תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 31
    הצטרף בתאריך
    02.08.2007
    שלום,

אני רוצה שתגידו לי מה היתרונות של כל דבר..למה כדאי לי לקנות..מה ההבדל במחירים..
    הכל..

תודה..רון

בכל שאלה, פניה או בקשה - [email protected]

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    PS3 - מחיר ממוצע של 4000 ש"ח..
    XBOX360- מחיר בממוצע 3000 ש"ח..

לPS יש ספריית משחקים קטנה יותר, אבל אם שמת לב בזמן האחרון היא גדלה וגדלה...ואני אופטימי...
    לאקסבוקס יש יותר וותק ומשחקים אך למרות זאת יש לה יותר בעיות בארץ משום שאין לה את ישפאר כמו לסוני...שמעתי שיש לה כמה בעיות הארץ...אני מאמין בPS לתווך הרחוק שלכולם תהיה טלויזית HD בבית, ושאנחנו, בעלי הPS לא נצטרך לקנות DVD חדש וכו'...חוצמזה אני מאמין בסוני ולכן גם הלכתי על הפלייסטיישן כי גם אני התלבטתי מה לעשות ובסוף החלטתי ללכת על הPS ואני מרוצה..

*חשוב לזכור שהשירות של XBOX לייב הוא בתשלום כך שאתה לא יכול להוריד דמואים לשחק באינטרנט אלא אם כן אתה משלם באופן חודשי..*לא ממולץ...כך שאם אתה לא עושה מנוי אופצית האונליין שהכי כיפית יורדת לך ...

תעשה את החושבים שלך ואני קווה שתקבל החלטה נכונה..מקווה שעזרתי..(*חסר לך שלא, אתה יודע כמה זמן לקחלי לכתוב את הכל!?)...בהצלחה...

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    נס-ציונה
    the joker צודק בשתי דברים
    1. ליקנות ps3 !!!!!! מהר!!!!
    2. האחרי כל המאמץ שלו בכתיבה עכשיו אין לך ברירה את חייב ליקנות ps3
    יש 10 סוגי אנשים בעולם כאלה שמבינים בינארית וכאלה שלא

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    נכתב במקור על ידי alonz101
    the joker צודק בשתי דברים
    1. ליקנות ps3 !!!!!! מהר!!!!
    2. האחרי כל המאמץ שלו בכתיבה עכשיו אין לך ברירה את חייב ליקנות ps3
    צ-ו-ד-ק

חסר לך שאתה לא קונה PS3...

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי The Joker
    PS3 - מחיר ממוצע של 4000 ש"ח..
    XBOX360- מחיר בממוצע 3000 ש"ח..

לPS יש ספריית משחקים קטנה יותר, אבל אם שמת לב בזמן האחרון היא גדלה וגדלה...ואני אופטימי...
    לאקסבוקס יש יותר וותק ומשחקים אך למרות זאת יש לה יותר בעיות בארץ משום שאין לה את ישפאר כמו לסוני...שמעתי שיש לה כמה בעיות הארץ...אני מאמין בPS לתווך הרחוק שלכולם תהיה טלויזית HD בבית, ושאנחנו, בעלי הPS לא נצטרך לקנות DVD חדש וכו'...חוצמזה אני מאמין בסוני ולכן גם הלכתי על הפלייסטיישן כי גם אני התלבטתי מה לעשות ובסוף החלטתי ללכת על הPS ואני מרוצה..

*חשוב לזכור שהשירות של XBOX לייב הוא בתשלום כך שאתה לא יכול להוריד דמואים לשחק באינטרנט אלא אם כן אתה משלם באופן חודשי..*לא ממולץ...כך שאם אתה לא עושה מנוי אופצית האונליין שהכי כיפית יורדת לך ...

