תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    http://img.qj.net/uploads/articles_m...i-1.jpg?856550

http://img.qj.net/uploads/articles_m...i-2.jpg?300239

http://img.qj.net/uploads/articles_m...i-3.jpg?203675

http://img.qj.net/uploads/articles_m...i-4.jpg?876694

http://img.qj.net/uploads/articles_m...i-5.jpg?455175

כאן. לא יאומן.

נראה לא רע בכלל, אבל אבוי, נמסר שהמשחק בוטל.

נראה שהמשחק היה מתקדם בפיתוח, לכן זה מוזר שביטלו אותו ברגע האחרון. היו צריכים להגיע עד לנקודה הזו כדי להבין שמשהו פה לא עובד כמו שתכננו? באותו אתר קראתי שזה, כנראה, נבע מהעברה של מפתחים בפרויקט לצוותים אחרים (לא יכלו לחכות עם זה עוד קצת?).

עדיין, יש תקווה שבעקבות החשיפה של התמונות האלה הפיתוח חזר למסלול.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אתה יכול להסביר לי מה נראה טוב בתמונות האלה?
    אולי עדיף שהמשחק הזה לא ינסה בכלל לצאת ב-2008, השנה שבה יותר DMC4 ונינג'ה גאיידן 2.
    לנינטנדו הייתה סיבה לבטל את המשחק וכנראה שהסיבה היא שהוא פשוט לא טוב מספיק.
    מהסרטונים הישנים הוא נראה נוראי, גם בתמונות פה הוא נראה נוראי.
    אולי עדיף שהם יתרכזו בזלדה הבא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אתה יכול להסביר לי מה נראה טוב בתמונות האלה?
    אולי עדיף שהמשחק הזה לא ינסה בכלל לצאת ב-2008, השנה שבה יותר DMC4 ונינג'ה גאיידן 2.
    לנינטנדו הייתה סיבה לבטל את המשחק וכנראה שהסיבה היא שהוא פשוט לא טוב מספיק.
    מהסרטונים הישנים הוא נראה נוראי, גם בתמונות פה הוא נראה נוראי.
    אולי עדיף שהם יתרכזו בזלדה הבא
    למה ידעתי שתגיד את זה? נדב, הכל יחסי. ביחס למה שציפיתי, אני הופתעתי לטובה.

כן, הוא נראה טוב, וכל עוד לא כתבתי "נראה מדהים", אז אני לא מבין למה אתה מתפלא. ברור שכל מה שאתה מצפה לראות זה גרפיקת 360, כי לה התרגלת וקשה לך להביט אחורה. ביחס ל-Wii זה אמנם לא הכי טוב, אבל גם לא רע, וזה יותר מכפי שאי פעם דמיינתי את המשחק.

ולא נמאס לך לשפוט מסרטונים ישנים ומתמונות משלב פיתוח מוקדם, נדב? אתה עושה זאת תמיד, ולרוב טועה (RE:UC; NIGHTS; NMH).

עדיין, כנראה שהוא נזנח כי נינטנדו לא האמינה בו מספיק. למרות זאת, היא יכולה הייתה לעבוד עליו ולעשות ממנו משהו מעולה, אבל כנראה שיש לה סדר עדיפויות שונה.

ובקשר לזלדה... אני תמיד בעד. אין ויכוח

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי רונן
    למה ידעתי שתגיד את זה? נדב, הכל יחסי. ביחס למה שציפיתי, אני הופתעתי לטובה.

כן, הוא נראה טוב, וכל עוד לא כתבתי "נראה מדהים", אז אני לא מבין למה אתה מתפלא. ברור שכל מה שאתה מצפה לראות זה גרפיקת 360, כי לה התרגלת וקשה לך להביט אחורה. ביחס ל-Wii זה אמנם לא הכי טוב, אבל גם לא רע, וזה יותר מכפי שאי פעם דמיינתי את המשחק.

