תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 49
    הצטרף בתאריך
    06.04.2007

ברוכים הבאים לזירה!
    והפעם בזירה נארח 8 מתאגרפים במטרה לקבוע פה אחד - מהו המשחק הטוב ביותר.

בקבוצת COD4:

שם: לא סובל את סוני
    קבוצה: ברור ש-COD4.

שם:Guts
    קבוצה: COD4 בטוח.

שם: ג'וכמן
    קבוצה: COD4

שם:מרים טוקאן
    קבוצה:COD4

שם: טל The Penguin סגל
    קבוצה: COD4

בקבוצת Crysis:

שם: HiViH bone crusher (מזה שם מיוחד לזירה ? XP )
    קבוצתך: קרייסיס

שם:JAJAS
    גיל 18 עוד מעט 19
    קבוצה:קרייסיס, בגלל העורך המעולה שלו

שם:קבב ניגר (עוד מעט אני משנה כינוי לכבוד חנוכה ולכבוד הלאן!)
    קבוצה:CRYSIS

חוקי המשחק:
    אסור בשום פנים ואופן לקלל.
    הבע את דעתך בצורה מנומסת.
    קבל את ההפסד בכבוד.
    לא יוצאים מהזירה ללא מנצח!
    רק המשתמשים אשר נרשמו רשאים להגיב בדיון זה - משתמש אשר יעבור על חוק זה הודעתו תמחק ובפעם השנייה יקבל אזהרה.

Let The Fight BEGIN!!!

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    COD4 מחדש הרבה דברים מהקודמים שלו. גרפיקה משופרת ולא יותר מדיי כבדה, משחקיות מצויינת, שאין בה רגע בלי אקשן. אין רגע שלא זורקים עליך רימון (אין גם רגע שאתה לא זורק אותו חזרה ) , אין רגע שאין שום אוייב בשומקום, אין רגע שאתה לא נלחם על החיים שלך (בטווח המיידי ).
    לעומת זאת, בקרייסיס, אתה מתהלך שנה ביערות סבוכים, מתחבא בשיחים דיי הרבה פעמים ואם מתחשק לך להתאבד, אז אתה יוצא מהמחסה ומתחיל לרסס. בסדר, יש גרפיקה שלא נראתה מקודם, אבל כמה מחשבים כבר יכולים להריץ אותה ללא דופי? לא הרבה, אם בכלל. ובואו לא נשכח את זה שקרייסיס לא חידש כלום בז'אנר. ראיתי את הכל בFarcry כבר. הnanosuit היא אולי החידוש היחיד.
    כשאני שיחקתי בCOD4, נשארתי בטעם של עוד. בקרייסיס, כל פעם שנוספה לי משימה, הרגשתי הרגשה שזה שוחק אותי, אז יצאתי מהמשחק. כמובן אח"כ חזרתי כשנרגעתי, אבל זה אף פעם לא קרה לי COD4.

אני אשמור את שאר הדברים שיש לי להגיד להמשך הדיון.

הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    COD4 הוא משחק שבראש ובראשונה משוחק במלחמה של היום. זה אולי לא נשמע משמעותי אבל לאחר כמה שעות משחק מבינים שהמעבר הזה מגמד את המלחמה של קריסיס- להילחם בחייזרים וקוריאנים.

בעניין הגראפיקה, רבים יגידו שהגראפיקה של קריסיס מציגה דור חדש, מנוע חדש והמון דברים לעתיד- ועכשיו בינינו.. מי מכם הצליח להריץ אותה על יותר מגבוה מאוד/גבוה מאוד על DX10? אף אחד. המנוע מאוד כבד.
    הגראפיקה של COD4 מעולה, מספיקה בהחלט ונותנת הרגשה נהדרת לשחקן- גם מחשבים חלשים יכולים להריץ את המשחק, והכי חשוב גם להנות ממנו.

המשחקיות בשני המשחקים לא מחדשת הרבה, אבל ניתן לומר בפה מלא ש-COD4 לוקח גם בעניין הזה, המשחקיות פשוטה ונוחה. קריסיס לעומת זאת קצת מסתבך עם החליפה, בזמן קרב אינטינסיבי יהיה לא קל בכלל לעבור על כל היכולות של החליפה.

COD4 הוא משחק של הנאה טהורה, מלחמה על החיים שלך והאנדרנלין שאתה מרגיש כשאתה מוקף ב-3 רימונים ו-20 ערבים לעומת קריסיס שבו אתה הולך הולך הולך פוגש 3 קוריאנים חונק אותם/יורה בהם וגמרנו.

