תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    כידוע הרבה מפתחות מנסות את מזלן בפיתוח משחקים חדשים ומעניינים..איזו מהמפתחות ייפלו ואילו כמה מהן יגשימו את "החלום האמריקאי"..מי לדעתכם תיפול ומי תעלה? אם החברות החדשות מוציאות מוצר אחד והמוצר יצא ממש לא מוצלח אז 50% שהחברה החדשה תפשוט רגל..לפי בדיקות שערכו,גילו כי 90% מהחברות החדשות שיוצאות נופלות אבל ה-10% הנותרות מגשימות את "החלום האמריקאי" והדוגמא הכי מתאימה בעניין תיהיה מייקרוסופט..בגיל צעיר פתח גייטס את מייקרוסופט והבין מה הלקוחות צריכים..הם רוצים מערכת הפעלה פשוטה ומושכת לעין ושלא צריך להיות בא גאון מחשבים כדי להשתמש בה,וגייטס חיסל את ה-DOS ויצר את WINDOWS שכבשה את כל העולם.כרגע גייטס הוא האיש הכי עשיר בכל העולם ומחזיק בסכום של יותר מ-60 מיליארד דולר..והכל התחיל ממערכת הפעלה קטנה של מאה מגהבייט..גם אתם יכולים!

למרות זאת,גייטס זה סיפור בפני עצמו ואני כאן כדי לשאול את השאלה המרכזית שמרעידה את כל המפתחות כיום..איזו מהמפתחות תיפול ולאיזו צפוי להיות עתיד בהיר?

כידוע..לא מזמן ב-2004 קמה החברה CRYTEK שהתפרסמה בגלל הלהיט הראשון שלה שדחף את המערכת שלנו עד לקצה והראה למה כרטיסי מסך חזקים מסוגלים..הלא הוא FAR CRY!
    עם זאת,ההצלחה עלתה ל-CRYTEK לראש בגלל שאת המשחק החדש שהיא פיתחה,CRYSIS גם הוא מזכיר בהרבה את FAR CRY..אלפי גיימרים התאכזבו מהמשחק למרות זאת יש גם לא מעט שממש הכריזו שזהו משחק השנה!

יש לנו גם את החברה EA GAMES שפיתחה לנו את הלהיט SIMS ו-SIMS2 שמתחילים לקפוץ לנו הרבה בזמן האחרון..עם זאת החברה אחראית להרבה מאוד להיטים כגון:
    NEED FOR SPEED,MEDAL OF HONOR ועוד..

כמובן יש את החברה VALVE שאחראית ל-STEAM ופיתחה לנו את המשחקים האגדיים COUNTER STRIKE,HALF LIFE,DAY OF DEFEAT ועוד..לאחרונה היא עובדת על
    LEFT 4 DEAD ועל HALF LIFE 2 EP3 שיסגור את הטרילוגיה העמוקה של HALF LIFE..

בין החברות הגדולות יש לנו את המפתחים הישראלים שלא חסרים להם רעיונות והם באים אלינו בצעדי ענק במשחקים כמו RISING EAGLE,FUNTACTIX ועוד..האם אתם חושבים שגם התעשייה שלנו תגיע לרמות גבוהות כמו גרמניה ויפן או שאתם מצפים להרבה פחות?

NINTENDO,החברה הכי מקורית שגיימרים ראו..הגאונות של WII משולבת עם משחקים שמעבירים את הזמן ומשחקים עלילתיים..יש למה לצפות?

SONY,חברה שהתחילה בזהב וגמרה בקרשים..עם PS2 היה להם הכל..למרות זאת הם הלכו כמה שיותר רחוק מקונסולת גיימינג וכמה שיותר רחוק מהחסכון והתוצאה היא מאוד מאכזבת בשביל SONY שלמרות ה-PSP והPS3 היא בקרשים..האם היא תעלה? או שאנו צופים בנפילה של אימפריה?

זוהי רק אלפית מכל החברות שיש לנו..EPIC GAMES,INFINITY WARD ועוד..אבל לנמק על כל חברה ייקח שנים..איזו מהחברות תיפול ואיזו תעלה? האם לדעתכם הפיתוח הישראלי יגיע לרמות של להיטי ענק? ובכלל איזה משחק לדעתכם קידם חברה הכי הרבה?
    האם SONY באמת הולכת ליפול?

והשאלה המרכזית..לאיזו חברה יש את העתיד הכי בהיר?

הבחירה בידיכם..

