תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    עיר
    צפת
    אז ככה... אני כבר בערך 4 חודשים עם PS3... ונראה שדי השלמתי עם הניתוקים שיש לי... אבל שלשום ראיתי כתבה באתר פלייזון שאומרת שמי שיפנה לגל הוא ינתק אותו.

אני מהיום של הכתבה ועד היום לפני שעה בערך לא הפקתי להתקשר בלי סוף! הם כל הזמן אמרו שזה שקר... שכל חברי הפורומים שאומרים שהם עברו לבזק והכל טוב הם בזק שרוצים פרסום... וכל מיני שטויות אחרות... מה שגם הם כל הזמן אמרו שזה שקר!! שאין סום סיבה שבעולם להאמין לכתבה הזו!! ואפילו כמה פעמים ניתקו לי בפרצוף.

היום בבוקר ניסתי שוב... ואחרי הרבה מאוד טירטורים וצפיה שיחזרו אלי החלטתי לעשות מעשה נועז. התקשרתי ולא אמרתי לבחור למה אני רוצה את גל מתמיכה בכירה! נתתי לו תמספר של הבית שלי והוא שם אותי על המתן... (בטעות הטלפון התנתק לי ><) בנתיים ראיתי שקובי (זה שעשה שכתבה) שלח לי תשובה (שלחתי לו הודעה אם זה באמת שקר ומה לעשות) הוא אמר שהכתבה הזו ממש לא שקר וחבל שהם מתיחסים לזה ככה... והוא אמר שהוא יתקשר לגל בשביל שיחזור אלי.

אחרי 10 בערך... התקשר הטלפון ומישהו שאל: "יקיר?" אמרתי: "כן, סילחה, התנתק לי מקודם" (לא זיהיתי שזה לא אותו נציג) הוא ענה לי: "זה גל מתמיכה בכירה" (יש להזכיר שאתמול נציגה אמרה לי שהוא לא עובד מחר, שזה בעצם היום, יום שישי) אני שמחתי ואמרתי לו תודה רבה שהוא התקשר... דבר שני שאמרתי לו אם באמת הכתבה הזו שקרית... והוא אמר לי שלא והוא לא יודע מי אמר לי את זה (מה שגם נציגה מתמיכה בכירה אמרה לי שזה שקר) והוא אמר לי שהורידו לו תיכולת לנתק אנשים... אבל הוא ידבר עם שירות לקוחות ובגלל שאין פתרון לבעיה הם חייבים לנתק אותי! ואחרי כמה דקות של המתנה הוא אמר לי שמישהו בשם ליאור יתקשר אלי.

אחרי 5 דקות בערך התקשרה מישהי בשם עמית ואמרה לי מתי אני רוצה לבצע תניתוק... אמרתי לה יום ראשון, שבע בבוקר (בגלל שאני בטיול ביום ראשון אז שעד אז יהיה לי אנטרנט ושביום ראשון בזק יחברו אותי) אמרנו אחד לשני יום נעים והיא ניתקה

אני רוצה להודות תודה מיוחדת לגל! (צדיק אחד בסדום) ולקובי! (שטרח והשיג לכמה אנשים תהטבה להתנתק ולעבור לבזק גם עם התחיבות)

זהו יום נעים וחנוכה שמח!!!!

קרדיט לINK מפורום אחר
    מי שרוצה הזמנה ללוקרז: הסבר + הזמנה מסן: [email protected].

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    כיף לך! מזל"ט...

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    קרה לך נס חנוכה

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    כיף לך.

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    עיר
    צפת
    נכתב במקור על ידי Hardcore
    קרה לך נס חנוכה
    אהבתי

תודה לכולם!

קרדיט לINK מפורום אחר

הצטרף בתאריך
    25.09.2007
    יפה לך ! כל הכבוד !

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    עיר
    צפת
    תודה ^^

קרדיט לINK מפורום אחר

הצטרף בתאריך
    28.08.2007
    עיר
    רמת גן
    מיזה הקובי הזה? איך אני מגיע אליו? (יענו לדבר איתו)

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    עיר
    צפת
    אתה לא צריך את קובי... אלא את גל.

קרדיט לINK מפורום אחר

הרשמה