תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    היי

לפי מה שהבנתי המקומות המצויינים בטיימר הם לטורנירים. אז מה הסיכויים שישאר לי כרטיס כניסה רגילה לאירוע? אני פשוט לא רוצה להתעורר מוקדם קצת...

קרדיט לזאוס D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    מוטב שתגיע לפני 11:00 או אחרי 16:00, ובכל מקרה אנחנו לא יכולים להבטיח שישארו כרטיסים.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    אני מבין. שאלתי כי אני לא רוצה להגיע מוקדם מידי או להגיע מאוחר מידי להשאר בחוץ....

קרדיט לזאוס D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ
    יש הבדל בין כרטים רגיל לכרטים טורניר?
    מוסד לנצח איתי בלב.
    Antirox: "לאור לפחות אל תפתח ציפיות בכל התמימים כאן... "אחרי מוסד ילכו" "מוסד זה המקום הרציני" "דברים ילכו במוסד פרפקט"... שזה לא יתפוצץ לך בפרצוף בסוף. תשמרו את ההודעה הזאת שלי איפה שהוא."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    נכתב במקור על ידי BlindFaith
    יש הבדל בין כרטים רגיל לכרטים טורניר?
    כרטיס רגיל כמו שהגבתי כבר בנושא אחר הוא : לטורנירי טייקן. פיפא ועוד כמה..
    ושאר הכרטיסים הם מפורטים למשחקים ...
    הנה סתכל :
    אליפות ישראל
    מסיבת הרשת
    חלק מהתחרויות באירוע ייערכו במתכונת של מסיבת רשת, בה המתחרים מביאים את המחשבים שלהם מהבית ומחברים אותם במקום לרשת אחת גדולה ומהירה.

כמקובל בעולם, המשתתפים במסיבת הרשת מביאים את כל המחשב, כולל מארז, מסך, מקלדת, עכבר, פד לעכבר, אוזניות, כבלי רשת וחשמל, מחברים אותו באירוע לרשת חשמל ותקשורת שתוקם במיוחד, ונהנים ממשחק מהיר ונטול לאגים.
    לא יודעים מה זה "מסיבת רשת"? לחצו כאן.
    מסיבת הרשת תכלול מקומות לכ- 350 מחשבים, מתוכם יישמרו מקומות לקהילות המובילות ב- Vgames. אין חובה להביא מחשב מהבית על מנת לקחת חלק באליפות ישראל - חלק מהטורנירים יתקיימו על מחשבי ה- Quad החזקים של אינטל, TMAX וטושיבה שיוצבו במקום.
    התחרויות באליפות ישראל (לחצו על שם הטורניר כדי להגיע לפרטים המלאים)

1. Counter-Strike 1.6 - טורניר ל-16 קבוצות במסגרת מסיבת הרשת.
      סך הפרסים: 12,000 שקלים.
    2. Counter-Strike: Source - טורניר ל-8 קבוצות במסגרת מסיבת הרשת.
      סך הפרסים: 7,000 שקלים.
    3. Counter-Strike 1.6 - טורניר 1 על 1 ל-32 שחקנים במסגרת מסיבת הרשת.
      סך הפרסים: 1,000 שקלים.
    4. Counter-Strike: Source - טורניר 1 על 1 ל-32 שחקנים על מחשבי ה- Quad של אינטל, TMAX וטושיבה שבמקום (במה מרכזית).
      סך הפרסים: 600 שקלים.
    5. TrackMania Nations - טורניר ל-30 שחקנים על מחשבי ה- Quad של אינטל, TMAX וטושיבה שבמקום (במה מרכזית).
      סך הפרסים: 1,000 שקלים.
    ההשתתפות בתחרויות במסגרת אליפות ישראל היא על בסיס מקום פנוי. מספר המקומות מוגבל, ולכן מומלץ להזמין כרטיסים מראש ולהבטיח את מקומכם.
    להרשמה ולהזמנת כרטיסים לחצו כאן.
    תחרויות ופעילויות נוספות
    לצד אליפות ישראל ייערכו תחרויות רבות נוספות וכן פעילויות לקהל הרחב. לרשימת הפעילויות הנוספות לחצו כאן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    רעננה
    לא הבנתי, לא עניתם לו על השאלה - האם מקומות שבטיימר הם כלל המקומות שיהיו באירוע, או שיש עוד מקומות שנשמרו מראש לאלו שלא יכלו לרכוש כרטיס דרך האתר ורוצים לרכוש פיסית?
    נשארו כרגע 23 כרטיסים, אני צריך לדעת האם לקום ב-7 ולנסוע עד לתל-אביב יבטיח לי מקום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2007
    נכתב במקור על ידי Dragy
    לא הבנתי, לא עניתם לו על השאלה - האם מקומות שבטיימר הם כלל המקומות שיהיו באירוע, או שיש עוד מקומות שנשמרו מראש לאלו שלא יכלו לרכוש כרטיס דרך האתר ורוצים לרכוש פיסית?
    נשארו כרגע 23 כרטיסים, אני צריך לדעת האם לקום ב-7 ולנסוע עד לתל-אביב יבטיח לי מקום.
    אתה צריך אבל אתה לא תדע עושים פה צחוק כלום לא ברור אני לוקח בבוקר מונית לשם ויכול להיות אני אגיע יגידו לי אין כרטיסים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    נכתב במקור על ידי Dragy
    לא זה לא אומר שבאמת נשארו רק 23 כרטיסים...
    הכמות ילדים שרשום שנרשמו זה ילדים שכאילו אמרו שהם באים ולא שילמו (אין להם מקום שמור בלאן).
    אבל מכירה הוצאו גם כרטיסים לקנייה בכרטיס אשראי לא כולל ת1700 שימככררו היום באירוע! הבנת?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ
    יש הבדלמי שנרשם זה רק אומר שהוא מתכוון להופיע ויש כאלה שבין הנרשמים שגם שילמו עם כרטיס אשראי וזה אומר שהם הבטיחו לעצמם מקום מסקנה: מי שלא שילם לא הבטיח לעצמו מקום בטוח
    מוסד לנצח איתי בלב.
    Antirox: "לאור לפחות אל תפתח ציפיות בכל התמימים כאן... "אחרי מוסד ילכו" "מוסד זה המקום הרציני" "דברים ילכו במוסד פרפקט"... שזה לא יתפוצץ לך בפרצוף בסוף. תשמרו את ההודעה הזאת שלי איפה שהוא."
    שתף ב-Google+

הרשמה