הצטרף בתאריך
    28.08.2007
    שאלה מעניינת =]
    EA כבר היסטוריה ,כל שנה מפיצה את אותו משחק משעמם נמאס אבל משחקים אהובים אבל החברות היותר חדשות נותנות להיטים חזקים בכל זאת EA כבר עשתה את שלה למרות שנראה לי שהולך להיות קרב צמוד ב-2008 בינה לבין הענקית החדשה Activision-Vivendi

ויש גם את Сrytek שהיא לא פחות טובה אבל היא בעצם רק בתחילת דרכה כי כמו שרובנו בטוחים קרייסיס היה רק משחק ניסיון וללמוד טעויות בשבילה .. כמובן שגם היא הולכת להפתיע

הנה הגענו ל-Activision-Vivendi המאוחדת שהוציאה בעבר גרסאות של Starcraft ,WOW
    טוני הוק,ספיידרמן ועוד הרבה ובהחלט יש הרבה מה לצפות ממנה בעקבות האיחוד הגדול

2K שהתפצלה ,חברה מעולה משקיעה הרבה במשחקים שלה רק לא מרבה להוציא משחקים שמושכים קהל גיימרים ,לאור העובדות שהם התחילו להראות את עצמם יותר בזמן האחרון הם מוציאים משחקימם מעולים והם טובים

והנה הגעתי לסוף לפי דעתי אני הכי מצפה לשנת 2008 (לפי מה שמובהר כיום) ללהיטים מבית Activision-Vivendi
    כי אחרי הכל שני חברות גדולות שהתאחדו יש מה לצפות מכל העסק הזה
    To find balance, you must keep moving forward

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    מ-ACTIVISION-VIVENDO יש הרבה מה לצפות..הולכת להיות תחרות ענקית..אבל יש חברות שקצת שכחתם מהן בזמן האחרון..VALVE,EPIC GAMES ועוד..EPIC GAMES הפתיעה אותי עם UT3 אבל האיחוד של שתי החברות הגדולות ישפיע בגדול על עולם הגיימינג..

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    שחכת לציין את Logitech, שהיא גם חברה שצפוי לה עתיד בהיר!

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    יש הרבה חברות..שוב פעם..למה לדעתך צפוי לה עתיד טוב ומה היא מפתחת שמושך לקוחות..תכתוב דעה ברורה שכולם יבינו כי אם אני יכתוב על LOGITECH זה יהיה דעה שונה משלך..

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    אני הולך לכיוון Crytek
    בגלל הכותר FAR CRY
    ואחריה 2K =]
    אני הרבה מה להסיבר פשוט חברה מעולה.

אני צופה שבעוד 5 שנים EA תיפול.
    נמאס מהמשחקים שלה כבר.

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי DeoxYs
    אני הולך לכיוון Crytek
    בגלל הכותר FAR CRY
    ואחריה 2K =]
    אני הרבה מה להסיבר פשוט חברה מעולה.

אני צופה שבעוד 5 שנים EA תיפול.
    נמאס מהמשחקים שלה כבר.
    בגלל Far Cry? המשחק בן 3 שנים.
    ואני ממש לא צופה שEA תיפול עם המצב הכלכלי שלה.

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    Activision-Vivendi, יש הרבה פוטנציאל.
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

הצטרף בתאריך
    11.10.2007
    נינטנדו.
    היו בקרשים במשך שתי דורות קונסולות ועכשיו במצב הכי טוב שלהם.
    הם רק צריכים לדחוף סדרות חדשות של משחקים P:

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    יש לנו גם את החברה EA GAMES שפיתחה לנו את הלהיט SIMS ו-SIMS2 שמתחילים לקפוץ לנו הרבה בזמן האחרון..עם זאת החברה אחראית להרבה מאוד להיטים כגון:
    NEED FOR SPEED,BROTHER IN ARMS ועוד..
    מה? מה הקשר? gearbox פיתחו את המשחק וubi הפיצה.

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אהה אופס סוריי..התכוונתי ל-MEDAL OF HONOR חחח..
    תוב שהזכרת את הטעות..ד''א למה אתה לא הבעת דעה בנושא?

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    אני אומר Valve ונינטנדו...מהסיבה הפשוטה ששתי החברות עשו די הרבה בזמן האחרון.
    Valve עשתה חתיכת קופה מOB מה שאומר שהולך להיות לנו המשך מעולה לHL. לנינטנדו הייתה שנה מעולה וזה אומר שאולי בעתיד הם יפתחו קונסולה שתענה על כל הדרישות(מחיר,איכות,גרפיקה)

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    logiteach
    <ark0n> freeforsex?

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    סקסיטי
    נכתב במקור על ידי SideroM
    שאלה מעניינת =]
    EA כבר היסטוריה ,כל שנה מפיצה את אותו משחק משעמם נמאס אבל משחקים אהובים אבל החברות היותר חדשות נותנות להיטים חזקים בכל זאת EA כבר עשתה את שלה למרות שנראה לי שהולך להיות קרב צמוד ב-2008 בינה לבין הענקית החדשה Activision-Vivendi
    EA רחוקים מליפול, סדרת הסימס שלה מוכרת למרות שהיא ממוחזרת כמו מים בירקון. היא מפיצה כל שנה את אותו משחק כי הוא מוכר, הולכים לפי רווח, אם זה לא היה רווחי היו מפסיקים אותו.
    צמרמורת מכף רגל ועד ראש.
    Gaming rig: AMD Ryzen 5 1600 | Stock Cooling | Corsair Value 8GBX2 2400MHz | Gigabyte AB-350 Gaming 3 | Sapphire Radeon R9 290 | XFX Pro650W | Shpam CRU

הרשמה