תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: מהו לדעתכם משחק השנה בקטגורית:פעולה-גוף ראשון?

מדרגים
34. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • Call Of Duty 4

12 35.29%
  • Unreal Tournament 3

3 8.82%
  • The Orange Box

5 14.71%
  • Enemy Territory: Quake Wars

1 2.94%
  • Bioshock

8 23.53%
  • Crysis

5 14.71%
12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 24
    הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    שלום,החלטתי לעשות פה את נושא משחקי השנה של VGAMES! כל שבוע תיהיה פה קטגוריה אחרת להצבעה! ולסוף השנה (ינואר) אני יעשה נושא גדול שכולל בתוכו את כל הזוכים והמתמודדים!
    ידוע שלכל אתר גדול יש את משחקי השנה שלו..אבל פה זה VGAMES,וכאן לא יהיה משחק השנה,אלא מהדורת משחקי השנה שבכל קטגוריה יהיה המנצח שלה.נכון שזה רק פורום פעולה אבל בכל זאת זה המקום הכי מתאים והכי פעיל לנושא כזה גדול...

והמתמודדים למשחק השנה בקטגוריה:פעולה-גוף ראשון!

Call Of Duty 4

עטיפת המשחק.

המשחק שכבש את העולם,המשחק הרביעי בסדרת CALL OF DUTY שזורק אותנו היישר למלחמות של היום,עם עלילה סוחפת ומשחק מולטיפלייר מהפכני! האם מגיע לו לזכות בתואר משחק השנה?
    ההחלטה בידיים שלכם.

Unreal Tournament 3

UT3 עטיפת המשחק.

UNREAL TOURNAMENT מעולם לא נראה טוב יותר! משחק הרשת שעבר את גבולות האנושות וגרם לכולנו להדבק למסך! עשרות אלפי שחקנים יושבים בביתם ומשחקים בו כרגע,האם אתם הבאים בתור?

The Orange Box

THE ORANGE BOX,עטיפת המשחק.

הדיל של המיליניום! 3 משחקים מעולים בתוך קופסא כתומה אחת! האם אתם יכולים לעמוד בזה?
    HALF LIFE 2 EPISODE 2 ההמשך של HL2 (שנכלל גם בפנים) המשחק (הכמעט) מושלם שסחף את כל העולם ל-CITY 17.הרבה אקשן ללא מעצורים.PORTAL-משחק גאוני מלא בהומור.המשחק הראשון מסוגו,משחקי חשיבה מעולם לא היו כל כך כיפיים! TEAM FORTRESS 2-
    "משחק הרשת העמוק של השנה" משחק רשת ענק שמשלב בתוכו לפחות דמות אחת לבחירה שתתאים לכם!

Enemy Territory: Quake Wars

ETQW,עטיפת המשחק.

משחק שממשיך את סדרת QUAKE המצליחה.והפעם במשחק רשת ייחודי המציע למשתתף מגוון גדול של כלי נשק,רכבים ועוד...

Bioshock

ביושוק,עטיפת המשחק.

ביושוק,משחק הסינגל פלייר הטוב ביותר שזכינו לראות בשנים האחרונות.הסביות כל כך גדולות והעלילה כל כך עמוקה שלפרט על כל הדברים האלו ייקח שנים..מה אתם אומרים? משחק השנה=ביושוק?

CRYSIS

המשחק שמציג את הגרפיקה הכי טובה בכל העולם! מולטיפלייר מהפכני ומנוע שיגרום לכם לרעוד.למשחק הרבה אפשרויות והרבה מאוד כיף..מה אתם אומרים?

אלו הם מתמודדי משחק השנה בקטגורית פעולה מגוף ראשון..איזה מהם הכי טוב? כל כמה זמן אני יוסיף קטגוריה ובסוף אני יעשה נושא אחד גדול שיכולו בו את המנצחים בכל קטגוריה!
    תזכרו שההחלטה בידיים שלכם וכל הצבעה חשובה.

