תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ
    שלום לכולם אני מכיר Starcraft מאז שאני מכיר את עצמי (אני סה"כ בן 14) ואני חולה עליו בטירוף
    היה לי את המשחק המקורי בלי החבילת הרחבה אבל יום בהיר אחד לא מצאנו את הסידיקי אז לא יכולנו לשחק בבטלנט () אבל ביום שיש קיבלתי את המתנות שלי לחנוכה: את המשחק קופסא של סטארקרפט (שדרך אגב זה אחד הדרים השולטים ביותר שראיתי בחיים שלי) ואת שני המחשקים של סטארקראפט (הרגיל וההרחבה) והנה אני כאן מחכה שאנשים יזמינו אותי לקרב ויסבירו לי איך לעזאזל עובד באטלנט
    מוסד לנצח איתי בלב.
    Antirox: "לאור לפחות אל תפתח ציפיות בכל התמימים כאן... "אחרי מוסד ילכו" "מוסד זה המקום הרציני" "דברים ילכו במוסד פרפקט"... שזה לא יתפוצץ לך בפרצוף בסוף. תשמרו את ההודעה הזאת שלי איפה שהוא."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    ואני אחד מהבטא טסטרס של הקופסא הזאת איתו, באמת משחק מעולה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.07.2007
    אתה מתכוון שאתה לא יודע איך להכנס לבאטל נט? :X
    תכנס למולטיפלייר, expansion, battle.net, europe, OK
    זה יעדכן לך את המשחק איזה 5-6 דקות ואחר כך תכנס לאירופה
    זה אמור לשלוח אותך אוטומטית לצ'אנל של ישראל או לצ'אנל של ארצות הברית (אם הוא לא זיה ה שאתה מישראל)

עריכה: הניק שלך במשחק? (אם יש לך כבר)
    הבוט שלי נמצא שם כל היום [email protected] אז אתה תראה אותו

<Ens^imolS> #ENS-TEAM rotz laiot lider shel aclan?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ
    נכתב במקור על ידי The.Warchief
    אתה מתכוון שאתה לא יודע איך להכנס לבאטל נט? :X
    תכנס למולטיפלייר, expansion, battle.net, europe, OK
    זה יעדכן לך את המשחק איזה 5-6 דקות ואחר כך תכנס לאירופה
    זה אמור לשלוח אותך אוטומטית לצ'אנל של ישראל או לצ'אנל של ארצות הברית (אם הוא לא זיה ה שאתה מישראל)

עריכה: הניק שלך במשחק? (אם יש לך כבר)
    הבוט שלי נמצא שם כל היום [email protected] אז אתה תראה אותו
    לא אני יודע איך להכנס לבטלנט אני יודע איך להכנס לקרבות של אחרים אני לא יודע איך להיות בקשר אם חברים שם אני לא יודע איך להכנס לצאטים אני לא יודע איפה ישראל נמצאת שם

הניק שלי במשחק הוא LiotkSa שזה הניק הישן שלי
    מוסד לנצח איתי בלב.
    Antirox: "לאור לפחות אל תפתח ציפיות בכל התמימים כאן... "אחרי מוסד ילכו" "מוסד זה המקום הרציני" "דברים ילכו במוסד פרפקט"... שזה לא יתפוצץ לך בפרצוף בסוף. תשמרו את ההודעה הזאת שלי איפה שהוא."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.05.2007
    נכתב במקור על ידי BlindFaith
    לא אני יודע איך להכנס לבטלנט אני יודע איך להכנס לקרבות של אחרים אני לא יודע איך להיות בקשר אם חברים שם אני לא יודע איך להכנס לצאטים אני לא יודע איפה ישראל נמצאת שם

הניק שלי במשחק הוא LiotkSa שזה הניק הישן שלי
    בחלון הכניסה לקרבות יש צ'אט, פשוט תדבר
    יש כל מיני דרכים לדבר עם חברים:
    / f a *name* - מוסיף חבר לרשימת החברים
    /f l - מראה לך את רשימת החברים
    / f m *massage*- שולח הודעה לכל החברים שלך
    / m *name* *massage* - שולח הודעה למשתמש שאת שמו רשמת
    ועוד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.11.2007
    עיר
    שדרות
    מזאת אומרת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי BlindFaith
    שלום לכולם אני מכיר Starcraft מאז שאני מכיר את עצמי (אני סה"כ בן 14) ואני חולה עליו בטירוף
    היה לי את המשחק המקורי בלי החבילת הרחבה אבל יום בהיר אחד לא מצאנו את הסידיקי אז לא יכולנו לשחק בבטלנט () אבל ביום שיש קיבלתי את המתנות שלי לחנוכה: את המשחק קופסא של סטארקרפט (שדרך אגב זה אחד הדרים השולטים ביותר שראיתי בחיים שלי) ואת שני המחשקים של סטארקראפט (הרגיל וההרחבה) והנה אני כאן מחכה שאנשים יזמינו אותי לקרב ויסבירו לי איך לעזאזל עובד באטלנט
    אתה יודע שהמשחק יצא כשהיית בן 4, נכון?
    בבאטל נט יש פקודות לצא'טים, שתמיד מתחילות ב/
    אם תרשום / ואחריו את המילה help תקבל עזרה לגבי battle.net
    אם תרשום / ואז את האות w או m (קיצור של whisper או message), רווח שם משתמש, רווח הודעה - תשלח לו הודעה פרטית
    יש כל מני פקודות לצא'ט של Bnet...
    בכל מקרה, בדרך כלל המשחק יודע לזהות שאתה מישראל ולהכניס אותך ישר לחדר הישראלי, אם זה לא קורה, נדמה לי שהחדר הישראלי נקרא
    Brood war isr-1
    (בהנחה שאתה משחק בBW... אבל אין סיבה שלא)
    אתה יכול להכנס אליו דרך הכפתור channel או בצא'ט הראשי לכתוב / ואז j (קיצור של join) רווח ואז שם החדר

אגב, ידעתם שפעם כל Bnet היה מאוחד וכולם יכלו לשחק עם כולם, והפרידו אותו לשרתים נפרדים כי הקוריאנים זיינו לכולם את הצורה ורצו לאזן את זה איכשהו?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.03.2008
    ברוך שובך אחי [=
    שתף ב-Google+

הרשמה