תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 20 מ 20
    הצטרף בתאריך
    16.06.2007
    מי ששם לב, במסך הפתיחה היה רשום על אירוע מיוחד מGWEN.

אז הנה זה מגיע- עדכון ענקי שמציע הרבה דברים חדשים!

http://gw.gamewikis.org/wiki/Game_updates/20071206

אז מה זה מציע?:
    1.מעכשיו אפשר להיכנס להרחבה כבר ברמה 10! כשדמות ברמות 10-19 מגיעה להרחבה היא מקבלת אפקט מיוחד שנמצא עליה כל עוד היא בהרחבה והיא ברמות 10-19. האפקט מעלה את החיים למקסימום ומעלה נקודות אטריבוט למקסימום. כמו כן, בOutpost הראשון (Boreal Station) אפשר לקנות עכשיו שריון מקסימום במחיר זול ולקבל נשק עם נזק מקסימום מאחד הקווסטים.

2. נוספו NPCs חדשים לגילד הול! אני מיד הולך לבדוק כמה כל אחד עולה, וכנראה שאני אקנה את אחד מהם. הNPCs הם הCanthan Ambassador, שמאפשר לקנות היכלים אחרים לגילדה. כמו כן יש גם את הFestival Hat Maker, שמאפשר להכין מסכות וכובעים שקיבלת מאחד האירועים (כמו האלווין). ואחרון חביב- הGuild Emblemer, שמאפשר לשנות את הגלימה מתוך ההיכל.

3. למי שלא יודע, לפני שבוע היה באג בIsle Of The Nameless. הבאג היה שהופיעה פתאום תיבה (Zaishen Chest) שכל מי שפתח אותה קיבל חפץ מיוחד. מיד לאחר כמה זמן, התיבה הוסרה. עכשיו התיבה חוזרת- כמו שהיא הייתה אמורה להיות. כדי לפתוח את התיבה, צריך Zaishen Key, שאותו אפשר להשיג מTolkano, שנמצא בגילד הול, בתמורה ל5000 נקודות באלתאזאר או בתמורה ל5 Tournament Tokens. את המפתח אפשר להשיג גם מהתיבה בHall of Heroes.

לרשימה מלאה של העדכונים לחץ כאן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.06.2007
    קניתי את שלושת הNPCs החדשים, כל אחד עולה רק 10k.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    ח"ח על העידכון ועל הקנייה

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    ציפיתי למשהו קצת יותר גרנדיוזי... אני אוהב את הרעיון של GWEN, זה מזכיר את מה שיהיה ב-GW2 - גיבורים לא יתפסו מקום בחבורה, אבל מי שלא ייקח גיבורים יקבל בונוסים לתכונות שלו.
    אני אעשה קצת PVP, נראה מה התיבה הזאת שווה.
    ותודה שקנית את התוספות להיכל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.06.2007
    נכתב במקור על ידי ShmilS
    ציפיתי למשהו קצת יותר גרנדיוזי... אני אוהב את הרעיון של GWEN, זה מזכיר את מה שיהיה ב-GW2 - גיבורים לא יתפסו מקום בחבורה, אבל מי שלא ייקח גיבורים יקבל בונוסים לתכונות שלו.
    אני אעשה קצת PVP, נראה מה התיבה הזאת שווה.
    ותודה שקנית את התוספות להיכל
    בבקשה

לגבי התיבה- היו לי שני מפתחות (אחד שהשגתי מנקודות באלתאזאר ואת השני קניתי, ברוב טיפשותי). השתמשתי בשניהם וקיבלתי רק קרם ברולה...

ולפי מה שהבנתי, דווקא העדכון לא קשור לאירוע שדיברו עליו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.10.2007
    עיר
    גבעתיים
    הNPC's לGH ממש לא שימושיים לדעתי :S
    תודה על העדכון ^^
    Punx Not Dead
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.07.2007
    סליחה על השאלות הטיפשיות שאני שואל כל הזמן..אבל יש לי עוד אחת
    איך אני מגיע ל-hall of heroes?
    וkeep holding on מה זאת אומרת "קנית?" את הטוקנים אפשר לקנות עם 1000 נקודות בלת'זר אז זה אותו דבר כמו לשלם 5K לא?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.06.2007
    נכתב במקור על ידי TheChosenOne
    סליחה על השאלות הטיפשיות שאני שואל כל הזמן..אבל יש לי עוד אחת
    איך אני מגיע ל-hall of heroes?
    וkeep holding on מה זאת אומרת "קנית?" את הטוקנים אפשר לקנות עם 1000 נקודות בלת'זר אז זה אותו דבר כמו לשלם 5K לא?
    התכוונתי קניתי בכסף, משחקן אחר.

ולגבי הtournament tokens- מסתבר שהתבלבלתי, אלה tournament reward points, שהם נקודות שמשיגים מטורנירים מיוחדים.

לגבי הHall of Heroes- הHall of Heroes הוא הזירה האחרונה בHeroes' Ascent.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי Keep Holding On
    בבקשה

לגבי התיבה- היו לי שני מפתחות (אחד שהשגתי מנקודות באלתאזאר ואת השני קניתי, ברוב טיפשותי). השתמשתי בשניהם וקיבלתי רק קרם ברולה...

