תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    חבר שלי קיבל באן מהשרת הישראלי, כי הם אמרו שהוא הרג חברים, אבל הוא לא הרג בכוונה, וגם אם כן, הוא לא התכוון, בבקשה אם אפשר להוריד לו את הבאן.

שם משתמש: sthec-dt

תודה ויום טוב
    אלון

הצטרף בתאריך
    27.04.2007
    עיר
    הרצליהה
    תגיד לו שיכנס לקונסול באיזשהו שרת.
    ויכתוב תפקודה:

renderer_IPXXXXXXXXX.banoff

במקום האיקסיםן תכתוב את האייפי של השרת.

... עלק איך מורידים באן...

הצטרף בתאריך
    27.04.2007
    עיר
    הרצליהה
    נכתב במקור על ידי alon098
    חבר שלי קיבל באן מהשרת הישראלי, כי הם אמרו שהוא הרג חברים, אבל הוא לא הרג בכוונה, וגם אם כן, הוא לא התכוון, בבקשה אם אפשר להוריד לו את הבאן.

שם משתמש: sthec-dt

תודה ויום טוב
    אלון
    תנסה לנסח מחדש תהודעה

סורי על הדאבל

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    מודיעין
    אבל הוא לא הרג בכוונה, וגם אם כן, הוא לא התכוון...
    זה נשמע ממש מגוחכך...
    עמוד ההרכב שלי:
    https://www.facebook.com/4SourGrapes

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    מה הקשר מגוחך?
    הוא לא אמר לי בדיוק למה, והוא רוצה שיורידו לו, אני לא יודע בדיוק למה הוא הרג וכמה, הוא רק רוצה לשחק...

דרך אגב, זה שאתה לא יודע לדבר עברית לא נותן לך את הזכות לבוא ולהגיד שאני לא יודע עברית, אתה רושם מגוכחך כי אתה לא יודע איזה אות אמורה להיות שם?

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    מודיעין
    מה הקשר מגוחך?
    הוא לא אמר לי בדיוק למה, והוא רוצה שיורידו לו, אני לא יודע בדיוק למה הוא הרג וכמה, הוא רק רוצה לשחק...

דרך אגב, זה שאתה לא יודע לדבר עברית לא נותן לך את הזכות לבוא ולהגיד שאני לא יודע עברית, אתה רושם מגוכחך כי אתה לא יודע איזה אות אמורה להיות שם?
    לא, כי אולי יצאה לי שגיאה?><

זה שהתירוצים שלך מטומטמים לגמרי זה לא אשמתי, מה זה לא התכוון לזה?
    אם הוא יעשה בטח גם בייסרייפ אז הוא לא יתכוון לזה, וגם כשיעשה ספאוןקיל הוא לא יתכוון לזה...
    תפסיק להיות תמים, אם עשית משהו, עשית, מה זה לא התכוון? קצת בעייתי להגיד דבר כזה, אתה לא חושב?
    עמוד ההרכב שלי:

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    התירוצים שלי מטומטמים? תראה על מה אתה מנסה לא לבטל את הבאן(אם אתה בכלל יכול), אמרתי שאני לא יודע אם הוא התכוון או לא התכוון, אם אתה משחק את המשחק
    אתה יודע טוב מאוד שלפעמים אתה עם מטוס ואתה גולש לאזורים אסורים בלי שאתה שם לב, או שאתה מתעצבן על איזה מישהו שגנב לך את המטוס\מסוק, אז אמרתי שאני לא בטוח, יכול להיות שבאמת בטעות קרה לו ויכול להיות שעשה בכוונה, השורה התחתונה - הוא רוצה לשחק.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    ירושלים
    התירוצים שלי מטומטמים? תראה על מה אתה מנסה לא לבטל את הבאן(אם אתה בכלל יכול), אמרתי שאני לא יודע אם הוא התכוון או לא התכוון, אם אתה משחק את המשחק
    אתה יודע טוב מאוד שלפעמים אתה עם מטוס ואתה גולש לאזורים אסורים בלי שאתה שם לב, או שאתה מתעצבן על איזה מישהו שגנב לך את המטוס\מסוק, אז אמרתי שאני לא בטוח, יכול להיות שבאמת בטעות קרה לו ויכול להיות שעשה בכוונה, השורה התחתונה - הוא רוצה לשחק.
    שורה עליונה - הוא עבר על החוקים וקיבל באן. סביר להניח למספר ימים, שיחכה.
    אתה עובר על החוק - אתה נענש.

&nbsp;
    &nbsp;

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    מודיעין
    אין דבר כזה גולש לאזורים אסורים, אתה הולך לשם בכוונת תחילה.
    אם אתה מתעצבן על מישהו שגנב משהו וכו' ואתה רוצח אותו, אז זה כן בכוונה ועל זה מגיע לו באן.

לא משנה מה הוא רוצה, השורה התחתונה, עבר על החוקים? יופי, שיקבל באן, יחכה שזה יעבור ויחזור לשחק...
    עמוד ההרכב שלי:

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    אם הוא כל כך רוצה תשומת לב ושיורידו לו את הבאן, שיכנס לפורום. מי שלא בפורום לא קיים.

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    ומה עם הבאן הוא תמידי? איך אפשר לדעת לכמה הזמן הבאן?

הצטרף בתאריך
    30.10.2007
    עיר
    קרקנד
    אם זה באן ראשון זה ליום אם שני 3 ימים אם שלישי שבוע אם רביעי חודש

VIVA LA SHPAM!

הרשמה