תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    היי,
    כמו שהכותרת אומרת ב-3 בינואר אני הולך לקנות DS LITE מהדיוטי פרי.
    רציתי לדעת כמה זה עולה?
    ואילו משחקים לקנות איתו? אני יכול לקנות איתו שני משחקים אני חשבתי על ZELDA PH וNSMB.
    מה אתם אומרים? אילו שני משחקים כדאי לי? וכמה עולה?
    תודה מראש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.09.2007
    אני אהבתי MPH
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.11.2007
    נכתב במקור על ידי Splicer
    היי,
    כמו שהכותרת אומרת ב-3 בינואר אני הולך לקנות DS LITE מהדיוטי פרי.
    רציתי לדעת כמה זה עולה?
    ואילו משחקים לקנות איתו? אני יכול לקנות איתו שני משחקים אני חשבתי על ZELDA PH וNSMB.
    מה אתם אומרים? אילו שני משחקים כדאי לי? וכמה עולה?
    תודה מראש.
    זה עולה שם 190$ מה שאומר שאין מכס
    זלדה מעולה
    נראה לי הייתי הולך על NintenDogs

תהנה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    אם אתה אוהב משחקי מירוץ/קארטינג הייתי הולך על מריו קרט, אחד המשחקים הטובים ל-DS מבחינתי. אם אתה כבר שם, אז גם לא הייתי קונה את NSMB, זה משחק כיפי ונהדר, אבל הוא קצר מדי וקל מדי.

יש לך כל כך הרבה משחקים טובים ל-DS, ומשחק כמו NSMB פשוט לא מציע מספיק תוכן כאשר משווים אותו למשחקים הנהדרים האחרים ל-DS. אגב, זלדה הוא משחק נהדר, אחד האהובים עלי בסדרה, וכרגע המשחק האהוב עלי ב-DS.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    Zelda ואם אתה אוהב משחקי אסטרטגיה אז - :Advance Wars: DS

האמת הולך לצאת Advance Wars חדש בסוף ינואר אז עדיף לך לחכות לו. אבל אם אתה חייב לקנות בתחילת ינואר אז אולי בעצם עדיף לך את Panzer Tactics, משחק מצויין. זה בתכלס Advance Wars רק קצת יותר עמוק, ובלי כל ה-Kiddie. ה-Learning Curve שלו קצת גבוה אבל מסתדרים, ויש אפשרות לשחק עם עוד אנשים דרך האינטרנט (לא הכי מוצלח לצערי, אבל עדיף על כלום), משהו שיגיע לסדרת Advance Wars רק מהכותר הבא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    טוב תודה לכולם וג'יימז אסטרטגיה זה ממש לא התחום שלי אני שונא את זה.
    בכל מקרה בסוף שכנעתי את אמא שלי ואני קונה שולה משחקים: NSMB,ZELDA PH וMARIO KART.
    אבל יש לי שאלה ממש ממש חשובה: בDS יש גם נעילת איזורים כמו בווי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    טוב תודה לכולם וג'יימז אסטרטגיה זה ממש לא התחום שלי אני שונא את זה.
    בכל מקרה בסוף שכנעתי את אמא שלי ואני קונה שולה משחקים: NSMB,ZELDA PH וMARIO KART.
    אבל יש לי שאלה ממש ממש חשובה: בDS יש גם נעילת איזורים כמו בווי?
    לא עידן, אין!
    אבל הייתי מציע לך להחליף את אחד המשחקים בWarioWare: Smooth Moves כי וואריו משתמש בכל היכולות של הDS - החל ממסך המגע המשתגע ועד למיקרופון.

קבל ביקורת (של GC ישראל):

חפשו משחק שב-30 שניות אתם שורפים בית, אוכלים עוגה, מנקים את החדר, מחפשים כובע, ואז מעירים איזו אישה זקנה. לא מוצאים? אז כנראה לא חיפשתם מספיק טוב. וואריו מגיע לדי אס והוא מגיע עם אותה משחקיות מטורפת מהמשחקים הקודמים, אבל הפעם עם שינוי קל Touched!. וואריו מוותר על המשחקיות עם הכפתורים ועובר למשחק עם מסך המגע ומיקרופון, נישמע טוב?, לא כל כך.

גם בטאצ'ד יש עלילה דומה למשחקים הקודמים,וואריו אוהב כסף (כמו כולם) והוא מגלה מכשיר בעל 2 מסכים ומסך מגע (נישמע כמו הדי אס?, אולי), ומה עושים עם מכשיר כזה? עושים המון כסף. לכל דמות במשחק יש סיפור קצר, הסיפורים לא קשורים אחד לשני והם נורא טיפשיים כמו למשל הסיפור של וואריו, וואריו אוכל המון שוקולד והוא הולך לרופא כדי לקבל מימנו טיפול, אחרי הטיפול וואריו נוסע הביתה ובדרך "ניפגש" במשחקונים שלו. טיפשי? מאוד! אבל זה לא כזה נורא, כשתתחילו לשחק כבר לא יהיה אכפת לכם, במיוחד כשיש אפשרות של דילוג.

