תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    שוב ושוב עולה במוחי שאלה פשוטה- תעשיית המשחקים הישראלית. האם היא תהפוך לאחת מהגדולות בעולם? תיכשל במטרה? תפיץ משחקים בינוניים מינוס? פוטנציאל יש כאן, שכל גם לא מעט.. ומה עם המשאבים? האם הממשלה צריכה להתערב בעניין?

התשובות לכל השאלות שתמיד רציתם לשאול(וגם אם לא) בדיון הזה, תהנו.

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    במידה אחת:
    Rissing Eagle

משחק ישראלי אם אפשר לומר משובח (יחסית לשאר המשחקים הישראלים)
    מתחיל את דרכו בתור משחק חינמי שהמפתחים לא תולים בו הרבה תקוות ולפי דעתי כמו Wolfestein
    יסיים כמשחק הצלחה.

התעשייה הולכת ומתפתחת ועוד דוגמא מצוינת וקשורה היא האירוע שVGAMES מרים.
    אירוע איכותי בספונס של INTEL ענקית המחשבים
    כמובן TMX וטובישה =]

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    RE לא חינמי...

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    RE הוא שיפור גדול. אני לא יודע מה איתכם, אבל נהניתי גם מ'אושר בלי גבולות'.
    בכ"מ, זה עדיין לא זה. יש עוד כמה שנים לפחות עד שיתחילו לייצר עוד משחקים ישראלים כאלו.

הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    נכתב במקור על ידי Ravid
    RE לא חינמי...

ומה דעתכם על הממשלה? היא צריכה לעזור?

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    הממשלה בקושי מחזיקה את המדינה, רק זה חסר לה =]

הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    נכתב במקור על ידי RoDeX
    הממשלה בקושי מחזיקה את המדינה, רק זה חסר לה =]
    ואתה לא מבין עד כמה שזה עצוב
    עוז, טושיבה TMX וכדומה לא נראות לי כמפתחות את תעשיית המשחקים הישראלית אלא יותר את המשאבים עצמם, לא כך?

הצטרף בתאריך
    08.08.2007
    למה אתם חושבים שהממשלה צריכה להתערב?
    גם אם היא הייתה צריכה, למה אתם חושבים שהיא הייתה עושה את זה?
    מה הקשר בין גיימינג לממשלה? או שבעצם, אולמרט, רוצה לספר לנו משהו? XD

הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    תראה, אין עדיין חברה ישראלית מבוססת, לכן הממשלה יכולה לעזור מבחינת כספים.

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    לא יודע אם אתם יודעים אבל הבן של אולמרט עמוק עמוק בתוך תעשיית הגימיינג והמשחקים והוא יושב לו בתפקיד בכיר בחברת משחקים בארה"ב.
    אבל הממשלה לא יכולה לעשות כלום, מי שיכול לעשות משהו זה חבר'ה ישראלים עם רעיון למשחק, ולמצוא ספונסר שישלם על הכל.

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    כשתהיה תעשיית משחקים בארץ, חזירים יעופו, זו הדעה שלי.
    ועם כל החרטא של השביתה, נראה לי שגיימינג זה ה"צרה" האחרונה של הממשלה. אם הם יודעים מזה "גיימינג".

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    למה חזירים יעופו? יש לנו דור חדש של גיימרים וטכנאים מכל כיוון..אנשי מחשבים גם לא חסרים..דוברי אנגלית יש לנו,ורעיונות לא חסרים כי כמו שאתם רואים יש לנו את RISING EAGLE
    ויש לנו את FUNTACTIX וכנראה יהיו עוד הרבה בהמשך..

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    עם כל הכבוד לRE, זה לא מספיק לנו...
    כגיימרים הסטנדרטים שלנו דיי גבוהים. נכון זה נחמד שיצא משחק ישראלי כחול לבן אבל למה לנו לשחק בו כשיש לנו משחקים פי 20 טובים יותר? אז מה אם זה ישראלי זה לא אומר שאנחנו מחוייבים לשחק בזה... אתה במקרה זוכר משחק בשם "באלריום"? משחק ישראלי שבזמנו עורר הרבה שאלות לשוק משחקים ישראלי בעתיד. תהליך פיתוח המשחק בוטל עקב בעיות תקציב. זה לא כאילו למדינה אין כסף-יש לה המון כסף! תסתכלו על צפון ת"א ועל מה שבונים שם ותבינו כמה!
    ולמה שהמדינה תשקיע בפיתוח משחקים בארץ? כי מימלא במידה ויהיה פיתוח משחק ישראלי במימון ממשלתי הוא מן הסתם יהיה מאוד בינוני ואף אחד מאיתנו לא יקנה אותו...השכנים שלנו מעבר לים מספקים את הסחורה הרבה יותר טוב ממה שאנחנו אי פעם נעשה ולא משנה כמה גדול יהיה התקציב. הכל בגלל חוסר יצירתיות מוחלט.

