תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    אתר הגיימינג המפורסם IGN.Com פירסם כתבה על עשרת המשחקים המשפיעים ביותר בתולדות הגיימינג.

>לכתבה

מה דעתכם? אני מסכים למדי..

הצטרף בתאריך
    26.08.2007
    ממממ.......
    לא כ"כ מסכים....
    שכחו את Monkey Island ואת Neverwinter Nights, ביושוק לא קשור.....רשימה חובבנית והמנחים עושים צמרמורת....

החלק הראשון של החיים שלנו נהרס ע"י ההורים שלנו והחלק השני של החיים נהרס ע"י הילדים שלנו.

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי gman
    ממממ.......
    לא כ"כ מסכים....
    שכחו את Monkey Island ואת Neverwinter Nights, ביושוק לא קשור.....רשימה חובבנית והמנחים עושים צמרמורת....
    אתה מתבלבל/לא מבין את מהות הבחירה.

מדובר על משחקים ששינו את פני הגיימינג , כל אחד בזמנו שלו. למשל Monkey Island לא שינה כלום. הרבה לפניו היה את סדרת King's Quest שללא קשר לטיבה עיצבה את פני הז'אנר.

גם דיון 2 היה משחק מדהים. אני זוכר את עצמי בגיל קטן יושב ומשחק בו בהתלהבות כשאני אשכרה חושב שהמשחק נראה מציאותי למדי (אז האנימציות של המשחק היו נחשבות למדהימות). זה באמת משחק שהשריש את האסטרטגיה כמו שברובה אנו משחקים היום.

אני מסכים כמעט עם כל ה-10 מלבד הסופרמריו 64. לא חידש הרבה מעבר לחידוש הקלאסיקה עצמה. אני מסכים ש"דום" , אשר לא נכנס לרשימה היה יכול להחליף את Wolfenstein 3D, אבל זה לא ממש עקרוני כי שניהם היו חלוצים בז'אנר.

שים לב שבכל משחק ברשימה, לא משנה עד כמה הוא מכוער, תמיד נחמד לשחק. זה פרט מאוד חשוב.

אגב, אני לא יודע בדיוק בן כמה אתה, אבל אלה משחקים שגדלתי עליהם ואני מניח שמי שלא גדל עליהם לא יבין לעולם את הקסם שלהם.

הצטרף בתאריך
    02.10.2007
    עיר
    גבעתיים
    טטריס-כבר אמרתי את דעתי וזה ממש לא משפיע לדעתי, כמו שתגידו לי שסנייק השפיע..אולי השפיע על הגיימינג בפלאפון @[email protected]
    כמו שג'ימן אמר שכחו כמה משחקים
    Punx Not Dead

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    בלי טטריס לא היה את מה שיש היום ואתה צריך לדעת את זה.
    אני אוהב את הסיקורי וידאו של IGN, מאוד מושקע ואני מסכים עם כל מה שנאמר שם, חוץ מהמריו 64.

הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    מחזק את כל מה שנאמר פה, בפה מלא(פיצה מהלאן).

הצטרף בתאריך
    26.08.2007
    נכתב במקור על ידי ShreK
    אתה מתבלבל/לא מבין את מהות הבחירה.

מדובר על משחקים ששינו את פני הגיימינג , כל אחד בזמנו שלו. למשל Monkey Island לא שינה כלום. הרבה לפניו היה את סדרת King's Quest שללא קשר לטיבה עיצבה את פני הז'אנר.

גם דיון 2 היה משחק מדהים. אני זוכר את עצמי בגיל קטן יושב ומשחק בו בהתלהבות כשאני אשכרה חושב שהמשחק נראה מציאותי למדי (אז האנימציות של המשחק היו נחשבות למדהימות). זה באמת משחק שהשריש את האסטרטגיה כמו שברובה אנו משחקים היום.

אני מסכים כמעט עם כל ה-10 מלבד הסופרמריו 64. לא חידש הרבה מעבר לחידוש הקלאסיקה עצמה. אני מסכים ש"דום" , אשר לא נכנס לרשימה היה יכול להחליף את Wolfenstein 3D, אבל זה לא ממש עקרוני כי שניהם היו חלוצים בז'אנר.

שים לב שבכל משחק ברשימה, לא משנה עד כמה הוא מכוער, תמיד נחמד לשחק. זה פרט מאוד חשוב.

אגב, אני לא יודע בדיוק בן כמה אתה, אבל אלה משחקים שגדלתי עליהם ואני מניח שמי שלא גדל עליהם לא יבין לעולם את הקסם שלהם.
    כן הבנתי
    ביושוק לא קשור - לא חידש כלום, למשל אם מתכוונים לפלסמידים היזכרו ב-Undying וכל הקסמים...
    עוד משהו - לא הזכירו את Half Life 2 כי במנוע הסורס החדש השתמשו בכוריאוגרפיה מתקדמת ולקחו אנשים אמיתיים וצילמו אותם - למשל אתה יכול לפגוש את אליקס וה-Gman ברחוב
    Monkey Island כן שינה הרבה, הוא נתן תפנית חדשה לגמרי למשחקי הרפתקאה וזה לא התבטא באופן המשחקיות (Point-And-Click) אלא במבנה המשחק ובעלילה ההומוריסטית.
    Neverwinter גם כן שינה הרבה, לאחריו יוצרי המשחקים התחילו להתלהב והוציאו סמי-קלונים כמו KOTOR, KOTOR 2 וכו'......

