבל בשלב של RRR2 כבר נשבר לי, ופשוט אמרתי לכולם שהמכשיר שלי, ואנחנו נמצאים במפגש קהילה, ואז לרוב עזבו אותי .
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הרשמה