תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    פרטי האירוע:
    שם האירוע-ארמגדון(Armageddon)
    תאריך האירוע-07.12.16
    מקום האירוע-פיטסבורג,פנסליבניה(Pittsburgh,Pennsylvania)
    זירת האירוע-זירת מלון(Mellon Arena)
    מוטו-המלחמות הכי אכזריות נעשות על אליפויות זהב.
    (The Most Devastating Wars Are Fought Over Championship Gold)
    1.רנדי אורטון נגד כריס ג'ריקו על אליפות הWWE.

2.בטיסטה נגד אדג' נגד אנדרייטר על אליפות משקל כבד.

3.טריפל H נגד ג'ף הארדי-המנצח מקבל טייטל שוט על אליפות הWWE
    ברויאל ראמבל.

4.CM פאנק & קיין נגד ביג דאדי V & מארק הנרי.

5.מר.קנדי נגד שון מייקלס.

6.קאלי הענק מלווה בראג'ן נגד פינלי מלווה בהורסווגול

7.בת' פיניקס נגד מיקי ג'יימס על אליפות הנשים.

8.ריי מיסטריו נגד M.V.P על אליפות ארצות הברית

"פרסום"

אם יהיו עוד קרבות לאירוע אני אעדכן.

קישור לאתר הרשמי:http://www.wwe.com/shows/armageddon/

הפרומו של רנדי וג'ריקו:http://www.dailymotion.com/video/x3n...n-2007-p_sport

הפרומו לאירוע:http://www.dailymotion.com/video/x3jgx5_wwe-armageddon-2007-video-promo_sport

!!!!!!!!!!!ECW ECW ECW ECW ECW Extreme
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    תודה רבה על הדיון, ח"ח על ההשקעה

הקרב של ג'ריקו אורטון לא קשור לכלום.
    הקרב המשולש לאומת זאת בנוי היטב, מכיל כוכבים גדולים וסגנונות שונים והולך להיות אחלה.
    טריפל הארדי גם היה בהטחלה חסר משמעות עד שריגל הסביר אותו, ועכשיו כשטריפל אחד הגדולים וג'ף שמוכיח עצמו בזמן האחרון נפגשים ויש משקל על הכף זה נשמע טוב.
    מה יש לנו כאן? סי.אם פאנק, אלוף מהיר וצעיר יחד עם קיין, מפלצת מנוסה ודומיננטי נגד שתי צבים שלא יודעים לזוז ולהתאבק, הדבר היחיד שיכול להיות פה זה פאנק צובר הרבה מומנטום כשיוצא אוסבר וסופר את אחד המפלצות, קיין יוצא אובר ונותן לו את הכבוד או ממש משקיע בשבילו.
    מייקלס קנדי בנוי בצורה עגומה אבל אני צופה לקרב טוב בכללי.
    פינלי לא מתאבק מספיק אוברייטד כדי לנצח מישהו כמו קאלי נורמלית, חרא קרב.
    בת' פיניקס נגד אחת הידוות המובילות, יחסית לדיווז'ת הנשים לא רע.
    וריי נגד MVP, בקרב בנוי, שני כוכבים מובילים, באמת לא תוצאה צפויה וכנראה יהיה קרב טוב וזורם, אבל אם הוא נגמר בפסילה זה יהיה נוראי.

-*עכשיו תוספות*-
    בפרטים הייתי מציע לך לשים את שם האירוע באנגלית, ותתקן את התאריך.
    והנה כמה דברים שתערוךרק הצעה)
    מקום האירוע: פיטסבורג , פנסילבניה. (Pittsburgh, Pennsylvania)
    זירת האירוע : זירת מלון (Mellon Arena)
    מוטו: המלחמות הכי אכזריות נעשות על אליפויות זהב.
    (The Most Devastating Wars Are Fought Over Championship Gold)
    ותוסיף קישור לאתר הרישמי: http://www.wwe.com/shows/armageddon/

עכשיו, אני מציא קטגוריה נוספת בשם "פירסום":
    הנה הפוסטר:
    img129.imageshack.us/img129/4564/armageddon2007zg8.jpg

והנה הפרומו: http://www.dailymotion.com/video/x3jgx5_wwe-armageddon-2007-video-promo_sport
    והנה הפרומו לקרב של אורטון ג'ריקו:
    http://www.dailymotion.com/video/x3n...n-2007-p_sport

עכשיו בקרבות, זה פינלי מלווה בהורנסוונגל נגד קאלי מלווה בראג'ן (המתרגם שלו).
    שתף ב-Google+

האירוע ב 16.12.07.