הצטרף בתאריך
    26.08.2007
    100% אורנג' בוקס!

החלק הראשון של החיים שלנו נהרס ע"י ההורים שלנו והחלק השני של החיים נהרס ע"י הילדים שלנו.

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    לדעתי זה צריך להיות סקר פתוח. ואגב, איפה S.T.A.L.K.E.R.? איפה Gears of War?
    בכ"מ, ממה שנתת, ביושוק.

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    COD4 לוקח בהליכה.

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    לדעתי..GEARS OF WAR ו-S.T.A.L.K.E.R הם לא יקראו משחק השנה..המשחקים "הכי הכי" זה בין המשחקים הללו..אם אתה בכל זאת מעדיף שאני יוסיף את GOW ואת סטוקר אתה יכול להגיד..אני עדיין חושב שבמשחקים האלו לא הייתה בכלל תחרות ואני בספק אם מישהו היה מצביע להם..

הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    COD4 למרות שביושוק צמוד מאחוריו.. אגב- אתה ממש רוצה לזכות בתחרות אה?

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    אני מעדיף יצירתיות ומקוריות על כך דבר אחר.. ביושוק.
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי Ic+E
    לדעתי..GEARS OF WAR ו-S.T.A.L.K.E.R הם לא יקראו משחק השנה..המשחקים "הכי הכי" זה בין המשחקים הללו..אם אתה בכל זאת מעדיף שאני יוסיף את GOW ואת סטוקר אתה יכול להגיד..אני עדיין חושב שבמשחקים האלו לא הייתה בכלל תחרות ואני בספק אם מישהו היה מצביע להם..
    אני הייתי מצביע לסטוקר. טוב, לפחות אחרי ביושוק =]
    ובשביל זה בדיוק זה צריך להיות סקר פתוח.

הצטרף בתאריך
    20.09.2007
    עיר
    קרית מוצקין
    ביושוק
    ציטוט של SIDEROM מהאיי סי קיו
    כי רק ערבים מקשיבים לדיוקסיים למיניהם וקונים אנריל 3 ולא מתקינים אצל החברים הראשונים שלהם מויגיימס
    זה סימן זיהוי של ערבי
    ועכשיו למשהו שונה לגמריי

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    נכתב במקור על ידי BiA
    אני הייתי מצביע לסטוקר. טוב, לפחות אחרי ביושוק =]
    ובשביל זה בדיוק זה צריך להיות סקר פתוח.
    כמו שאמרתי לך..כל המשחקים שהצגתי יכולים להיות משחקי השנה..סטוקר וגירס אוף וואר אלו באמת משחקים מצוינים..אבל לא בשביל תואר כמו "משחק השנה"..

אוקיי,הטעות לא כזאת גדולה כי כמו שאתה יכול להבין לא היו מצביעים למשחקים אחרים..
    מה שגיימספוט עשו הייתה טעות גדולה..הם שמו כל כך הרבה משחקים שאפילו לא יכולים להכנס לקטגורית משחק השנה..לא חזרתי על טעות זו אני חושב,בכל זאת.אין בעיה עם אני יעשה פה הצבעה כל כמה זמן על קטגוריה אחרת כדי שכתבת משחקי השנה תצליח נכון? בכל זאת זה מקום "מרכזי" שהרבה נכנסים לפה..

ד''א ואם אתה תסכים לרעיון,פעם הבאה זה יהיה סקר פתוח..למרות שפה ידוע מהם המשחקים המרכזיים..

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי Ic+E
    כמו שאמרתי לך..כל המשחקים שהצגתי יכולים להיות משחקי השנה..סטוקר וגירס אוף וואר אלו באמת משחקים מצוינים..אבל לא בשביל תואר כמו "משחק השנה"..

