תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    13.10.2007
    עיר
    ירושלים
    שלום, אחרי התלבטות גדולה בין שלושת הקונסלות,
    (אל תתחילו להגיב "היית צריך לבחור בנו מההתחלה!!!" וכו', אני שונא אנשים כאלה, ומעדיף לצחוק עליהם.)
    הוחלט לקנות את הXbox360. (עם המשחקים גירס אוף וואר, הקופסא הכתומה ו2 המשחקים שמגיעים עם המכשיר.)
    בכל מקרה, תיכננתי לקנות אנטנה לאינטרנט אל חוטי, אבל בגלל כמה בעיות אני לא קונה את האנטנה כרגע.
    ראיתי שיש אפשרות לחבר את הX למחשב שמחובר ישירות למודם.
    רציתי לשאול, יש אפשרות לחבר את הX למחשב שמחובר לאינטרנט אל חוטי ולא ישירות למודם?
    וגם, אני קונה מכשיר אמריקאי, אם אני אקנה אנטנה בחנות בישראל, היא תעבוד על המכשיר האמריקאי?

אגב, השליטה נוחה?

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי Guy950
    (אל תתחילו להגיב "היית צריך לבחור בנו מההתחלה!!!" וכו', אני שונא אנשים כאלה, ומעדיף לצחוק עליהם.)
    הוחלט לקנות את הXbox360. (עם המשחקים גירס אוף וואר, הקופסא הכתומה ו2 המשחקים שמגיעים עם המכשיר.)
    בכל מקרה, תיכננתי לקנות אנטנה לאינטרנט אל חוטי, אבל בגלל כמה בעיות אני לא קונה את האנטנה כרגע.
    רציתי לשאול, יש אפשרות לחבר את הX למחשב שמחובר לאינטרנט אל חוטי ולא ישירות למודם?
    וגם, אני קונה מכשיר אמריקאי, אם אני אקנה אנטנה בחנות בישראל, היא תעבוד על המכשיר האמריקאי?

אגב, השליטה נוחה?

אין בעיה לחבר את המכשיר למחשב שמוגדר בו שיתוף אינטרנט.
    קח רק בחשבון שחיבור אלחוטי פחות טוב מחיבור חוטי בשביל משחקים וזה לא ממש משנה אם הבוקס מחובר בחיבור אלחוטי או שהמחשב שאליו מחובר הבוקס מחובר עם חיבור אלחוטי.
    חיבור ישירות למודם אפשרי עבור מודמים של ADSL שתומכים בPPPoE (שזה כמעט כולם חוץ ממודמים ישנים מאוד)
    לגבי קניה של מתאם אלחוטי לבוקס, אני מניח שלא צריכה להיות בעיה כי הדברים האלה לא חסומי איזורים אבל אני לא יודע בודאות מלאה.

הצטרף בתאריך
    22.11.2007
    עיר
    בבית
    נכתב במקור על ידי Guy950

אגב, השליטה נוחה?
    עשית צעד נכון.
    בקשר לשאלה הראשונה- כן, האינטרנט יכול לעבוד על אל חוטי מהראוטר אך זה מוריד את האיכות + מהירות , בקטנה. למה אתה מתכוון באנטנה?

האם השליטה נוחה? הכי נוחה שיש, שלט מושלם לא הייתי משנה בו כלום

הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    עיר
    ניר בנים
    לגביי השאלה הראשונה- (זה מה שאני עושה) אתה יכול לחבר אותו למחשב אחר שהוא מחובר למחשב עם הראוטר בעל חוטי, ואז לראות בת'רד הfaq איך עושים שיתוף.

לגביי האזורים אין בעיה.

לגביי השליטה עם לא שיחקת אף פעם עם גויסטיק משחקיי ירות נגיד, אז יהיה לך מואד קשה אבל מתרגלים לזה.
    גם השעה הארוכה ביותר היא רק 60 דקות...
    היי , גם אני ישראלי !
    אם גם אתם , העתיקו זאת לחתימתכם בכדי שנדע כמה ישראלים נותרו בערוץ קונסולות !

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי noamkot
    חיבור ישירות למודם אפשרי עבור מודמים של ADSL שתומכים בPPPoE (שזה כמעט כולם חוץ ממודמים ישנים מאוד)
    שימו לב רק שמדובר רק במודם עם חיבור איטרנט (כלומר חיבור רשת לא USB)!

הצטרף בתאריך
    25.10.2007
    יש לי את המתאם האלחוטי, עובד טוב מאוד. היות והראוטר נמצא בממ"ד יש הנחתה קלה אבל עדיין אחלה. מומלץ.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי pharoah
    יש לי את המתאם האלחוטי, עובד טוב מאוד. היות והראוטר נמצא בממ"ד יש הנחתה קלה אבל עדיין אחלה. מומלץ.
    מה המרחק בין הממ"ד לבין הבוקס שלך? ואיך פונה הפתח של הממ"ד לכיוון הבוקס? (אני רוצה לדעת עד כמה הקליטה שלו טובה)

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    עזוב אותך מ360, פס3 זה הכי קול!