אלו ממש לא כל הטיעונים שלי, נותר רק לחכות לתגובות החברה של קריסיס- שיהיה להם בהצלחה

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    אתה אשכרה העתקת את הקטע שאני צוחק על ה"שם זירה ? "
    אהמ, טוב..
    sparrow560.. אתה לא מופיע ברשימה :ם
    נו טוב, אמ, אני חייב לציין שצחקתי כשקראתי את מה שאמרת :ם
    קודם כל אתייחס לטעויות, "מחדש הרבה", גראפיקה משופרת זה מחדש הרבה ? אז קרייסיס מחדש המון ? אמ.. טוב..
    "מישחקיות משופרת", אני שואל אותך בשיא הרצינות עכשיו, שיחקת במישחק COD הקודמים ? איך בדיוק המישחקיות השתנתה ? כן כן COD תמיד היה כיף, אבל הוא לא בדיוק השתנה עם הזמן במישחקיות (למרות שבCOD4 יש קצת יותר גיוון, אפילו אם הכל מתוסרט :ם ).

אוקיי, עכשיו מגיע הרגע המשעשע, חמוד, עכשיו את מדבר על טעם
    אם אתה רוצה מישחק שפשוט יורים כל הזמן בלי הפסקה, בלי יותר מדי ובלי טקטיקה, יש מלא, בעצם המון.. אולי בעצם פחות או יותר רק, מישחקי FPS כאלה בשוק, נכון, תודה לאל קרייסיס לא כזה, וסוף סוף בא משהו קצת שונה גם אם לא בצורה מטורפת, אם אתה אוהב סיגנון כזה או כזה, זה עניין של טעם, לא איזה מישחק "טוב יותר", אפילו שקרוב לוודאי שCOD4 מתאים לקהל הרחב יותר ביגלל שהקהל הרחב יותר הוא.. נו טוב.. לא אוהב לחשוב ;D

אין לי מושג איך שיחקתי את קרייסיס, ואני בעצם בספק עם שיחקת :ם
    אבל אני ביכלל לא היתחבאתי רוב הזמן, חוץ מזה שאם בא לך יותר לרסס שים על easy, זה עדיין כיף.
    המחשב שלי עלה סה"כ.. אני חושב.. 4500 שקל.. כניראה יותר כיוון ל5000, הרצתי את קרייסיס מהסוף עד ההתחלה עם רוב האפשרויות על הכי הכי גבוהה, רזולוציה של 1200 1024, ולמרות שבהרבה קטעים ליקראת הסוף הFPS ירד דרסטית, הינו הוא אדם סבלני וזה לא פגע לי רצינית בחוויה, יש לציין גם, שבתחלה שיחקתי שני שלבים על מדיום וחשבתי שאני משחק על הכי גבוהה, המישחק ניראה פשוט מדהים גם על מדיום, והרבה יותר מכל מישחק אחר בשוק, ובעצם, אני חושב, שרוב המחשבים יכולים להפעיל אותו על מדיום.

אין שום חידוש ? קודם כל אלך ואשאל אותך, מזה משנה ? COD4 לא מחדש דבר, אבל הוא עדיין כיף, אני מחפש אישית מישחק כיף, בקשר למה הוא מחדש ? טוב, חופש פעולה להיכנס לכל מצב באיזה צורה שאתה רוצה, האי ענקי ובעזרת ה nanosuit אפשר ליקפוץ לנקודות גבוהות בישביל אזור צליפה ועוד, שלא לדבר על האפשרות לשנות את הנשקים עם תוספות, כך שכל אחד יכול ליגמור את המישחק בדרך שלו בשילוב עם הnanosuit, בין אם זה בשקט, ובין זה אם ליקפוץ לתוך מכנה, ליתפוס מישהו עם כוח ליזרוק על אחר ולרסס (יש לציין שתמותו על המקום בdelta, מאחר וזה ריאליסטי שם).

שוב, עניין של טעם ידידי, אני סיימתי את קרייסיס אתמול ונהנתי מכל רגע, מפעם לפעם שיחקתי COD4 ופשוט זה שיעמם אותי, לקחתי הפסקות כל הזמן, ואחרי כל שלב פשוט נימאס לי, היו שלבים מהנים מיוחדים, אבל רוב המישחק היה פשוט.. אותו הדבר עם יוצאי דופן, שוב, טעם, תתרגל לעובדה שלאנשים יש טעם שונה, בין אם זה אוכל, ובין אם זה מישחקים.

