תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 65
    הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    טוב, עכשיו אנחנו יודעים במאה אחוז שלשחק און ליין עם אנשים שאתה לא מכיר הולך להיות זבל טוטאלי.

למה? אתה לא בוחר שלב - שלב מוגרל מבין הבחירות של האנשים, אתה לא יכול לשלוח הודעות בהתגרויות שלך, אין שמות, אתה לא יכול לבחור הגדרות משחק והגדרות אייטמים, ההגדרות יוגרלו מבין הבחירות של המשתתפים, אתה לא יכול להגביל את המשחק ל1 על 1.

מה כל זה אומר? חרא של און ליין לפחות בBasic Brawl Mode.

ואם זה לא מספיק, כשמישהו מתנתק לך(לא שאני רואה סיבה לעשות את זה, כשאתה משחק עם אנשים רנדומליים ואין דירוגים) הוא מוחלף בשחקן CPU, ואין לך דרך לדעת אם זה בן אדם משחק או לא...

ועוד חדשות רעות - רוב הדמויות יפתחו באדוונצ'ר מוד, ככה שתגידו שלום לתקוות של להתאמץ בשביל לפתוח דמויות.

וגם, אין הגבלה על דמויות Unlockables באון ליין, תעלה לפני שפתחת את כולם - אתה מסתכן בלהרוס לעצמך.
    אלוף הסמאש הנצחי! מקום שני ע"פ טורניר ויגיימס1+2

מספר ויי: 8160-3416-7542-8832 - I.T.P
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    נראה לי שכן יש אפשרות ל-1 על 1 במידה ולא מתחברים עוד
    אנשים עד סוף הזמן (סוג של הגרלה שזה גם רע), או שאולי עצם
    הבחירה בקבוצות היא 1 על 1 (אם כי עכשיו זה לא נראה ככה).

גם אם זה יהיה CPU תהיה בטוח שהוא יהיה עלוב, אז למי איכפת, לא הייתי רוצה
    למצוא את עצמי שולח מתקפה שתסתיים בפגיעה באוויר.

הם אומנם אמרו שיפתחו הרבה דמויות באודוונצ'ר מוד אבל... מי יודע
    כמה דברים עוד יש לפתוח?, יש המון שלבים ובטח עוד כל מני דברים.

להרוס לעצמנו!? גם ככה נראה את הדמויות האלו באינטרנט או שאנשים ידברו
    עליהם, זה לא שזה חידה בזלדה שאתה לא רוצה שיגלו לך או אפילו סוף
    של סרט כלשהו, אני חושב שזה אפילו טוב יותר ככה, זה נותן תמריץ
    לשחק עוד ולסיים את המשחק כדי להשיג דמות כזו או אחרת.
    מדריך ה- Wii השלם שלי (גירסה 3.0 סופית, מתעדכן בקביעות)
    * קיים מדריך התקנה והגדרה של חיבור רשת ועוד*

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    למה כ"כ חשוב לך להתאמץ בשביל להשיג את כל הדמויות? נראה לי בזבוז זמן כל הקטע של לעשות unlock להכל. הכי טוב שהכל פתוח מראש ואפשר להתרכז בדברים שחשובים באמת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    רמה"ש
    meh זה דווקא הדבר הכי טוב שיכלו לעשות...
    מצד אחד זה כיף לעשות אנלוק ונותן למשחק הזה קצת ערך בסינגל, אבל מצד שני מי שישר רוצה ללכת לאון ליין לשחק רציני יכול לעשות את זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    כן לצערי זה ממש חרא שאי אפשר לשחק עם מישהו אקראי על הגדרות נורמאליות
    בכלל שאין ניקוד או משהו, אתה מתחיל משחק עם מישהו, לא נותן לו להרביץ לך, הוא יוצא
    בכל מקרה בטח יהיה מאץ' פיינדרס בסמאש בורדס, יהיה בסדר
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    אני עדיין שומר על אופטימיות שאולי הם יפתיעו אותנו ויראו לנו שיש עוד אופציה חוץ מ-Basic brawl. עם המילה Basic, ניתן לצפות שיהיו עוד אופציות חוץ מקבוצות ו-Spectators.
    למרות שזה נראה חסר תקווה, מאחר וראינו בעידכון שיש שם עוד 2 אופציות שהוא בכלל לא דיבר עליהן בעידכון, אני שומר על אופטימיות, תמיד אפשר לעדכן, ואם לא לעדכן, אז תמיד אפשר להרכיב רשימת חברים גדולה ולשחק עם "החברים".

