תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: מה הייתם רוצים שניטנדו תפתח? משחק בסדרה חדשה לחלוטין, או חלק מסדרה ידועה?

מדרגים
29. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • סדרה חדשה לחלוטין (הגיע הזמן, נמאס מהישן!)

20 68.97%
  • משחק בסדרה ידועה (הולך על בטוח)

9 31.03%
12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 31
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    הסקר מתייחס לפרויקטים שנינטנדו עובדת עליהם ותחשוף בעתיד. אז, מה אתם אומרים?

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.07.2007
    אני רוצה לראות משחק מסדרה ישנה אבל בסטייל שונה....למשל משחק זלדה דו מימדי שרואים את המשחק מהצד זה אחד החלומות שלי...משהו סטייל פייפר מאריו...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    משהו חדש, מגניב, ולא דומה לשום דבר אחר שהם יצרו עד עכשיו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    משהו חדש לגמרי, כמה כבר אפשר לראות את מריו, מטרויד וזלדה?.
    הם אומנם משחקים טובים ומוערכים אבל צריך דמויות חדשות עם עולם חדש לגמרי.
    מדריך ה- Wii השלם שלי (גירסה 3.0 סופית, מתעדכן בקביעות)
    * קיים מדריך התקנה והגדרה של חיבור רשת ועוד*

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2007
    עיר
    ליד ראש העין
    נכתב במקור על ידי biggoron
    משהו חדש לגמרי, כמה כבר אפשר לראות את מריו, מטרויד וזלדה?.
    הם אומנם משחקים טובים ומוערכים אבל צריך דמויות חדשות עם עולם חדש לגמרי.
    מילה במילה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    אני הולך על ישןוטוב, כמובן שלשנות פה ושם, אבל אלא אם נינטנדו תעשה סדרה עם מפלצות או רוצחים שכירים (מה שלא יקרה) הסדרה פשוט לא תלך, היום לא יהיה קהל למשחקים עם אופי של מריו (חוץ מהנינטנדופילים שתמיד סומכים על נינטנדו) אבל הם לא מספיקים כקהל יעד. דיברו פה לא מזמן על זה שיש למריו אופי/מראה ידלותי וזה נכון, אבל בגלל שזאת סידרה ישנה וטובה אז נינטנדו יודעים לעשות אותה מצוין תמיד בלי פאשלות אף פעם!

אני חושב שבשלוש השנים הקרובות נינטנדו הולכת להתחיל סידרת משחקים חדשה, מכיוון שטרילוגיית מטרוייד הסתיימה (אלא אם הם יחליטו לחפור ולהמשיך עם משחקים כמו metroid prime: The return)

זאת דעתי.

ונווה למה בדיוק אתה רוצה זלדה דו מיימדי?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    בלי פשלות לא הייתי אומר כי מריו סאנשיין היה אכזבה, מה שכן... הם למדו ממנה לקח
    כאוב והפיקו את המריו גלקסי שמכפר על שנים של המתנה וקיפוח.

לגבי מטרויד פריים... נראה לי שאנחנו עוד נראה המשך מסוים
    או אולי אפילו רימייק של סופר מטרויד רק בגירסאת התלת מימד, שאני
    אישית מאוד אתלהב ואזמין אותו אפילו שנה מראש, דרך אגב סוף הסירטון הבא
    הוא הסיבה שאני אומר את זה, כי הוא ניתן לצפייה רק אם מסיים את פריים 3 ב-100%
    ואז מה הטעם בלהביא סירטון בלי סיבה מספיק טובה כמו זאת (סימן להמשך).

******זהירות ספויילר******

*******סוף ספויילר*******
    מדריך ה- Wii השלם שלי (גירסה 3.0 סופית, מתעדכן בקביעות)
    * קיים מדריך התקנה והגדרה של חיבור רשת ועוד*

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    אני רוצה פיקמין 3, אני רוצה עוד משחקי נינטנדו מהסדרות האהובות, ואני רוצה קירבי פלטפורמר חדש.

אבל באותה מידה אני גם רוצה משחקים חדשים לגמרי. כל עוד הם ישמרו על הרמה הגבוהה של נינטנדו.

