תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 78
    הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    הנה נגמרת לנו השנה ומתחילים הסיכומים. אין ספק שזאת הייתה שנה נהדרת לגיימרים באשר הם. אז החלטתי שנתחיל גם אנו בפורום לראות במבט מפוכח יותר בעצם מה היה לנו.
    ונתחיל עם המשחק המאכזב של השנה.
    הקריטריונים הם לא המשחק הגרוע ביותר של השנה, אלא דווקא זה שהיה לו פוטנציאל אבל אכזב, לא עומד בהייפ, היה טוב אבל נרצח ע"י בעיות טכניות. או במילה אחת: א כ ז ב ה ....

אני אתחיל. המשחק המאכזב של השנה מבחינתי הוא AC. נכון שהוא גם היום משחק טוב, אבל הוא היה יכול להיות כ"כ הרבה יותר טוב. אם לא היו עושים אותו כ"כ חוזר על עצמו, שזה גורם לך לתהות אם לא כדאי לקפוץ מראש המגדל...

הצטרף בתאריך
    06.03.2007
    עיר
    ירושלים
    יש לי שאלה פשוטה אליך...האם שיחקת בAC?

מצד אחד אתה אומר לבחור משחק עם פוטנציאל שאכזב, לא עמד בהייפ היה טוב אבל נרצח בגלל בעיות טכניות.

AC לא סובל מאף אחד מהסימפטומים האלו. ג'נר משחקי הSTEALTH תמיד היה משהו שלא כל גיימר נמשך אליו ולכן הרבה אנשים יצאו מאוכזבים ממנו. המשחק מילא אחר כל הציפיות שהוצבו לו ואף התעלה עליהם בכמה וכמה פרמטרים.

חוזר על עצמו? אפשר להגיד את זה על כל משחק. נקח לדוגמא COD4...גם הוא חוזר על עצמו, יש לך משימה, אתה נכנס, הורג את כל הרעים..בורח מפיצוצים...וניצחת. ויש עוד מלא משחקים...אם לא כולם.

מבחינתי אכזבת השנה הוא קיין ולינץ'....משחק ממש גרוע ובלתי ניתן לשיחוק. ציפיתי להרבה יותר.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    לא אמרתי שהמשחק צריך לסבול מכל הבעיות הנ"ל. מבחינתי משחק שאכזב יכול להיות או כזה שלא עמד בהייפ (נניח היילו?) או שסובל מהמון בעיות טכניות (PES2008) או פוטנציאל שאכזב (AC).
    אני בטוח שיש הרבה אנשים שנהנו ממנו, אבל זה לא אומר שסה"כ הוא היה אכזבה. דווקא מה שאתה אומר מחזק את זה. המשחק היה אמור להיות מרכזי ולכל ציבור הגיימרים (עד כמה שניתן להגדיר דבר כזה) ובסופו של דבר "נתפס" טוב רק אצל פלח קטן ומוגדר אצלם - זאת אכזבה.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    אני חושב שזה פשוט עניין של מודה להגיד שאתה מאוכזב מ-AC. מישהו אחד אמר את זה, ואז עוד מישהו, ועוד מישהו, ועכשיו אתה כבר לא "מגניב" אם אתה לא מאוכזב מ-AC. לא משנה אם שיחקת בו, לא משנה אם אתה בכלל מעוניין לשחק בו, אפילו לא משנה אם יש לך קונסולה שמוסגלת להפעיל אותו או שאי פעם רצית לקנות שכזאת (ע"ע רונן).

ותזכרו ילדים - "אם אתה לא מאוכזב מ-AC, אתה לא גזעי."

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    אני חושב שזה פשוט עניין של מודה להגיד שאתה מאוכזב מ-AC. מישהו אחד אמר את זה, ואז עוד מישהו, ועוד מישהו, ועכשיו אתה כבר לא "מגניב" אם אתה לא מאוכזב מ-AC. לא משנה אם שיחקת בו, לא משנה אם אתה בכלל מעוניין לשחק בו, אפילו לא משנה אם יש לך קונסולה שמוסגלת להפעיל אותו או שאי פעם רצית לקנות שכזאת (ע"ע רונן).

ותזכרו ילדים - "אם אתה לא מאוכזב מ-AC, אתה לא גזעי."
    would you kindly תפסיק לקשקש? הרי אם הוא היה באמת כ"כ מוצלח וטוב לא היה דיבורים על זה. שוב הוא לא משחק גרוע, הוא אפילו טוב. הוא רק לא עומד בפוטנציאל שהוא יכל להיות.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי bozeman
    would you kindly תפסיק לקשקש? הרי אם הוא היה באמת כ"כ מוצלח וטוב לא היה דיבורים על זה. שוב הוא לא משחק גרוע, הוא אפילו טוב. הוא רק לא עומד בפוטנציאל שהוא יכל להיות.
    אז למה לכל השדים והרוחות משחק טוב נחשב לדעתך למשחק המאכזב של השנה?

