תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    27.10.2007
    עיר
    הוד השרון
    AC

טוב ממש עכשיו סייימתי את המשחק AC המשחק מאוד טוב וחדשני כיף ונחמד עם קצת בעיות.

סיפור: אני, משחק במשחקים די הרבה זמן. אמנם אני בן 12 ולא בדיוק hardcore gamer אבל אני עדיין משחק ואני חייב להגיד, בלי שום חשש שזה הסיפור הכי טוב שראיתי במשחקי וידיאו. אתה משחק את אולתאיר רוצח מארגון רוצחים הנקראה הcreed אולתאיר לא חשב ונשא להרוג את אחד מראשי הטמפלרים אך נכשל בביזיון אתה חוזר אל המסטר שלך לגלות שהוא מאוד כועס ולבקש הזדמנות שניה. הוא שולח אותך להרוג 9 טמפלרים מסוכנים מאוד ורשעים ובלה...... בלה.... רשעים..... בלה.... בנתיים לא נשמע כל כך משהו נכון? העניין הוא הסיבוכים והסוף הענק יפה לא צפוי ומבלבל

עיצוב: העיצוב במשחק הזה הוא מרשים מאוד והחלק הכי טוב בזה הוא טיפוס הבניינים. כמו שהפתיחו לנו אתה יכול ללכת לכל כל מקום שבא לך אתה יכול לבחור את הסדר של המתרות שלך מתוך שלושה אבל שם החופש נגמר. כל פעם שתצתרך להרוג משהו יהייהי לך כמה משימות, רובם הם

1.להרביץ אנשים בתמורה למידע
    2.לשדוד אנשים
    3. לעשות לאנשים טובות בתמורה למידע
    4.לצותת לאנשים

ועוד אבל אלה הם החשובות ביותר התהליך הזה חוזר הרבה פעמים(9) . רוב הסצנות במשחק במשחק הם בדרך חדשה שעדיין לא ראינו נותנים לך מרחב להזיז את המצלמה ואת הגוף שלך אבל לא יותר מידי כדי שתוחל לראות במה אתה צריך להסתכל. יהייהי אולי קצת קשה או מעצבן עם שיטה זו אבל זה רק בגלל שהיא חדשה.

כמו שאמרתי מקודם אתה יכול ללכת לכל מקום בעמצעות עוד שיטה חדשה לטיפוס בשביל שתעזה פעולות אתה צריך ללחוץ על R1 ואז להתקדם לאן שאתה רוצה שהוא ילך. כפתור הR1 אגרום לו לרוץ ועם תלחץ גם על X עם זה הוא ירוץ ריצה חופשית ומהירה יותר. עם אתה תרוץ איתו אל קיר הוא יתחיל לטפס מעצמו. עם הוא יתחיל לטפס על הקיר אתה רק צריך לחוון את הגולה (anelog stick )לקיוון שאתה רוצה שהוא ילך, אבל אתה צריך להיות מדויק עם לאן שאתה הולך אחרת זה לא יבין מה אתה רוצה. אנשים הם חלק גדול מהמשחק. לכל בן אדם יש מה לומר על מה שאתה עושה וכמעט לא תמצע שניים דומים. לעומת זאת, הקולות שלהם כמעט אותו הדבר בכל מצב לפעמים תוכל להציל אנשים ואז הם יעזרו לך מתי שתיהייהי בקרב חלק יבקשו ממך כסף ויסתובבו מסבבך במעגלים מה שמאוד מתסכל שאתה מנסה להרוג משהו מאחורי הגב. אבל הבן אדם הכי מעצבן שכל כך עלה לי על העצבים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הוא... המושוגעים והשיכורים, הם ידחפו אותכם למים על אנשים ואתם תרצו לרצוך אותם כל הזמן. במיוחד שיש 50 צלבנים שמחפסים בחור בברדלס לבן ואז הוא דוחף אותך ומגלים אותך. הנשקים שיש לך הם
    1. חרב נחבאת (לרציחות)
    2. חרב גדולה
    3.אגרופים
    4.חרב קטנה + סכיני זריקה

הקרבות: בקרבות סביר להניח שאתה תשתמש ברציחות גדולות רציחות קשות ויפות הם נראות אולי קל מידי עד שיש עליך 25 צלבנים שמדברים צרפתית (XD) זמני התאינה הם קצת מעצבנים חשבתי שהגנו למצב שלא צריכים הרבה זמני תאינה

משחקיות: המשחקיות גם נהדרת המקשים הבסיסים הם :משלוש בשביל להתסתכל כל מה זה מי
    2. ריבוע בשביל להתקיף או לרצוח
    3.X בשביל להשתלב או לרוץ ריצה חופשית
    4. 0 בשביל להזיז אנשים או אם אתה נופל להתלות

אני לא ממש טוב בסקירות אז אני לא כל כך מבדיל בן משחקיות ועיצוב אז זה כל מה שיש לי להגיד......

מצגת: הגרפיקה פשוט מדהימה במשחק הזה (אמנם לא יותר טוב מ unchrted ) אבל עדיין מדהימה כל בן אדם נראה שונה מהשני ולהתסתכל על העיר מביניין גבוע פשוט תענוג. וגם קצת בעיות תכני כמו גליצ'ים. ועוד ועוד משהו שמתי ל שבחלקים מסויימים המשחק הלך יותר חלק עם המשחק היה יותר זמן בפיתוח היה יכול להיות הרבה יותר טוב

בסך הכל AC הוא משחק מהטובים שראינו פשוט כיף לא נורמלי ומשהו חדש ויפה
    ועם קצת בעיות קטנות

גזר הדין (סורי vgames)

סיפור: 9.7
    עיצוב: 9.3
    משחקיות: 9
    מצגת: 8.8
    סך הכל:9.3

סורי אני לא יודע איך לשים תמונות
    על תעצבנו אותי

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    יפה מאוד.
    שלי צריך להגיע כבר.....

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    יש כמה קטעים שכתבת בהם ממש בקטן אז לא רואים אותם.

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    בסך הכל בסדר
    אבל היה יכול להיות טוב יותר עם היתה מדייק קצת יותר ולא כותב ברצף לא קשור אחד לשני.
    גם חילוק לקטגוריות ישפר את הביקורת
    אבל בסך הכל אחלה.
    95% of people in COD4 use martyrdom. If you're part of the 5% that don't need to die to get a kill, put this in your sig.

הצטרף בתאריך
    19.10.2007
    נכתב במקור על ידי The Joker
    יפה מאוד.
    שלי צריך להגיע כבר.....
    גם שלי צריך להגיע!!! 90% מחר!!!

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    תל אביב
    קניתי היום את המשחק
    משחק מדהים מומלץ לכולם!
    15.5.10

משרד החינוך קבע: החל ממחר ילמדו בשיעורי היסטוריה על הנצחון האחרון של מכבי בדרבי

הרשמה