תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    מכיוון שפורום PSP כבר לא קיים (מי שלא שם לב...) אז אני עושה פה חדשות PSP וגם המלצות למשחקים וכ'ו, אני ישים מדיי פעם פה חדשות, ושימו גם אתם!
    אפשר פה גם לדבר על הPSP, ואולי אם זה יהייה טוב יחזירו את הפורום של הפספ, או לפחות ינעצו את הנושא הזה...
    טוב הנה החדשות:
    כידעו יצא לפני מספר חודשים הPSP החדש והדק, סוני אמרו שיוציאו לו סוללה עם יותר אנרגיה (כמו שהוציאו סוללות לפספ הישן).
    הסוללה החדשה תצא באמצע דצמבר (12), היא יותר עבה מהסוללה הדקה של הסלים ולכן מקבלים עם הסוללה מכסה שמתאים לPSP SLIM שלכם!
    הסוללה היא 2200 MAH, שזה אומר שהPSP יעבוד יותר ב80%!שזה כ6-9 שעות.
    החבילה תימכר ב44.99$.

__________________________________________________ ______________
    Warhammer 40,000: Squad Command
    המשחק יצא לפני חודש והוא מקבל ציונים נחמדים.
    שיחקתי בדמו ואני מציע לכם גם לנסות הוספתי הורדה לכתבה...
    כדי לשקח במשחק כל מה שאתם צריכים לעשות זה לפתוח את הקובץ, ולגרור ממנו את התיקייה "ULUS10313" ולחבר את הPSP בUSB, ולשים את הקובץ שאתם גוררים בתיקייה הזאת : MS:/PSP/GAME ואז (MS זה הכרטיס זיכרון...בדרך כלל זה F...) ואז לנתק את הPSP מהUSB ואז ללכת לMAIN MENU של הPSP (זה עם הVIDEO, GAME, PHOTO, SETTINGS...) וללכת לGAME וללחוץ על memory stick ואז בתוך זה אתם תראו את הדמו.
    למי שחושש, אין מה לחשוש, ככה תמיד שמים דמואים בPSP.
    להורדת הדמו לחצו כאן
    Worms Open Warfare
    זה גם דמו נחמד של משחק נחמד, כדי לשים אותו ולהפעיל אותו, תעשו אותו הדבר כמו שאמרתי לדמו הקודם...(למעלה^^)
    להורדת הדמו לחצו כאן

כידוע, יצאה לאחרונה גירסה חדשה לפספ - 3.73 , השיפור היחידי בעידכון הוא שיפור היציבות של הפעלת הUMD.
    יש שמועות שסוני הציאו גירסאות אלה נגד הגירסאות הפרוצות.
    להורדת הגירסה 3.73

המלצה למשחק

ראיתי שהרבה אנשים ממליצים על המשחק הזה אז השגתי אותו ועכשיו אני ימליץ לכם עליו.
    זהו משחק RPG כייפי, המשחק הוא על טכניקה, ואיך משחקים?
    שהקרב מתחיל אתם בוחרים באיזה שחקנים אתם רוצים להילחם איתם (בדרך כלל 5), אחרי שבחרתם את השחקנים אתם בקרב.
    השטח עשוי מקוביות, והקרב הולך טוב היריבים - טור אתם, אתם יכולים להזיז את השחקנים שלכם בטור שלכם, ואז שאתם משבצת ליד אתם פשוט תוקפים!

אבל מה רק לתקוף? לא... יש גם קסמים, COUNTERS, שיקויים, יכולות מיוחדות, מגנים, נשקים , עולים דרגות, ועוד הרבה אפשרויות...
    הגראפיקה מאוד נחמדה , ומאוד טובה יחסית לרב משחקי הRPG של הPSP, בדרך כלל הסיפור הולך שהם מדברים שאתם רואים את הבועות שלהם לידם שהם מדברים, אבל יש גם מדיי פעם סירטונים.

מה זאת אומרת סירטונים? כן, ממש סירטונים, הם מצויירים ויש להם דיבוב מלא, זה באמת גורם לסיפור להיות כייפי ומעניין ומונע ממכם פשוט להגיד "טוב נמאס לי אני לא קורא!", הסירטונים הם באיכות גבוה, והם ממש כמו לראות פרק של אינוישה...רק באנגלית...

