תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    אהלן,
    אם אתם מכירים את 'מולטיפלייר' (למי שלא יודע, הבלוג של צוות Vgames) - בוודאי אתם מכירים את הנושא. בלוגים.
    אני יודע שלחלק יש כאלו, ואת חלק זה מעצבן, אבל אני באתי לדבר על תופעה אחרת: 'BloGamings'. כן, בלוגים בנושא משחקים.
    עד שיסודר לקהילה אחד כזה, בסופו של דבר, החלטתי לפתוח אחד כזה במערכת פשוטה למדי, אבל היי, מה צריך יותר.
    אז מהו 'בלוגיימינג'? טוב, בעיקרון - בלוג שבו כותבים על משחקים - כל הדעות והרשמים על מה שקורה בתעשייה. מה צריך להיות לדעתכם במשחקי מחשב, מה לא צריך להיות; מה מרשים אתכם ומה לא;למה קונסולה יותר טובה (או לא) ממחשב אישי, וכו'.
    אז אם אתם רוצים לחלוק איתנו את דעתכם בנושא התעשייה, ומשחקי הפעולה בפרט, אתם מוזמנים לפתוח כאלו משלכם. אגב, אם יש מאמר שכתבתם, או דעה - אתם מוזמנים לפרסם אותה בפורום.
    ולמי שרוצה,
    > 'מחויותיו של גיימר' - הבלוגיימינג שלי.

מה דעתכם על הנושא? האם יש מקום לדעות שלנו בנוגע למה שקורה בתעשיית המשחקים? האם אתם מביעים עניין בדברים כאלו יותר מאשר בבלוגים 'רגילים'? ומדוע אני שואל כ"כ הרבה שאלות?

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אייל הנה השאלות שלך!

מה דעתכם על הנושא?
    האם יש מקום לדעות שלנו בנוגע למה שקורה בתעשיית המשחקים?
    האם אתם מביעים עניין בדברים כאלו יותר מאשר בבלוגים 'רגילים'?
    ומדוע אני שואל כ"כ הרבה שאלות?

הנה התשובות!

הנושא נחמד..אבל לדעתי הפורום שלנו מספיק פתוח כדי שכל אחד יפתח נושא ויגיד מה הוא חושב על המצב..או שאתה יכול לפתוח דיון ראשי,זה אמור לצמוח כי לכל אחד יש דעה חריפה על עולם המשחקים.מצד שני,אני יעשה את העבודה.

תראה,למפתחים הישראלים אכפת מאוד מה אנחנו חושבים,למפתחים מחו''ל לא ממש אכפת מה אנחנו חושבים (כי הם לא מבינים את השפה שלנו) אבל הם כן בודקים פורומים בחו''ל.

אני לא קורא בדרך כלל בלוגים,לא רגילים ולא של גיימרים.לי יש את החיים שלי ואני לא מחטט בחיים של אחרים.בגלל זה אני מציע את נושא הדיון הראשי שכל אחד יביא דעות משלו על עולם המשחקים (נגיד אני מביא נושא ואחרים מביעים דעה)

לשאלה הזו לא נמצא תשובה..לפחות לא במילניום הזה..תקבור אותה באדמה כי זה לא חשוב

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי Ic+E
    אייל הנה תשובות לשאלות שלך!

מה דעתכם על הנושא?
    האם יש מקום לדעות שלנו בנוגע למה שקורה בתעשיית המשחקים?
    האם אתם מביעים עניין בדברים כאלו יותר מאשר בבלוגים 'רגילים'?
    ומדוע אני שואל כ"כ הרבה שאלות?

הנושא נחמד..אבל לדעתי הפורום שלנו מספיק פתוח כדי שכל אחד יפתח נושא ויגיד מה הוא חושב על המצב..או שאתה יכול לפתוח דיון ראשי,זה אמור לצמוח כי לכל אחד יש דעה חריפה על עולם המשחקים.מצד שני,אני יעשה את העבודה.

תראה,למפתחים הישראלים אכפת מאוד מה אנחנו חושבים,למפתחים מחו''ל לא ממש אכפת מה אנחנו חושבים (כי הם לא מבינים את השפה שלנו) אבל הם כן בודקים פורומים בחו''ל.