בגלל שהוא היה יכול להיות יותר טוב? גם Bioshock היה יכול להיות יותר טוב. פייר? גם Mass Effect האלוהי היה יכול להיות יותר טוב. תכלס, מכל המשחקים "המאכזבים" שיצאו השנה באמת קשה לי לבחור.

סתם נדבקתם ל-AC כי זה in, כרגע.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אבל זה בדיוק העניין ביושוק מעולה, ME אלוהי. אבל AC בסדר. וזה בדיוק העניין של המאכזב. אתה רואה את הפוטנציאל, את ה"אור בקצה המנהרה" אבל אתה נשאר בצד השני. כי אם יכלו לגוון קצת יותר את המשחקיות הוא באמת היה בשורה הראשונה.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    למרות ששיחקתי אותו רק בגרסאת הפלייסטישן 3, אבל קיימת גרסה מקבילה לאקסבוקס 360 (Drkeo אני מרחם עליך), אצלי זה כמובן The Darkness, ציפיתי להרבה יותר מהמשחק (בסופו של דבר היוצרים של Riddick, למרות שגם אותו לא אהבתי לאקסבוקס הראשון), במיוחד לעלילה אפלה במיוחד וגיימפליי מהנה. קיבלתי משחק מבוגבג שלא רץ, גיימפליי מזעזע (אולי דרגה אחת מעל Lair), עלילה בינונית (למרות הדיבוב המעולה), ומנוע גראפי לא עלינו. קיצר, חבל על ה-400 ש"ח שעלה לי.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    אבל זה בדיוק העניין ביושוק מעולה, ME אלוהי. אבל AC בסדר. וזה בדיוק העניין של המאכזב. אתה רואה את הפוטנציאל, את ה"אור בקצה המנהרה" אבל אתה נשאר בצד השני. כי אם יכלו לגוון קצת יותר את המשחקיות הוא באמת היה בשורה הראשונה.
    עכשיו AC בסדר? מקודם הוא היה טוב. AC הוא משחק טוב. והוא לא מאכזב יותר מאשר ME או Bioshock את האנשים שחיפשו משחק שכמותו.

אני עדיין לא מבין למה המשחק הזה נבחר אצלך למשחק המאכזב של השנה בשנה שיצאו משחקים עם ציפיות גבוהות לא פחות, כמו , Shadowrun Clive Barker's Jericho, Kane & Lynch, Timeshift, ומשחקים עם ציפיות קצת פחותות כמו Two Worlds, Vampire Rain, Bullet Witch, Hour of Victory, Area 51, Tencho Z, Spider-man: Friend or Foe (ועוד), שלא יצאו "טובים", ואפילו לא יצאו "בסדר", אלא פשוט יצאו זוועה.

AC נורא מאכזב אותך כי היו יכולים "לגוון קצת יותר את המשחקיות" אבל Jericho לא מאכזב אותך כלל וכלל כי... כי הוא משחק זוועתי לחלוטין?

למה דווקא אל AC כולם נדבקים? מישהו צריך לחקור את תופעת העדר באופן יותר מעמיק...

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אני מתפלא עליך. 400 ש"ח? קנית בארץ? הרי אתה יודע להזמין מחו"ל....

הצטרף בתאריך
    06.03.2007
    עיר
    ירושלים
    בוזמן, עדין לא ענית לי על השאלה, האם שיחקת בAC?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    עכשיו AC בסדר? מקודם הוא היה טוב. AC הוא משחק טוב. והוא לא מאכזב יותר מאשר ME או Bioshock את האנשים שחיפשו משחק שכמותו.

אני עדיין לא מבין למה המשחק הזה נבחר אצלך למשחק המאכזב של השנה בשנה שיצאו משחקים עם ציפיות גבוהות לא פחות, כמו , Shadowrun Clive Barker's Jericho, Kane & Lynch, Timeshift, ומשחקים עם ציפיות קצת פחותות כמו Two Worlds, Vampire Rain, Bullet Witch, Hour of Victory, Area 51, Tencho Z, Spider-man: Friend or Foe (ועוד), שלא יצאו "טובים", ואפילו לא יצאו "בסדר", אלא פשוט יצאו זוועה.