לא סובל את סוני, לא הבנתי את מישפט הפתיחה ממש :ם COD4 מישחק מלחמה של ההווה, קרייסיס יותר עתידני (יופי של איבחון), והוא.. מגמד את המלחמה של קרייסיס ? כלומר ?אני הצלחתי, דיי לדבר שטויות..
    רבים בעצם מצליחים, פשוט כולם שמים על גראפיקה גבוהה ומיותרת או רזצולוציה מטורפת, ורבים מהם גם מקבלים FPS סביר, אבל זה לא מספיק למליינים האלה.
    אתה בא בדעה שגראפיקה זה הכל בקרייסיס, דעה שגויה לגמרי, כמו שאחד מגיימר אמר "רבים אנשים ששיחקו את קרייסיס על נמוך ונהנו מימנו, אני אחד מהם.".

היתייחסתי כבר מעל בקשר למישחקיות ואני לא מאמין שאני צריך להוסיף בנושא.

שוב, אלוהים אדירים /: עניין של טעם, אתם לא אוהבים לחשוב ביכלל, אתם לא אוהבים מסובך, אתם לא אוהבים קשה, אתם אוהבים לירות, אקשן, ופיצוצים ברקע, ולצערו של העולם, אתם רוב.
    אני שלטתי בחליפה במלואה עד סוף השלב הראשון והחלפתי פעולות בזמן שהייתי באוויר ובשניות.

טעם ? אחס אין כבר טעם בזה... הנאה טהורה ? אומנם, לך, אני הישתעמתתי, שיחקתי בקרייסיס וניכנסתי למחנה ענקי שכל שניה ניסו לאגף אותי, זה היה מלחיץ וזה היה מלא באקשן, בעיקר בהמשך באזורי החייזרים ביכלל זה הרגיש אפיק, אתם ממציא דברים, וזה חבל שדוחפים לאנשים שטויות כאלה לראש, המישחק לא מורכב מ3 אנשים שהולכים על השביל קילומטר אחד מהשני.

אתם טוענים שקרייסיס לא חדשני ולא שום דבר, בעוד שמה COD4 מחדש ? שום דבר, זה אומר בהכרח שצריך משהו חדשני בישביל מישחק טוב וכיפי ? לדעתילCOD4 לא מגיע 90, דעתי משנה על אם תהנו מהמישחק או לא ? אני מאמין שמגיעלקרייסיס 90 לנוכח כל המישחק המשעממים וחוזרים על עצמם שיצאו בזמן האחרון,והם עוד קיבלו סביבות 90+, לפחות קרייסיס בא ומשנה ומוסיף כמה דברים מהFPSהסטנדרטי שכבר ניאמס מימנו, אני לא יכול לגעת ב jericho וtimeshift, כמהכבר אפשר ><

בקשר לכל מי שאומר שקרייסיס רק פרצוף יפה, צר לי עליו,
    זה ניראה שאתם מעודדים את ההשוואה המגוכחת הזאת של crysis vs cod4 בישביל להוכיח איזה עמדה מטופשת ולא ביגלל שנהנתם, ניסיתם ביכלל להנות, או לא, זהממש כמו הפאנבוייז האלה של היילו שמנסים להוכיח עמדה שה360 שולט כשזה לאמוכיח כלום, אתם מנסים להוכיח ש"גראפיקה זה לא הכל", ואולי באמת יום אחדיבוא מישחק כזה שהוא רק גראפיקה והמישחקיות מסריחה שתוכלו להישתמש בובישביל להוכיח את העמדה הזאת, עד אז, תפסיק להיתפל לקרייסיס סתם בישבילזה.
    הוא מישחק הרבה מעל הממוצע עם הגראפיקה הכי טובה שיש, אני מבין שציפתםשהוא יהיה גם מישחק ששווה לגראפיקה הזאת ואתם איכשהוא מאוכזבים, או סתםמחפשים סיבה ללכת נגדו, אבל זה לא הופך אותו למישחק פחות טוב.

התלונה היחידה שלי נגד קרייסיס היא בקשר לסוף הזוועתי, אבל אין טעם לפרט על זה כבר.