תעשה את החושבים שלך ואני קווה שתקבל החלטה נכונה..מקווה שעזרתי..(*חסר לך שלא, אתה יודע כמה זמן לקחלי לכתוב את הכל!?)...בהצלחה...
    המחיר הממוצע של הפס3 הוא לא 4000 ש"ח!
    ירדו המחירים וסטארטר פאק עולה כ3700
    ו40GB עולה כ3200
    אז הממוצע הוא 3450 ש"ח.

הצטרף בתאריך
    27.10.2007
    עיר
    הוד השרון
    האמת שבמקום הזה זה קצת בעיה..... אין לנו generl gaming שאתה יכול לשמוע את כל הדעות אז זה חא כל כך יעזור לך דרך אגב ps3
    על תעצבנו אותי

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    אולי במקום לזבל בשכל תתנו לבחור כמה לינקים, ומידע אמיתי:

Xbox 360 ע"פ זאפ (2243-7000)

פס3 (60GB) ע"פ זאפ (3082-5200)

לגבי יתרונות וחסרונות, טוב...

פס3:
    יתרונות- GoW3 יצא מתישהו. Blu-Ray. אינטרנט חינמי. יש לה ייבוא רשמי.
    חסרונות- הרבה ממשחקי המולטיפלטפורם (משחקים שיוצאים גם ל-360 וגם לפס3) רצים לאט יותר/גרוע יותר על הפס3. חוסר במשחקים טובים (רק 2 משחקים עברו את ה-90, ושני אלו נמצאים גם על ה-360).

360:
    יתרונות- ספריית המשחקים הטובה ביותר בדור הזה בינתיים. שירות האינטרנט הטוב ביותר בינתיים. לרוב מריץ משחקי מולטיפלטפורם טוב יותר מהפס3.
    חסרונות- שירות האינטרנט דורש כסף (50$ עבור 13 חודשים). חלק ניכר מהקונסולות שיוצרו לפני אוגוסט 2007 הן בסכנה לקבל את RROD (טבעת המוות האדומה), שבקיצור, דופקת לך את המכשיר. אין לה ייבוא רשמי (חשוב לציין ש-MS כבר זמן מה מבטיחים שהם יסדרו ייבוא רשמי).

נב. אני ממליץ לך לשאול גם בפורום 360 לפני שאתה מחליט, תמיד טוב לראות מה יש לכל צד לומר.

עריכה: אגב, אפשר להוריד עידכונים ועוד כל מיני דברים אחרים על ה-360 גם בלי לשלם. התשלום הוא רק עבור לשחק באון ליין, ואם זה באמת מפריע לך, יש תחלופה חינמית פחות טובה.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    תל אביב
    תשאל גם בפורם של האקס בוקס
    לי יש PS3 ואני מאוד מאוד מרוצה שקניתי אותו
    אל תשכח ל360 יש צי'פ אם אתה רוצה לצרוב משחקים(לא מומלץ כי אפשר לקבל באן מהלייב)
    15.5.10

משרד החינוך קבע: החל ממחר ילמדו בשיעורי היסטוריה על הנצחון האחרון של מכבי בדרבי

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי הורביץ
    תשאל גם בפורם של האקס בוקס
    לי יש PS3 ואני מאוד מאוד מרוצה שקניתי אותו
    אל תשכח ל360 יש צי'פ אם אתה רוצה לצרוב משחקים(לא מומלץ כי אפשר לקבל באן מהלייב)
    לא רק אפשר זה קורה כמעט לכל אחד שיש לו צ'יפ.

