תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    הכנה ל ECW
    הלילה ב ECW, זמן שידור מיוחד יום חמישי, מה יהייה בתוכנית?
    הדבר הראשון הוא האם נראה אם שלטון בנג'מין הכוכב העולה של ECW מתחיל לרחרח אחר האליפות?

מה יהייה עם הדיוות, קלי קלי ולילה,האם הפיוד שלהם ימשיך, או אולי נראה קרב זוגות כחלק מחילופי הסופרסטארים עם סמאקדאון?

הקרב המרכזי: קרב בחירת האלוף, אלוף ECW הנוכחי, CM פאנק בוחר אם להתחרות כנגד ביג דדי וי או "האיש החזק בעולם" מארק הנרי.
    כל השבוע היה סקר במי לדעתכם הוא יבחר.
    חשוב לציין, הקרב לא על האליפות.

שאלות לדיון:
    1. האם תהייה התערבות בקרב של CM פאנק? מי זה יהיה?(שלטון בנג'מין,מוריסון,מיז או מי שלא נבחר ע"י CM פאנק)
    2. למי אתם הצבעתם ב WWE.COM בסקר בו שאלו נגד CM פאנק יהייה?
    3. מה דעתכם על הזמן החדש? יום חמישי?
    4. האם האליפות תוגן בארמאגאדון? אם כן נגד מי?
    דיון מהנה!
    מנהל פורום WWE והיאבקות

HHH I got two words for ya
    Thanks man

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.08.2007
    עיר
    ירושלים
    1. האם תהייה התערבות בקרב של CM פאנק? מי זה יהיה?(שלטון בנג'מין,מוריסון,מיז או מי שלא נבחר ע"י CM פאנק) מי שלא נבחר יתערב ובטח בארמגדון יהיה משולש על האליפות.
    2. למי אתם הצבעתם ב WWE.COM בסקר בו שאלו נגד CM פאנק יהייה?כה למארק הנרי.
    3. מה דעתכם על הזמן החדש? יום חמישי?זה חד פעמי לא?
    4. האם האליפות תוגן בארמאגאדון? אם כן נגד מי?CM נגד הנרי נגד V.
    דיון מהנה! דיון פורה , ותודה על ההשקעה .
    קרדיט ענק לדימה על החתימה .
    ד''ש לדימה ארז והיאבקות.
    RKO RULEZ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    תגיד אתה בסדר? אתה כותב כאילו אתה עושה טובה שאתה כותב, מה קרה?
    אפשר להגיד תודה או משהו, ואני גם עומד לכתוב סקירה ל ECW אבל אני רואה שאני כותב סקירות או הכנות לכאלה דברים אז זה כאילו סתם, ללא יחס אז למה לעזזאל לכתוב?
    בקשר ליום חמישי אני עוד לא בטוח אם זה חד פעמי או קבוע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.08.2007
    עיר
    ירושלים
    הא פאק.
    סוריי,אני לא עושה טובה אתה עושה לנו(Vגיימס) טובה.
    מצטער איפה הנימוסים שלי,כנראה שאיפה שהמוח...
    עם זה ישאר לתמיד זה יהיה מעצבן לחכות,
    כי ככה רו אפשר לראות ביום שלישי(יום אחרי)ECW ברביעי וסמאק בשבת.
    וככה זה יהיה רו בשלישי ECW בשישי וסמאק בשבת..
    לדעתי יש תוכנית מיוחדת אז עשו ככה.
    זה היה גם לפני חצי שנה.
    קרדיט ענק לדימה על החתימה .
    ד''ש לדימה ארז והיאבקות.
    RKO RULEZ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    טבריה
    dsk יפה מאוד על תתעצבן עושה דברים טובים אחלה הכנה יפה מאוד תמשיך כך.
    בארסה קבוצה עם נשמה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    CM פנאק יגן על החגורה בארמגדון נגד שלטון זה נראה הכי ברור.
    אני הצבעתי להנרי למרות שאין סיכוי שפנאק ינצח בקרב אבל בטח שלטון יתערב לו בקרב לטובת הנרי.
    אחלה השקעה. אם תוכל תביא גם את הסקירה מחר.

ודרך אגב אני יעלה דיון רשמי לארמגדון ביום שבת ככה נוכל לדבר על כל מה שיהיה בארמגדון.