אתם לא תודו בדבר, וכמו שציינתי, הרוב לא אוהב חשיבה במישחקי הפעולה שלו, תסביר לי בבקשה איך יוחלט מנצח ?
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

הצטרף בתאריך
    18.07.2007
    COD משחק מצויין אבל הוא מאוד לינארי
    אתה הולך בקו ישר-סיימת
    הוא גם מאוד מאוד מאוד קצר גם ברמה גבוהה
    אין כ"כ טעם לשחק בו שוב אחרי שמסיימים(חוץ מהמולטי)
    הגרפיקה טובה אבל לא מתקרבת לרמה של קרייסיס
    גם בקרייסיס אתה יכול להשלים משימה בכמה דרכים יש לך חליפה מיוחדת
    הפיסיקה מעולה
    ויש שם עורך משיות מעולה שאתה יכול ליצור לעצמך כל משימה שאתה רוצה
    כמעט כל מי שאומר שקרייסיס רק טוב בגרפיקה לא יכול להפעיל אותו על המקסימום
    וזה הדבר הכי לא טוב בקרייסיס שאפילו עם 8800SLI ULTRA אי אפשר להפעיל אותו על הכי גבוהה

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    אני כן שיחקתי כבר בקרייסיס, והיה טעימה מאוד קטנה מהמולטיפלייר שלו. זה סצינה שחוזרת על עצמה. יש מחנה קוריאני. קח מסמכים. יש עוד מחנה קוריאני. תהרוג את כולם. יש עוד מחנה קוריאני בלה בלה בלה. אותו דבר עם חייזרים. מה הכיף בלעשות אותן משימות רק בסביבות שהם טיפה שונות? וכבר נשבר לי מכל החרטא הזה שבכמה משחקים אומרים שאפשר להשלים את המשימה בכל דרך אפשרית, זה לא כל כך מעניין, ואני לא הייתי חוזר על המשחק פעם אחר פעם רק בגלל זה...
    נכון, קוד4 הוא מאוד לינארי, אבל המולטיפלייר הופך אותו ללא ספק לרכישה יותר שווה מקרייסיס.

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    DeoxYs, זה כבר הופך לעניין של טעם ולא עובדות..

שוקיס, מחלוקת מחלוקת.. אתה כפי הניראה נהנת יותר מהסינגל של COD4, אבל תגדיר איכותי ?
    השקעה ? כי רואים ישר שבקרייסיס הוכנסה יותר השקעה לכל שלב ושלב, יש הרבה סלעים שניראים כמו חלק מהסביבה ומסודרים ככה שאפשר יהיה ליקפוץ אליהם, מלא פרטים קטנים ודרכים לעבור דרכם בשלב אחד, לא... כפי הניראה לאיכותי אין ביכלל קשר לזה.. נהנת מהסינגל של COD4 יותר, אבל הוא לא יותר מושקע לפרטים..
    ובעוד שאתה אומר שיש הרבה גיוון בCOD4, אני לא רואה את זה, בו אני אתאר מה קורה בכל שלב ושלב, שלב אחד אתה הולך עם חברי צוות בקו מתוסרט ולניארי ויורה בערבים, שלב אחר אתה עושה אותו הדבר בחושך ופחות או יותר "בשקט", למרות שאתה לא מיתחמק או ממש מיתגנב, הAI שלהם פשוט מתוסרט ככה שתוכל להרוג אותם "בשקט", שלב אחר אתה יורה טילים ממסוק, זה הרבה מאוד כיף במיוחד ביגלל שיש המון פיצוצים מסביב וכו.. אבל השלב שטסים בקרייסיס הרבה הרבה הרבה יותר מושקע מהנתיב הישר שיש בשלב ההוא בCOD4, שלב אחר יורים מספינת מילחמה גדולה, ואני חייב לציין שהשלב הזה היה מיותר בטירוף, הוא היה ככה ככה עשוי טוב, אבל אני אישית מצאתי ואתו להיות מייגע (נקביל אותי לשלב טנקים שעשוי גם הרבה יותר טוב, ביגלל שאין עוד שינוי משמעותי בסינגל של COD4), המשימת צלפים, שינוי מרענן וחביב, אבל שוב, אתה עוקב אחרי AI מתוסרט, עושה בדיוק מה שכולם לפניך עשו, הקטעים המתוסרטים בCOD4 תמיד היו עשויים טוב, אבל זה לא משפיע ממש על הגיים פליי עצמו חוץ מזה שיש לכם פיצוצים נחמדים ואווירה מסביב (לא שחסר כזה בשלבים של החייזרים בקרייסיס), ושאר השלבים זה שוב, בוקר ולילה והולכים עם חבורת חיילים ויורים בקו לינארי וישר, איזה גוון איזה גוון..

בקרייסיס בהתחלה לא השקעתי יותר מדי מחשבה בתקיפה, לאחר מכאן ניכנסתי לזה וכל שלב עשיתי משהו בצורה שונה, ועשיתי בדרך שלי, בדרך היצירתית שלי, ובאמצע הקרב הישתנה מיספר פעמים, אני מוצא את זה יותר מהנה, זה עניין של טעם כמובן, אבל המעל הם עובדות.