AC נורא מאכזב אותך כי היו יכולים "לגוון קצת יותר את המשחקיות" אבל Jericho לא מאכזב אותך כלל וכלל כי... כי הוא משחק זוועתי לחלוטין?

למה דווקא אל AC כולם נדבקים? מישהו צריך לחקור את תופעת העדר באופן יותר מעמיק...
    שוב משחקים גרועים יש תמיד. פה מדובר על אכזבה. ספיידר מן מעולם לא היה בעל ציפיות. כמו גם שאר המשחקים שהזכרת, לא היה להם פוטנציאל שהם ממש אכזבו בו. (אולי באמת Two Worlds היה גם אכזבה פורתה מבחינתי) AC הוא כמו התלמיד הטוב בכיתה שעשה מעשה רע. מכל שאר הפושטקים אתה מצפה לזה, אתה לא מתאכזב מהם, ממנו כן.
    אם קודם המשחק היה קניה מבחינתי, והיום אחרי שראיתי והתרשמתי ממנו הוא כבר הרבה פחות זאת אכזבה. את Tencho Z מעולם לא חשבתי לקנות ובטח אחרי שראיתי את הדמו. לכן הוא לא אכזבה.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי cleardark
    בוזמן, עדין לא ענית לי על השאלה, האם שיחקת בAC?
    כן, בPS3 אצל חבר. אני מודה שזאת הייתה חוויה קצרה משהו אבל.
    זה עדיין לא אומר שלא אקנה אותו בעתיד בתקופה חלשה יותר מבחינת משחקים וכשהוא יעלה פחות.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    AC הוא כמו התלמיד הטוב בכיתה שעשה מעשה רע. מכל שאר הפושטקים אתה מצפה לזה, אתה לא מתאכזב מהם, ממנו כן.
    .
    הוא לא עשה שום דבר פאקינג רע. AC הוא משחק טוב!

גם Kane & Lynch היה ילד טוב עד שהוא יצא. גם Two Worlds, גם Jericho... באמת ציפית שהמשחקים האלה יקבלו ציונים כאלה זוועתים?

אלו משחקים הרבה יותר מאכזבים מאשר AC. אבל אנחנו משום מה שומעים כמה ש-AC מאכזב את כולם כל שני וחמישי, בין אם הם קנו אותו, בין אם הם שיחקו בו אצל חבר 5 דקות, ובין אם הם אף פעם לא נגעו בו או תיכננו לקנות אותו. די לשחיתות!

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    הייתי בוחר בביושוק אם לא הייתי מגיע למשרד של ראיין ושם המשחק הופך לפאקינג מדהים (וגם פלזמידים בדרגה 3 הם ממש טובים).
    אין לי מושג מה האכזבה של השנה בנתיים, לדעתי היילו 3 כי ציפיתי שהם יפטרו מרוב הבעיות הטפשיות שיש במשחקי היילו שנפטרו כבר לפני 10 שנים בעולם הFPS וכמעט כל הבעיות האלה עדין שם.
    מה שכן, האכזבה הכי גדולה ששחקתי השנה היה זלדה TP.

בקשר לדארקנס, קניתי אותו ב-75 שקל (וזה כולל משלוח) ביום שני האלקטרוני, ממש נהנתי מהדמו שלו, הוא עושה פחות בעיות על ה360 מאשר על הPS3 ויש שם את הדבר היחיד שצריך במשחק מדהים, את מייק פאטון (שגם מדובב בפורטל ד"א).

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    הוא לא עשה שום דבר פאקינג רע. AC הוא משחק טוב!

גם Kane & Lynch היה ילד טוב עד שהוא יצא. גם Two Worlds, גם Jericho... באמת ציפית שהמשחקים האלה יקבלו ציונים כאלה זוועתים?