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    נכתב במקור על ידי t-ger
    לא ממש
    אם אתה נזהר ומעדכן את הפריצה לפי ההוראות ולא נכנס ישר עם פריצה ישנה שיש לך סיכון אז אפשר לשרוד טוב בלייב עם הפריצות החדשות (אני אישית משחק בלייב חופשי עם פריצה)

בכל מקרה רציתי לתקן את אלה שאמרו שאי אפשר להוריד דמואים וזה בלי לשלם כסף
    אז זהו שאפשר להשתמש בכל הפוקציות של הלייב בחינם חוץ מלשחק ברשת שצריך לשלם על זה 50 דולר לשנה שלדעתי זה גרושים יחסית למה שאתה מקבל פה , כי שירות הלייב בהרבה יותר טוב ונוח מהשירות הגרוע של הPSN שהוא חינם כי הוא באמת לא שווה גרוש

בכל מקרה אין ספר שכיום יותר שווה 360 יש יותר משחקים, יש פריצה שזה יתרון ענק, יש לייב יותר טוב וכמעט בכל קטגוריה הוא לוקח היום

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכון להיום X360.

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    לא חשוב שמות
    לnisi90:
    אסור לדבר על צ'יפים ופריצות!

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    נכתב במקור על ידי t-ger
    חחח

הרגתצ אותי..איזה חרא זה...

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    הממ, שאלת הדור.

PS3:
    יתרונות:
    כונן בלו-ריי, שמאפשר לנפח מידע יותר גדול, שלא נדבר על אפשרות לראות סרטים ב1080P.
    מעבד הסל החדשני, שיש שאומרים שהוא טיפשי, ויש אומרים שהוא גאוני.
    שירות אינטרנט חינמי, שנותן לך לשחק ברשת חינם, ולהוריד תכנים.
    עוד יתרון, הוא שאין צורך בשנאי במידה ומביאים את המכשיר מארה"ב, מכיוון שלPS3 יש שנאי פנימי.

חסרונות:
    ספריית משחקים מצומצמת, שבינתיים גדלה ונותנת לכל גיימר את מבוקשו.
    מחיר בשמיים, מאה דולר יותר מהמתחרות.
    יש כאלה שאומרים ששירות האינטרנט שלה שווה לזבל, אני לא חושב כך אבל עליי לציין זאת.

זהו, + -.

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    נכתב במקור על ידי origlo
    הממ, שאלת הדור.

PS3:
    יתרונות:
    כונן בלו-ריי, שמאפשר לנפח מידע יותר גדול, שלא נדבר על אפשרות לראות סרטים ב1080P.
    מעבד הסל החדשני, שיש שאומרים שהוא טיפשי, ויש אומרים שהוא גאוני.
    שירות אינטרנט חינמי, שנותן לך לשחק ברשת חינם, ולהוריד תכנים.
    עוד יתרון, הוא שאין צורך בשנאי במידה ומביאים את המכשיר מארה"ב, מכיוון שלPS3 יש שנאי פנימי.

חסרונות:
    ספריית משחקים מצומצמת, שבינתיים גדלה ונותנת לכל גיימר את מבוקשו.
    מחיר בשמיים, מאה דולר יותר מהמתחרות.
    יש כאלה שאומרים ששירות האינטרנט שלה שווה לזבל, אני לא חושב כך אבל עליי לציין זאת.

זהו, + -.
    חחח
    הרגת אותי אורי...אתה רומז למשהו? כי משום מה בכלל לא דיברת על הXBOX...

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי The Joker
    חחח
    הרגת אותי אורי...אתה רומז למשהו? כי משום מה בכלל לא דיברת על הXBOX...
    לא דיברתי על ה360 כי אני חושב שהPS3 יותר טובה.
    אם הם רוצים דעה של מישהו שמעדיף את ה360, שילכו לפורום אקסבוקס, אני לא אובייקטיבי.

הצטרף בתאריך
    19.09.2007
    אחי בוא אני אסכם לך את זה בקצרה,אם אתה קצר בכסף,לך על ה360,משחקים צרובים לא תתאכזב מהגראפירה ו וואללה אחלה מכשיר מכשיר אתה תהנה ממנו זה בטוח.