המולטי, פה אין לי מה להגיד, אני לא שיחקתי עדיין במולטי של אף אחד מהם כי אני מיתלבט מאוד עם איזה ללכת מאחר ומולטי חשוב לי יותר שיחזיק הרבה זמן, פה גם יש מחלוקת, רוב האנשים מיתלהבים מCOD4 ביגלל המולטי ולא הסינגל, אני נוטה יותר לקרייסיס למרות שלא שיחקתי חוץ מסיבוב או שניים בבטא, ביגלל שהוא יחודי יותר וCOD4 נישמע לי יותר כמו FEAR COMBAT עם "שיפורים".

ספארו560, האומנם ? זה לא משפיע ישירות על הכיף שתוקפים והורגים שוב ושוב קוראנים, אתה נהנת מCOD4 מאוד ומה שעושים שמה הוא לא שונה, פשוט בדרך אחרת, אתם ניכנסים למחנה שוב ושוב, הורגים את כולם, עוצרים בעמדה, הורגים, מורידים מסוק, הורגים מתקדמים בשורה, ובכמה חלקים במישחק יש שינויים באוייבים וסוג מישחקיות, אבל גם בקרייסיס.

אז אותך לא מעניין שיש לך אפשרות ליגמור ולעשות כל שלב איך שאתה אוהב לשחק, להרבה אחרים זה מה שעשה את המישחק, לא הייתי לוקח את העובדה הזאתי ומישתמש בה נגד קרייסיס, כי זה הטעם שלך פה, אבל העובדה שהבאת כנגד קרייסיס זה לא בהכרך דבר רע, זה משהו שונה, חדשני אפילו במישחקי FPS.

וואו אני באמת לבד
    www.hivih.deviantart.com

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אוקיי..קבל KNOCKOUT,בקרייסיס המולטיפלייר שהזכרת כ"מולטיפלייר שחוזר על עצמו" הוא מולטיפלייר מאוד מוערך בקרב גיימרים (מישהו אמר קונטר סטרייק?)...והמשחקיות חוזרת על עצמה ב-COD4 שלא נדבר על זה שהמשחקיות לא השתנתה עוד מימי COD1..הדבר היחידי שהם עשו זה מנוע חדיש יותר (וממש לא נראה טוב) ועלילה מעניינת..

CRYSIS זה משחק שמתאים את עצמו לצרכים של השחקים..מהNANO SUIT שנותן לך הרבה יותר דברים לעשות ועד הEDITOR שלא משאיר אותך בשיעמום אפילו דקה אחת..

בקרייסיס המשחקיות פתוחה,אתה יכול לשדרג את הנשק שלך בכוונת וכל מיני דברים..אתה יכול להתגנב אל האויבים או לצאת אליהם בRUSH..לעומת COD שיש לך מטרה אחת,דרך אחת ויותר אויבים מהמשחק הקודם..

ב-COD יש מצבים שאתה נתקל ב"קירות בלתי נראים" וזה מראה על משחקיות מאוד סגורה..בקרייסיס יש הרבה יותר יתרונות..עליהם אני אפרט בהמשך..ושלא נדבר על המנוע המושקע של CRYSIS שבזכותו אתה תגיע למצב שאתה מתחיל לתת אגרופים לעץ ותחכה שהענף ייפול כדי לחבוט איתו בקוריאנים XD ועוד שכל חפץ אתה יכול לקחת לידיך..

עריכה:כתבתי את זה ל-SPARROW

הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    ל-HiViH אני מתרשם הרבה יותר מהגראפיקה של COD4 על הכי גבוה מאשר קריסיס על מדיום ומצטער, זה דורש בידיוק את אותו מחשב.
    לא הגעתי בדעה שהגראפיקה בקריסיס היא הכול, אבל בינינו כמה אנשים כבר יפרצו ויכסחו את כל המחנה בצורות שמוצגות בסרטון פתיחה? כמה אנשים לא ישתמשו ביריות מרחוק/חצי הרדמה? בודדים.
    ב-COD4 אתה ממש נכנס לאווירה, המשחק משוחק באזורים "סגורים" אבל מפצה על כך בהנאה הרצופה שרוב האנשים יפיקו ממנו, זאת עובדה.

בעניין הטעם, אתה צודק. אני מסכים שהיא אפשר לקבוע את המנצח בצורה מוחלטת אבל רוב האנשים יהנו מ-COD4 יותר מבקריסיס, זאת עובדה.

אגב, בעניין המולטי פלייר. מולטיפלייר זה דבר חשוב מאוד לבן אדם שקונה משחק מחשב, המולטי של COD4 מוצלח יותר, אולי זה מרגיש ככה רק בשבילי, אבל נראה לי שלא.

