תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    ראשון לציון
    משחק מאוד אממ... מעניין.
    יחד עם אקשן, קושי וכל המרכיבים של ארמא הרגילים הצלחנו היום לשלב הומור, טפשות וכמה בדיחות על אלוהים של הAI.
    למרות שאנחנו קהילה שמנסה להקפיד על סטנדרטים גבוהים בכל מה שקשור למשחקים שאנחנו מארגנים גם משחק כזה שאפשר לשחרר בו קצת קיטור זה די מהנה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    אני עדיין מבקש הסבר הגיוני לאיך 60% מהצוות שלי יכול ליפול מהצוק אחד אחרי השני.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    ובגלל שרוני לא מתאמץ כדי לספר את כל הסיפור, אני אעשה את זה :
    הכל התחיל ממשימה אחת "פשוטה" - לפוצץ טנק ומשאית שמגיעים לעיר מסוימת, ואז לנקות את העיר. הדבר הראשון שקרה הוא שהטנק לא רצה להתפוצץ, זאת אומרת, 2~3 מוקשים לא מספיקים לו והוא מחליט להמשיך. אחרי מספר ניסיונות חיסלנו אותם אבל הבעיה הייתה שרוני החליט שהשחקן שלו "משתלב" עם שחקן של מישהו אחר שהיה במשחק אז היינו צריכים להרוג אותו לפני שהוא מתחרפן. עוד ניסיון.
    הפעם הלך יותר טוב, הבעיה שאני נפצעתי ולא היה לנו חובש אז התחלתי לזחול כל הדרך אל הקבוצה, בדרך ראיתי כמה אויבים הולכים לידי כאילו אני אחד משלהם ומהלחץ (ומה-5 FPS) התחלתי לבזבז מחסניות עד שהם נופלים.
    בסופו של דבר גם הניסיון הזה נדפק אחרי שרוני חטף טיל ומת, ואז התחלנו ליפול כמו זבובים.
    משימה הבאה הייתה יותר חשאית-התחילה כרגיל מעולה, חיסלנו את המטרות בלי פגועים, נועם שם כמה מטענים על המטרה ופיצצנו אותה. אבל אז התחילו לאגף אותו מהצד אז החלטנו לזוז טיפה הצדה , שיהיה פחות סיכון.
    הבעיה הייתה שהיינו על צוק, ואני הייתי הראשון שנפל ממנו - ואחרי רוני - ואז פריק - בנועם סתם ירו, ואחרי שאופיר נשאר לבד זה כבר היה אבוד, הצוק היה מי שחיסל את רובנו, בחור קשוח.
    המשימה הבאה הייתה הטובה ביותר, שמה האלוהים של ה-AI היה איתנו... לפחות בהתחלה.
    הכל היה נהדר עד שבמקרה חריג ומוזר כשבאתי לשים את הRPG שלי בתא המטען, הקבוצה החליטה ש-CJ הוא עמל כבד מדי בשבילהם והם דרסו אותי.
    באורח נס, חזרתי ע"י דיסקונקט.
    הכל המשיך כמו שצריך, כולם חיסלו את מי שצריך חוץ ממני, אבל אני מאשים רק את ה-5 FPS, עד שהגענו לחלק האחרון שהיינו צריכים לנקות את העיר.
    אחרי שרשרת ארועים קטנה ולא מעניינת שכוללת את העלמותו של פריק, הגענו למקום המדובר שמה התחילו לצאת אלינו באש. אופיר זרק רימון עשן והתחלנו לסגת אחורה. רוני נהרג שם ונעלם מהמשחק. אחריו נפל אופיר ונשארנו רק אני, נועם ועוד מישהו שאין לי מושג מיהו. כמובן שאני הייתי הבא , וההוא שאין לי מושג מיהו אחריי, נועם נשאר לבד וכשצפיתי בו במשך 30 שניות הוא נשאר חי ולא רק זה, הוא המשיך להוריד את כולם בקצב מטורף. פה התנתקתי, יכול להיות שהוא בכלל סיים את המשימה לבד XD
    מה שהיה הכי בולט במשחקים האלה הוא הטמטום של חלקנו... במיוחד בצוק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    אז בואו נראה מה היה לנו:
    • רוני ואלקס שיחקו דמות אחת
    • 4-5 נסיונות לחסל טנק
    • UAZ של הAI מתהפך
    • CJ, רוני ופריק נופלים מהצוק בזה אחר זה
    • נועם דורס את CJ
    יהיה קשה להתעלות על זה...