במשחק הרבה דברים מתפוצצים בסופו של דבר

המשחקיות מאחורי משחקי וואריו תמיד הייתה פשוטה, דברים שאפילו ילד בן 4 היה יכול לעשות. לא צריך שום הסברים ולא שום דבר מיוחד כמו לבדוק את חוברת ההוראות. זה משחק של "הכנס ושחק".
    גם בטאצ'ד המשחקיות נשארת פשוטה אבל השוני היחיד הוא שהשימוש העיקרי במשחק הוא מסך המגע, בהתחלה הרעיון של מסך המגע נשמע טוב, אבל אחר כך הרעיון מרגיז נורא, המשחק נותן רושם ראשוני מצוין אבל אחרי שעה הוא חוזר על עצמו. יש במשחק 180 משחקונים כאשר חלקם הגדול חוזרים על עצמם, בגלל שהשימוש העיקרי הוא מסך המגע המשחקיות סובבת סביב "גרור את זה", "תיגע בזה" ועוד סוגי משחק שמבוססים על נגיעה, יש גם במשחק שימוש קל במיקרופון, המשחקים שמשוחקים במיקרופון הם יחסית מעטים אבל גם החלק הקטן שיש חוזר על עצמו.

למרות שמשחקונים רבים חוזרים על עצמם ומתחילים לשעמם בשלב מסוים, זה לא הופך את המשחק לגרוע, אפשר לסכם את משחקי וואריו במילה אחת "טרוף" (ובינינו,מי לא אוהב דברים מטורפים?), כל משחקון לוקח בסביבות ה-6 שניות, אם המשחקון עבר ללא השלמת המשימה יורדת פסילה, ככל שמתקדמים יותר המשחק מעלה הילוך ומתחיל להיות מהיר ויכול להגיע למצב שמחייב לסיים משחקון גם ב-2 שניות בלבד. המטרה העיקרית במשחק היא לשרוד כמה שיותר שלבים, גם זאת הדרך היחידה לפתוח דברים חדשים במשחק, רוב הדברים שאתה פותח הם דברים נורא טיפשיים וחסרי הגיון, כמו למשל מחשבון (?!), זה נורא מרגיז שאתה פותח דברים כאלה במיוחד בגלל העובדה שבמשחקים הקודמים היו דברים ממש מגניבים.

מעבר למשחקונים יש לכל דמות משחק "בוס" שבעצם גם זה משחקון, אבל המשחקונים האלה מקבלים מימני חיזוק חיובי, הם ממש מגניבים וניתן לשחק בהם (ובכלל, בכל המשחקים) דרך חדר ה-Album.
    מול כל המשחקונים, משחקי הבוסים הם בעלי הרעיונות הכי טובים ורק עליהם אפשר לשבת ולשחק שעות (זה זמן מצוין להזכיר שיש 9 משחקי בוסים).

מהר!, אין זמן! הרכבת תגיע!

הגרפיקה ב-Wario Ware Touched! לא כל כך שונה מהמשחקים הקודמים ל-GBA, האנימציות בהתחלה כן מרשימות לפעמים וכן יש משחקונים שמשתמשים ביכולת התלת מימד של הדי אס אבל הם באמת היו יכולים להעלות פה את הרמה, הדי אס פשוט מסוגל ליותר ואני מרגיש פה פספוס רציני. גם בסאונד אותה בעיה, לצערי המנגינות משעממות ואפילו מרגיזות כמו במשחקים הקודמים. למרות זאת היה משהו במשחק שהצליח להפתיע אותי וזו המנגינה שמתנגנת במשחקונים של "אשלי", אני לא רוצה להרוס לכם אבל אני מבטיח לכם שזה מצחיק ומשעשע מאוד, חבל שלא אצל כל הדמויות יש הפתעה נעימה שכזאת.

על כל המשחקונים אפשר לעבור בשעה וחצי ואפילו אם אתם טובים תחת לחץ, מצוינים עם הסטיילוס ומוכשרים במשחקי וואריו תוכלו לפתוח את כל "הצעצועים". גם אחרי כל זה תוכלו להמשיך לשחק במשחק עוד שעות, אבל כמובן שהכול תלוי אחרי כמה זמן אתם מרגישים שהמשחק חוזר על עצמו, מעריצי וואריו בטח יוכלו לשבת על המשחק הזה שעות אך אנשים שהם פחות ב"קטע" של וואריו יכולים להפסיק אחרי שעתיים.

