תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 36
    הצטרף בתאריך
    28.05.2007
    קיבלתי לפני כמה ימים את RE:UC ואני חייב להגיד הייתי מודאג בהתחלה (סורוייור 1 2 ודד היים אמרתי מספיק) אבל המשחק הזה מעולה וכיפי עד כה עברתי רק 4 פרקים (הגעתי כבר לרזידנט איוול 1) השליטה בו מעולה מהאקדח ועד לסכין גרפיקה מעולה (אוף אני חייב לקנות כבר LCD ) וכיף סטייל האוס אוף די דד אני אישית ממליץ לכולם לקנות אותו הוא כיפי ברמות והשלט המיוחד של הווי רק מוסיף לחוויה אז אנשים מקווה שתקנו ותהנו ממנו.

נ.ב.
    יש לי גם את מריו גלקסי והוא לדעתי אחד המשחקים הכי יפים ששיחקתי עד היום (ושיחקתי הרבה מהמגסון ועד לסוני 3) חובה של משחק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    מזה אומר 4 פרקים?
    אתה מתכוון 4 שלבים?
    כי יש רק 3 פרקים.(שכל אחד מורכב מ3 שלבים).

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.05.2007
    כנראה 4 שלבים ואיפה ראית שיש רק 3 פרקים אני הבנתי שיש את רזידנט איוול 0 +1 + 3 ועוד פרק חדש ועוד באיי ג'י אן קראתי שהוא 20 שעות ככה.

http://wii.ign.com/articles/835/835031p3.html
    הנה הלינק של הביקורת תקרא את הציונים למטה (למרות שאני הייתי נותן לו יותר מ-79 ).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    אני מסכים עם כל מילה שלך משחק מאוד כיפי
    לא יודע אם ניסית כבר, אבל הCO-OP כל כך מעולה שאני לא רוצה להתקדם במשחק בלי אח שלי
    באמת, רק ככה תשחק, זה פשוט ענק
    וגם אני איפשהו בפרק השני, אהבתי אותו מאוד אפילו יותר מהראשון [לאח שלי יש בעיה רצינית עם עכבישים ואני אוהב לראות אותו קופץ משטויות P:]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.05.2007
    נכתב במקור על ידי Spitted
    אני מסכים עם כל מילה שלך משחק מאוד כיפי
    לא יודע אם ניסית כבר, אבל הCO-OP כל כך מעולה שאני לא רוצה להתקדם במשחק בלי אח שלי
    באמת, רק ככה תשחק, זה פשוט ענק
    וגם אני איפשהו בפרק השני, אהבתי אותו מאוד אפילו יותר מהראשון [לאח שלי יש בעיה רצינית עם עכבישים ואני אוהב לראות אותו קופץ משטויות P:]

צריך לארגן איזה משחק אני לא מפחד מעכבישים חחחחח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    הנה, באמת יש משחקים כיפים ושווים לווי, גם כאלה שאני בעצמי לא קונה

תיהנה לך מהמשחק.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    שאלה גורלית, שתקבע אם אני אקנה את המשחק או לא:

כשמשחקים קו-אופ, שני השחקנים צריכים ננצ'אק, או שמספיק שרק ל-P1 יהיה אחד?
    ---------
    דניאל מאיר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    נכתב במקור על ידי No Kidding
    שאלה גורלית, שתקבע אם אני אקנה את המשחק או לא:

כשמשחקים קו-אופ, שני השחקנים צריכים ננצ'אק, או שמספיק שרק ל-P1 יהיה אחד?
    מספיק שרק לאחד יהיה. ואני חושב שזה המומלץ. כי הרי אי אפשר ששניים יזיזו את המסך.
    במקרה שיחקתי עם חברים אתמול.
    שתף ב-Google+

הייתי בטוח שהתנועה נעשית בלי הנאנצ'ק. אלא שהמצלמה חגה לה בעצמה לכל הכיוונים.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי ronyprime
    קיבלתי לפני כמה ימים את RE:UC ואני חייב להגיד הייתי מודאג בהתחלה (סורוייור 1 2 ודד היים אמרתי מספיק) אבל המשחק הזה מעולה וכיפי עד כה עברתי רק 4 פרקים (הגעתי כבר לרזידנט איוול 1) השליטה בו מעולה מהאקדח ועד לסכין גרפיקה מעולה (אוף אני חייב לקנות כבר LCD ) וכיף סטייל האוס אוף די דד אני אישית ממליץ לכולם לקנות אותו הוא כיפי ברמות והשלט המיוחד של הווי רק מוסיף לחוויה אז אנשים מקווה שתקנו ותהנו ממנו.