נב. ITP אתה לוקח את הקטע של הדמויות קשה מדי. רוב לא בהכרח אומר שרק איזה 4 דמויות יפתחו במצב הרגיל. רוב גם יכול להתפרש כ-51%, ועם משחק בעל רוסטר גדול כמו סמאש, 49% הוא בכל זאת מספר לא קטן...

עריכה: אגב, הקטע של "ההגרלה" זה יותר כמו מערכת בחירה. אם 2 אנשים בחרו X, הבחור ה-3 בחר Y והבחור הרביעי בחר Z אז Y יבחר, בגלל שזה מבוסס על פי שיקולים של בחירה, ורק אז הגרלה. אתה לוקח את זה קשה מדי, ככה זה בכל המשחקים.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    אז אתה עדיין יכול לצאת בחוקים מטומטמים
    למשל בוורקראפט, אתה יכול לכבות מספר של מפות (את כל המפות הלא תחרותיות), ומבין המפות שאתה והיריב לא כיביתם, תוגרל מפה.
    חבל שזה לא עובד ככה, למשל אתה בוחר שלבים לכבות, ואייטמים אוף\און ואתה מוצא יריבים עם הגדרות דומות
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Vall3y
    אז אתה עדיין יכול לצאת בחוקים מטומטמים
    למשל בוורקראפט, אתה יכול לכבות מספר של מפות (את כל המפות הלא תחרותיות), ומבין המפות שאתה והיריב לא כיביתם, תוגרל מפה.
    חבל שזה לא עובד ככה, למשל אתה בוחר שלבים לכבות, ואייטמים אוף\און ואתה מוצא יריבים עם הגדרות דומות
    אני לא יודע מה המצב בבראל, אבל אני מניח שעבורכם מרבית המפות הן לא תחרותיות, נכון? טוב אז יש שתי אפשרויות לעשות מערכת שכזו:

א. לתת כמות אינסופית מינוס אחד למפות שאתה לא רוצה לשחק בהן, ואם היה ולא נמצאה מפה אחת שמתאימה לכולם, אז זה פשוט יוחלט באקראי על פי המפות היותר פופלריות, ואז זה יהיה פחות או יותר אותו דבר כמו עכשיו (רק שזה יהיה מסובך יותר, פחות ידידותי למשתמשים [שזו המטרה של זה, לא?] וגם יביא לאותה תוצאה).

ב. להגביל את כמות הבחירות ככה שאפילו אם כולם בוחרים מפות שונות, ומנצלים את המקסימום, עדיין תשאר לפחות מפה אחד חופשייה. במקרה הזה הבעיה שתוכל להיות (חוץ מזה שזה מסובך מדי עבור מי שבנו את המערכת הזו עבורו) זה שלא יהיו לך מספיק ביטולים בשביל לחסות את כל המפות שאתה רוצה, ואז למרות שביטלת את כל המפות הלא תחרותיות שיכולת, עדיין תמצא את עצמך באחת כזו.

בכל מקרה, כל הנ"ל יכול להתאים יותר מהמערכת הזו, עבור מה שאתה היית רוצה לפחות. הבעיה של מערכת האינטרנט של המשחק, ובכלל כל המשחקים של נינטנדו שיש בהם רכיב אונליין, היא, שהיא לא נבנתה לפי מה שהארדקור רוצה. ועל כן, צריך להגיד תודה לאל שמערכת החברים כן נותנת לך אפשרות לאונליין כמו שאתה רוצה. עכשיו רק צריך להקיש במשך שעה את המספר של כל פוץ רנדומאלי באינטרנט שמוכן לשים אותך ברשימת החברים שלו.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    I'm not taking anything too badly, i'm mearly pointing out the disssapointing facts in this update.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    נשר
    ^^" אני חושבת שאתה מאוד שלילי ITP. ברור שאם לפי השמועות, הSSE יהיה איזה 10 שעות אז רוב הדמויות תשיג שם, אבל אל תשכח שיש גם את הEVENTS ועוד מלא תוספות שבטוח זאת אחת הדרכים להשיג דמויות (Target Test למשל).