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    תראה..אז ככה,אתה לא חושב שפתאום ממשחק אחד ישראל תהפוך ליצרנית משחקים רשמית..זה לוקח זמן כמו כל דבר..וכפי שאתה רואה שאם הסטנדרטים שלנו מאוד גבוהים אז המפתחים עצמם יודעים מה לעשות ולמה לצפות..ושוב פעם יש לנו הכל,יש לנו עכשיו גם מלא קורסים ואם תראה בכתבות תראה שגם פתחו "בית ספר" מיוחד בשביל מפתחי משחקים.אתה לא יכול להגיד שכלום לא מתפתח,זוכר את היישראלי של BLIZZARD? זאת הבעיה..כל ישראלי מצליח הוא טס לחו''ל..ולמרות שרוב המשחקים שיוצאים הם על ידי יהודים אף אחד לא ממש מראה את זה כי אף אחד לא ממש גאה בזה..אתה מבין את הבעיה? אבל..דור חדש בדרכו והדור הזה מלא באנשי מחשבים ככה שאנחנו מתפתחים והרבה יהודים צציעם לנו עכשיו מכל העולם..תסמוך עליי הפיתוח רק נעשה גדול יותר..

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    כל ישראלי מצליח הוא טס לחו''ל..ולמרות שרוב המשחקים שיוצאים הם על ידי יהודים אף אחד לא ממש מראה את זה כי אף אחד לא ממש גאה בזה
    וזה למה לעולם לא יקום סטודיו לפיתוח משחקים בארץ! אם אתה מפתח שמבין בתחום ויש לך את הידע אז אתה מעדיף לנסות ללכת על הצלחה בטוחה בחו"ל מאשר לבזבז משאבים בניסיון לפתח משחק פה בארץ! זה פשוט מתיש. למפתחים בארץ אין סיבה להשאר פה.

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    02.10.2007
    עיר
    גבעתיים
    לדעתי המצב גרוע =\
    נכון rising eagle הוא משחק מעולה יחסית למשחקים הישראלים אבל יחסית למשחקים העולמיים הוא לא כזה מעולה.
    הרבה אנשים בארץ לא מספיק רציניים והם פשוט מורידים משחקים והתגובה שלהם לשאלה למה הם לא קונים היא "מה אני פריאר?!?" זה כמו שהם יגנבו מערכת קולנוע ביתית ושישאלו אותם למה הם גנבו הם יגידו "מה אני פריאר?!?".
    זאת גניבה, ומי שמוריד הוא לא פריאר אבל הוא גנב. גם מי שקונה לא פריאר, הוא עושה מה שצריך לעשות.
    למה אתם חושבים שרק פעם אחת קלאן ישראלי בCS הצליח להשתתף בתחרות בין לאומית?
    כי אף אחד לא רציני, משתמשים בצ'יטים או משחקים בגרסה הפרוצה
    למה אתם חושבים שמייקרוסופט לא מייבאים לפה את ה360 באופן רשמי?
    כי כולם פה יורידו משחקים וזה יוצא הפסד כספי.
    בקיצור, אני לא אומר שזה "רק בישראל" אבל פה זה יותר מדי בולט
    Punx Not Dead

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    סקסיטי
    נכתב במקור על ידי G>viSioN
    לדעתי המצב גרוע =\
    נכון rising eagle הוא משחק מעולה יחסית למשחקים הישראלים אבל יחסית למשחקים העולמיים הוא לא כזה מעולה.
    הרבה אנשים בארץ לא מספיק רציניים והם פשוט מורידים משחקים והתגובה שלהם לשאלה למה הם לא קונים היא "מה אני פריאר?!?" זה כמו שהם יגנבו מערכת קולנוע ביתית ושישאלו אותם למה הם גנבו הם יגידו "מה אני פריאר?!?".
    זאת גניבה, ומי שמוריד הוא לא פריאר אבל הוא גנב. גם מי שקונה לא פריאר, הוא עושה מה שצריך לעשות.
    למה אתם חושבים שרק פעם אחת קלאן ישראלי בCS הצליח להשתתף בתחרות בין לאומית?
    כי אף אחד לא רציני, משתמשים בצ'יטים או משחקים בגרסה הפרוצה
    למה אתם חושבים שמייקרוסופט לא מייבאים לפה את ה360 באופן רשמי?
    כי כולם פה יורידו משחקים וזה יוצא הפסד כספי.
    בקיצור, אני לא אומר שזה "רק בישראל" אבל פה זה יותר מדי בולט
    כל מילה זהב.
    דיברתי עם הקהילה של COD4 ה"ישראלית". כולם בפרוץ והם אומרים שזה עולה 300 שקל וזה יקר להם, אחרי שאמרתי להם שהוא עולה 200 כמו כל משחק אחר הם עדיין הביאו תירוצים. עדיין הישראלים טיפשים והפרסומות של גנב לא יעזרו, צריך פרסומות של איך זה פוגע בקהל הישראלי.
    צמרמורת מכף רגל ועד ראש.
    Gaming rig: AMD Ryzen 5 1600 | Stock Cooling | Corsair Value 8GBX2 2400MHz | Gigabyte AB-350 Gaming 3 | Sapphire Radeon R9 290 | XFX Pro650W | Shpam CRU

הרשמה