המשחק מאוד ארוך, ואתם תרצו לשחק עוד פעם אחרי שסיימם את המשחק.
    אפשר לקנות בחנות נשקים, ויכולות לשחקן, וכל שחקן גם מתמחה בנשק משלו : חרב, חנית, מטה (קסמים), סכין, קשת ועוד!
    מה שממש טוב במשחק זה שלא מתוכנן לך איך לסיים את המשחק, אתה יכול לסיים את השמקח עם השחקן המביל יהייה קוסם, והוא זה שיהייה בדרגה הכי גבוה אצלך, ואפשר גם שהקשת יהייה השחקן המוביל, וכל אחד מהשחקנים זה טכניקה אחרת.
    הבעיה היחידה במשחק שזה מאוד קשה לאגור אומץ ולהיכנס למשחק, אף פעם לא יהייה לכם חשק לשחק במשחק, אבל בשניה שתיכנסו למשחק אתם לא יכולים לצאת עד שנתקעתם לפחות...
    אני יספר לכם קצת על התחלה...
    Jeanne היא סתם נערת כפר, שביום אחד היא מוצאת צמיד מיוחד (אתם תבינו לפי הסירטון בהתחלה מה זה הצמיד) שנותן לה כוחות מיוחדים, היא מגלה את הכוחות של הצמיד שמפלצות תוקפות את הכפר.

הטוב:
    משחק RPG מעולה וכייפי, אפשר לעלות דרגות ולא להיתקע עם הדמות מהתחלה (אפשר לבחור עם מי להילחם), יש סירטוני אנימציה עם דיבוב (לא סתם שהם לא מדברים), וסיפור נהדר, ואפשרות לשמור באמצע קרב במקרה שנגמרת הסוללה של הPSP.

הרע:
    כל פעם שמסיימים משימה חייבים לשמור, כי אם מתים במשימה אז חוזרים לMENU ואין אפשרות להמשיך מאיפה שהפסקתם קודם, יש רק אפשרות לעשות LOAD...ואין שמירות אוטומטיות...
    מאוד מאוד מאוד קשה להיכנס למשחק, כפי שאמרתי אין אף פעם חשק למשחק! אבל ברגע שאתם נכנסים - החשק בא ואתם תקועים בתוך המשחק!

גראפיקה: 9
    גראפיקה טובה למשחק RPG, וגם סירטוני אנימציה קטלניים!
    סאונד:6
    הסאונג מתאים וטוב, אבל לא משהו מיוחד שלא שמענו בעבר...
    משחקיות: 10
    באמת כייפי, יש אסטרטגיה, תמיד אפשר להשיג יכולות ודברים חדשים, ובהחלט לא חוזרת על עצמה.
    אורך זמן:10
    לא רק שהסטורי ארוך, אתם גם תרצו לשחק עוד פעם, וגם אתם לא רק תעשו סטורי, אתם גם תלכו אחורה כדי לעלות את השחקנים שלכם דרגות ולהשיג להם דברים חדשים.
    טכני:10
    אין בעיות, איו טעינה, אין בואס!
    מולטי: --
    אין
    הערות:בהחלט שווה לבדוק את המשחק, תנסו להשגי את הדמו או משהו ולנסות, אם תאהבו אז מציע לכם לקנות!
    טוב זה סוף החדשות לעכשיו, תגיבו - תשפיעו!
    אם תרצו עוד אני יעשה עוד...אבל גם תעזרו...
    "זה סוף החדשות"
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    כל הכבוד, כבר מזמן לא ראיתי השקעה מצד חברי הפורום.

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    תודה! פשוט היה לי משעמם...טוב אני ימשיך בWARHAWK ואני מחכה לעדו תגובות!
    אין קונסולה אין חיים

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    השקעתי כל כך הרבה בזה ואף אחד אפילו לא מגיב!
    לא שווה להתאמץ בשביל הפורום הזה...נוו באמת התאמצתי ורק המנהל (אחלה מנהל) מגיב?!
    אין קונסולה אין חיים

הצטרף בתאריך
    26.01.2007
    עיר
    תל אביב
    אם נראה שתהיה היענות מצד הקהילה, השקעה - ייתכן ונפתח פורום PSP.
    כל הכבוד לך על ההשקעה, כמו שאורי אמר לא ראיתי הרבה זמן השקעה כזאת מצד הקהילה.
    גיא Series, חבר צוות

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    אחלה השקעה.

הצטרף בתאריך
    19.09.2007
    תודה רבה על ההשקעה באמת יפה מצידך..נקווה שירבו כמוך

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    תודה...
    אבל בנתיים רק 2 הגיבו (לא כולל המנהלים) וצריכים יותר אם אתם רוצים את פורום PSP בחזרה!
    ומישהו השתמש בכלל במה שנתתי פה? או שאין הרבה בעלי PSP בפורום PS?
    אין קונסולה אין חיים

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי ratchetxys
    תודה...
    אבל בנתיים רק 2 הגיבו (לא כולל המנהלים) וצריכים יותר אם אתם רוצים את פורום PSP בחזרה!
    ומישהו השתמש בכלל במה שנתתי פה? או שאין הרבה בעלי PSP בפורום PS?
    אני הורדתי את הדמו של WORMS דווקא מגניב.

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    מציון!
    אחלה השקעה...

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    תודה! חזרתי עכשיו מHITMAN... אני הולך לישון...
    אין קונסולה אין חיים

הרשמה