אוקיי,הטעות לא כזאת גדולה כי כמו שאתה יכול להבין לא היו מצביעים למשחקים אחרים..
    מה שגיימספוט עשו הייתה טעות גדולה..הם שמו כל כך הרבה משחקים שאפילו לא יכולים להכנס לקטגורית משחק השנה..לא חזרתי על טעות זו אני חושב,בכל זאת.אין בעיה עם אני יעשה פה הצבעה כל כמה זמן על קטגוריה אחרת כדי שכתבת משחקי השנה תצליח נכון? בכל זאת זה מקום "מרכזי" שהרבה נכנסים לפה..

ד''א ואם אתה תסכים לרעיון,פעם הבאה זה יהיה סקר פתוח..למרות שפה ידוע מהם המשחקים המרכזיים..
    בשבילך לא, אבל תתפלא כמה אנשים אהבו את STALKER ואת GeoW, ואפילו את טיימשיפט וJericho.
    בכ"מ, לא יצא המגזין עם ספיישל 'משחקי השנה' החודש, נשתדל לעשות זאת במהדורת ינואר.

הצטרף בתאריך
    02.10.2007
    עיר
    גבעתיים
    orange box - חברו הכתום ביותר של האדם P:
    Punx Not Dead

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    יש לך נקודה..בכל זאת אם אתה צודק אז אני אבדוק זאת לפני הכתבה..ככה ב-25 בדצמבר אני אפתח על המשחקים האחרים ונראה באמת אם הם משתווים בסדר? שזה יהיה באמת שווה מכל הצדדים..אבל אתה מסכים שאני יעשה פה את כתבת משחקי השנה? כאילו בכל קטגוריה משחק השנה..ובין כל המנצחים אני יעשה סקר שייבחר משחק השנה ששובר שיאים..המנצח בכל הקטגוריות.אבל לפני זה חשוב לי ההסכם של המנהלים..יש הסכמה? תודה מראש.אני רואה ש-COD4 מנצח..לפי איך שזה נראה אם באמת COD4 יהיה משחק השנה בקטגוריה הזאת אז יש לנו מנצח בזירה?

עריכה-התכוונתי לאייל.

הצטרף בתאריך
    26.08.2007
    זה קצת לא קשור, אבל אבתי מאוד-מאוד-מאוד-מאוד את JERICHO, אחד המשחקים הכי כיפיים ששיחקתי בהם, סוף המשחק טוב מאוד [ספויילר] - סוף המשחק - סוף העולם...

החלק הראשון של החיים שלנו נהרס ע"י ההורים שלנו והחלק השני של החיים נהרס ע"י הילדים שלנו.

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אני רואה שאייל צדק..אל תדאג תיהיה לך הזדמנות להצביע למשחק האהוב שלך לפני הכתבה השלמה..ככה שיהיו כוחות שווים.אני רוצה שלכל משחק תיהיה הזדמנות.

הצטרף בתאריך
    02.10.2007
    עיר
    גבעתיים
    נכתב במקור על ידי gman
    זה קצת לא קשור, אבל אבתי מאוד-מאוד-מאוד-מאוד את JERICHO, אחד המשחקים הכי כיפיים ששיחקתי בהם, סוף המשחק טוב מאוד [ספויילר] - סוף המשחק - סוף העולם...
    האמת, אף פעם לא ראיתי תמונות או סרטונים מהמשחק ובגלל [ההמשך ספוילרים] שכתבת שהסוף הוא סוף העולם ישר נדלקתי לראות ספוילר של הסוף..אני אוהב משחקים עם כזה סוף לפעמים ולא ממש הבנתי כי פשוט רואים את השחקן יוצא מהמים ורואה ים :S
    יענו העולם התמלא במים, זה סוף העולם?
    אם יש למי שסיים את המשחק כח אז שיסמן כי יש לי גם שאלה שם D:
    Punx Not Dead

הצטרף בתאריך
    05.11.2007
    עיר
    אשדוד
    CRYSIS !! אין מה להוסיף הכל ברור ...