הידעת שפס3 יכולה ללהפעיל משחקים במימד הרביעי?,מה שהכי מגניב זה שהטכנולוגיה הזאתי כל כך מתקדמת שאף אחד לא יודע מה זה בכלל!?!?!
    הידעת שהפס3 מתפקדת גם כחימום לבית?
    הידעת שהפס3 יכולה להפעיל פצצות חכמות?!?!?(מעין המשך לפס2 שיכל להפעיל פצצות גרעיניות)
    הידעת שלפס3 יש את נגן בלו ריי מובנה שעם קצת עבודה יכול להכיל 33023121 ג'יגה?!?!?!!?!
    הידעת שלפס3 יש חיבור WIFI מובנה ?? אתה יכול להתחבר לאינטרנט של השכנים בלי בעיה!!!
    הידעת שהפס3...טוב נו כבר ניגמר לי...

הצטרף בתאריך
    13.10.2007
    עיר
    ירושלים
    גם אצלי הראוטר הוא בממ"ד, והוא נמצא ממש מתחת לחדר שלי, איזה 5-7 מטר.
    ושאתם אומרים מתאם USB אתם מתכוונים לאנטנה, נכון?
    אגב, לגבי השליטה, שיחקתי קצת בשלט בדור הקודם...

הצטרף בתאריך
    25.10.2007
    המרחק לערך 2 מטר ... פתח הממ"ד לא פונה לסלון בו נמצא ה360

הצטרף בתאריך
    25.10.2007
    יש לי ראוטר של LEVELONE שמוגדר כ"חודר ממד".. אגב המתאם האלחוטי עובד גם ב תקן a , למי שיש ראוטר מתאים

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    טוב, אפילו אם הייתי רוצה זה לא יתאים לי

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    נכתב במקור על ידי t-ger
    עזוב אותך מ360, פס3 זה הכי קול!

הידעת שפס3 יכולה ללהפעיל משחקים במימד הרביעי?,מה שהכי מגניב זה שהטכנולוגיה הזאתי כל כך מתקדמת שאף אחד לא יודע מה זה בכלל!?!?!
    הידעת שהפס3 מתפקדת גם כחימום לבית?
    הידעת שהפס3 יכולה להפעיל פצצות חכמות?!?!?(מעין המשך לפס2 שיכל להפעיל פצצות גרעיניות)
    הידעת שלפס3 יש את נגן בלו ריי מובנה שעם קצת עבודה יכול להכיל 33023121 ג'יגה?!?!?!!?!
    הידעת שלפס3 יש חיבור WIFI מובנה ?? אתה יכול להתחבר לאינטרנט של השכנים בלי בעיה!!!
    הידעת שהפס3...טוב נו כבר ניגמר לי...
    הידעת שאתה צריך כדורי הרגעה?!?!?!?!?!!

למה למה למה?! למה בחרתי בשם כל כך מפגר לגיימרטאג ועוד שילמתי עליו 50 דולר למה?! אין לזה שום משמעות! "נצח חי"... מה לעזאזל?! מה הייתי חייב להשתמש בinfinity כי זאת מילה מגניבה?! לא הייתי יכול לוותר כשראיתי כשכל מה שיכול לבוא אחרי המילה הזאת ויהיה הגיוני כבר תפוס?! לא?! למה?! והביל גייטס המניאק הזה! 800 נקודות לשנות שם?! אתה פאקינג עשיר בנאדם! למה לא לעשות לי טוב על הלב?!

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי yoki
    הידעת שאתה צריך כדורי הרגעה?!?!?!?!?!!
    זה היה בצחוק אני לא באמת התכוונתי לזה...

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    נכתב במקור על ידי t-ger
    זה היה בצחוק אני לא באמת התכוונתי לזה...
    אני יודע...
    אבל עדיין, תשקול.

למה למה למה?! למה בחרתי בשם כל כך מפגר לגיימרטאג ועוד שילמתי עליו 50 דולר למה?! אין לזה שום משמעות! "נצח חי"... מה לעזאזל?! מה הייתי חייב להשתמש בinfinity כי זאת מילה מגניבה?! לא הייתי יכול לוותר כשראיתי כשכל מה שיכול לבוא אחרי המילה הזאת ויהיה הגיוני כבר תפוס?! לא?! למה?! והביל גייטס המניאק הזה! 800 נקודות לשנות שם?! אתה פאקינג עשיר בנאדם! למה לא לעשות לי טוב על הלב?!

הרשמה