תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    שיחקתי בראצט איזה שבוע בלי שום בעיות פתאום המשחק נתקע לי כיבתי את הPS3 והדלקתי ואז כל פעם שהוא נכנס למשחק או שאחרי כמה דקות שאני משחק הוא נתקע לי או שהוא שולח לי את הודעה הזאותי "An error occurred during the start operaton" או שהוא בכלל לא קורא את הדיסק ואני חייב לציין שזה לא רק בראצט הוא עושה לי את הבעיה בשאר המשחקים שאני מכניס
    מה אני צריך לעשות?
    נ.ב
    קניתי את המכשיר פה בישראל

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    כמה זמן יש לך כבר את הבעיה הזאת? אם היום אז תנסה לתת לפס3 לנוח במשך זמן כלשהו, ואז תנסה עוד פעם...
    תנסה גם לעשות restore dfult system settings (נדמה לי ככה קוראים לזה), זה מחזיר את הקונסולה לאיך שקיבלת אותה (מאפס הגדרות וכל מיני) אם זה לא עובד תנסה לפרמט דרך הפס3 את הHD, ואם בסוף זה לא עובד אז תתקשר לישפאר...
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    נס-ציונה
    אם זה רק בראצץ תנסה למחוק את כל קיבצי השמירות של r&c אבל קודם כל תעשה לו גיבוי...
    או אולי יכל ליהיות שהמשחק סרוט
    יש 10 סוגי אנשים בעולם כאלה שמבינים בינארית וכאלה שלא

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    לא יודע מה איתכם אבל אני קניתי את הקונסולה פה בארץ בשביל שלושה דברים עיקריים-
    סטארטר פאק שכמעט ואין באירופה ובכלל באמריקה.
    תמיכה בשידורי פאל.
    אחריות!.
    אחריות היא בשביל שתנצלו אותה,עדיף שתשתמשו בה לפני שהיא תיגמר כי אם תפתרו את הבעיה היא יכולה לצוץ פתאום עוד פעם אחרי שהאחריות תיגמר....

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    מה שהוא אומר לך זה שיש בעיה בהפעלה של המערכת.
    הייתי ממליץ לך לאפס את ההגדרות, על ידי לחיצה על כפתור ההדלקה 10 שניות.
    אם זה לא עובד, תפרמט את הדיסק כמו שראצט כבר אמר.

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    מה שהכי מעצבן שאת בעיה הזאות הייתה לי בפעם הראשונה ביום רביעי בלילה כיבתי את ה-PS3 לאיזה שעתיים ואז הדלקתי אותו ועד יום חמישי בלילה הוא עבד טוב וביום חמישי בלילה זה חזר עוד פעם
    אני ינסה מה שאמרתם לי עם זה יעזור אז שיחקתם אותה עם לא אז נתקשר לישפאר ונקווה לטוב
    תודה על העזרה

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי t-ger
    לא יודע מה איתכם אבל אני קניתי את הקונסולה פה בארץ בשביל שלושה דברים עיקריים-
    סטארטר פאק שכמעט ואין באירופה ובכלל באמריקה.
    תמיכה בשידורי פאל.
    אחריות!.
    אחריות היא בשביל שתנצלו אותה,עדיף שתשתמשו בה לפני שהיא תיגמר כי אם תפתרו את הבעיה היא יכולה לצוץ פתאום עוד פעם אחרי שהאחריות תיגמר....
    בדיוק.
    אחריות = זהב.

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    עיר
    אשקלון
    אחי אני לא מאמין שנהרסה לך הקנסולה. אני חושב שאתה צריך לפרמט ולאפס הגדרות מקסימום יש לך אחריות!

הרשמה