עכשיו הps3 אני בעל גאה לps3,ואומר לך שלדעתי,הps3 לא הרבה יותר טובה מה 360 אבל בהחלט יותר טובה.אם אתה קצת יותר "ארוך"(חח)בכסף,אז הייתי מציע לך ללכת על הps3 כי בסה"כ אתה תקבל תמורה יותר גדולה.כמובן שפה אני בכלל לא מציין את היכולות הגראפיות כי אני מאמין שבכלל אין לי צורך כי המכשיר הזה במשפט אחד:החלום של כל גיימר.

ואחי עוד משהו שאני רוצה לאמר לך,אני מאמין שאתה גם תשאל בפורום אקס בוקס וזה מצויין אבל אני חושב שהחברה שם ממש לא אובייקטיבים יחסית לחברה פה(חוץ מאוריגולו חח) ואני אומר את זה כי אני שם לב שהם רק מחפשים את הדברים הלא טובים בPs3 ולפעמים יותר מחפשים את הרע בps3 מאשר את הדברים הטובים באקס בוקס..בקיצור לי נראה שיש להם מן שנאה כזאת לps3..אבל זאת רק דעתי אז תקח אותה כהמלצה..זהו אמרתי לך ממש בכללי מקווה שעזרתי.

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי shay101
    אחי בוא אני אסכם לך את זה בקצרה,אם אתה קצר בכסף,לך על ה360,משחקים צרובים לא תתאכזב מהגראפירה ו וואללה אחלה מכשיר מכשיר אתה תהנה ממנו זה בטוח.

עכשיו הps3 אני בעל גאה לps3,ואומר לך שלדעתי,הps3 לא הרבה יותר טובה מה 360 אבל בהחלט יותר טובה.אם אתה קצת יותר "ארוך"(חח)בכסף,אז הייתי מציע לך ללכת על הps3 כי בסה"כ אתה תקבל תמורה יותר גדולה.כמובן שפה אני בכלל לא מציין את היכולות הגראפיות כי אני מאמין שבכלל אין לי צורך כי המכשיר הזה במשפט אחד:החלום של כל גיימר.

ואחי עוד משהו שאני רוצה לאמר לך,אני מאמין שאתה גם תשאל בפורום אקס בוקס וזה מצויין אבל אני חושב שהחברה שם ממש לא אובייקטיבים יחסית לחברה פה(חוץ מאוריגולו חח) ואני אומר את זה כי אני שם לב שהם רק מחפשים את הדברים הלא טובים בPs3 ולפעמים יותר מחפשים את הרע בps3 מאשר את הדברים הטובים באקס בוקס..בקיצור לי נראה שיש להם מן שנאה כזאת לps3..אבל זאת רק דעתי אז תקח אותה כהמלצה..זהו אמרתי לך ממש בכללי מקווה שעזרתי.
    ואתה אוביקטיבי "שמע, 360 זו האופציה הזולה, אבל בינינו הפס3 טובה יותר". מאוד אוביקטיבי .

אתה מודע למשמעות של אוביקטיביות, נכון?
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    19.09.2007
    נכתב במקור על ידי F.P
    ואתה אוביקטיבי "שמע, 360 זו האופציה הזולה, אבל בינינו הפס3 טובה יותר". מאוד אוביקטיבי .

אתה מודע למשמעות של אוביקטיביות, נכון?

בואנה יא חתיכת ילד טמבלללל

אני מודע למה זה אובייקטיבי?!תסתכל יש לי את התגובה הכי אובייקטיבית פה וכן ה360 היא האופציה הזולה והps3 היא היקרה והטובה יותר למה יש בזה משהו לא נכון?אז תשב בשקט אל תשחק אותה מבין כי אני יכול ללמד אותך לך תיהיה מפגר במקום אחר.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    עזוב יש לכולנו אינטרס להרחיב את קהל המשתמשים בקונסולה שלנו.

אבל בכל מקרה אני אומר לך שאם תקנה פס3 אתה לא תתאכזב כנ"ל לגבי ה360.

הרשמה