Ic+E כמה אנשים אתה מכיר שמשחקים במולטי פלייר של קריסיס לעומת המולטי פלייר של COD4? אפשר פשוט להתסכל בפורום המשחקיות בקריסיס אולי פתוח, אבל זה לא משנה את העניין שעדיין יש מטרה מוגדרת ושלושה דרכי ביצוע שונות הן לא כל כך הרבה(באופן יחסי כמובן).
    המנוע המושקע הזה של קריסיס לא נותן למחשב של 7,000 ש"ח להריץ אותו על אולטרה.

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אבל במולטי מה שהכי חשוב זה המשחקיות הפתוחה...ומה יש לך להגיד על ה-EDITOR?
    ומה לגבי זה שקרייסיס נותן לך את כל הכלים כדי לעשות משימה בכל דרך שבא לך? הפרטים הקטנים ועוד..

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    אז זה מפתיע, כי אני משחק את COD4 על המקסימום האפשרי וקרייסיס על מדיום ניראה יותר טוב מימנו בכל צורה אפשרית :פ
    ואני עשיתי דברים כאלה, כמו שאמרתי, שימוש בחליפה, זה לא היה בדיוק ריסוס כי זה מישחק שבא במטרה להיות ריאליסטי, צריכים קצת לחשוב, אבל כן, הרבה פעמים אני קפצתי על גגות וריססתי ורצתי מהר וקפצתי באוויר עם תנופה מהירה מהמצב מהירות, ואז שיניתי לכוח וקפצתי מגג לגג, שברתי גג אחד וריססתי ביפנים, זה צורת מישחק.
    הסברתי גם שההנאה שלי למקומות הפתוחים וחופש מאשר המוגבלים ומתוסרטים, לאורך כל קרייסיס פשוט נהנתי יותר מCOD4, דיי לנסות ללכת לשם כי פה זה טעם

אמרתי כבר שרוב האנשים יעדיפו את COD4 ביגלל הפשטות וחוסר חשיבה, וגם ציינתי שזה דבר עצוב.

בקשר למולטיפלייר אמרתי שאין לי יותר מדי על מה לבסס דעה חוץ מסירטונים שראיתי ומידע ששמעתי, מצד אחד אהבתי את FEAR COMBAT וזה נישמע בדיוק אותו הדבר רק עם שיפורים, אקשן רצוף, מצד שני נהנתי יותר מקרייסיס ואם המישחקיות הזאת עברה כמו שצריך למולטי, שהוא גם שונה ומיוחד יותר, אולי אעדיף אותו, בכל אופן זה לא שייך כרגע.

ציינתי כבר שהמחשב שלי עלה סביבות 5000- ואני הרצתי עם הכל הכי גבוהה חוץ מObject detail צללים וpostprocessing על מדיום מהסוף עד ההתחלה ? נכון אז זה יושב סביבות 25-30 אבל לא מרגישים את זה, אנשים אוהבים להיתבכיין, במיוחד כאלה עם מחשבים יקרים של 13 אלף שקל שרוצים להריץ הכל על 14AA FSAA ורזולוציה מטורפת.
    www.hivih.deviantart.com

הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    אז אתה/אני בעלי עיניים פגומות, כי לדעתי(וגם של עוד כמה משתמשים?) הגראפיקה של COD4 ברמה הכי גבוה יותר יפה מאשר הגראפיקה של קריסיס.

סליחה, למה זה עצוב? גם ב-COD4 יש תכנון(במיוחד ברשת).. בקריסיס יש כל מיני אופציות אבל להגיד על סמך זה שהוא יותר מחושב? שצריך יותר לחשוב בקריסיס?

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    נכתב במקור על ידי Ic+E
    אבל במולטי מה שהכי חשוב זה המשחקיות הפתוחה...ומה יש לך להגיד על ה-EDITOR?
    ומה לגבי זה שקרייסיס נותן לך את כל הכלים כדי לעשות משימה בכל דרך שבא לך? הפרטים הקטנים ועוד..
    לפי דעתי מה שהכי חשוב שיהיה במולטיפלייר, זה אנשים להרוג, ולא משחקיות פתוחה ומשעממת. בשרת של 20 אנשים, כמה מהם תפגוש בדרך, כשהמפה כל כך ענקית? עדיף לקחת רכב. וזה לא הכי כיף. לעומת זאת, בCOD4, יש הרבה יותר אנשים להרוג בשטח יחסית קטן...