דרך אגב Naevav, לך תשחק בזלדה 2:הרפתקאותיו של לינק. בדיוק מה שתיארת. אפילו יש בו את אלמנט האקשן ארפיג'י של SPM, זה לNES ד"א. וזה אחלה משחק אפילו שהוא לא זלדה מסורתי.
    אלוף הסמאש הנצחי! מקום שני ע"פ טורניר ויגיימס1+2

מספר ויי: 8160-3416-7542-8832 - I.T.P
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי I.T.P
    אני רוצה פיקמין 3, אני רוצה עוד משחקי נינטנדו מהסדרות האהובות, ואני רוצה קירבי פלטפורמר חדש.

אבל באותה מידה אני גם רוצה משחקים חדשים לגמרי. כל עוד הם ישמרו על הרמה הגבוהה של נינטנדו.

דרך אגב Naevav, לך תשחק בזלדה 2:הרפתקאותיו של לינק. בדיוק מה שתיארת. אפילו יש בו את אלמנט האקשן ארפיג'י של SPM, זה לNES ד"א. וזה אחלה משחק אפילו שהוא לא זלדה מסורתי.

שנאתי את המשחק הזה ברמות מטורפות!
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    זה הפעם הראשונה שיש לי קונסולה ביתית של נינטדו,ככה שאני רוצה לראות משחקים חדשים מסדרות ישנות, כדי שתהיה לי הכרות עם כל המותגים שיצא לי רק לשמוע עליהם בעבר.
    ריצ'ארד חביב הקהל- פרקים ראשון, שני , שלישי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי Squall Leonhart
    משהו חדש, מגניב, ולא דומה לשום דבר אחר שהם יצרו עד עכשיו.
    זה העניין, משהו חדש הוא לאו דווקא יהיה מגניב, בגלל זה החשש (אהבת את פיקמין?).

גם אני אשמח מאוד לסדרה חדשה, במיוחד אם תהיה מדהימה, אבל שלא תבוא על חשבון משחק מוכר אחר, כי במקרים של משחקים מוכרים כגון מריו, זלדה, סטארפורס ועוד אני יכול לסמוך על נינטנדו שתביא לנו משחק מושקע ומוקפד ושאין לו תחליף, כי הציפיות מהמשחקים האלה הם בשמים, בניגוד לסדרות חדשות שרק התחילו.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי rpgeek
    זה הפעם הראשונה שיש לי קונסולה ביתית של נינטדו,ככה שאני רוצה לראות משחקים חדשים מסדרות ישנות, כדי שתהיה לי הכרות עם כל המותגים שיצא לי רק לשמוע עליהם בעבר.
    בלי קשר לזה, תוכל להוריד אותם ב-VC.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    נכתב במקור על ידי רונן
    זה העניין, משהו חדש הוא לאו דווקא יהיה מגניב, בגלל זה החשש (אהבת את פיקמין?).

גם אני אשמח מאוד לסדרה חדשה, במיוחד אם תהיה מדהימה, אבל שלא תבוא על חשבון משחק מוכר אחר, כי במקרים של משחקים מוכרים כגון מריו, זלדה, סטארפורס ועוד אני יכול לסמוך על נינטנדו שתביא לנו משחק מושקע ומוקפד ושאין לו תחליף, כי הציפיות מהמשחקים האלה הם בשמים, בניגוד לסדרות חדשות שרק התחילו.

רונן.
    לא שיחקתי פיקמין, והאמת הוא גם לא מושך אותי.
    התכוונתי למשהו שהוא ממש ב-180 מעלות הפוך מכל מה שהם הוציאו עד עכשיו, לדוגמא? משהו אקשני מהיר-אנימה-מטורף.. כמו DMC או נינג'ה גיידן, משהו שגם המשחקיות שלו וגם הלוק שלו יהיה כל כך שונה ממה שנינטנדו עשתה עד היום, שתגוון קצת.
    או משחק אקשן/תפקידים עם עלילה ברמה ודמויות נורמליות ולא חמודות שבא לך לתת להן כאפה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    התכוונתי למשהו שהוא ממש ב-180 מעלות הפוך מכל מה שהם הוציאו עד עכשיו, לדוגמא? משהו אקשני מהיר-אנימה-מטורף.. כמו DMC או נינג'ה גיידן, משהו שגם המשחקיות שלו וגם הלוק שלו יהיה כל כך שונה ממה שנינטנדו עשתה עד היום, שתגוון קצת.
    או משחק אקשן/תפקידים עם עלילה ברמה ודמויות נורמליות ולא חמודות שבא לך לתת להן כאפה.
    אני רוצה לראות את נינטנדו עושים משחק כמו GoW. זה יהיה מעניין לראות את נינטנדו עושים משחק שכזה .

