תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 21
    הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    אנייייי לא מאמין הוא הגיע!!!!! אחרי איחור של שבועיים ואחרי שאיבדתי תיקווה איי פעם לראות אותו הוא הגיע .

החבילה סגורה:

האוצר בהתגלמותו:

מבט מאחור:

אני מקווה שהקטנתי כמו שצריך.
    עכשיו אני בטוח לא הולך לסיים את Episode 2 בחודש הקרוב .

הצטרף בתאריך
    11.10.2007
    עיר
    הוד השרון
    יפה,תתחדש!

אם יש סנייפר,הנצחון מעבר לפינה.

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    חשבתי לרגע הגיע אלייך 360 חדש...
    התמונה גדולה...כדאי שתקטין אותה...
    בכל מקרה הדבר הכי טוב שקונים קונסולה זה שקונים אותה עד שמפעילים אותנ (קונים בחננות, נוסעים הביתה עם קונסולה ביד, מגיעים הביתה, פותחים את הקופסא, ומחברים את הקונסולה לחשמל ולטלוויזיה...) זה הרגעים הכי טובים בקונסולה חדשה...רק כל הדבר הזה שווה שליש ממחיר של כל קונסולה!
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    יפה יפה, ועכשיו שאני גם יודע את הכתובת המדוייקת, אני יודע לאן אני צריך להגיע כדי לחדש את מלאי המשחקים שלי...

נ.ב תקטין את התמונות! אין לך לב על רוחב פס של אנשים?
    נ.ב.נ תיקנתי את הכותרת כדי שאנשים יבינו על מה המהומה...

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    עיר
    רמה"ש
    nMazal Tov.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    איזה משחק מדהים!!! קצת התאכזבתי מהגרפיקה של הסביבה (המודלים כמובן הם הכי מושקעים שראיתי איי פעם במשחק). זה פשוט מדהים, זה הולך לאכול את KOTOR בלי מלח. המערכת קרב פשוט כיפית בטירוף. חבל שיש לי שיעורים, עצוב לי לעזוב אותו רק אחרי שעתיים משחק .

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי Death_119
    איזה משחק מדהים!!! קצת התאכזבתי מהגרפיקה של הסביבה (המודלים כמובן הם הכי מושקעים שראיתי איי פעם במשחק). זה פשוט מדהים, זה הולך לאכול את KOTOR בלי מלח. המערכת קרב פשוט כיפית בטירוף. חבל שיש לי שיעורים, עצוב לי לעזוב אותו רק אחרי שעתיים משחק .

די להדליק אותי! הוא מגיע לי רק ביום ראשון (ואז נשווה קופסאות, של גירסאת האספנים שלי...)
    ועוד מזכיר את המלך KOTOR בכבודו ובעצמו בלי בושה!

(נ.ב. באמת תעשה לי טובה תערוך ותקטין את התמונות, אין לי כח)

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    המשחק מדהים ללא ספק. אבל לא יודע אם אני מסוגל לומר שהוא יותר טוב מ-KotOR. הוא כל כך מושפע ממנו, אבל עדיין לא הוא.

מבחינה טכנית Mass Effect לא רואה ממטר את KotOR, ללא שום צל של ספק. אבל מבחינת עלילה ודמויות... זה לא זה. אולי פשוט צריך לתת ל-IP זמן לגדול.

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    מזל טוב! תהנה... ותשתף חוויות

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי bozeman
    די להדליק אותי! הוא מגיע לי רק ביום ראשון (ואז נשווה קופסאות, של גירסאת האספנים שלי...)
    ועוד מזכיר את המלך KOTOR בכבודו ובעצמו בלי בושה!

(נ.ב. באמת תעשה לי טובה תערוך ותקטין את התמונות, אין לי כח)
    קיבלתי חוברת מושחטת, חצי מהעמודים לא משודכים .

וג'יימז, חוויתי רק את ההתחלה של המשחק (בכל זאת רק שעתיים) וכשאני משווה את זה למה שKOTOR הציג בהתחלה, כולל מערכת קרב קצת בעייתית (באולדר גייטס בתלת ממד) ME עובר אותו עשרות מונים. אם שאר המשחק יהיה לפחות טוב כמו ההתחלה הוא פשוט שוחט את KOTOR בלי מלח, בKOTOR יש גם המון עולמות משמימים. בKOTOR 2 זה בכלל היה בלתי נסבל.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    קודם כל, מה קשור KotOR 2 ל-KotOR? לא רוצה לשמוע על הדבר הזה בכלל. כמו שלא נוריד מערכו של Deus Ex בגלל Deus Ex 2, נכון?

שוב, מבחינה טכנית Mass Effect לא רואה את KotOR ממטר. הגיוני, הוא יותר חדש. אבל כשאני מסתכל לאחור על שני המשחק אז מה שהכי הלהיב אותי בהם הוא לא בהכרח היכולת הטכנית שלהם, אלא יותר העלילה, הדמויות, העולם. אני חושב ש-KotOR יותר חזק בתחום הזה.