לגבי האינטרנט, אני חושבת שזה רק הגיוני שכל אחד בוחר את השלב שהוא מעדיף וזה יהיה רנדומלי של מי יבחר @[email protected], למה שדווקא הזירה שאתה בחרת תבחר? לגבי הSETTINGS - זה קצת עצוב חחח
    זה שהשחקן הופך לCPU - תודה לאל!!!, תאר לך שאתה משחק נגד 3 שחקנים ופתאום אחד החליט שהוא מפסיד ולא בא לו לשחק יותר, הוא מתנתק וכל המשחק שלכם נהיה עם לאגים ונהרס (קורה עם הרבה משחקי מכות של DS שאני מכירה) - עדיף שהוא יהפוך לCPU עלוב.
    אני בטוחה שיהיו קרבות 1 על 1 - לא יודעת אם תוכל לבחור את זה בעצמך.
    לגבי השמות והפרטים עליך - מנסים לשמור על הפרטיות שלך, אתה יודע שיש אנשים חולים באינטרנט, ככה שזה על אחריותם לשמור על הפרטיות שלך - וגם, לאנשים שרוצים סתם להתאמן ולבדוק את היכולות שלהם מבלי שאיזה שחקן מעבר למסך השני יתרברב לך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    הייתי רוצה לנסות להשיג מוניטין, ואם הם ידעו את הניק סלאש טאג שלי זה באמת לא פוגע לי בפרטיות. הבעייה היא שבטח מפות רבות וכנראה גם הגדרות אחרות לא יתאימו למשחק תחרותי, ובטח שלא תוכל לשחק טוב אם כל יריב שני יתעצבן שהוא מפסיד וייצא, כי אין לו סיבה לא לעזוב.
    וכמובן, קצת טראש טוק אף פעם לא הזיק

Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    אתם מתעלמים גם מעניין של הדיליי שיש דרך משחק אונליין, ובמשחקים כמו סמאש שאיבוד של אפילו 2-3 פריימים בשנייה(אני מאמין שנגד אמריקאים זה יגדל להיות איבוד של 5פריימים אפילו) יכול להשפיע, זה רע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    רמה"ש
    אפשר להסתדר עם איבוד של 2-3 פריימים, זה באסה אבל שחיק ולפי דעתי נגד האמריקאים יהיה הרבה יותק מ 5 פריימים :S
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    תלוי כמה טוב האונליין יהיה
    פריים = 0.016666 שנייה = 16.666 מילי ש ניה
    בין ישראלים, בין 16 ל-32 פינג זה מאוד סביר אז איבוד של פריים 1-2, אני מאמין שזה לא נורא
    אל אירופה המצב הרבה יותר גרוע. אפשר לצפות ליותר מ-80 פינג אז 5 פריים בערך
    דרך GG-C מצליחים לשחק במרחקים הרבה יותר גדולים עם גם פינג של בין 16-32, אם המארח מספיק טוב. אין לי מושג איך הטכנולוגיה הזאת עובדת, ולא נראה לי שנינטנדו יישמו אותה
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    It's also because of the sucky upload rates in israel, if we had better uploads we could've gotten better pings.

also,crystal i'm not dissapointed abouth the character unlocking and i'm sure the SSE will be long and some other modes will get you characters, i just said that i thought it would be more spread out...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    נשר
    חחח בכל אופן, אני אשמח לשחק לא משנה איך פותחים את הדמויות XD ואני אהיה מופתעת באותה מידה כשאני רואה אותן לראשונה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    יש גם את העניין של שוק הספקיות. כל תקופה מסוימת הספקיות משנות את הביצועים שלהן, וצריך לעמוד בקצב ולהחליף. תיזהרו להתחייב ליותר מדי מזמן כי הספקית יכולה להתחיל לקרטע ולא תוכלו להחליף. כרגע זה בזק, אבל לא מזמן זאת הייתה נטוויז'ן, לפנייה זהב, וכו'.
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    לי בכלל לא אכפת מהאונליין או מהטורנירים.
    אני בכלל שיחקתי בראשון לבד.

לעומת זאת, מדי פעם אני אשחק עם חברים בזה. זה יחליף את טקנצ'י 3 שאני משחק עם אחי כשמשעמם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי Mega
    לי בכלל לא אכפת מהאונליין או מהטורנירים.
    אני בכלל שיחקתי בראשון לבד.

לעומת זאת, מדי פעם אני אשחק עם חברים בזה. זה יחליף את טקנצ'י 3 שאני משחק עם אחי כשמשעמם.
    חבל שלא אכפת לך, יש קהילה תחרותית מצויינת למשחק בארץ בכל חלקיה, ואנחנו ברמה גבוהה מאוד ביחס לעולם[התלהבות]עובדה שאני מצליח לעמוד מול השחקנים הטובים ביפן ולהוריד אותם לסטוק אחרון ולפעמים לנצח [/התלהבות]

אני מאמין שאם תשקיע טיפה ותבוא למפגש או שתיים (SFA FTW?) אתה לא תצטער.

שתף ב-Google+

הרשמה