אלו משחקים הרבה יותר מאכזבים מאשר AC. אבל אנחנו משום מה שומעים כמה ש-AC מאכזב את כולם כל שני וחמישי, בין אם הם קנו אותו, בין אם הם שיחקו בו אצל חבר 5 דקות, ובין אם הם אף פעם לא נגעו בו או תיכננו לקנות אותו. די לשחיתות!
    רגע, אז אסור לי להתאכזב ממנו? (אגב כמו שאמרתי גם מ Two Worlds התאכזבתי, אבל לא כמו מAC.) מה, אני חייב לקנות את המשחק, לשחק עד הסוף, ורק אז מותר לי להתאכזב?
    גם מהיילו יחסית התאכזבתי טיפה מכל הייפ שהיה לו לעומת איך שהוא יצא. ההבדל הוא שידעתי שזה הייפ והוא עדיין טוב מאוד. (ועלה לי רק 100 ש"ח).
    AC הוא משחק שדיברנו עליו מלא, ציפינו ממנו לגדולות והנה הוא הגיע ולא מימש אותן. זה נקרא "מאכזב" . ההגדרה המילונית "תחושה בלתי נעימה שאדם חווה כאשר ציפיותיו אינן מתגשמות." זה בדיוק מה שחשתי.
    אם אתם לא חשתם ככה יופי לכם. אם אני אוסף את כל המשחקים ש "חשתי תחושה בלתי נעימה כאשר ציפיותי אינן מתגשמות" ומדרג, הוא הגיע למקום הראשון.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    רגע, אז אסור לי להתאכזב ממנו?
    אני לא אומר שאסור לך להתאכזב ממנו, אני רק תוהה כמה אנשים התאכזבו ממנו כי הם התאכזבו ממנו, וכמה התאכזבו ממנו רק כי כל מי שמסביבם התאכזב ממנו (וכל מי שמסביבם התאכזב כי כל מי שמסביבם התאכזב, וכו).

זה עניין של תופעה עם המשחק הזה. אתה חייב להודות. זה פשוט in כרגע להתאכזב מ-AC. יותר מכל משחק אחר.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    אני לא אומר שאסור לך להתאכזב ממנו, אני רק תוהה כמה אנשים התאכזבו ממנו כי הם התאכזבו ממנו, וכמה התאכזבו ממנו רק כי כל מי שמסביבם התאכזב ממנו (וכל מי שמסביבם התאכזב כי כל מי שמסביבם התאכזב, וכו).

זה עניין של תופעה עם המשחק הזה. אתה חייב להודות. זה פשוט in כרגע להתאכזב מ-AC. יותר מכל משחק אחר.
    טוב, אני מוכן לתת לך את הוולידיות שבדיון "האם האכזבה מAC היא טרנד או לא". אבל זה לא אומר שאתה צריך ישר לקטלג כל אחד שמאוכזב ממנו כמובל ע"י טרנד. (ואני מקווה שלפחות אני פה בפורום יצרתי לי שם של אחד שחושב בעצמו ולא נגרר)
    וחלק ממטרת הדיון הייתה מהם המשחקים המאכזבים. בהחלט אתה יכול לחלוק על הדעה שלי על AC ולהגיד משחק אחר. אבל מה שאתה טענת זה לשלילת הדעה שלי.

הצטרף בתאריך
    27.07.2007
    האם האכזבה ממטל גיר סוליד 2 היתה גם תופעת עדר?
    לא, מדוע?
    כי למשחקים כאלו נוצר קהל רב, וברגע שהמשחק מאכזב - נוצר למעשה עדר מאוכזב.
    90% מהמשחק אתה בדמות ריידן הנקניק, מצטער מאוד, אבל זו היתה אכזבה (עדיין משחק לא רע)
    וכך גם AC, הוא משחק מאכזב כי בנו סביבו הרבה הבטחות ששורה תחתונה לא התממשו.
    אז העדר הזה שציפה לו - התאכזב.
    ולכן, זה הופך אותו למשחק מאכזב.
    ומאות הביקורות לא משקרות בנושא.

קיין ולינץ'?!?
    יצאת מדעתך אם חשבת לרגע שזה יהיה משחק מעולה, או טוב.
    כבר מהסרטון הראשון ניתן היה להבחין במצלמה גרועה, באנימציה גרועה של תנועות הדמויות,
    ב AI הגרוע וכן הלאה.
    כנ"ל גם ב blacksite ועוד כמה שציינתם פה.

האכזבה הגדולה שלי היתה ללא ספק HALO3.
    סינגל בינוני, מולטי בנוי היטב אך קופצני מדיי ומאכזב ומתסכל בו זמנית.
    לא ידעתי למה לצפות, ועדיין חטפתי סטירה.
    ועם כמות הקהל שלו וההייפ שלו, הייתי בטוח שהמשחק סגור וחתום בטווח ה"לא מאכזב".
    גיימר טאג שלי ללייב: oNOTDEADo

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    סתם שאלה, מה AC הבטיח ולא קיים?
    עוד מהתצוגת גיימפליי הראשונה שלו חשבתי לעצמי "ואו, נראה אדיר אבל להתנקש שוב ושוב זה לא קצת חוזר על עצמו?", וזאת הבעיה שכולם מדברים עליה במשחק.
    הם הבטיחו ריצה חופשית, הם הבטיחו סאונד/גרפיקה מדהימה, הם הבטיחו עולם גדול וחופשי... מה הם לא קיימו?

הרשמה