!!!!!!!!!!!ECW ECW ECW ECW ECW Extreme
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    בטח שאני אעשה סקירה, זה בטוח כל שבוע אני עושה גם לסמאק.
    צפו לסקירה מחר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    לא הבנתי למה התעצבנת אבל לא נורא, הכנה יפה

אני מקווה שבנג'מין ירחרח את האליפות אבל עוד לא, הוא קודם צריך לצבור מומנטום בניצחון על ג'וברים... הדיוות לא מעניינית אותי, המלכמת אוכל היית נחמדה אבל חוץ מזה כלום, בECW רק שתי דיוות וזה טיפשי בטירוף, שירכזו כבר את כול הדיוו בראו ויאחדו את סמאק עם ECW.
    אם אני לא טועה הקרב של פאנק זה "פיק יור פוייסן"= תבחר את הרעל שלך, שניהם ביגמנים איטיים חברי יכולת, והמהלכים של פאנק לא מוטעימים נגדם חוץ מהסט בעיטות... אז זה חרא.
    ואני לא רואה את זה מתפתח, היה הרבה יותר מגניב אם זה היה לבחור את מוריסון או מיז...

שאלות לדיון:
    1. האם תהייה התערבות בקרב של CM פאנק? מי זה יהיה?אני חושב שמי שלא נבחר יתערב ואז קיין.
    2. למי אתם הצבעתם ב WWE.COM בסקר בו שאלו נגד CM פאנק יהייה?לא הבצעתי, שניהם גרועים שאני לא יודע מי לבחור.
    3. מה דעתכם על הזמן החדש? יום חמישי?לא טוב לWWE, זה יוצא כמו ראש בראש עם TNA וזה צפוף מידי לסוף שובע, אני מניח שזה חד פעמי.
    4. האם האליפות תוגן בארמאגאדון? אם כן נגד מי?
    כן, אני מקווה להמשך פיוד עם מיז ומוריסון כי שלוש יותר מעניין ולאט לאט מיז ידחק... אני לא יודע נגד מי תוגןם אבל כמעט בטוח שתוגן...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    לשם ההבהרה-זה חד פעמי.
    ד"א-מה רע בזה ש-ECW ו-TNA יהיו באותו יום? זה רע אולי בשביל TNA, התוכנית שנחשבת הכי גרועה מבחינת ה-WWE תעקוף את TNA ברייטינג וזה מה שאני מאמין שיקרה.

ואם היא לא תעקוף את TNA ברייטינג אז אולי נראה טיפה יותר מאמץ מהבוקרים להתעלות על עצמם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    מיקי- נכון ששני ביגמנים זה חרא אבל אם היה גם את מיז נגיד אז בטוח שהוא היה בוחר במיז אבל אם היה גם את מוריסון ומיז אז זה היה מעניין.
    בקיצור באמת צריך לאחד את ECW וסמאק אבל אני אחד שאיכפת לו מהשדרנים, לדעתי זה חלק בלתי נפרד מהתוכנית, אם יאחדו אותם מעניין מה יהייה עם טאז וג'ואי או מייקל קול וג'יי בי אל.
    JR Rules!! חחח אבל הוא באמת שדרן טוב, יש כאלה המחשיבים אותו הקול האמיתי של ההיאבקות ושמעתי שמועות על זה שהוא יפרוש, נקווה מאוד שלא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי DSK
    מיקי- נכון ששני ביגמנים זה חרא אבל אם היה גם את מיז נגיד אז בטוח שהוא היה בוחר במיז אבל אם היה גם את מוריסון ומיז אז זה היה מעניין.
    בקיצור באמת צריך לאחד את ECW וסמאק אבל אני אחד שאיכפת לו מהשדרנים, לדעתי זה חלק בלתי נפרד מהתוכנית, אם יאחדו אותם מעניין מה יהייה עם טאז וג'ואי או מייקל קול וג'יי בי אל.
    JR Rules!! חחח אבל הוא באמת שדרן טוב, יש כאלה המחשיבים אותו הקול האמיתי של ההיאבקות ושמעתי שמועות על זה שהוא יפרוש, נקווה מאוד שלא.
    עוד מלפני כמה חודשים טובים היו שמועות סביב הפרישה שלו, ובינתיים הכל מתברר כבולשיט אחד גדול.
    בכל מקרה, אני מסכים, הוא באמת השדרן הכי טוב שיש היום ל-WWE ונקווה שהוא ישאר איתם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    ירין, לTNA ECW יש אותו רייטינג של 1.1, אבל לTNA שעתיים לכן היא תמשך יותר מECW.
    וDSK, התכוונתי שלא יהיה את הנרי וביג וי, שהיה אפשר לבחור או מוריסון או מיז, שניהם במקום השתיים הקיימים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי []BlackJack[]
    ירין, לTNA ECW יש אותו רייטינג של 1.1, אבל לTNA שעתיים לכן היא תמשך יותר מECW.
    וDSK, התכוונתי שלא יהיה את הנרי וביג וי, שהיה אפשר לבחור או מוריסון או מיז, שניהם במקום השתיים הקיימים.
    אם לשתי התוכניות רייטינג זהה ו-TNA ארוכה יותר בשעה שלמה אז מצבה של TNA גרוע. (מבחינת הרייטינג לפחות).
    שתף ב-Google+

הרשמה