מה יש לי להגיד על הEDITOR? גם לCOD יש אדיטור, ואפילו אדיטור יותר טוב משל קרייסיס... אולי יותר מסובך, אבל יש יותר אפשרויות בנייה, במקום לעשות את הTerrian בדרך של הSANDBOX אתה יכול ממש לבנות כל גבעה וכל בניין בעצך, בלי להשתמש במודלים שמפתחים יצרו.
    כן, האדיטור של קרייסיס הוא כיף לעיין, וכיף לשחק עם הטריין ולעשות כל מיני צורות, אבל האדיטור של COD4 הרבה יותר מקצועי.

הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    יש אדיטור ל-COD4?

הצטרף בתאריך
    11.10.2007
    נכתב במקור על ידי לא סובל את סוני
    יש אדיטור ל-COD4?
    כן, יש לו אדיטור ממש טוב.

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    ועכשיו אני רוצה שתגיד לי את האמת..כמה מודרים מקצוענים יש לנו כאן? בין 0 ל-2..
    אז כמו שאתה יכול להבין זה ממש לא שימושי בקרב הגיימרים הרגילים..ולדעתי CRYTEK עשו בשכל שפיתחו EDITOR יחסית קליל שכל שחקן יוכל להשתמש בו ולבנות יצירות מופת..המפות הגדולות זה יתרון כי זה מה שחשוב במשחקי רשת..משחקיות פתוחה..אתה יכול לבוא לאויב שלך מכל כיוון בהפתעה
    וכולל כל המודים שיש..ובCOD אם אתה עומד במקום אחד אתה כבר תדע בערך מאיפה האויב יבוא אליך וזה יוצר מצבים של קמפרים וראשרים שהורסים את המשחק..ובקרייסיס אתה צריך לתכנן כל מהלך מראש וזה הרבה יותר טוב..ולהזכירך

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    מוזר..למחשב שלי הייתה בעיה ויצא דאבלפוסט..סורי זה לא אשמתי..
    בכל מקרה אני אנצל את זה לעוד יתרונות..

בקרייסיס אתה יכול לשנות את הנשק לטעמך ולשפר אותו או להוסיף דברים וכאלה..ובCOD4 האפשרות לא קיימת כך שזה יוצר סוג של בעיה שחלק מהאנשים לא יכולים ליהנות מהמשחק בגלל בעיות כלשהן למרות קרייסיס שהכל פתוח לשינוי כך שכל גיימר יכול ליהנות מהמשחק!

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    אז מה ? דיי להגיד את זה כי גם הרבה אנשים מסכימים איתי, זה עושה אותנו צודקים ? בכללי רוב העולם הוא מפגרים :E
    רגע רגע, אתה אומר עכשיו שהגראפיקה של COD4 בכלליות יותר טובה משל קרייסיס ? >_>
    עובדתית קרייסיס הוא המישחק הכי יפה השנה ולפי שמסקרי מישחקים חוזים, גם בשנים הקרובות הוא ישאר ככה.
    אם אתה מיתייחס לגראפיקה על מדיום, אז סבבה, אני אצלם בהזדמנות משני המישחקים.

זה עצוב שרוב האנשים בעולם לא מוכנים לנסות יותר חשיבה וטקטיקה ותקועים רק עם רק "להרוג להרוג ופיצוצים מיסביב", אתם מועדדים חוסר מקוריות וקושי לתעשייה בלנסות משהו חדש P:
    קצת כמו תעשיית הסרטים, כמה סרטים באמת מקוריים יצאו השנה ? אני לא זוכר אף אחד.

בקשר למולטיפלייר, אתם עדיין מיתמודדים נגד אנשים אחרים אז זה דורש קצת יותר, אבל קצת, המישחק הוא עדיין פשוט ללכת מוצאים שניה מישהו ויורים/או מתים בקלות תוך שניה, זה שיש כאלה שמצאו זוויות טובות או נוחות, ליצלוף הוא להיתחבא וכו, זה לא מוסיף הכי הרבה טקטיקה ו"חשיבה", המולטי של COD4 הוא סטנדרטי, הוא כימעט וזהה לfear combat עם מיספר שינויים.

ספארו560- בשרתי power struggle יש הרבה יותר מ20 אנשים, וגם אם יש 20 אנשים, ישר יודעים איפה הם וזה מרגיש כמו אזור קרב, כי כל דבר מיתפוצץ ורואים במרחק, חוץ מזה שישר כשמתחילים יש רכבים לידך ומגיעים לכל מקום מהר, הקטע באזורים פתוחים גם בקרייסיס הוא להוסיף יותר חשיבה ואיך לגשת למצב נגד אוייב או קבוצת אוייבים, לחכות אולי שיכנסו למכונית ולירות בגלגלים כשהם עומדים לעשות סיבוב ?