החלק הראשון של החיים שלנו נהרס ע"י ההורים שלנו והחלק השני של החיים נהרס ע"י הילדים שלנו.

הצטרף בתאריך
    02.10.2007
    עיר
    גבעתיים
    נכתב במקור על ידי RoDeX
    בלי טטריס לא היה את מה שיש היום ואתה צריך לדעת את זה.
    אני אוהב את הסיקורי וידאו של IGN, מאוד מושקע ואני מסכים עם כל מה שנאמר שם, חוץ מהמריו 64.
    איך טטריס קשור לדוגמא אממ..לHL?
    או שאתה רוצה משחק מז'אנר אחר? איך הוא משפיע על סימסיטי? C&C? סימס ועוד כל מיני משחקים מז'אנרים שונים
    הוא לא קשור בכלל
    אם אתה מתכוון שהוא היה המשחק הראשון או משהו כזה...לפי מה שאמרו לי המשחק וידאו הראשון שנוצר אי פעם היה פונג
    ותאמינו לי, עדיף פונג מאשר טטריס.
    Punx Not Dead

הצטרף בתאריך
    11.10.2007
    נכתב במקור על ידי ShreK
    אני מסכים כמעט עם כל ה-10 מלבד הסופרמריו 64. לא חידש הרבה מעבר לחידוש הקלאסיקה עצמה.
    וואו, אתה לא מבין.
    סופרמריו 64 כמעט יצר לבד את משחקי הפלטפורמות כמו שאנחנו מכירים אותם היום.

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    פונג באמת היה עדיף מאשר טטריס
    או שלא
    אולי
    לא יודע

בכל מקרה פונג היה ממש נקודת מוצא לכל מה שקשור במשחקי וידאו
    אח"כ הפלישת חייזרים

ואי אני זוכר ששיחקנו בפלישת התרנגולות 2 ביסודי XD
    "הגעתי לכדור הארץ!!"
    "הגעתי למאדים!!!!"

"חה! אני הגעתי לשמש!!!!"

הצטרף בתאריך
    26.08.2007
    אנחנו שיחקנו בדייב......1,2 ו...........3
    וגם שברנו מדפסות וכו' וכו'

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אתה צודק זה פונג, ואז בא הטטריס, אבל בלי כל זה לא הייתה את נקודת החשיבה בכלל למשחקי מחשב, כי גם אם אתה רוצה וגם אם לא, היו ממציאים משחק דומה אחר אם לא זה, אבל בלי זה לא הייתה ממשיכה להתקדם תכנולוגיית משחקי המחשב, כל מה שקשור לשפה ועוד, זו דעתי.

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    אתם מתבלבלים...
    לכול מי שלא זוכר לפני 8 שנים בערך היה כאן פיצוץ על עניין הטטריסים השיקו מעין קונסולה חדשה בזמנו של הטטריס עם עוד משחקים....

כמובן שהיו עוד משחקים אבל זה באמת השפיע מאוד!

ביושוק, אני לא ממש מסכים כלומר לפי דעתי אפשר להגיד שקרייסיס הולך להשפעי המון בעזרת המנוע המושקע והגראפיקה החדשנית.

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    קוראים לקונסולה הזאת נינטנדו

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    זו רשימה ומטיבה שלאה יסכימו לה כולם.
    היו משחקים אחרים שהיו צריכים להיכנס שפיתחו זאנר חדש או עזרו להגדיר אותו מחדש ובעקבותם. משחקים כמו Civilization, קומנדר קין, Street fighter 2, Golden Axe, Karateka, Baldurs Gate, דיאבלו, Quake, Virtua , Pool of radiance, Fighter, WOW, Alone in the dark, Kings quests והיילו. ואולי גם כמה אחרים.
    לעומת זאת היו משחקים שדווקא אני לא מוצא את המקום שלהם בה. משחקים כמו karate champ, מריו 64, Wolfenstein הם בחירות טובות אבל לא מצויינות. לפחות חלק מהמשחקים האחרים היו צריכים להיכנס לפניהם כי ההשפעה שלהם על עולם המשחקים היתה גדולה יותר.
    מריו 64 למשל היה מעולה, אבל הוא יצא בדיוק באותה תקופה כמו קראש בנדיקוט שהיה גם פלטפורמר תלת מימדי לא רע בכלל ככה שערך החדשנות שלו מוטל בספק. Wolfenstein, באו לפני quake, אבל quake היה זה שעשה את המעבר לתלת מימד אמיתי ונתן תוכן מוסף עצום ובעצם הכניס את התעשיה לעידן האינטרנט. ואם לא quake אז לפחות דום, שהיה מראשוני המשחקים הפופולריים שהציעו משחק אמיתי ברשת. וKarate champ? בכלל תעשו לי טובה. הוא אולי היה פופולארי, אבל הוא לא באמת בנה את הזאנר של משחקי המכות.
    אבל זו רק דעתי
    Keep it clean

הרשמה