תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    הייתי באתר של הלאן אין הרבה פרטים שצריך לדעת, כמו תחריות, לא רשום כלום על התחריות, לדוגמא סמאש, רזיסטנס, ועוד...אני צריך לדעת שעות של התחריות...כדי לדעת את סדר היום שלי באירוע...
    צריך להביא שלטים לכל תחרות שאני רוצה להשתתף בה? או שיש כבר מספיק שלטים באירוע?
    יהייה אוכל באירוע? איך אפשר לשרוד 15 שעות בלי אוכל...
    יהייה אפשר לצאת ולהיכנס לאירוע בלי לשלם (חוץ מהפעם הראשונה), כי אם אין אוכל אפשר לצאת לאוכל בחוץ ולחזור...
    נגיד אני רוצה להתאמן קצת בסמאש לפני התחרות, אז אני לא יודע באיזה שעות יש עמדות של סמאש...
    יש לי עוד שאלות, אבל יכול להיות שאחרי זה תוסיפו פרטים חשובים לאתר של האירוע כדי שאנשים ידעו ולא יפספסו תחרויות ועוד כל מיני...תודה למי שיענה...
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    כל השאלות שלך לא נוגעות לתחרויות אלא למפגשי הקהילות.
    טורניר סמאש וטורניר רזיסטנס מתבצעים במסגרת של מפגשי קהילות ולא במסגרת התחרות הרשמית, כל הפרטים לגבי הטורנירים הללו נקבעו יחד עם מנהלי הקהילות ומפורסמים בקהילה הרלוונטית, כולל שעות מדוייקות. כדאי שתתעדכן שם.

מכיוון שלא מדובר בטורנירים רשמיים באירוע צריך להביא שלטים (למעשה, הקהילה מביאה גם חלק מהקונסולות למפגשים הללו ואת המשחקים עצמם)

יהיה אוכל, אבל אני ממליץ בכל פה להזמין מבחוץ או להביא מהבית כי אין לנו שליטה על המחירים או על האיכות (מדובר בזכיין של המקום).

יהיה אפשר לצאת ולהכנס כמובן כמה שרוצים משעה ששילמת על הכניסה.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הרשמה