פעם ראשונה שאני שומע שלCOD4 יש אדיטור, אולי זה ביגלל ששל קרייסיס הרבה יותר מיתקדמים, והרבה יותר מישתמשים בו כבר עכשיו ויצרו מודים, לCOD4 לא יצא שום מוד והוא יצא לפני קרייסיס, האדיטור של קרייסיס הרבה הרבה יותר מיתקדמם ממה שאתה חושב, ויותר מושקע משל COD4, שלא לציין שהוא חברותי למודרים מתחילים.
    www.hivih.deviantart.com

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    וופה! הולי שיט! אתה לוחם טוב בזירת הקרב!
    באיזה הגדרות אתה משחק בקרייסיס?

HIVIH צודק כאן בכל מילה...מילה במילה גנב לי הכל XD

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי HiViH
    אז מה ? דיי להגיד את זה כי גם הרבה אנשים מסכימים איתי, זה עושה אותנו צודקים ? בכללי רוב העולם הוא מפגרים :E
    נכתב במקור על ידי HiViH
    רגע רגע, אתה אומר עכשיו שהגראפיקה של COD4 בכלליות יותר טובה משל קרייסיס ? >_>
    עובדתית קרייסיס הוא המישחק הכי יפה השנה ולפי שמסקרי מישחקים חוזים, גם בשנים הקרובות הוא ישאר ככה.
    אם אתה מיתייחס לגראפיקה על מדיום, אז סבבה, אני אצלם בהזדמנות משני המישחקים.

זה עצוב שרוב האנשים בעולם לא מוכנים לנסות יותר חשיבה וטקטיקה ותקועים רק עם רק "להרוג להרוג ופיצוצים מיסביב", אתם מועדדים חוסר מקוריות וקושי לתעשייה בלנסות משהו חדש P:
    קצת כמו תעשיית הסרטים, כמה סרטים באמת מקוריים יצאו השנה ? אני לא זוכר אף אחד.

בקשר למולטיפלייר, אתם עדיין מיתמודדים נגד אנשים אחרים אז זה דורש קצת יותר, אבל קצת, המישחק הוא עדיין פשוט ללכת מוצאים שניה מישהו ויורים/או מתים בקלות תוך שניה, זה שיש כאלה שמצאו זוויות טובות או נוחות, ליצלוף הוא להיתחבא וכו, זה לא מוסיף הכי הרבה טקטיקה ו"חשיבה", המולטי של COD4 הוא סטנדרטי, הוא כימעט וזהה לfear combat עם מיספר שינויים.

ספארו560- בשרתי power struggle יש הרבה יותר מ20 אנשים, וגם אם יש 20 אנשים, ישר יודעים איפה הם וזה מרגיש כמו אזור קרב, כי כל דבר מיתפוצץ ורואים במרחק, חוץ מזה שישר כשמתחילים יש רכבים לידך ומגיעים לכל מקום מהר, הקטע באזורים פתוחים גם בקרייסיס הוא להוסיף יותר חשיבה ואיך לגשת למצב נגד אוייב או קבוצת אוייבים, לחכות אולי שיכנסו למכונית ולירות בגלגלים כשהם עומדים לעשות סיבוב ?

פעם ראשונה שאני שומע שלCOD4 יש אדיטור, אולי זה ביגלל ששל קרייסיס הרבה יותר מיתקדמים, והרבה יותר מישתמשים בו כבר עכשיו ויצרו מודים, לCOD4 לא יצא שום מוד והוא יצא לפני קרייסיס, האדיטור של קרייסיס הרבה הרבה יותר מיתקדמם ממה שאתה חושב, ויותר מושקע משל COD4, שלא לציין שהוא חברותי למודרים מתחילים.
    זו התשובה שלך לכל דבר? כולם מפגרים רק אתה גאון של אמא?
    אתה יודע איזו מערכת צריך כדי שקרייסי יטוס על very high ?
    אתה צריך SLI של GTX או GTX ULTRA, אז מה זה עוזר לי שהוא קיבל פרסים?
    רואים שלא שיחקת בקוד MP, סליחה אבל מה לא מקורי בקוד? לקוד4 יש מולטי מהפכני,הפיצ'רים של הפרקים הוא חידוש ענקי. ובקשר לeditor: האדיטור של קוד אומנם יותר נחות משל קרייסיס אבל לקוד2 בזמנו יצאו מספר מודים מעולים אז אם עמדת המיקוח שלך היא האדיטור של קרייסיס אז עדיף לסגור את הבאסטה כי זה לא מתקדם לשום מקום.

קרדיט לזאוס D:

הרשמה