הצטרף בתאריך
    27.07.2007
    לא הבנתי, העותק שקנית - משומש?
    גיימר טאג שלי ללייב: oNOTDEADo

הצטרף בתאריך
    16.07.2007
    תגיד לנו אם יש במשחק הזה מולטי...
    ותתחדש!!!!
    TF2 Player - BouNcH

MyComp:I5 [email protected]:Gigabyte GA-P55-UD3L:G.skill DDR3 4Gb RAM 1333Mhz:GB 8800Gts 512Mb|(New soon - HD6950):Samsung 1.5Tb:Cm 690 II:HEC WIN+ 600W:
    Logitech Mx518:Logitech MediaKeyboard

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    כמו שאני אומר - לא צריך לדון את מי אוהבים יותר את אבא או את אמא - זה מוביל לבעיות פסיכולוגיות...
    KOTOR הוא אלוהי (וגיימס, גם 2 היה טוב מאוד לדעתי, נהנתי מאוד ובפעם השניה ששיחקתי בו מצאתי המון דברים חדשים ומעניים לעשות) אני מצפה מME להיות לא פחות טוב. אבל אני עוד לא יכול להגיד, כי בו אני אשחק רק שבוע הבא (ובחודשיים הקרובים לפחות...)
    אני משתתף בצערך על החוברת. מי שידו במעל צריכים לגדוע אותה...
    תודה לגבי הקטנת התמונות... (ופעם הבאה בלי פלאש...)

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי notdead
    לא הבנתי, העותק שקנית - משומש?
    לא, חדש שלחלוטין. הייתה החותמת של מייקרוסופט על האריזה והיה אפילו הפאטץ' שרשום לא למכור לפני ה-20 בנובמבר, הדיסק נקי משריטות ואפילו יש ריח חדש. פשוט החוברת לא משודכת כמו שצריך וחלק מהדפים בחוץ . בטח המקסיקני במפעל שמשדך חוברת, חוברת פישל קצת בשלי .

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    קודם כל, מה קשור KotOR 2 ל-KotOR? לא רוצה לשמוע על הדבר הזה בכלל. כמו שלא נוריד מערכו של Deus Ex בגלל Deus Ex 2, נכון?

שוב, מבחינה טכנית Mass Effect לא רואה את KotOR ממטר. הגיוני, הוא יותר חדש. אבל כשאני מסתכל לאחור על שני המשחק אז מה שהכי הלהיב אותי בהם הוא לא בהכרח היכולת הטכנית שלהם, אלא יותר העלילה, הדמויות, העולם. אני חושב ש-KotOR יותר חזק בתחום הזה.
    העלילה הייתה טובה, אבל לא מעלפת. היו כמובן דמיות שנורא אהבתי כמו באסטילה אבל יש למשחק לא מעט בעיות (הוא גם היה נורא מבוגבג, דבר שקצת פגע בחוויה). אני חושב שיש לך רגשות כל כך עזים לסידרה כי בכל זאת מדובר במלחמת הכוכבים, סרטים שכולנו גדולנו עליהם, ומדובר במשחק AAA של הסדרה (האחרון למיטב זכרוני לפני כן היה Outcast) שבפעם הראשונה ממש הציג את היקום של המשחק בצורת RPG בוגר והמון Light sabers . הטוויסט בעלילה באמת שלא היה צפוי, אבל יש המון קטעים במשחק שהם פשוט נוראים. השיטוטים המזעזעים עם הווקי בביוב בכוכב טארוס להזכירך? והכוכב של הווקים (שכחתי את שמו, משהו אל קאש או קאשיו ) גם היה גרוע.

דווקא מה שהכי אהבתי משני המשחקים היה הפירוט בשני על מלחמת המדנולוריים שמאוד עיניינה אותי.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    רעיון חכם. KOTOR דפק לי קשה מועד באינפי.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    קיבלתי חוברת מושחטת, חצי מהעמודים לא משודכים .

וג'יימז, חוויתי רק את ההתחלה של המשחק (בכל זאת רק שעתיים) וכשאני משווה את זה למה שKOTOR הציג בהתחלה, כולל מערכת קרב קצת בעייתית (באולדר גייטס בתלת ממד) ME עובר אותו עשרות מונים. אם שאר המשחק יהיה לפחות טוב כמו ההתחלה הוא פשוט שוחט את KOTOR בלי מלח, בKOTOR יש גם המון עולמות משמימים. בKOTOR 2 זה בכלל היה בלתי נסבל.
    וואו... אתה מתאר משחק מושלם

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    שוב, מבחינה טכנית Mass Effect לא רואה את KotOR ממטר.
    לא נדמה אף אחד מהם רואה את השני ממטר...
    איך המשחק טוב? מה זה בכלל? (FPS, RPG), אם הוא כזה טוב כמו שאתם אורמים אני יגיד לחבר שלי להשיג...ואז אני יוכל לשחק...
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי ratchetxys
    לא נדמה אף אחד מהם רואה את השני ממטר...
    איך המשחק טוב? מה זה בכלל? (FPS, RPG), אם הוא כזה טוב כמו שאתם אורמים אני יגיד לחבר שלי להשיג...ואז אני יוכל לשחק...
    זה משחק RPG, אם חבר שלך מרשה לך לחיות איתו חודשיים בבית - תגיד לו לקנות...

הרשמה