ולפי מה שהבנתי, דווקא העדכון לא קשור לאירוע שדיברו עליו.
    אה, כן. לא חשבתי שזה של חג המולד. בחג המולד הם שמים שלג ו-NPCs מיוחדים בערים הגדולות. קרם ברולה זה דווקא נחמד, אפשר להגיע עם זה לתואר של השמנים. זה שווה 3 נקודות, שזה יותר משאר המאכלים שנותנים נקודות. תמורת 2000K אתה יכול לקנות לעצמך מספיק אוכל כדי להשיג את התואר המלא (Connoisseur of Confectionaries).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.06.2007
    נכתב במקור על ידי ShmilS
    אה, כן. לא חשבתי שזה של חג המולד. בחג המולד הם שמים שלג ו-NPCs מיוחדים בערים הגדולות. קרם ברולה זה דווקא נחמד, אפשר להגיע עם זה לתואר של השמנים. זה שווה 3 נקודות, שזה יותר משאר המאכלים שנותנים נקודות. תמורת 2000K אתה יכול לקנות לעצמך מספיק אוכל כדי להשיג את התואר המלא (Connoisseur of Confectionaries).
    לא התכוונתי לWintersday, התכוונתי לאירוע של GWEN שרשום עליו במסך הפתיחה.

את האמת- אני כבר בכלל לא בטוח אם זה העדכון הוא האירוע או לא, צריך לחכות או לראות...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    הממ. נראה לי שהאירוע מאפשר כניסה חופשית ל-GWEN, כמו שהיה עם פקשנז ונייטפול, בתוספת משהו מיוחד. אמרו שיהיו פרטים ביום שישי, ואם השעון האמריקאי שלי לא טועה (הוא מכוון ל-PST), עכשיו תשע בבוקר, אז אני מניח שיהיו פרטים בשעות הקרובות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.06.2007
    אני שונא את בזק!!!!!!!

פירסמתי כאן הודעה ארוכה לגבי האירוע החדש (שדרך אגב יערך 10 ימים) אבל זה לא שלח לי אותה, אז תצטרכו להסתפק בלקרוא לבד את העידכונים.

http://www.guildwars.com/products/ey...al/default.php
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    עדכון מעולה! הכי טוב עד עכשיו!
    זה איפשר לי להתחיל את EN! ישר רצתי לחרוש קצת...
    שאלה-
    עם מי כדאי להתחיל להתעסק קודם- הגמדים, הנורנים או האסורה?
    כי יש לי משימה לעזור לכל אחד מהם, אני מתלבט במי להתחיל (נכון לעכשיו אני מתחיל את הנורן)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.06.2007
    נכתב במקור על ידי idansh
    עם מי כדאי להתחיל להתעסק קודם- הגמדים, הנורנים או האסורה?
    כי יש לי משימה לעזור לכל אחד מהם, אני מתלבט במי להתחיל (נכון לעכשיו אני מתחיל את הנורן)
    אתה בטח מתבלבל בין הגמדים לEbon Vanguard, כי את הקווסטים של הגמדים עושים רק אחרי שמסיימים את הסיפור של הנורן, האסורה והאבון ואנגארד, והם בעצם הקווסטים שמסיימים את המשחק.

אני אגיד לך את היתרונות והחסרונות של כל סיפור:
    נורן- משיגים 3 גיבורים (שניים מהם משיגים דרך הטורניר ולא חייבים אותם בשביל הסיפור), המפלצות לא קשות במיוחד.
    אסורה- אפשר להשיג 2 גיבורים (אחת חובה כדי להמשיך את הסיפור, השנייה לא). הדינוזאורים בשטח הזה די מעצבנים, וגם הקווסטים הראשיים כאן.
    אבון ואנגארד- לפי דעתי הסיפור לוקח אותך לאיזור הכי יפה בGWEN. הCharr Homelands נראה בדיוק כמו פרי-סירינג, וגם תמיד כיף להרוג צ'אר. מקבלים כאן 2 גיבורים (אחד לא חובה בשביל הסיפור).

אז עכשיו אתה יכול לבחור, ושיהיה לך בהצלחה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    נורן- איזה טורנירים? מצאתי אחד נגד בעיירה שאחרי EN, איפה השני?
    אסורה- נעשה בסוף.
    אבון ונגוארד- מה מקבלים מהטורניר שלהם בEN?

גיליתי שממש קשה להיות באזורים האלו ברמה 17, לא נותנים לך לבחור אבירוטי פואינט (מי הטיפש שנתן לי 9 סמייטינג פריירס ולא השאיר את הנקודות לקסמי מוות/דם?!),

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    מגניב!
    אז איך אני מגיע לLION ARCH?
    אני עכשיו במשימה אחרי NOLANI LIBRARY...

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    nolani academy אתה מתכוון.
    יש לך עוד הרבה, אתה צריך לעבור את ההרים ורק אז להגיע לקירטיה ששם נמצא LA, בהצלחה לך!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    אני עכשיו במשימה בהרים...

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    חזרתי לGW אחרי כמה חודשים טובים ועכשיו שאני נכנס למפה הוא מראה לי שאני צריך להוריד 14,000 ומשהו קבצים!

מה לעזאזל הם כבר הצליחו להוסיף שלא הייתי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.06.2007
    נכתב במקור על ידי idansh
    גיליתי שממש קשה להיות באזורים האלו ברמה 17, לא נותנים לך לבחור אבירוטי פואינט (מי הטיפש שנתן לי 9 סמייטינג פריירס ולא השאיר את הנקודות לקסמי מוות/דם?!),
    הנקודות מחולקות ככה:

12 נקודות באטריבוט של הנשק שמשתמשים בו, 9 נקודות באטריבוט הראשי של המקצוע ו9 נקודות באטריבוט שאתה משתמש בו הכי הרבה עם סקילים (אם נגיד יש לך 5 סקילים של מוות ו-3 סקילים באטריבוט אחר ה9 נקודות ילכו לאטריבוט של קסמי מוות).
    שתף ב-Google+

הרשמה