ולא נמאס לך לשפוט מסרטונים ישנים ומתמונות משלב פיתוח מוקדם, נדב? אתה עושה זאת תמיד, ולרוב טועה (RE:UC; NIGHTS; NMH).

עדיין, כנראה שהוא נזנח כי נינטנדו לא האמינה בו מספיק. למרות זאת, היא יכולה הייתה לעבוד עליו ולעשות ממנו משהו מעולה, אבל כנראה שיש לה סדר עדיפויות שונה.

ובקשר לזלדה... אני תמיד בעד. אין ויכוח

רונן.
    NMH עדין נראה לי גרוע, RE עם גיימפליי גרוע אבל הוא כל כך עמוס תוכן שזה מפצה על זה והופך אותו ממשחק של 7 למשחק של 8 ונייטס עדין מזעזע לדעתי.
    ממה יש להתלהב מפרוג'קט האמר?
    באמת, תן לי סיבה אחת, אחת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    אני מזכיר לכם שדונקי קונג הראשון נוצר אחרי שנינטדו ביטלו משחק גרוע,והשתמשו במנוע שלו כדי ליצור את דונקי קונג. אולי זה ייקרה גם פה?
    ריצ'ארד חביב הקהל- פרקים ראשון, שני , שלישי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    הוא בטול מיזמן לא?
    מיזמן שמעתי שהוא בוטל, חבל דווקא ציפיתי למשו מגניב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    NMH עדין נראה לי גרוע, RE עם גיימפליי גרוע אבל הוא כל כך עמוס תוכן שזה מפצה על זה והופך אותו ממשחק של 7 למשחק של 8 ונייטס עדין מזעזע לדעתי.
    ממה יש להתלהב מפרוג'קט האמר?
    באמת, תן לי סיבה אחת, אחת.
    חחח נדב, די ללכת סחור-סחור, אתה טעית וזהו.
    1. אתה השווית את NMH לפרויקט הקודם של SUDA, וכבר ברור שהמשחק הזה הוא הרבה יותר טוב מהקודם. לפי רשמים אחרונים המנוע מכות שלו מספק מאוד.
    2. אתה השווית את RE:UC לספינאופים קודמים של RE, ובכל מקום שקראתי, אומרים על המשחק הזה שהוא הספינאוף הראשון שבאמת שווה משהו ומשחק חובה לאוהדי הסדרה, בניגוד למה שהערכת בעבר. יש גם רשמים ממנוסים רבים שקנו את המשחק שגם הם הופתעו ממנו מאוד לחיוב, והיי, אתה בעצמך הודית בטעותך לפני כחודש.
    3. ויש פער גדול בין האיכות הגרפית שהייתה לנייטס בתמונות הראשונות, לעומת התמונות האחרונות. הוא יפהפה, השאלה הגדולה היא אם נאהב את הגיימפליי שלו, ובכל מקום אומרים שלכל הפחות הוא לא ירוד מהלהיט הקודם, פשוט דומה לו מאוד ומומלץ מאוד לאוהבי המקור.
    וממה יש להתלהב מפרוג'קט האמר, אתה שואל? מאיפה אני יודע? אף אחד לא יודע! אני התלהבתי ממנו? כולה אמרתי שהוא נראה טוב (כולה "טוב"!), ומסתבר שאני לא היחיד. אבל, מיד קפצת כהרגלך ושייכת לי דברים שלא באמת אמרתי

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.09.2007
    אם הוא לא יצא עד 2008 לפחות יהיה את NMH וDISASTER(כן כן...2008)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי Talool1
    אם הוא לא יצא עד 2008 לפחות יהיה את NMH וDISASTER(כן כן...2008)
    כן, אני מקווה שגם DISASTER יפתיע לטובה, כי בינתיים לא נחשף שום דבר לגביו שגרם לי להתרגש.

רונן.
    שתף ב-Google+

הרשמה