תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    06.12.2007
    אני משוטת פה הרבה מאוד כבר איזה חודשיים מאז ששמעתי על הווי (חודש לפני הכתבה בחדשות...)
    הייתי אורך ועכשיו החלתתי להתחיל לכתוב פה אבל זה לא העניין...

בפבואר הייתי אמור לקנות ווי כי אז יהיה לי מספיק כסף חברים שלנו מלונדון היו אמורים להביא לנו כשהם באים לביקור.
    עכשיו אבא שלי כנראה טס לסין ומוכן לקנות לי את זה במתנה (יאי) אבל אני לא כל כך יודע על קניה בסין אממ כאילו א. אם הוא יוכל למצוא לי שם מכשיר פאל ב. גם אם לא אז בכלל יש שם מכשירים?
    כי אני יודע שיש ביפן ולא סין אבל אולי יש ככה כמו שיש בישראל (בלי שיטת שידור משלנו וסוכנות רשמית)?
    ד''א הוא לא קונה VII לא לדאוד אני יאמן אותו רק אם מישהו שיודע משהו על ווי בסין אשמח לשמוע...
    שתף ב-Google+

לא כדאי לך לקנות wii יפאני.
    הכל יהיה לך ביפאנית.
    אתה מוזמן להתרשם מת'רד ה"תפסיקו לשאול שאלות" שבראש הת'רד ולקבל תשובות לכל השאלות שלך.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.10.2007
    עיר
    חסוי
    עדיף לך לא לקנות בסין... אתה לא יכול לדעת מה הם עושים שם.... (זאת דעתי לפחות)... אני ממליץ לך לחכות עד פברואר ולקבל משהו בטוח.... (גם אני צריך לחכות עוד קצת כי אבא שלי לא מצא ווי בארצות הברית... בעעע)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2007
    עיר
    ליד ראש העין
    אל תקנה את המכשיר בסין, זה בלי ווי ספורטס וחוץ מזה אי אפשר לשנות את השפה. יש רק יפנית.
    חבר שלי קנה משם והוא קיבל את זה גם בלי נאנצ'אק <.<
    חוץ מזה, אתה תצטרך לקנות שנאי, למרות שהוא זול.
    עדיף ללכת על בטוח ולהוסיף כמה מאות שקלים.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    כמה שזה זול חרא בלבן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2007
    ממה שהבנתי רק ב2008 תיהיה בסין חסות או איך שלא קוראים לזה של WII כך שאני חושב שאפשר למצוא שם כמו בישראל PAL אמירקאי ויפני ברור שיפני יהיה אפשר למצוא יותר מהר אז אולי אוכל למצוא שם אמריקאי במחיר של אמריקאי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    אני מניח שאפשר למצוא PAL, זה תלוי אם אבא שלך יודע סינית, ואם יש לו המון המון זמן לחפש
    בסין יש הרוב JAP, אני מניח שאפשר למצוא פה ושם NTSC ונדיר מאוד מאוד PAL
    חוץ מזה אני לא רואה שום סיבה לקנות PAL ולא NTSC [הייתי מעדיף גם JAP מאשר PAL]
    במקומך הייתי מנסה להשיג מארה"ב דרך eBay או מישהו שגר/טס לשם, והאפשרות הבאה שלי היתה לקנות בארץ וזהו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.10.2007
    בכל מקרה אל תקנה ב אנגליה זה ממש יקר מידי שם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2007
    אמממ טוב הוא יחשפ תודה לכולם
    ולזה שמעלי אתה טועה הסטרלינג הוא על 8 ש''ח וWII עולה שם רק 160 סטרלינג שזה קצת יותר יקר משאר אירופה... מכשרי ווידאו שם לא בשמיים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2007
    עיר
    תל- אביב
    אני לא הייתי ממליץ לקנות בסין כי גם יהיה לך קשה מאוד למצוא משחקים לווי יפני בארץ לפי דעתי הכי טוב NTSC אני קניתי PAL ורוב המשחקים הטובים יוצאים קודם ב NTSC (אני עדיין מחכה ל super paper mario בPAL)
    דרושה חתימה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    נכתב במקור על ידי uZeira
    אני לא הייתי ממליץ לקנות בסין כי גם יהיה לך קשה מאוד למצוא משחקים לווי יפני בארץ לפי דעתי הכי טוב NTSC אני קניתי PAL ורוב המשחקים הטובים יוצאים קודם ב NTSC (אני עדיין מחכה ל super paper mario בPAL)
    SPM האירופאי יצא ממזמן.. O:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    ברוך הבא לפורום ווי.

למען הסדר הטוב, שאלות כאלה יש להעלות בת'רד המדריך הגדול של הווי (נעוץ בראש הפורום).

תודה.
    שתף ב-Google+

הרשמה