תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    08.10.2007
    אני רוצה לקנות כרטיס למסיבת רשת.. (פעם ראשונה שאני בלאן)

עכשיו מה אני אמור לבחור בהרשמה?
    והאם אני יוכל לשחק במחשבים שיש שם ולראות במסכים או משהו את טורניר הקבוצות?

אגב, אני בא בלי מחשב, השאלה אם אני צריך להביא ציוד היקפי?

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    שלום,

אם אתה מעוניין לבוא עם המחשב האישי שלך, להתחבר לרשת הענקית, ולשחק נגד שחקנים אחרים בפאבליקים - אתה צריך לבחור כרטיס לאן.

באירוע יהיו מחשבים וקונסולות PS2 וכדו' לקהל הרחב, ותוכל לשחק עליהם בין אם באת עם מחשב, או לאו. בנוסף, יהיו פעילויות רבות כגון טורניר פיפ"א, PES, WWE טקן סי.אס 1 על 1 ועוד, שהם מתקיימים על עמדות שאנחנו מביאים.

אם אתה מעוניין לבוא עם מחשב, ובנוסף להשתתף בפעילויות שלא מצריכות מחשב, חשוב שיהיה איתך כל הזמן מישהו אשר ישגיח על המחשב בזמן שאתה תהיה בפעילות אחרת.

בכל שאלה נוספת - אנחנו פה

ניצן.
    ניצן דיקשטיין
    מנהל אתר Vgames בדימוס (06-11), אתר Gamer בדימוס (05-06), אתר 3Dv בדימוס (03-05) ואתר Game-Freak בדימוס וכיום (02-03).
    מנהל מועדון הגיימרים והספורט האלקטרוני Game-Freak
    יו"ר העמותה לגיימינג תחרותי בישראל (ההתאחדות לספורט אלקטרוני בישראל), הנציגה של הפדרציה העולמית לספורט אלקטרוני (IeSF) בישראל.

כתובת: http://www.Game-Freak.co.il
    מייל: [email protected]
    טלפון: 077-5450607
    מי שלא בא לא קיים!

הצטרף בתאריך
    26.09.2007
    נכתב במקור על ידי timmy
    שלום,

אם אתה מעוניין לבוא עם המחשב האישי שלך, להתחבר לרשת הענקית, ולשחק נגד שחקנים אחרים בפאבליקים - אתה צריך לבחור כרטיס לאן.

באירוע יהיו מחשבים וקונסולות PS2 וכדו' לקהל הרחב, ותוכל לשחק עליהם בין אם באת עם מחשב, או לאו. בנוסף, יהיו פעילויות רבות כגון טורניר פיפ"א, PES, WWE טקן סי.אס 1 על 1 ועוד, שהם מתקיימים על עמדות שאנחנו מביאים.

אם אתה מעוניין לבוא עם מחשב, ובנוסף להשתתף בפעילויות שלא מצריכות מחשב, חשוב שיהיה איתך כל הזמן מישהו אשר ישגיח על המחשב בזמן שאתה תהיה בפעילות אחרת.

בכל שאלה נוספת - אנחנו פה

ניצן.
    =]
    "כעטלף המגיח בעלטה, כלהב המבתר בדומיה, כרימון המנפץ בזעם"
    "כשהגלים מתחזקים, החזקים מתגלים"

שייטת 13 גל אחד לפני כולם.

הרשמה