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    דיון ענק!
    כל הכבוד על ההשקעה =]

אני הצבעתי CRYSIS
    ותגידו מה שתגידו שום דבר שבעולם לא ישנה את דעתי.

הצטרף בתאריך
    26.08.2007
    נכתב במקור על ידי G>viSioN
    האמת, אף פעם לא ראיתי תמונות או סרטונים מהמשחק ובגלל [ההמשך ספוילרים] שכתבת שהסוף הוא סוף העולם ישר נדלקתי לראות ספוילר של הסוף..אני אוהב משחקים עם כזה סוף לפעמים ולא ממש הבנתי כי פשוט רואים את השחקן יוצא מהמים ורואה ים :S
    יענו העולם התמלא במים, זה סוף העולם?
    אם יש למי שסיים את המשחק כח אז שיסמן כי יש לי גם שאלה שם D:
    [ספויילרים]
    העלילה העיקרית (כן, יש גם כמה עלילות משניות) היא כזאת - שבפעם הראשונה בה אלוהים ברא ייצור חי הוא כשל, היצור שברא לא היה לא זכר ולא נקבה, לא היו לו רגשות ולא חשיבה אמנם הוא היה חזק מאוד עד שאלוהים לא יכל להשמיד אותו וגירש אותו מהעולם ונעל אותו ב-"קופסא" הקופסא היא מקום שהיה פעם חלק מהעולם שלו אבל הוא נעול בתוך קופסא (פיזית) ולא נגיש לאדם.
    ובקשר לסוף:
    ...האמת זה סוף פתוח וכל אחד יכול לפרש את זה איך שהוא רוצה לדעתי זה סוף העולם כי
    הפירסבורן מת - צ'ורצ' שיסעה אותו כהוגן עם החרב שלה...
    ועוד משהו בשלב שלפני Pyxis Prima (בתירגום מלטינית "הקופסא הראשונה", יש מעין מקדש בו הכהן מנסה להגיע לפירסטבורן והם הורגים
    אותו והולכים במקומו - שוחים במים, ואחרי הקרב כשהם יוצאים מהמים אין כהן ואין מקדש - יש רק ים ענקי ומכאן שהם תקועים ב-"קופסא" לתמיד.... נו איך?

הצטרף בתאריך
    02.10.2007
    עיר
    גבעתיים
    נכתב במקור על ידי gman
    [ספויילרים]
    העלילה העיקרית (כן, יש גם כמה עלילות משניות) היא כזאת - שבפעם הראשונה בה אלוהים ברא ייצור חי הוא כשל, היצור שברא לא היה לא זכר ולא נקבה, לא היו לו רגשות ולא חשיבה אמנם הוא היה חזק מאוד עד שאלוהים לא יכל להשמיד אותו וגירש אותו מהעולם ונעל אותו ב-"קופסא" הקופסא היא מקום שהיה פעם חלק מהעולם שלו אבל הוא נעול בתוך קופסא (פיזית) ולא נגיש לאדם.
    ובקשר לסוף:
    ...האמת זה סוף פתוח וכל אחד יכול לפרש את זה איך שהוא רוצה לדעתי זה סוף העולם כי
    הפירסבורן מת - צ'ורצ' שיסעה אותו כהוגן עם החרב שלה...
    ועוד משהו בשלב שלפני Pyxis Prima (בתירגום מלטינית "הקופסא הראשונה", יש מעין מקדש בו הכהן מנסה להגיע לפירסטבורן והם הורגים
    אותו והולכים במקומו - שוחים במים, ואחרי הקרב כשהם יוצאים מהמים אין כהן ואין מקדש - יש רק ים ענקי ומכאן שהם תקועים ב-"קופסא" לתמיד.... נו איך?
    חשיבה יפה דווקא [על הסוף לדעתך יענו] אני לא יכול ממש לתת את דעתי כי בקושי שמעתי אפילו על המשחק הזה...רק פעם פעמיים
    נשמע משחק טוב P:
    Punx Not Dead

הרשמה