קאל אונליין הוא משחק בסגנון המזרח לא כמו אמיו שבסגנון מערב

בקאל אונליין משחקים בערך 6 מיליון אנשים המשחק יצא ב2003

הסבר:

בקאל אונליין תוכלו לבחור בין 3 דמויות(לוחם,קשתית,קוסמת) אני מעדיף קשתית כי היא תוקפת מרחוק ויש לה מתקפות מהירות ומדוייקות ויש לה הרבה הגנה

קוסמת:

נילחמת אך ורק עם קסמים הנשק שלה זה מקל או שרביט הקוסמת היא חזקה אבל היא לא מסוגלת להילחם לבד כי יש לה קצת חיים וקצת הגנה היא הדמות הכי חלשה אבל הסקילים שלה הם הכי חזקים אבל לא ממומלץ להתחיל איתה כי קשה לעלות איתה רמות

לוחם:

הוא הדמות היחידה שנלחמת מקרוב אבל המתקפות של הלוחם חזקות מאוד והוא יכול לתקוף במתקפה רגילה ולהגיע לכוח של סקיל... ממש מרשים ללוחם יש הרבה חיים הרבה נקודות התקפה אבל קצת הגנה והחרב שלו היא סוג הנשק הכי חזק עם הלוחם קל לעלות רמות אבל הוא הופך להיות חזק ברמה 30 עד רמה 30 הוא דיי חלש אבל בסוף הוא הכי חזק

קשתית:

הקשתית נילחמת עם קשת וחצים היא יכולה להילחם רגיל או עם סקילים לא כמו קוסמת הקשתית היא הדמות הכי חזקה במשחק בגלל שבכל הרמות היא חזקה יש לה סקילים טובים אבל לוקח לה דיי הרבה זמן להטעין את הסקיל או עד שהיא תירה את החץ אבל בכול זאת שווה לבחור אותה לקשתית יש הרבה הגנה וברמות גבוהות קשה לפגוע בה יש לה הרבה חיים לא כמו ללוחם והיא יכול להוריד הרבה אבל עוד פעם לא כמו הלוחם

STATES:

זה כאילו הפרופיל שלכם... כול רמה אתם מקבלים 5 נקודות שאתם צריכים למלות ביכולות שלכם
STRENG:כוח התקיפה שלכם במכות רגילות (מומלץ ללוחם)

INTELEGENS:זה עושה את ההתקפה שלכם עם סקיל חזקה יותר(מומלץ לכולם)

AGILETY:זה מחזק את ההגנה שלכם(מומלץ ללוחם וכמובן לקשתית)

WISDOM:הפירוש של זה זה חוכמה באנגלית אבל אני לא ממש יודע מה זה עושה אבל זה ממומלץ לקוסמת

HEALTH:מעלה נקודות לחיים שלכם מומלץ לכולם באותה מידה

איך ממלאים?:

לוחם:
כול פעם שאתם צריכים לעלות נקודות תעשו ככה:
STRENG-1
HEALTH-3
AGILETY-1

קשתית:

STRENGE-2
HEALTH-2
AGILETY-1

קוסמת:

INTELEGENS-2
HEALTH-2
AGILETY-1

זה רק הסבר על דמויות ואיך לעשות את הדמות שלכם מעולה מקווה שעזרתי אני יביא מדריכים בעתיד