נ.ב.
    יש לי גם את מריו גלקסי והוא לדעתי אחד המשחקים הכי יפים ששיחקתי עד היום (ושיחקתי הרבה מהמגסון ועד לסוני 3) חובה של משחק.
    מאיפה קנית?
    קנית עם האקדח?
    אני גם רוצה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    יססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססס סססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססס סססססס

שחחקתי שלושה צ'אפטרים ולא נפתחו לי עוד וחשבתי שהמשחק נגמר ועכשיו בדקתי וראיתי שיש עשר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני חייב לבדוק איך אני פותח אותם!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    בקו-אופ אפשר לשחק גם 3 או רק 2?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2007
    לא צריך בכלל נאנצוק לשחק...אפשר לעשות הכלל עם הווימוט..זה ממש כיף
    אני אישית משחק עם אחי הקטן כל הזמן עם 2 ווימוטים וזהו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    נכתב במקור על ידי מאגנה הכוסון
    הייתי בטוח שהתנועה נעשית בלי הנאנצ'ק. אלא שהמצלמה חגה לה בעצמה לכל הכיוונים.
    הדמות זזה בעצמה. אבל אתה יכול להסתכל לימין ולשמאל עם האנאלוג..
    וזה גם לא תנועה כ"כ רצינית. אפשר בלי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.05.2007
    נכתב במקור על ידי Splicer
    מאיפה קנית?
    קנית עם האקדח?
    אני גם רוצה.

קנו לי בארה"ב קניתי רק את המשחק (בלי אקדח) עלה 53 דולר ככה (כולל מיסים) אמריקאי משחק מעולה ממליץ לכולם.(אני ממליץ גם לכולם את סופר מריו גלקסי משחק מטורף)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.05.2007
    סיימתי את פרק האחוזה כל הזמן נפתחים לי עוד פרקים על הדרך אחד המשחקים היפים ששיחקתי(בסגנון כמובן)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי ronyprime
    סיימתי את פרק האחוזה כל הזמן נפתחים לי עוד פרקים על הדרך אחד המשחקים היפים ששיחקתי(בסגנון כמובן)
    ואתם לא היחידים שחושבים ככה. שימו לב:

I've been a gamer for a lonnnnnggggggg time and my favorite type of game is the light gun shooter and I gotta say after playing almost every gun game out there ........ RE:UC is truly one of the best - I have played almost every gun game since duck hunt and the difficulty, the various side missions , the collectibles , the powering up of weapons and the Zombies all together make this one awesome package ..... this more than makes up for Gun Survivor, Dead Aim and Dino Stalker combined!! I have a collection of shooters from VC1 on Saturn up through Silent scope ex for xbox including all 3 Time crisis games and more. If you like lightgun games you have to play this even if you hate Resident Evil - and if you've never played any of the RE games ( whatta ya, living under a rock?!!) you'll get the story as you play. All in all a great F'n game!!!!! Definitly a keeper with co-op as well.
    נדב, מה אתה אומר? הוא אוהד גדול של משחקי לייט גאן, ולדעתו המשחק הזה הוא אחד הכי טובים, למרות ש"הווי-מוט הוא לא ממש כמו לייט-גאן"

אין ספק, המשחק הזה הוא הפתעה גדולה. מי ימכור לי, משומש?

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    וואו, בן אדם אקראי בפורומים של IGN ממש אהב את המשחק! זהו, עכשיו אני חייב לקנות אותו.
    ---------
    דניאל מאיר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    זו לא "עוד" דעה. זו דעה של מישהו שמצהיר על עצמו כאוהד מושבע של ז'אנר הלייט-גאן, וממש אהב את המשחק הזה. הרשמים שלו הרשימו אותי והיו משכנעים במיוחד, לפחות אותי, כי אמוציונליים. ובאותו ת'רד, כמובן, יש דעות נוספות המחזקות זאת. תמיד טוב ומעניין לשמוע מה יש לאחרים לומר, אתה לא צריך להתרגש מזה

בכל מקרה, הרשמים הטובים, לא רק שלו, שכנעו אותי להשיג את המשחק מתישהו.

נדב, סיימת אותו?

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.05.2007
    משחק כיפי פשוט כיפי.
    שתף ב-Google+

הרשמה