תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    04.12.2007
    קראתי את המדריכים ואת ההודעות STICKY שיש כאן ולא מצאתי תשובה למה שאני מחפש... אני מנסה להיכנס לסרברים של NWN2 (בלי ההרחבה) וזה לא נותן... כל סרבר עובד רק על ההרחבה... יש לי את המשחק המקורי של NWN2 עם CD KEY והכל... משום מה אני יכול לראות רק את הרשימה של השרתים שיש בGAMESPY אבל אני בכלל לא מצליח להיכנס לשרת שם...
    איך אני אמור להיכנס לסרברים? יש כאלו מומלצים?

תודה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    עיר
    צפון
    קודם כל ברוך הבא,
    שנית כל אם בכל שרת שניסית להכנס קיבלת הודעת שגיאה שצריך את ההרחבה אז זה הפיתרון לבעיה שלך.
    אם קיבלת הודעת שגיאה אחרת אז אני אשמח אם תפרסם אותה פה

ושרתים מוצאים דרך גיימספי (או דרך התוכנה או דרך הרשת שלהם דרך המשחק)
    מנהל קהילת Neverwinter Nights
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    יאפ, אם זה אומר לך שצריך הרחבה, אז צריך הרחבה, זה לא באג או משהו. ההרחבה פשוט הוסיפה המון למשחק, אז כמעט כל השרתים ישר קפצו עליה.
    Cold be hand and heart and bone,
    and cold be sleep under stone:
    never more to wake on stony bed,
    never, till the Sun fails and the Moon is dead.
    In the black wind the stars shall die,
    and still on gold here let them lie,
    till the dark lord lifts his hand
    over dead sea and withered land
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.12.2007
    ואין איזה שרתים שעדיין עובדים על הNWN2 בלי ההרחבה? ראיתי שהרבה אנשים פה מחפשים שרתים, למה הם לא בודקים בגיים ספיי?
    ויש אולי דרך יותר טובה בשבילי למצוא שרתים?

דבר נוסף שהייתי רוצה לשאול בלי קשר לשרתים, מהו הDM CLIENT?

שוב תודה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    עיר
    כרמיאל
    לפני שאתה מנסה להכנס לשרת תעשה SERVER DETAILS, אם כתוב שם שהוא צריך את ההרחבה לא תוכל להכנס, אז חפש אחד שלא צריך את ההרחבה ותשחק שם.

הDM CLIENT זה בדיוק מה שהוא, ה-Dungeon Master Client, אני מניח שאתה לא כל כך מבין בD&D ולכן לא יודע מה זה שה"ם (DM), אבל זה כמו מעין GAME MASTER כזה בכל שאר המשחקים.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.12.2007
    אני משחק D&D, זו הסיבה שאני שואל מה זה... אני יודע שזה נותן את הפונקציה לשחק כשה"מ אבל עניין אותי לדעת איך זה עובד... צריך ידע בTOOLSET? אתה ממש אחראי על המפלצות והכל? ועל מה שהNPC אומרים?

לגבי הסרברים, לא רשום בSERVER DETAIL מידע אודות הגירסה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    עיר
    כרמיאל
    לא שיחקתי בשה"ם של NWN2 אבל של NWN1 כן ושם אתה יכול לעשות משהו שאתה מוליך את המפלצות, אתה יכול לעשות TAKE CONTROL ואז אתה כאילו המפלצת ומדבר דרכה, אתה יכול ליצור משום קום מפלצות וחפצים, אתה יכול לקחת זהב, ניסיון וALIGNMENT POINTS מהשחקנים אתה יכול לעשות פשוט KILL שזה מן הסתם הורג את מי שהצבעת עליו, אפשר לסמן קבוצה של מפלצות ולהגיד לה ללכת או לתקןף משהו, קיצר יש מלא דברים ואלא אם כן זה עוד משהו שהרסו בNWN2 אז זה כעיקרון ממש כמו שה"מות אמיתית.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    דרך DMC אתה נכנס לשרת (בעזרת סיסמאת שה"ם כמובן, אתה לא יכול סתם להיכנס לשרת בתור שה"ם) ואז אתה מתחבר לשרת במקום כשחקן, כשה"ם. איך זה משפיע? יש לך מלא אפשרויות ופונקציות של שה"ם, וכלים שבעזרתם אתה יכול להעביר אירועים בשרת. חלק מהם (הפשוטים) זה קפיצה מאיזור לאיזור, לקיחת שליטה על NPC, שינוי נטיות כיבוי והפעלה של סקריפטים וכל מיני דברים כאלה.
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    עיר
    צפון
    וזה לא מצריך ידע בטולסט בכלל
    את הידע הזה צריכים הבנאים של המודול

אין דרך יעילה למצוא שרתים חוץ מגיימספי\דרך המשחק
    מנהל קהילת Neverwinter Nights
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    אבל אם אתה מש רוצה למצוא ממקום אחר, יש את xfire שתומך בשרתים של נוור. אפשר לנסות גם את all seeing eye שתמכה בנוור הראשון, לא ידוע אם גם לנוור השני.
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.12.2007
    טוב תודה רבה על העזרה... אני אכתוב פה אם יהיה חדש
    שתף ב-Google+

הרשמה