תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    אני קראתי ב-GuildWarsWiki לגבי GW2, ובדקתי בעוד כמה מקומות, אבל לא מצאתי תשובה לשאלה אחת: אנחנו נצטרך לפתוח משתמשים חדשים ל-GW2?
    איך בדיוק כול העניין הולך? ומה דעתכם על GW2? נשמע כמו WOW בסופו של דבר...

אני רק אגיד שאני שיחקתי ב-GW, שלושת ההרחבות לפני שנה בדיוק, ומאז פרשתי ל-WOW, אבל עכשיו אני מתלבט אם לחזור. ולכן אני צריך לדעת עוד פרטים על GW2...
    לפני שנה בערך ששמעתי שהם הולכים להוציא GW2, דיי הייתי בהלם כי אז אמרתי מה הטעם להשקיע בדמויות שיש לי עכשיו אם הן יהפכו להיות לא שימושיות בעתיד...
    ולכן, האם אתם מייעצים לי לקנות את GWEN? (זה השם נכון? נחמד איך זה יצא עם השם של הילדה ההיא )

תודה לכול העונים!

נ.ב.
    קחו אותי בקלות, לא שיחקתי כמעט שנה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    GW2 הוא משחק נפרד, אז אני מאמין שנצטרך ליצור דמויות חדשות וכל זה. GWEN (השם נוצר בכוונה על דומה לשם של הילדה ההיא, כי היא משחקת שם תפקיד די מרכזי) יוצר גשר בין משחקי GW הקיימים ל-GW2, סוגר את העלילות הקיימות ומתחיל אחת חדשה.
    וואו, יצא לי משפט ממש פיוטי
    בכל מקרה, ב-GWEN יש את ההיכל האישי של הדמות שלך, בו אתה יכול לשמור הישגים שונים. ב-GW2 תהיה אפשרות לחבר את החשבון הישן שלך לחשבון החדש ולהעביר את ההישגים לדמויות החדשות שלך. אני לא בטוח איך זה יעבוד ומה בדיוק מקבלים מזה, אבל זה נשמע מגניב.
    למרות ש-GW2 יהיה הרבה יותר פתוח וחופשי מ-GW, אני לא חושב שיעשו ממנו חיקוי של WoW. המטרה של המפתחים היא לעשות משחק שונה מהאחרים, דבר שהוכיח את עצמו עם ארבעת המשחקים בסדרה, ואני מאוד מקווה שיחזור על עצמו שוב ב-GW2.
    שתף ב-Google+

הרשמה