אני לא קורא בדרך כלל בלוגים,לא רגילים ולא של גיימרים.לי יש את החיים שלי ואני לא מחטט בחיים של אחרים.בגלל זה אני מציע את נושא הדיון הראשי שכל אחד יביא דעות משלו על עולם המשחקים (נגיד אני מביא נושא ואחרים מביעים דעה)

לשאלה הזו לא נמצא תשובה..לפחות לא במילניום הזה..תקבור אותה באדמה כי זה לא חשוב
    החיים של אחרים? מה שנחמד בבלוגיימינג זה שהנושא נוגע בהמון גיימרים אחרים - הוא בנוגע לתעשייה כשכולנו (כן, תודו שאתם מכורים P: ) תלוים בה.
    ואין לזה שום קשר לשום מפתחים, האמת. הדעות שלנו לא קשורות למפתחים - לא במקרה הזה.

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    תראה..מפתחים שאכפת להם צופים בזה..למרות שאנחנו מחשיבים את עצמנו כנמלים לעומת המפתחים אבל נגיד חברות כמו VALVE צופות בדברים כאלו כדי לעשות משחק מושלם שיתאים לכל שחקן..נכון,בלוגיימינג הוא לא ממש חיים של מישהו אחר
    (אע''פ שלגיימרים אין ממש חיים אז אין על מה לדבר ) סתם צוחק..

ואם ברצינות,אתה לא מעדיף שהדעות יהיו מעורבות אחת בשנייה? כאילו דעה על דעה והשני מגיב מה הוא חושב על הדעה וככה נוצר דיון מעניין..בלוגיימינג זה יותר דבר שאתה נותן את הדעה שלך,אף אחד לא יגיד לך אחרת כי אתה מדבר עם עצמך ונותן לאנשים אחרים לראות.אני אישית מעדיף רעיון של דיון קבוצתי.אם אתה מסכים לכזה דבר זה יהיה מצוין!

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי Ic+E
    תראה..מפתחים שאכפת להם צופים בזה..למרות שאנחנו מחשיבים את עצמנו כנמלים לעומת המפתחים אבל נגיד חברות כמו VALVE צופות בדברים כאלו כדי לעשות משחק מושלם שיתאים לכל שחקן..נכון,בלוגיימינג הוא לא ממש חיים של מישהו אחר
    (אע''פ שלגיימרים אין ממש חיים אז אין על מה לדבר ) סתם צוחק..

ואם ברצינות,אתה לא מעדיף שהדעות יהיו מעורבות אחת בשנייה? כאילו דעה על דעה והשני מגיב מה הוא חושב על הדעה וככה נוצר דיון מעניין..בלוגיימינג זה יותר דבר שאתה נותן את הדעה שלך,אף אחד לא יגיד לך אחרת כי אתה מדבר עם עצמך ונותן לאנשים אחרים לראות.אני אישית מעדיף רעיון של דיון קבוצתי.אם אתה מסכים לכזה דבר זה יהיה מצוין!
    בשביל זה יש את אופציית התגובות, כמובן. אני, לדוגמא, לא אקרא פוסטים שלמים ומעניינים בבלוגיימינגס בלי להגיב ולהשתתף. לא יגיד לי אחרת? מה פתאום.

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    אני חייב להגיד שזה רעיון מעולה אם הפורום יפתח בלוג משלו.
    לפי דעתי לא כל אחד צריך בלוג
    אני אחרי הלאן אבקש לתקצב לקהילה בלוג.
    משהו מושקע.
    אני מקווה שיתאפשר לרובנו לכתוב שמה. =]

בעקרון רעיון הבלוגים הוא רעיון אדיר.
    רק לפי דעתי עדיף לעשות זאת במסודר =]

מה דעתכם?

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    סקסיטי
    נכתב במקור על ידי DeoxYs
    אני חייב להגיד שזה רעיון מעולה אם הפורום יפתח בלוג משלו.
    לפי דעתי לא כל אחד צריך בלוג
    אני אחרי הלאן אבקש לתקצב לקהילה בלוג.
    משהו מושקע.
    אני מקווה שיתאפשר לרובנו לכתוב שמה. =]

בעקרון רעיון הבלוגים הוא רעיון אדיר.
    רק לפי דעתי עדיף לעשות זאת במסודר =]

מה דעתכם?

כשאני הייתי דיקטטור ניסיתי לעשות את זה. חודש של רדיפה אחרי אולג ואור לא עזרו.
    צמרמורת מכף רגל ועד ראש.
    Gaming rig: AMD Ryzen 5 1600 | Stock Cooling | Corsair Value 8GBX2 2400MHz | Gigabyte AB-350 Gaming 3 | Sapphire Radeon R9 290 | XFX Pro650W | Shpam CRU

הרשמה