נב. משחק אקשן או RPG, שהוא לא מריו, באמת יהיה אחלה דבר.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    באר יעקב
    אני לא רוצה לראות את נינטנדו עושים GOW כי אז הם לא יהיו נינטנדו. כנ"ל לגבי RPG עם עלילה עמוקה - זה לא התחום שלהם. הדבר שנינטנדו יודעת לספק הכי טוב זה גימפליי, ושם היא צריכה להמשיך ולהתמקד. מה שכן, בגלל שכל כך התלהבתי מפיקמין בזמנו, אני בוחר בסדרה חדשה. אני חושב שפיקמין היה מרענן מאוד מבחינת הגיימפליי ושיש לנינטנדו יכולת לעשות עוד משחק מרענן כזה.

אני אוהב את העובדה שנינטנדו מתמקדת ביצירת משחקים של סדרות קיימות, זה יוצר תחושת המשכיות מצויינת וציפייה תמיד גבוהה למשחקים. אני תמיד אוהב לראות איך שמריו, זלדה ומטרויד התפתחו עם השנים. אפשר למצוא מעט מאוד סדרות מקבילות שרצות כ"כ הרבה זמן והתפתחו כ"כ, לדוגמה פיינל פנטאזי. אני לא רוצה שההמשכיות הזאת תיקטע. אני חושב שנינטנדו צריכים בכל דור להביא את כל הסדרות הישנות, ולהתחיל סדרה אחת חדשה. כמו שהם התחילו עם פיקמין בדור הגיימקיוב.
    למכירה לדיאס: Kirby Canvas Curse, Yoshi's Island, Sonic Rush.
    למכירה ל-360: דד רייזינג, פרפקט דארק.
    למכירה לווי: ספק כוח מקורי אמריקאי מקורי ושנאי מתח 120 וולט.

אייסיקיו 145548792 טלפון 0504478720

Wii Number 3755-4409-3335-5398
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    כשאמרתי "מעניין לראות את נינטנדו עושים משחק כמו GoW" לא התכוונתי מבחינה של אלימות, אלא מבחינה של משחקיות. זה דווקא אפשרי לעשות אלימות-לא אלימות שכזו על ידי עיצוב הזוי "ומתוחכם". דוגמה טובה לעיצוב אלים-לא אלים של נינטנדו זה הדרך בה אתה הורג גומבה: אתה רומס אותו! אתה מוחץ אותו! אם זה היה GoW כל המיץ שלו היה יוצא החוצה ביחד עם מפלי דם, אבל מאחר וזה מריו, הוא פשוט נמעך ונעלם.
    מה שהתכוונתי כשאמרתי משחק כמו GoW זה משחק מפוצץ באקשן (וגם כמה חידות בשביל לשבור את האקשן, בדומה לזלדה, רק אינטנסיבי יותר באקשן).

בכל מקרה, לגבי RPG: אני לא מצפה למשהו ברמה של Mass Effect מבחינה של אפיות, אבל נינטנדו בהחלט יודעת לספר סיפורים טובים ברגע שהיא רוצה. העניין הוא שבגלל קהל היעד של המשחקים שלה/האופי של המשחקים שלה, ברובם אין לה צורך בזה. אני אישית דווקא חושב שנינטנדו יכולים לעשות אחלה RPG, כל עוד לא יהיה בו את השם מריו. וגם אז הם יכולים לעשות RPG בסדר, אבל כל הפואנטה פה זה לעשות משהו לא שיגרתי .
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    נכתב במקור על ידי Yoni_Uzan
    אני לא רוצה לראות את נינטנדו עושים GOW כי אז הם לא יהיו נינטנדו. כנ"ל לגבי RPG עם עלילה עמוקה - זה לא התחום שלהם. הדבר שנינטנדו יודעת לספק הכי טוב זה גימפליי, ושם היא צריכה להמשיך ולהתמקד. מה שכן, בגלל שכל כך התלהבתי מפיקמין בזמנו, אני בוחר בסדרה חדשה. אני חושב שפיקמין היה מרענן מאוד מבחינת הגיימפליי ושיש לנינטנדו יכולת לעשות עוד משחק מרענן כזה.
    אז הגיע הזמן שנינטנדו תרחיב את התחום שלה, עלילה ברמה הייתה כל כך מקפיצה את משחקי זלדה פי כמה וכמה רמות מאשר סתם להרגיש שאתה חוזר על אותה פורמולה של "דנג'ן 1, דנג'ן 2, דנג'ן 3, דנג'ן 4, דנג'ן 5".. חלאס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    באר יעקב
    אתה צודק, בתנאי שהפורמולה הקלאסית של הסדרה לא תיפגע, ושהמשחק עדיין ירגיש זלדה קלאסי.
    למכירה לדיאס: Kirby Canvas Curse, Yoshi's Island, Sonic Rush.
    למכירה ל-360: דד רייזינג, פרפקט דארק.
    למכירה לווי: ספק כוח מקורי אמריקאי מקורי ושנאי מתח 120 וולט.