אגב, אני חושב שבמשימה השלישית עשיתי טעות טקטית "קלה" והובלתי אתכם למקום בלי מכסה שבו יכלו לאגף אותנו. אם היינו תוקפים את העיירה מהגבעה (צפון-מערב) אז היא הייתה עומדת בינינו לבין הפטרולים והסיכויים שלנו היו הרבה יותר טובים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.08.2007
    הרגתם אותי מצחוק.... הייתי חייב להיות שם!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי Pizza-Man
    • רוני ואלקס שיחקו דמות אחת
    • 4-5 נסיונות לחסל טנק
    • UAZ של הAI מתהפך
    • CJ, רוני ופריק נופלים מהצוק בזה אחר זה
    • נועם דורס את CJ
    יהיה קשה להתעלות על זה...
    לראשון אין לי הסבר...
    גם אחרי שרצחתם אותו בדם קר עדין יכולתי להסתכל בגוף ראשון... אחד הדברים היותר מוזרים.
    הטנק זאת הייתה התעלומה הכי מעניינת, 3 מוקשים לא הורידו אותו. זה כולה T72 ולא איזה מרכבה או משהו.
    UAZ התהפך, את זה יש להפנות לאלוהי הAI.
    העניין של הנפילה מצוק הייתה די מצחיקה, יש לי קוארדנציה של פיל בחנות חרסינה אז אחרי שCJ נפל (או שזה היה ג'וייש) אופיר שאל איך אפשר ליפול מהצוק ואני הסברתי לו תוך כדי הדגמה בזמן משחק ואז נפלתי. לגבי השלישי, כנראה שהוא הרגיש בודד למעלה
    אני מניח שנועם דרס את CJ עקב הלאגים המרובים בשרת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    חחחחח הרגת אותי תומר XD
    זה מזכיר לי את המשחק ה"קהילתי" שהיה בחופש הגדול עם כולם אבל, והיה איזה מישה ושנכנס לסרבר כל הזמן וכל הזמן הרגנו אותו כי הוא הרס לנו, בסוף נתתם לי אישור להרוג אותו, הייתי עליו עם הכוונת ובטעות יריתי כולם היו על הרצפה XD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אני זוכר את זה, זה היה משחק עם מלא אנשים.
    זה היה בחופש הגדול? הולי פאק, אין סיכוי, בקצב הזה השנה תיגמר מהר מדי...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    אני קורא את זה. ובא לי להתקין ארמא ואת שני הפאטצ'ים, ולשחק איתכם ברשת.
    אבל אין לי כח, זה שנה להתקין את המשחק+שני פאטצ'ים+XFIRE שאני לא יודע להשתמש....
    אני בכל זאת מציע לכם להוריד את המשימות שיצרתי, איפה שהוא כאן בפורום, משימות בהחלט מגניבות. עם חיילינו, חיילי צה"ל!

-"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם" פטון

-"מלחמה זה לא למות למען המדינה שלך, זה לגרום לממזר השני למות בשביל שלו" פטון

-War is not about who is right, but who is left"" ברטראנד ראסל

-רובה ללא כדורים מפחיד יותר מרובה עם כדורים!הוא מפחיד גם את האוחז בו וגם את הבא מולו(שבתאי לוי).

-כשהערבים יניחו את נשקים לא יהיו עוד מלחמות,כשישראל תניח את נשקה לא תיהיה עוד ישראל(בנימין נתניהו).

שתף ב-Google+

הרשמה