וזה ההימור שלי:

רנדי אורטון-כריס ג'ריקו:

אורטון שומר על האליפות.

בטיסטה נגד אדג' נגד אנדרייטר על אליפות משקל כבד:

בטיסטה שומר על האליפות.

טריפל H נגד ג'ף הארדי-המנצח מקבל טייטל שוט על אליפות הWWE
    ברויאל ראמבל.

טריפל אייץ' יקבל או שיחליטו לעשות קרב משולש בין טריפל, הארדי ואורטון.

CM פאנק & קיין נגד ביג דאדי V & מארק הנרי.

CM פאנק וקיין ינצחו.

מר.קנדי נגד שון מייקלס.

נוטה לכיוון מייקלס אבל לא אופתע אם קנדי ינצח.

קאלי הענק מלווה בראג'ן נגד פינלי מלווה בהורסווגול

פינלי והורסווגול ינצחו אבל בסוף בטח קאלי יתקוף את אחד מהם או את שניהם.

בת' פיניקס נגד מיקי ג'יימס על אליפות הנשים.

מקווה שמיקי תנצח אבל בת' היא זאת שתשמור על האליפות.

ריי מיסטריו נגד M.V.P על אליפות ארצות הברית

MVP ישמור על האליפות, אבל סיכוי גם להפתעה (כלומר מבחינת התסריט כן?)
    וריי יהיה האלוף החדש.
    מכבי חיפה אימפריה!!!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    כמו שמיקי אמר, יהיה חרא קרב בין פינלי לקאלי. אני מאמין שזה יגמר בפסילה לאח משני הצדדים.

פאנק וקיין נגד הבטטות-פאנק יטבע בנהר השומנים. אם הוא מצמיד בקרב הזה את אחד המפלצות זה יהיה פתטי, עלוב, מעורר רחמים ועוד כל שאר המילים הנרדפות למה שמתאר באופן כללי-כישלון נחרץ.

בקרב המשולש על אליפות העולם במשקל כבד אני מקווה שטייקר ינצח למרות שאין לי מושג מי יקח. good job בבניית הקרב.

אורטון נגד ג'ריקו-זה כזה שקוף שאורטון שומר על התואר.

טריפל איית' נגד ג'ף הארדי-מה אכפת לי מי מנצח, שיהיה פה היל טרן!!! ולא של ג'ף.

קרב על אליפות הנשים-*snore*

שון מייקלס נגד קנדי-קרב של נעילות. שעמום תחת משווע נפש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.10.2007
    בוא הנה עשו עיניין מג'ריקו ורנדי אורטון אבל הם בכלל לא נותנים לנו שואו חוץ מזה תמיד העדפתי את ג'ריקו בתור היל (dirty) אבל אני אומר שהקרב יגמר לטובת ג'ריקו הוא יהיה האלוף החדש ויפסיד לאלוף החדש ג'ף הארדי ברויאל ראמבל!.

קרב שני בטיסטה מנצח המומנטום שלו עצום ואדג' הביא לנו הקדמה לעשייה בסדרת ההישרדות ואנדרטייקר ביריבות עם בטיסטה לדעתי אנדרטייקר צריך לצאת מהקרב אבל טדי לונג החליט שלא אז לא ואדג' ימות לנו בהתחלה כי אנדרטייקר ובטיסטה יעבדו ביחד בגלל מה שקרה בהישרדות בהמשך לדעתי בטיסטה יחזיק מעמד לפחות שלוש חודשים אחרי ארמוגדון.

קרב שלישי טריפל H נגד ג'ף הארדי לדעתי זה יהיה קרב שלא ריאונו ממזן הם יתנו לנו פאיט אבל המעודף של החברה בקרב הזה זה הארדי הוא הוכיח לכולם שהוא פייטר שמגיע לו הזמנות לזהב וH עושה הכול בשביל ההזמדנות הזאת אז יהיה קרב קלאסי כמו שאני אוהב ג'ף ינצח לדעתי כי הוא הוכיח שמגיע לו וH צריך להתרכז יותר בלתת בקרב הזה קרב ממש אבל ממש טוב כדי לפתוח נגד הארדי יריבות ולקבל הזדמנויות רבות..... יאללה ג'ף!.

קיין וCM נגד BDV ומרק הנרי יהיה קרב מפלצתי בהחלט למרות שCM קטן הוא הכי מסכון שם תאמינו לי זה יהיה ECW בכול המובנים כי מארק הנרי וקיין לדעתי ECW זה בדם שלהם כמו בדם של טייקר.

