תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    עיר
    Kfar-Saba
    אם אתה רוצה לקנות בלאן פאד פאנק SURFACE 1030 לגיימרים
    כולל שתי צדדים אחד מחוספס ואחד חלק , COREHOLDER [מחזיק לחוט של העכבר]
    פאד מצוין חדש בניילון במחיר מבצע ללאן לעוד פרטים אתם יכולים למצוא אותי
    מחיר 100 ש"ח
    במירק בשרת QUAKENET בערוץ #FUNC.IL
    השם שלי שם זה ESR^BADE
    או לשלוח לי פה הודעה פרטית
    תמונה : http://www.func.net/images/frt_1030.gif

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    רוצה לדעת את האמת? פאדים בניילון זה לא פאדים לגיימרים..בגלל שבניילון יש לכלוך שמתאסף וכאלה דברים..פאדים בניילון זה פאדים של שתי שקל..פאדים לגיימרים הם בקופסאות טובות ומוגנות מפני כל חיידק קטן כדי שהכל יהיה נקי ומדויק..ואני אומר את זה כגיימר וותיק ומנוסה..חבל שאתה מנסה למכור את זה לאנשים תמימים.ולמה אתה מוכר את זה אם זה טוב?

מי שמחפש פאד איכותי שיילך על ה-QCK ב-40 ש''ח (פד לגיימרים,מקצועי) ושיסגור עניין..אני לקחתי לעצמי QCK HEAVY ואני מרוצה ממנו..פאד איכותילגיימרים מקצועיים..

למרות שכל אחד והבחירה שלו..הנה לכם תמונה איכותית יותר של הפאד.

והנה תמונה של ה-QCK
    לדעתי זה יותר מקצועי..תבחרו אתם.

הצטרף בתאריך
    07.12.2007
    עיר
    The CRIME City: ReHoVoT
    נכתב במקור על ידי Ic+E
    רוצה לדעת את האמת? פאדים בניילון זה לא פאדים לגיימרים..בגלל שבניילון יש לכלוך שמתאסף וכאלה דברים..פאדים בניילון זה פאדים של שתי שקל..פאדים לגיימרים הם בקופסאות טובות ומוגנות מפני כל חיידק קטן כדי שהכל יהיה נקי ומדויק..ואני אומר את זה כגיימר וותיק ומנוסה..חבל שאתה מנסה למכור את זה לאנשים תמימים.ולמה אתה מוכר את זה אם זה טוב?

מי שמחפש פאד איכותי שיילך על ה-QCK ב-40 ש''ח (פד לגיימרים,מקצועי) ושיסגור עניין..אני לקחתי לעצמי QCK HEAVY ואני מרוצה ממנו..פאד איכותילגיימרים מקצועיים..

למרות שכל אחד והבחירה שלו..הנה לכם תמונה איכותית יותר של הפאד.

והנה תמונה של ה-QCK
    לדעתי זה יותר מקצועי..תבחרו אתם.
    מחזק.
    מה אתה חש גבר?!?!~

בוא בוא הורדות ידיים!!!11~

Muhahahahaaaa...!!!1

.BB
    מסנ: [email protected]
    אייסי: 299623609
    מירק: `psyrex
    ooVoo: dirext
    xFire: amitgendelman

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    בהצלחה במכירה. =]

הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    עיר
    Kfar-Saba
    תגיד לי כמה בולשיט אתה רושם ? לא פאד לגיימרים? www.func.net תראה רק בכמה פרסים הפאד זכה ותאמין לי שאני גיימר הרבה יותר מנוסה ממך לא התככונתי ניילון הפאד בקופסה רק להדגיש את זה שהוא חדש זה לא פאד שקונים באופיס דיפו 2 ב 15 אתה לא מבין כלום ממה שאתה מדבר

ודרך אגב אם אתה מדבר על פאד באיכות נמוכה אז זה הQCK ואני אומר לך יש לי כמעט כל פאד בבית מQCK , S&S XRAY THUNDER , AQUA , ESWC PAD, FUNC , 5L , QCK+ , QCK HEAVY,4S , 4D

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    נראה אחלה פאד

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    נכתב במקור על ידי badE
    תגיד לי כמה בולשיט אתה רושם ? לא פאד לגיימרים? www.func.net תראה רק בכמה פרסים הפאד זכה ותאמין לי שאני גיימר הרבה יותר מנוסה ממך לא התככונתי ניילון הפאד בקופסה רק להדגיש את זה שהוא חדש זה לא פאד שקונים באופיס דיפו 2 ב 15 אתה לא מבין כלום ממה שאתה מדבר

ודרך אגב אם אתה מדבר על פאד באיכות נמוכה אז זה הQCK ואני אומר לך יש לי כמעט כל פאד בבית מQCK , S&S XRAY THUNDER , AQUA , ESWC PAD, FUNC , 5L , QCK+ , QCK HEAVY,4S , 4D
    אתה רוצה להתחיל וויכוח? אתה חושב שסתם ככה רוב האנשים קונים QCK כי זה פד לא איכותי?
    אתה יודע ש-STEEL SERIES נותנת "חסות" לקלאנים מקצועיים (גיימרים)? ולא FUNC...וזה בכלל קטן מדי כדי להיות פד לגיימרים..אני כבר אמרתי שמי שרוצה יבחר מה שבא לו רק שאני לא ממליץ..אתם תעשו מה שבראש שלכם..

הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    עיר
    Kfar-Saba
    QCK פד זול זה למה רוב האשנים קונים אותו ולפני שנתיים בערך פאנק היו נותנים חסות לקבוצות ואתה שואל אותי אם אני יודע שסטילסריס נותנים חסות? הם נותנים חסות לקבוצה שלי אז אני יודע

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    לא שאלתי אלא אמרתי..אם אתה תתחיל להכניס את ההישגים שלך אז הנושא לא יתקדם לשום מקום..אתה לבד אמרת:STEELSERIES נותנים חסות לקבוצה שלך..אתה שמח? אני בטוח שכן.כי המוצרי שלהם איכותיים מאוד והם כן לגיימרים מקצועיים בגלל זה אתה מקבל חסות..ולמה אתה מוכר את הFUNC שלך?

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    בואו נסגור את הוויכוח כי זה לא יובל לשום מקום.

בוא תספר לנו למה אתה רוצה למכור את הפאד שלך?
    כמה שנים וכו' וכו' וכו'...

מה כן בשביל גיימרים ומה לא תשאירו לקונה לעשות את ההחלטה שלו.

bade אתה אחלה שחקן אבל מעבר לזה יש עוד דברים ואני מצודד בICE

הצטרף בתאריך
    07.12.2007
    עיר
    The CRIME City: ReHoVoT
    כמה מכרת בלאן badE?
    מה אתה חש גבר?!?!~

בוא בוא הורדות ידיים!!!11~

Muhahahahaaaa...!!!1

.BB
    מסנ: [email protected]
    אייסי: 299623609