אייסיקיו 145548792 טלפון 0504478720

Wii Number 3755-4409-3335-5398
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.07.2007
    אני רואה שהרבה כאן רוצים משחק חדש לחלוטין ואמרו גם סלייל GOW וגם אמרו סטייל DMC

לדעתי בשביל נינטנדון זה בכלל לא בתוח לפתח משחק כזה כי אחד כזה יכול לשנות להם את התדמית...זאת דעתי...אבל אם קופקום שתומכת טוב כרגע תחליט לפתח איזה משהו כזה זה יהיה מדהים..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    התכוונתי למשהו שהוא ממש ב-180 מעלות הפוך מכל מה שהם הוציאו עד עכשיו, לדוגמא? משהו אקשני מהיר-אנימה-מטורף.. כמו DMC או נינג'ה גיידן, משהו שגם המשחקיות שלו וגם הלוק שלו יהיה כל כך שונה ממה שנינטנדו עשתה עד היום, שתגוון קצת. או משחק אקשן/תפקידים עם עלילה ברמה ודמויות נורמליות ולא חמודות שבא לך לתת להן כאפה.
    במילים אחרות, אתה מצפה מנינטנדו להפסיק להיות נינטנדו.

אבל, אני מסכים אתך בקשר לעלילה. עלילה טובה ועמוקה היא תמיד רצויה, ונינטנדו יכולה לעשות זאת. לעלילה עמוקה לא חייב להיות קשר לאלימות או כל תחום שנינטנדו לא נוגעת בו.

נכתב במקור על ידי F.P
    אני רוצה לראות את נינטנדו עושים משחק כמו GoW. זה יהיה מעניין לראות את נינטנדו עושים משחק שכזה
    קשה לי להאמין שנינטנדו תתעסק בז'אנר הזה, ואם כן, זו רטרו שתפתח אותו.

נכתב במקור על ידי Yoni
    אני לא רוצה לראות את נינטנדו עושים GOW כי אז הם לא יהיו נינטנדו. כנ"ל לגבי RPG עם עלילה עמוקה - זה לא התחום שלהם. הדבר שנינטנדו יודעת לספק הכי טוב זה גימפליי, ושם היא צריכה להמשיך ולהתמקד.
    בדיוק מה שכתבתי, בלבד בקשר לעלילה. מסכים עם כל מילה.

אני גם מסכים שנינטנדו צריכה לשלב בין השניים, בלי להקריב את המסורת.

נכתב במקור על ידי nave
    לדעתי בשביל נינטנדון זה בכלל לא בתוח לפתח משחק כזה כי אחד כזה יכול לשנות להם את התדמית...
    למה אתה חושב? דווקא להפך, היא מסתכנת יותר כשהיא מביאה משחק בסדרה מוכרת כמו מריו וזלדה, כי היא הציבה להם רף מאוד גבוה ויש ציפיות אדירות מהם.

ונינטנדו תמיד מביאה דברים חדשים, זה דמיון פרוע לומר שלא. כשהיא לא מאמינה בפרויקט שלה אז היא גונזת אותו לפני היציאה, כמו פרוג'קט האמר, למשל.

ופיקמין היה משחק חדש בסדרה, והתקבל יפה מאוד ורבים היו רוצים לראות לו המשך, אבל אני פחות. אולי המשחק הבא יעשה לסדרה את מה ש-MP3 עשה לסדרת MP, מבחינתי. לא השתגעתי על הקודמים, אבל על השלישי מַתּי.

רונן.
    שתף ב-Google+

הרשמה