תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    23.07.2007
    עיר
    נתניה

בקרוב צפוייה לצאת עוד גירסא לדלוקס שהפעם נקראת: The Sims 2 Deluxe Gift Edition.
    הגרסא כוללת את הסימס 2 הבסיס, חיי לילה, חפצי סטייל נעורים ושישנו אוסף חפצי חג מולד חדשים.

הספירה לאחור החלה. מעכשיו ועד חג המולד, האתר הגרמני Simtimes, והאתר הגרמני הרשמי לסימס 2 ישחררו הורדות חדשות כל יום.

פורסמה תמונת האריזה של הסימס סיפורי אבודים (התמונה לא באנגלית):

מידע ראשוני על התוספת השביעית - זמן חופשי

כעת הסימס שלך יכולים לגלות מחדש את זמן הפנאי שלהם! עורר את התשוקה הנכונה של הסימס שלך בחיים כמו גילוי והצטיינות בפעילויות חדשות. בין אם הם זורקים פוטבול עם משפחותיהם, מתאמנים בבלט, משחזרים מכוניות עם חברים, או בונים סידרת סטים, כעת הסימס שלך יוכל לבנות את הסקילים שלו ביותר דרכים, חברות חזקה, ועשה את חייהם מוצלחים יותר.
    צור אומנות חדשה, כלים יחודיים לסימס שלך, לשימוש בחיי היומיום שלהם הכוללים בגדים, כלי חרס ועוד. עשה את הסים שלך אפילו יותר איחודי כמו למשל שהם מגלים את רצונם השני, ושאיפות מורחבות בחיים. הסים שלך אפילו יפתח פרסים סודיים ע"י התמחות בתחביבים שלהם וכל קידום בקריירות ההחדשות. גלה מגוון רחב של תחביבים חדשים שישנו את חיי הסימס שלכם!

שם המשחק:
    The Sims 2 Free Time
    סוג: Expansion
    יצרן:Electronic Arts
    יום שיחרורו: 12, בפברואר 2008
    מדיה: N/A
    סימסיטי סוסייאטיז (או סוצאייטיז, בקיצר Societies) יצא בחו" ובקרוב יגיע אלינו
    העדכון הזה ממזמן, לכן נראה לי שאתם כבר יודעים על זה...
    תמונת האריזה של חבילת ההרחבה הבאה זמן חופשי (חם מהתנור!)
    * התמונה ענקית*
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.11.2007
    וואו!!!
    איזה חדשות!! ממש נהנתי לקרוא!! תודה רבה, אתה פשוט מעולה!!!
    GDI- נראה לי שיש לנו מועמד מתאים אם אתה עדיין רוצה לעזוב..<_<

תודה רבה ל-DrDevil29 על החתימה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    כפר תבור
    קבל ח"ח!עשיתה עבודת מחקר רצינית!!!מצידי אתה יכול להיות כתב,אך אני עדיין רוצה להיות כתב בנוסף.אתה יכול אולי להגיד לי (בהודעה אישית) מאיפה המידע?

ואני באמת שמח שההרחבה הבאה לא תהייה יבשה בכלל!
    ליצירת קשר:
    מייל : [email protected]

שתף ב-Google+

הרשמה