וואריו במראה הקשוח! אררררג

אוקי, אז לטאצ'ד יש פשלות... אולי לא המון אבל יש לו במקומות חשובים, אבל בכל זאת הוא כיף ומצחיק וכמו שאמרתי מקודם הוא מטורף! אם אתם מעריצים גדולים של וואריו לכו לקנות אותו, הוא יספק אתכם בדיוק באותה רמה שכל המשחקים שלו מספקים, אם אתם מחפשים משחק פאזלים אולי וואריו באמת בשבילכם אבל האם שווה לקחת את הסיכון? יש לוואריו משחקים יותר טובים כמו "Wario Ware Twisted" (ל-GBA) שיצא לו במקביל ביפן. לסיכום, וואריו הוא בהחלט משחק טוב, אבל לצערי הוא לא מנצל את כל הפוטנציאל שיש לו ומרגיש מיושן אחרי זמן מאוד קצר, וחבל.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    לא, אין. אין שום הבדל בין דיאס יפני לדיאס אמריקאי לדיאס אירופאי מלבד הצבעים של המכשיר והשפות בתפריט.

וד"א, מומלץ מאוד להמנע מלקנות בארץ, וזה כולל את הדיוטי פרי, תמיד יותר זול לקנות את המכשיר בחו"ל, ומשחקים מפה - www.videogamesplus.ca . תאמין לי מדובר בחסכון של מאות שקלים
    אלוף הסמאש הנצחי! מקום שני ע"פ טורניר ויגיימס1+2

מספר ויי: 8160-3416-7542-8832 - I.T.P
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    תום, תודה אחשוב על זה באמת אני רוצה משחק שינצל יפה את מסך המגע.
    וI.T.P אני נוסע לאמסטרדם ושם זה ביורו זה לא יצא אותו דבר?
    תודה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    ת'אמת אם אני הייתי קונה DS הייתי לוקח זלדה ו-Puzzle Quest
    למרות שיש לי פאזל קווסט על המחשב. O:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    תום, תודה אחשוב על זה באמת אני רוצה משחק שינצל יפה את מסך המגע.
    וI.T.P אני נוסע לאמסטרדם ושם זה ביורו זה לא יצא אותו דבר?
    תודה.
    אותו דבר כמו בדיוטי פרי או כמו באתר? אם כמו בדיוטי פרי, אז לא. 130 יורו זה יותר זול מ190$. ולגבי משחקים, באתר שנתתי אתה מוציא משחקים במחיר של 120-220 ש"ח תלוי במשחק וזה כולל משלוח. לפעמים זה ממש ממש משתלם וחוסך המון כסף.

לגבי וואריו וור, מאוד מאוד לא מומלץ. אורך חיים 0. לוקח פחות מ6 שעות לעשות שם הכל, וצריך להיות מאוד משועמם בשביל להוציא מדליות בכל המשחקונים.

אם כבר, אז אני ממליץ באמת על אדוונס וורס, על Megaman Star Force(בייחוד אם לא שיחקת בסדרת באטל נטוורק או אם אהבת אותה מאוד),על פיינל פנטסי 3. וזה מה שעולה לי בראש כרגע
    אלוף הסמאש הנצחי! מקום שני ע"פ טורניר ויגיימס1+2

מספר ויי: 8160-3416-7542-8832 - I.T.P
    שתף ב-Google+

אגב, זה לא וואריו סמות' מובס, סמות' מובס זה של הווי.
    לדי אס יש וואריו טאצ'ד.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    נכתב במקור על ידי F.P
    אם אתה אוהב משחקי מירוץ/קארטינג הייתי הולך על מריו קרט, אחד המשחקים הטובים ל-DS מבחינתי. אם אתה כבר שם, אז גם לא הייתי קונה את NSMB, זה משחק כיפי ונהדר, אבל הוא קצר מדי וקל מדי.

יש לך כל כך הרבה משחקים טובים ל-DS, ומשחק כמו NSMB פשוט לא מציע מספיק תוכן כאשר משווים אותו למשחקים הנהדרים האחרים ל-DS. אגב, זלדה הוא משחק נהדר, אחד האהובים עלי בסדרה, וכרגע המשחק האהוב עלי ב-DS.
    מה!?!
    אם יש משחק אחד שהוא הכי ארוך לDS חוץ מפוקימון, זה NSMB.
    לי לקח די הרבה זמן לסיים אותו, ויש כל כך הרבה דברים להשיג, וגם את לויג'י, אני אישית משחק בזה כל פעם שמשעמם לי. יש לזה ריפליי אינסופי.
    כמובן אם אתה אוהב מריו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי Mega
    מה!?!
    אם יש משחק אחד שהוא הכי ארוך לDS חוץ מפוקימון, זה NSMB.
    לי לקח די הרבה זמן לסיים אותו, ויש כל כך הרבה דברים להשיג, וגם את לויג'י, אני אישית משחק בזה כל פעם שמשעמם לי. יש לזה ריפליי אינסופי.
    כמובן אם אתה אוהב מריו.
    אוהב מריו.
    4 מתוך 5 משחק הווי שלו הם עם מריו.
    שתף ב-Google+

הרשמה