שון יוציא אותו מהכרה בקרב הזה אבל חייבים להודות שקנדי נותן פיטים והוא וMVP דווקא למרות ההיל שלהם הם מתאבקים טובים אז יהיה קרב טוב שמייקלס ינצח כמובן.

הזכרתו של פינלי תאריך בלה בלה בלה למי אכפת?!.

קרב משעמם כרגיל הם לא יודעות להתאבק היחדות שהיו טובות אי פעם בWWE היו ליטה וטריש המלכה.

ריי מסטיריו וMVP כבר שיהיה לנו בו מתאבק חדש ויהיה קרב מדהים שני מתאבקים גדולים אבל ריי מיסטריו ילמד את MVP לקח.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.10.2007
    נכתב במקור על ידי Terminator
    כמו שמיקי אמר, יהיה חרא קרב בין פינלי לקאלי. אני מאמין שזה יגמר בפסילה לאח משני הצדדים.

פאנק וקיין נגד הבטטות-פאנק יטבע בנהר השומנים. אם הוא מצמיד בקרב הזה את אחד המפלצות זה יהיה פתטי, עלוב, מעורר רחמים ועוד כל שאר המילים הנרדפות למה שמתאר באופן כללי-כישלון נחרץ.

בקרב המשולש על אליפות העולם במשקל כבד אני מקווה שטייקר ינצח למרות שאין לי מושג מי יקח. good job בבניית הקרב.

אורטון נגד ג'ריקו-זה כזה שקוף שאורטון שומר על התואר.

טריפל איית' נגד ג'ף הארדי-מה אכפת לי מי מנצח, שיהיה פה היל טרן!!! ולא של ג'ף.

קרב על אליפות הנשים-*snore*

שון מייקלס נגד קנדי-קרב של נעילות. שעמום תחת משווע נפש.

רואים שאתה לא מאריך אהבקות זה בידור מכות שמושדר בכול העולם אז תתסביר לי
    "פאנק וקיין נגד הבטטות-פאנק יטבע בנהר השומנים. אם הוא מצמיד בקרב הזה את אחד המפלצות זה יהיה פתטי, עלוב, מעורר רחמים ועוד כל שאר המילים הנרדפות למה שמתאר באופן כללי-כישלון נחרץ."
    זה יהיה קרב מדהים קרב של הרס וECW פאק יתן פאיט יעלה את המומנטום וקיין ישפץ את הנרי וייפה אותו (XD) זה יהיה בידור אם פאנק ינצח ובגלל זה רואים שאתה לא מבין או מאריך קרבות כאלה...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי ROCKER
    רואים שאתה לא מאריך אהבקות זה בידור מכות שמושדר בכול העולם אז תתסביר לי
    "פאנק וקיין נגד הבטטות-פאנק יטבע בנהר השומנים. אם הוא מצמיד בקרב הזה את אחד המפלצות זה יהיה פתטי, עלוב, מעורר רחמים ועוד כל שאר המילים הנרדפות למה שמתאר באופן כללי-כישלון נחרץ."
    זה יהיה קרב מדהים קרב של הרס וECW פאק יתן פאיט יעלה את המומנטום וקיין ישפץ את הנרי וייפה אותו (XD) זה יהיה בידור אם פאנק ינצח ובגלל זה רואים שאתה לא מבין או מאריך קרבות כאלה...
    קודם כל אני מעריך, לא מאריך. דבר שני אני מעריך היאבקות טובה, לא חרא בשקל כמו שעומד להיות.
    מה בידור בזה שמישהו שחיף כמו פאנק יצמיד ממוטה ששוקל ממנו פי ארבע? זה יהיה קרב אידיוטי של איטיות, חוסר קצב ודוחה נפשות.

ובוא תגיד לי מה זה קשור להבנה? זה דעות, כל אחד חושב מה שבא לו, אין נכון לא נכון.
    ואם אתה כבר נכנס לזה-אני מוכן להתערב שאני מבין לא פחות ממך ואף יותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    ירין, אפשר אבל לעשות שמן יתחיל כמו ברול שכולם בזירה ואז הWWE מעלימים עין והשופט לא פסול בד"כ, ואז קיין יתן להם איזה צ'וקסלאם ובקיצור יפוצץ אותם, פאנק באיזה ספלאש מהחבלים, קיין מגן על פאנק בגבורה, פאנק סופר אחרי ספלאש, בתוצאות "פאנק ספר אחרי ספלאש", בזכרון קיין הגן על פאנק והוריד שתי מפלצות, שני המתאבקים הטובים קיבלו מומנטום, הבחורים הרעים מושפלים.
    שתף ב-Google+

הרשמה